Top 100 firme — Imobiliare, Sălaj după marjă netă în 2018
85 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.218,3 %, iar liderul atinge 5.476,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DIFIL SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 5.476,3 %— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 2 | 2.ALVORO INVEST S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1.171 %▲ 2.848,9 % | ▲ 2.848,9 % | 558,3 K RON | |
| 3 | 3.PER ROSENLUND SRL▲ 39 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 142,1 %▲ 469,4 % | ▲ 469,4 % | 7,9 K RON | |
| 4 | 4.UCN INVESTMENT PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 93,8 %— | — | — | 13,1 K RON |
| 5 | 5.ANDORA IMOBILIARE ZALĂU SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 90,5 %0,0% | 0,0% | 150,6 K RON | |
| 6 | 6.AGORA PREST SERVICE SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 87,2 %▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 7,9 K RON | |
| 7 | 7.ACCORD PARTNERS S.R.L.nou | Sat Voivodeni, Comuna Dragu, Sălaj | 86,2 %— | — | — | 22,4 K RON |
| 8 | 8.FIFI DENIX GAMES S.R.L.▼ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 85,3 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 158,7 K RON | |
| 9 | 9.TORA TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 83,6 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 489,9 K RON | |
| 10 | 10.ALCOM GENERAL SA▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 82,6 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 412 K RON | |
| 11 | 11.PLATFORMA INDUSTRIALA IMM ZALAU S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,7 %— | — | — | 88 K RON |
| 12 | 12.VERT MANSION IMOB SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 79,4 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 82,6 K RON | |
| 13 | 13.ALCOM INVEST SA▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 78,8 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 199,8 K RON | |
| 14 | 14.JOKER IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 78,5 %— | — | — | 25,6 K RON |
| 15 | 15.SERSAN & DREAMWAY S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 76,5 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 114,3 K RON | |
| 16 | 16.OLTIRENT INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,3 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 573,8 K RON | |
| 17 | 17.CONFECTIA SRLnou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 74,4 %▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 548,1 K RON | |
| 18 | 18.VERO SHINE SRL▲ 8 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 74,1 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 37,9 K RON | |
| 19 | 19.CIP IMOBILIARE SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 73,4 %▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 82,8 K RON | |
| 20 | 20.ELECTROSAN SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,5 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 362 K RON | |
| 21 | 21.CASA ROTARU SRL▲ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 71,6 %▲ 1.010,4 % | ▲ 1.010,4 % | 412,7 K RON | |
| 22 | 22.OCTOXA INVEST SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 70,7 %▲ 113,6 % | ▲ 113,6 % | 790,2 K RON | |
| 23 | 23.CASEROM TRANZACTII S.R.L.▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,4 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 83 K RON | |
| 24 | 24.AGRITECH INTERNAŢIONAL TR S.R.L.▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,9 %▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 113,8 K RON | |
| 25 | 25.ADOLINA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 67,3 %— | — | — | 6,5 K RON |
| 26 | 26.ALCOM MIX SA▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 66,1 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 278,9 K RON | |
| 27 | 27.WIN TRANZACŢII IMOBILIARE SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 62,2 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 77,1 K RON | |
| 28 | 28.VAIANA TRANSILVANIA S.R.L.▼ 1 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 62,1 %▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 29 | 29.TEAM TRANZACŢII IMOBILIARE SRL▼ 15 | Sat Glod, Comuna Gâlgău, Sălaj | 59,8 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 79,5 K RON | |
| 30 | 30.SERVCONSULT SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 57,4 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 63,6 K RON | |
| 31 | 31.SANDRA COM SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 54,4 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 25,2 K RON | |
| 32 | 32.VERBELCO SRL▲ 4 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 53,1 %▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 481,7 K RON | |
| 33 | 33.ARDEAL IMOBILIARE S.R.L.▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 41,3 %— | — | 56,9 K RON | |
| 34 | 34.IMPERIAL EXIM SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 41,3 %▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 55,9 K RON | |
| 35 | 35.INDUSTRIAL INTERFLEX SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,7 %▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 150,7 K RON | |
| 36 | 36.AXA ELECTRONIC S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 38,8 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 68,8 K RON | |
| 37 | 37.MANAGER SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 37,6 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 898,9 K RON | |
| 38 | 38.NEFROLIFE CLINIC S.R.L.▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 36,4 %▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 77,3 K RON | |
| 39 | 39.L & C INVEST SRL= | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 35,6 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 11,5 K RON | |
