Top 100 firme — Imobiliare, Neamț după marjă netă în 2011
141 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -21 %, iar liderul atinge 311,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ART REBEKA SRL▲ 142 | Sat Stejaru, Comuna Pângăraţi, Neamţ | 311,2 %— | — | 203 K RON | |
| 2 | 2.BENACO SRL▲ 1 | Municipiul Roman, Neamţ | 84,2 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 4,6 K RON | |
| 3 | 3.RACHEL & CO IMOBILIARE SRL▲ 1 | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 83,3 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 2,5 K RON | |
| 4 | 4.NUCO PARTNERS SRL▲ 115 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 79,2 %— | — | 78,9 K RON | |
| 5 | 5.MR GOLD SRL▲ 60 | Loc. Roznov, Oraş Roznov, Neamţ | 76,4 %▲ 1.809,8 % | ▲ 1.809,8 % | 77,8 K RON | |
| 6 | 6.HEXAGON PRODCOM SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 69,5 %— | — | — | 110,3 K RON |
| 7 | 7.COZLA TRADE S.R.L.▲ 19 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 66,5 %▲ 139,1 % | ▲ 139,1 % | 327,9 K RON | |
| 8 | 8.IMAGE CONSULTING SRL▲ 141 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 65,7 %— | — | 32 K RON | |
| 9 | 9.ELIANDRA IMPEX SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 53,8 %▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 14 K RON | |
| 10 | 10.GIGA STAR SRL▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 51,5 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 325 K RON | |
| 11 | 11.JOHNY CAGE SRL▲ 43 | Sat Cotu Vameş, Comuna Horia, Neamţ | 50,9 %▲ 383,4 % | ▲ 383,4 % | 19 K RON | |
| 12 | 12.DUAL FLOREAN SNC▲ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 50,8 %▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 20,9 K RON | |
| 13 | 13.REAL OFFICEIMOB SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 47,6 %— | — | — | 1 K RON |
| 14 | 14.MARIA MEDICAL CLINIQUE SRL▲ 22 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 47 %▲ 117 % | ▲ 117 % | 76,9 K RON | |
| 15 | 15.ALUNU SRL▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 46,1 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 115,8 K RON | |
| 16 | 16.PROMPT CARPETO S.R.L.▲ 15 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 45,7 %▲ 88,2 % | ▲ 88,2 % | 55,1 K RON | |
| 17 | 17.CRISTIAN REAL ESTATE AGENCY SRL▼ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 45,7 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 33 K RON | |
| 18 | 18.TRANS LILI ANA S SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 45 %— | — | 11,1 K RON | |
| 19 | 19.EXPLORER SRL▲ 78 | Sat Cut, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 43 %— | — | 14 K RON | |
| 20 | 20.PRIMA MARY SRL▲ 10 | Sat Cuejdiu, Comuna Gîrcina, Neamţ | 41,3 %▲ 67 % | ▲ 67 % | 16,4 K RON | |
| 21 | 21.METEX SA▼ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 39,3 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 3,7 mil. RON | |
| 22 | 22.MITREA COMPROD SRL▲ 87 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 36,9 %— | — | 49,6 K RON | |
| 23 | 23.EXCLUSIV SRL▼ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 34,5 %▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 22,1 K RON | |
| 24 | 24.ALPHA KOD SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 34,1 %▲ 523,4 % | ▲ 523,4 % | 39,9 K RON | |
| 25 | 25.PLATANIROM SRL▼ 4 | Municipiul Roman, Neamţ | 33,6 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 107,6 K RON | |
| 26 | 26.TOSCA IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 33,3 %▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 52 K RON | |
| 27 | 27.IMO EXPERT SRL▼ 22 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 32,6 %▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 13,2 K RON | |
| 28 | 28.SITOMAR COM SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 31,4 %▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 65,5 K RON | |
| 29 | 29.SADCOM SRL▲ 5 | Municipiul Roman, Neamţ | 31,1 %▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 27,2 K RON | |
| 30 | 30.SERVICIILE COMERCIALE ROMANE SA▼ 28 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 29,5 %▼ 95,1 % | ▼ 95,1 % | 12,2 K RON | |
| 31 | 31.TOSCA AURSULESEI SRL▼ 21 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 28,3 %▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 29,3 K RON | |
| 32 | 32.BIOMAR SRL▼ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 27,8 %▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 77,9 K RON | |
| 33 | 33.POVAS COM SRL▲ 41 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 27,7 %▲ 1.746 % | ▲ 1.746 % | 78,9 K RON | |
