Top 100 firme — Activități de design industrial și vestimentar, Sibiu după marjă netă în 2024
94 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -6.802,3 %, iar liderul atinge 100 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MR DIGITAL TECH S.R.L.nou | Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 100 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 2 | 2.MINEA STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 82 %— | — | — | 136,6 K RON |
| 3 | 3.STUDIO BIXEL S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 80,2 %— | — | — | 19,2 K RON |
| 4 | 4.APRIX GRAPHICS DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 80,1 %— | — | — | 232,3 K RON |
| 5 | 5.CREATIVE SOLUTION CM SRL▲ 5 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 77,9 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 434,1 K RON | |
| 6 | 6.DARK POTION GRAPHICS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 77,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 37,7 K RON | |
| 7 | 7.BLACK CATS SVG S.R.L.▼ 6 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 77 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 213,6 K RON | |
| 8 | 8.CREATIVE MELLA INC. S.R.L.▼ 3 | Sat Cârţa, Comuna Cârţa, Sibiu | 76,7 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 224,2 K RON | |
| 9 | 9.SAKURASAN WEB S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 75,2 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 33,6 K RON | |
| 10 | 10.FORTYFIVE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 74,9 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 138,8 K RON | |
| 11 | 11.AAVENTURA LAND S.R.L.▲ 9 | Sat Dealu Frumos, Comuna Merghindeal, Sibiu | 74,1 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 102,5 K RON | |
| 12 | 12.DSNGS S.R.L.= | Sat Boiţa, Comuna Boiţa, Sibiu | 71,6 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 169,2 K RON | |
| 13 | 13.SKRYNMAKKER S.R.L.▼ 10 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 71,2 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 111,3 K RON | |
| 14 | 14.SIB CREATIVE DESIGN S.R.L.▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 65,5 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 199,4 K RON | |
| 15 | 15.ANDREI POPOVICIU SOLUTIONS S.R.L.▲ 31 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 64 %▲ 110,5 % | ▲ 110,5 % | 50,7 K RON | |
| 16 | 16.3D CONCEPT & RENDER S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 62,3 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 52,8 K RON | |
| 17 | 17.ERGAZOMAI S.R.L.▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,7 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 40,7 K RON | |
| 18 | 18.STUDIO RENNTHAL S.R.L.▲ 56 | Sat Roandola, Comuna Laslea, Sibiu | 58,3 %— | — | 24,8 K RON | |
| 19 | 19.CROCO DIGITAL MEDIA S.R.L.▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 57,5 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 167 K RON | |
| 20 | 20.STUDIO CU ROST S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 56,8 %— | — | — | 12,2 K RON |
| 21 | 21.CREATIV CONCEPT SRL▲ 60 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 56 %— | — | 14,8 K RON | |
| 22 | 22.CTD VISION S.R.L.▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 55,7 %▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 58,1 K RON | |
| 23 | 23.PROFESIONAL ART GRAPHIC S.R.L.▲ 36 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 55,3 %▲ 246,3 % | ▲ 246,3 % | 36 K RON | |
| 24 | 24.LUMINI CU POVESTE S.R.L.▲ 5 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 54,3 %▲ 16 % | ▲ 16 % | 80,3 K RON | |
| 25 | 25.OPEN ART STUDIO S.R.L.▲ 30 | Sat Bradu, Oraş Avrig, Sibiu | 52,8 %▲ 169,4 % | ▲ 169,4 % | 9,7 K RON | |
| 26 | 26.INTERIOR DESIGN - FLOW INTERIORS S.R.L.▼ 15 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 51,8 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 16 K RON | |
| 27 | 27.GRAPHICS SPLASH & GO S.R.L.▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,2 %▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 79 K RON | |
| 28 | 28.ARHRAN SPECIAL DESIGN S.R.L.▲ 56 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 49,2 %— | — | 6,6 K RON | |
| 29 | 29.CARAVAN PROJECTS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 46,5 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 30 | 30.ARTMARIN SPECIAL S.R.L.▲ 9 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 44,7 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 7,9 K RON | |