| 40 | 40.HYPERION DIVERS S.R.L.▲ 29 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,4 %— | — | 14,8 K RON | |
| 41 | 41.ZALIMOBRAR S.R.L.▲ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,2 %— | — | 284,7 K RON | |
| 42 | 42.PARC INDUSTRIAL SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 32,6 %▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 2,8 K RON | |
| 43 | 43.START IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 31,1 %▲ 153,1 % | ▲ 153,1 % | 33,3 K RON | |
| 44 | 44.CDS SMART INVEST S.R.L.▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 28,1 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 16 K RON | |
| 45 | 45.VALERIA INVEST SRL▲ 28 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 26,5 %— | — | 1,6 mil. RON | |
| 46 | 46.KEYA HOUSE SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 18,6 %▲ 1.100 % | ▲ 1.100 % | 25,2 K RON | |
| 47 | 47.ZAH SRL▲ 7 | Comuna Marca, Sălaj | 16,3 %▲ 443,5 % | ▲ 443,5 % | 28 K RON | |
| 48 | 48.TRANZ IMOB SRL▲ 11 | Sat Someş-Odorhei, Comuna Someş-Odorhei, Sălaj | 16,3 %— | — | 150,4 K RON | |
| 49 | 49.ANGELA POP IMOB SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,9 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 18,2 K RON | |
| 50 | 50.ELMIPROD SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11,4 %— | — | 5,2 K RON | |
| 51 | 51.MIKAFIN S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 10,9 %— | — | 6,2 K RON | |
| 52 | 52.BAIONI GROUP SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,2 %— | — | 36,8 K RON | |
| 53 | 53.REHI SRL▼ 3 | Comuna Nuşfalău, Sălaj | 7,8 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 636,5 K RON | |
| 54 | 54.CALEX PROD SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,2 %▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 9,2 K RON | |
| 55 | 55.BOGLAR RENT S.R.L.▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,9 %▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 55,5 K RON | |
| 56 | 56.C & C ANDORA SRL▼ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4 %▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 3,2 K RON | |
| 57 | 57.KORO-IMOB S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 58 | 58.MAIER & MAIER SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,5 %— | — | 2,9 K RON | |
| 59 | 59.LEASING ROM SERVICE AUTO SRL▼ 11 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 0,4 %▼ 95,7 % | ▼ 95,7 % | 866 RON | |
| 60 | 60.NOVA FUNGHI IMPEX SRL▼ 3 | Sat Fildu de Jos, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 0,3 %▼ 74,2 % | ▼ 74,2 % | 61 RON | |
| 61 | 61.M - M SERVICE CO SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 %▼ 99,5 % | ▼ 99,5 % | 52 RON | |
| 62 | 62.ALFA MED SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 %▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 36 RON | |
| 63 | 63.MORAR BUSINESS INVEST S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | -3,1 %▼ 400 % | ▼ 400 % | -96,5 K RON | |
| 64 | 64.DECO ANTIC INVEST S.R.L.nou | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | -8 %— | — | — | -1,1 K RON |
| 65 | 65.ŞAMEL TRANS SRL▼ 21 | Sat Vârsolţ, Comuna Vârşolţ, Sălaj | -8,8 %▼ 150,2 % | ▼ 150,2 % | -5,9 K RON | |
| 66 | 66.INKEM SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | -11,1 %— | — | -14,4 K RON | |
| 67 | 67.SILVANIA CENTER SA▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | -16,8 %▼ 276,6 % | ▼ 276,6 % | -359,8 K RON | |
| 68 | 68.ALCOM TRADE SAnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -21,3 %▼ 131,5 % | ▼ 131,5 % | -83,5 K RON | |
| 69 | 69.CASEVIL SRL▼ 37 | Municipiul Zalău, Sălaj | -35,8 %▼ 187,9 % | ▼ 187,9 % | -15,8 K RON | |
| 70 | 70.DAVILAN FAIR PLAY S.R.L.▼ 54 | Municipiul Zalău, Sălaj | -43,5 %▼ 162,2 % | ▼ 162,2 % | -120,9 K RON | |
| 71 | 71.COMCASE SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | -60,1 %— | — | -22,3 K RON | |
| 72 | 72.SAKY-SEGO S.R.L.nou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | -70,9 %— | — | — | -6,7 K RON |
| 73 | 73.ROCA REAL ESTATE S.R.L.▼ 8 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -73,4 %— | — | -331,3 K RON | |
| 74 | 74.SOFTDONA SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | -77,4 %— | — | -21,5 K RON | |
| 75 | 75.DREAMS IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | -84,2 %— | — | -3,5 K RON | |
| 76 | 76.TOTAL LIBERTY DDM S.R.L.▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | -104,1 %— | — | -79,8 K RON | |
| 77 | 77.ALPHA'O INVESTMENT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | -159,4 %— | — | -10,6 K RON | |
| 78 | 78.MORAR TRANSPROD SRL▼ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | -170,4 %▼ 4.215,2 % | ▼ 4.215,2 % | -1,3 mil. RON | |
| 79 | 79.CEMACON REAL ESTATE SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | -216,1 %— | — | -1 mil. RON | |
| 80 | 80.SAFIR MIRAJ S.R.L.▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | -294,3 %— | — | -103,3 K RON | |
| 81 | 81.TUNE 4 YOU SRL▼ 21 | Sat Păuşa, Comuna Românaşi, Sălaj | -588,2 %— | — | -11,5 K RON | |
| 82 | 82.AGRO LUX SRL▼ 81 | Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj | -599,2 %▼ 283,3 % | ▼ 283,3 % | -44,3 K RON | |
| 83 | 83.BUILDING FLAT LAND SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | -710,8 %— | — | -50,6 K RON | |
| 84 | 84.AFI INVEST SRL▼ 82 | Municipiul Zalău, Sălaj | -1.008 %▼ 1.117,3 % | ▼ 1.117,3 % | -3,1 mil. RON | |
| 85 | 85.PARALLEL IMOBILIARE TEAM S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -1.218,3 %— | — | — | -14,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Sălaj
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
85 firme · 55,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
48 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
1 firme · 860,7 K RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
3 firme · 359,4 K RON