| 34 | 34.CARENA COM SRL▲ 17 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 21,1 %▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 2,9 K RON | |
| 35 | 35.MEDITERANA COM SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 20,9 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 4,6 K RON | |
| 36 | 36.CRIBER NET SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 20,5 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.MULTICAD SRL▲ 39 | Municipiul Roman, Neamţ | 19,3 %▲ 1.846,5 % | ▲ 1.846,5 % | 63,4 K RON | |
| 38 | 38.DOVILG COM SRL▲ 41 | Municipiul Roman, Neamţ | 18,7 %▲ 1.974,4 % | ▲ 1.974,4 % | 215,2 K RON | |
| 39 | 39.FUZOOIND SAnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 18 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 50,1 K RON | |
| 40 | 40.MITAROX SRL▼ 1 | Municipiul Roman, Neamţ | 17,2 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 92,8 K RON | |
| 41 | 41.NAVITEX SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 17,1 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 3,8 K RON | |
| 42 | 42.PRESTIGE CASA SRL▲ 33 | Municipiul Roman, Neamţ | 16,1 %▲ 1.248,7 % | ▲ 1.248,7 % | 5,3 K RON | |
| 43 | 43.CHIM PROD SRL▼ 36 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 16 %▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 28 K RON | |
| 44 | 44.CIVITAS COM SRL▼ 7 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 16 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 258,1 K RON | |
| 45 | 45.CASA ROMASCANA SA▼ 13 | Municipiul Roman, Neamţ | 15,8 %▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 47,1 K RON | |
| 46 | 46.HERMINPEX SRL▲ 64 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15,5 %— | — | 10 K RON | |
| 47 | 47.LEDANA SRL▼ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 15,4 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 2,7 K RON | |
| 48 | 48.ELVIDAS SRL▲ 65 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15,1 %— | — | 3,8 K RON | |
| 49 | 49.CRO SERV SRL▲ 34 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15 %▲ 6.426,1 % | ▲ 6.426,1 % | 45,9 K RON | |
| 50 | 50.STANDA SRL▼ 25 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 13,6 %▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 1,5 K RON | |
| 51 | 51.NAVICOM SRL▲ 89 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 13,2 %— | — | 2,6 K RON | |
| 52 | 52.PLASTIC & PAPER BAGS SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 12,4 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 53 | 53.HARALAMBIE SRL▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 10,4 %▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 52,7 K RON | |
| 54 | 54.PRIMERA SRL▼ 26 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 10,2 %▼ 61,2 % | ▼ 61,2 % | 20,9 K RON | |
| 55 | 55.LIBERTATEA S.R.L.▲ 11 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 9,5 %▲ 153,9 % | ▲ 153,9 % | 1 K RON | |
| 56 | 56.TUCATA COM IMPEX SRL▲ 40 | Municipiul Roman, Neamţ | 9,1 %— | — | 3,6 K RON | |
| 57 | 57.AGRO CASLO SRL▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,6 %▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 51,9 K RON | |
| 58 | 58.CONSULT ALGA SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,3 %▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 59,6 K RON | |
| 59 | 59.PROGETTO PARTNER SRL▼ 46 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,2 %▼ 81,3 % | ▼ 81,3 % | 20,4 K RON | |
| 60 | 60.SANDA CAPITAL SRL▲ 11 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 7,6 %▲ 176,9 % | ▲ 176,9 % | 18,2 K RON | |
| 61 | 61.IMMVAL SRL▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 7 %▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 8,4 K RON | |
| 62 | 62.BERLIN COM SRL▼ 12 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 6,6 %▼ 49 % | ▼ 49 % | 3 K RON | |
| 63 | 63.INFORMATICA DEZVOLTARE MANAGEMENT SRL▼ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 6,6 %▼ 54 % | ▼ 54 % | 641 RON | |
| 64 | 64.MERCUR GRUP SRL▲ 23 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 5,7 %— | — | 7,9 K RON | |
| 65 | 65.AGENTIA DE EVALUARE SI CONSULTANTA IN AFACERI SRL▼ 24 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 5,3 %▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 5,2 K RON | |
| 66 | 66.MOLDAVIA SRL▼ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,5 %▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 316,3 K RON | |
| 67 | 67.BECKER & FABRIS SRL▲ 56 | Sat Sagna, Comuna Sagna, Neamţ | 3 %— | — | 310 RON | |