| 31 | 31.PIXEL GRAPHIC S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 42,3 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 55,5 K RON | |
| 32 | 32.FLYY STUDIOS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 40,9 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 11,5 K RON | |
| 33 | 33.MPDE_SIGNATURE S.R.L.▲ 1 | Sat Râu Sadului, Comuna Râu Sadului, Sibiu | 40,2 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 113,4 K RON | |
| 34 | 34.CARMINE DESIGN STUDIO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 39,9 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 100,8 K RON | |
| 35 | 35.GALLA CONCEPT-ART DESIGN S.R.L.▲ 42 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 37,7 %— | — | 14,1 K RON | |
| 36 | 36.ANDUSTUDIO SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 36,8 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 189,5 K RON | |
| 37 | 37.L&C DI FOSCARINI GIANNINO SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 36,7 %▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 83,8 K RON | |
| 38 | 38.GIP IMAGE SRL▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 36,6 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 293,3 K RON | |
| 39 | 39.DESIGN FIRST STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,4 %▲ 261,3 % | ▲ 261,3 % | 174,5 K RON | |
| 40 | 40.WHY DESIGN EXCLUSIVE S.R.L.▲ 31 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,2 %— | — | 13,5 K RON | |
| 41 | 41.2 FASHION ARHITECTURE S.R.L.▼ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 29,4 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 437,8 K RON | |
| 42 | 42.AMABIS STYLE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 28,9 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 65,2 K RON | |
| 43 | 43.THE PATENT ILLUSTRATIONS LAB S.R.L.▲ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 28,7 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 226,2 K RON | |
| 44 | 44.ULTIMATE PRO DESIGN & DRAFTING SRL▼ 40 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 25,2 %▼ 68,2 % | ▼ 68,2 % | 46,6 K RON | |
| 45 | 45.LAURENTIU DOBRIN ART S.R.L.▼ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 24 %▼ 58 % | ▼ 58 % | 22 K RON | |
| 46 | 46.AD-DECO DESIGN SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,7 %▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 365,1 K RON | |
| 47 | 47.DESIGN VERDE VIU S.R.L.▲ 16 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 21,6 %▲ 132,8 % | ▲ 132,8 % | 27,9 K RON | |
| 48 | 48.TRIDI PATENT DRAWINGS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 21 %▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | 522,5 K RON | |
| 49 | 49.FOTOGRAPH S.R.L.▲ 16 | Sat Turnu Roşu, Comuna Turnu Roşu, Sibiu | 20,6 %▲ 259,8 % | ▲ 259,8 % | 37,2 K RON | |
| 50 | 50.KMS DESIGNER CONCEPT S.R.L.▲ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 20,2 %— | — | 2,5 K RON | |
| 51 | 51.JUJUBE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 19,2 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 56,6 K RON | |
| 52 | 52.TIPDAS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 18,3 %— | — | 9 K RON | |
| 53 | 53.WEBON CREATIVE S.R.L.▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,9 %▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 22,6 K RON | |
| 54 | 54.GAMUZA LEATHER S.R.L.▼ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,2 %▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | 35,9 K RON | |
| 55 | 55.ALIN B WEB & DESIGN S.R.L.▼ 29 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14,4 %▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 19,1 K RON | |
| 56 | 56.BIOME DYNAMICS S.R.L.▼ 54 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14,3 %▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 7,6 K RON | |
| 57 | 57.NOR DESIGN & ARCHITECTURE S.R.L.▼ 12 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 14,2 %▼ 56 % | ▼ 56 % | 41,9 K RON | |
| 58 | 58.SUUO S.R.L.▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,6 %▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 10,9 K RON | |
| 59 | 59.CATAL & MAZ FURNITURE S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 13,3 %— | — | — | 20,7 K RON |
| 60 | 60.ART VO BUSINESS SRL▼ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12 %▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | 23 K RON | |