| 68 | 68.STEFY STYLE SRL▼ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,9 %▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 1,9 K RON | |
| 69 | 69.SOMEX SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,5 %▲ 151 % | ▲ 151 % | 1,3 K RON | |
| 70 | 70.PRO IMO SRL▲ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,9 %▲ 101 % | ▲ 101 % | 14,5 K RON | |
| 71 | 71.VERONICA PANAP SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,6 %▲ 113 % | ▲ 113 % | 2,1 K RON | |
| 72 | 72.BISTRITA SA▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,6 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 4,6 K RON | |
| 73 | 73.NEXT HOME IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,5 %— | — | — | 87 RON |
| 74 | 74.VLADI INVEST SRL▼ 15 | Sat Cut, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 1,5 %▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | 5,3 K RON | |
| 75 | 75.AXEL PLUS INVEST SRL▼ 5 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 1,4 %▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 4,5 K RON | |
| 76 | 76.MUNICIPAL LOCATO SERV SA▼ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 1,4 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 40,3 K RON | |
| 77 | 77.MOLDOVA SA▲ 8 | Municipiul Roman, Neamţ | 1,2 %▲ 925 % | ▲ 925 % | 1 K RON | |
| 78 | 78.MOLDOVA INVEST SRL▲ 46 | Municipiul Roman, Neamţ | 0,8 %— | — | 10 K RON | |
| 79 | 79.LILIANABEST SRL▲ 54 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0,8 %— | — | 348 RON | |
| 80 | 80.VANIROMA SRLnou | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 0,7 %— | — | 228 RON | |
| 81 | 81.GLOBAL IMOBILIARE SRL▲ 10 | Municipiul Roman, Neamţ | 0,5 %— | — | 257 RON | |
| 82 | 82.BARBARA by LANGELLOTTI MODA FURS SRL▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0,3 %▼ 86,6 % | ▼ 86,6 % | 1,8 K RON | |
| 83 | 83.NEMNŢANU SERVICII SRL▼ 21 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0,3 %▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 312 RON | |
| 84 | 84.LOCATIVSERV SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0,3 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 2,9 K RON | |
| 85 | 85.ROCOM INVEST SRL▼ 28 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 0,2 %▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | 526 RON | |
| 86 | 86.AVANTAJ MS SRL▼ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0,2 %▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | 2,2 K RON | |
| 87 | 87.CELINE DESIGN SRL▲ 16 | Municipiul Roman, Neamţ | 0,2 %— | — | 214 RON | |
| 88 | 88.DIFLOR INVESTMENT SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 0,2 %▼ 92,5 % | ▼ 92,5 % | 631 RON | |
| 89 | 89.BUSCONNECT TOURS SRL▼ 65 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -1,4 %▼ 104,4 % | ▼ 104,4 % | -280 RON | |
| 90 | 90.SCORPIO NERO SRL▼ 32 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | -4,6 %▼ 164,2 % | ▼ 164,2 % | -2,8 K RON | |
| 91 | 91.UNIVERSAL SRL▼ 56 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -4,7 %▼ 121,1 % | ▼ 121,1 % | -2,1 K RON | |
| 92 | 92.PANORAMA CONSTRUCT SRL▼ 59 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -6,2 %▼ 126 % | ▼ 126 % | -10,6 K RON | |
| 93 | 93.IMOBILIARE PANDORA SRL▲ 14 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -10,1 %— | — | -2,7 K RON | |
| 94 | 94.RENTACO GRUP SRL▼ 39 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -12,2 %▼ 225,9 % | ▼ 225,9 % | -20,7 K RON | |
| 95 | 95.INVESTITII IMOBILIARE SRL▲ 26 | Municipiul Roman, Neamţ | -13 %— | — | -26,6 K RON | |
| 96 | 96.ACASA SAVIN SRL▲ 38 | Municipiul Roman, Neamţ | -14,2 %— | — | -60,5 K RON | |
| 97 | 97.RIO TRAVEL SRL▲ 25 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | -14,2 %— | — | -5,1 K RON | |
| 98 | 98.ALPIN CONFECTII SRL▼ 81 | Municipiul Roman, Neamţ | -15,9 %▼ 140,6 % | ▼ 140,6 % | -31,3 K RON | |
| 99 | 99.AGENŢIA IMOBILIARĂ PLUS SRL▼ 50 | Municipiul Roman, Neamţ | -20,8 %▼ 251,7 % | ▼ 251,7 % | -6,9 K RON | |
| 100 | 100.CONSTRUCTORUL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 20 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | -21 %▼ 2.758,2 % | ▼ 2.758,2 % | -24,1 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Neamț
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
197 firme · 79,3 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
65 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
16 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
6 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
5 firme · 516,4 K RON