| 61 | 61.PROGRAPH SIB S.R.L.▲ 3 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 11,9 %▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 54,8 K RON | |
| 62 | 62.CA DESIGN WORKS S.R.L.nou | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 11,1 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 63 | 63.CUTTING EDGE ART S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,1 %▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | 22,5 K RON | |
| 64 | 64.VALENTINA DESIGN STUDIO S.R.L.▲ 16 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 10,6 %— | — | 10,8 K RON | |
| 65 | 65.GORGONA LUSSO CREATIONS S.R.L.nou | Sat Daia, Comuna Roşia, Sibiu | 10,4 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 66 | 66.TODAY DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 10,3 %— | — | — | 6,2 K RON |
| 67 | 67.UNIQUE STYLE SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,1 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 21,4 K RON | |
| 68 | 68.CREATIV PRINTHOUSE S.R.L.▼ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 8,5 %▲ 218,8 % | ▲ 218,8 % | 14 K RON | |
| 69 | 69.BRAND SQUARE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,5 %— | — | 2,3 K RON | |
| 70 | 70.EVER - GI. BUSSINES SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8 %▲ 68,9 % | ▲ 68,9 % | 13,2 K RON | |
| 71 | 71.ELEN STUDIO DESIGN S.R.L.▼ 9 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 7,8 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 11,4 K RON | |
| 72 | 72.APRIX GRAPHICS S.R.L.▼ 51 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,3 %▼ 88,2 % | ▼ 88,2 % | 13,5 K RON | |
| 73 | 73.LOFT STUDIO SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,3 %▲ 486,7 % | ▲ 486,7 % | 772,3 K RON | |
| 74 | 74.TDX CONCEPT SRL▼ 27 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,9 %▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | 20,5 K RON | |
| 75 | 75.CRAFTORIA S.R.L.▼ 39 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0,4 %▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | 251 RON | |
| 76 | 76.HIGHLIGHT DESIGNERS S.R.L.▼ 4 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 0,2 %— | — | 827 RON | |
| 77 | 77.SD GRAPHIC & WEB DESIGN S.R.L.▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0,1 %▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | 26 RON | |
| 78 | 78.FLORI DE POVESTE EVENTS S.R.L.▼ 27 | Sat Agârbiciu, Comuna Axente Sever, Sibiu | 0 %▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 79 | 79.LEXY CRAFT S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 0 %— | — | — | 0 RON |
| 80 | 80.INFINITE WISDOM S.R.L.▼ 62 | Loc. Sibiel, Oraş Sălişte, Sibiu | -2,8 %▼ 104,2 % | ▼ 104,2 % | -658 RON | |
| 81 | 81.RECREARTE SIBIU S.R.L.▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -5,6 %▼ 905,8 % | ▼ 905,8 % | -4,8 K RON | |
| 82 | 82.DAVRAM SYSTEMS S.R.L.▼ 58 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -14,7 %▼ 125 % | ▼ 125 % | -10,3 K RON | |
| 83 | 83.STUDIO CLASE B4B S.R.L.▼ 39 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -18,3 %▼ 156,9 % | ▼ 156,9 % | -5,6 K RON | |
| 84 | 84.AIRBRUSH ART S.R.L.▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -31,8 %— | — | -64,5 K RON | |
| 85 | 85.MINA CRISTAL GROUP S.R.L.nou | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | -33,3 %— | — | -3,2 K RON | |
| 86 | 86.EXPERTMOB HOME S.R.L.▼ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -40,1 %▼ 415,2 % | ▼ 415,2 % | -20,7 K RON | |
| 87 | 87.314XEL CREATIVE STUDIO S.R.L.▼ 73 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -41,2 %▼ 161,8 % | ▼ 161,8 % | -17,9 K RON | |
| 88 | 88.GAMUZA SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -44,7 %— | — | -27,9 K RON | |
| 89 | 89.SUAVE ARTSPACES S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | -48,9 %— | — | — | -3,9 K RON |
| 90 | 90.SB THE BEST DESIGN S.R.L.▼ 50 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | -60,1 %▼ 264,2 % | ▼ 264,2 % | -27,4 K RON | |
| 91 | 91.ABOUT SOLAR S.R.L.▼ 23 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | -90,4 %▼ 5.967,5 % | ▼ 5.967,5 % | -89,3 K RON | |
| 92 | 92.ENDMAZE S.R.L.▼ 13 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | -354 %— | — | -100,4 K RON | |
| 93 | 93.ANDI CREATIVE IMPULSE S.R.L.▼ 77 | Municipiul Mediaş, Sibiu | -463,9 %▼ 809,1 % | ▼ 809,1 % | -3,7 K RON | |
| 94 | 94.INVISION DESIGN S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | -6.802,3 %— | — | — | -81,2 K RON |