Top 100 firme — Activități ale infirmierelor și moașelor, Mureș după marjă netă în 2021
103 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -264,8 %, iar liderul atinge 4.421,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DERMA SIGHISOARA SRL▲ 95 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 4.421,1 %— | — | 84 K RON | |
| 2 | 2.DORATY GYM S.R.L.▲ 78 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 115 %— | — | 58 K RON | |
| 3 | 3.DUDAS CABINET MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Sighişoara, Mureş | 96,4 %— | — | — | 35,9 K RON |
| 4 | 4.BIORSERON S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 96,3 %— | — | 2,3 K RON | |
| 5 | 5.EURO HEALTH CARE SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 94,5 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 28,1 K RON | |
| 6 | 6.PODEANU MEDIMAGE S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 92,7 %▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 86,2 K RON | |
| 7 | 7.IREN SRL▲ 76 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 92,2 %— | — | 1,8 K RON | |
| 8 | 8.CYCLOPS SRL▲ 74 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 87,7 %— | — | 42,1 K RON | |
| 9 | 9.LIANNE TERAPIE NATURALĂ S.R.L.nou | Sat Oarba de Mureş, Oraş Iernut, Mureş | 87,7 %— | — | — | 36,1 K RON |
| 10 | 10.B&D WILLAMED S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 82,8 %— | — | — | 4,9 K RON |
| 11 | 11.TRAINING ATELIER SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 76,3 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 112,8 K RON | |
| 12 | 12.HOLOMED NUTRITION S.R.L.▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 67,8 %▲ 251,8 % | ▲ 251,8 % | 17,7 K RON | |
| 13 | 13.SAMIP-D SRL= | Sat Boiu, Comuna Albeşti, Mureş | 66,5 %▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 50,8 K RON | |
| 14 | 14.DOBREANUTRITION S.R.L.▲ 34 | Municipiul Reghin, Mureş | 64 %▲ 454,9 % | ▲ 454,9 % | 87,8 K RON | |
| 15 | 15.SMILE4YOU DENT S.R.L.nou | Sat Cuci, Comuna Cuci, Mureş | 62,1 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 138,9 K RON | |
| 16 | 16.OMY PLUS MED SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 61,6 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 759,2 K RON | |
| 17 | 17.INTERMED SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 59,8 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 368,8 K RON | |
| 18 | 18.MEDIPULS EXPERT S.R.L.nou | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 56,8 %— | — | — | 37,1 K RON |
| 19 | 19.MOLDANMED SRL▲ 54 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 55,9 %— | — | 9 K RON | |
| 20 | 20.BUDAI MEDICAL SOLUTIONS S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 55,7 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 13,4 K RON | |
| 21 | 21.CONTRANSCAR SRL▲ 63 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 55,5 %— | — | 1,3 K RON | |
| 22 | 22.MORPHOMED SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 50,6 %▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 153,2 K RON | |
| 23 | 23.SEVALIA MEDICA S.R.L.▲ 49 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 49,7 %— | — | 39,1 K RON | |
| 24 | 24.CENTRUL LIMFEDEM SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 49,3 %▲ 167,5 % | ▲ 167,5 % | 13,4 K RON | |
| 25 | 25.MEDICLEAR PRAXENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 48,9 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 155,5 K RON | |
| 26 | 26.MUR MARKET SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 48,3 %▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 23,1 K RON | |
| 27 | 27.SAN-DORA MED SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 45,6 %▲ 93,6 % | ▲ 93,6 % | 317,7 K RON | |
| 28 | 28.H REHAB POINT S.R.L.▲ 28 | Municipiul Reghin, Mureş | 44,5 %▲ 538,1 % | ▲ 538,1 % | 65 K RON | |
| 29 | 29.SURDOCFLY SRLnou | Sat Troiţa, Comuna Găleşti, Mureş | 41,6 %— | — | 1,6 K RON | |
| 30 | 30.BIOMED SRL▼ 14 | Municipiul Reghin, Mureş | 39,4 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 141,2 K RON | |
| 31 | 31.CORAMED SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 37,5 %▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 87,7 K RON | |
| 32 | 32.OPTIZAN SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 36 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 179,9 K RON | |
| 33 | 33.AMBULANȚA SAMARITENII S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 34,5 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 19,6 K RON | |
| 34 | 34.3G RX SRL▼ 16 | Municipiul Reghin, Mureş | 33,4 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 172 K RON | |
| 35 | 35.PIAMEDNET S.R.L.nou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 33,2 %— | — | — | 14,1 K RON |
| 36 | 36.KINETICSOFT BY ANDRADA S.R.L.▲ 49 | Municipiul Reghin, Mureş | 32,4 %— | — | 93,8 K RON | |
| 37 | 37.SAMARITANUS SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 31,8 %▲ 199,9 % | ▲ 199,9 % | 288,9 K RON | |
| 38 | 38.GENERA SMART LAB S.R.L.nou | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 30,9 %— | — | — | 14,7 K RON |
| 39 | 39.CITO LAB SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29,9 %▲ 70 % | ▲ 70 % | 16,5 K RON | |
| 40 | 40.C&C NUTRITION REGHIN S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | 27,9 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 41 | 41.MITOGENIX INNOVATIONS S.R.L.▲ 5 | Loc. Cerghizel, Oraş Ungheni, Mureş | 27,6 %▲ 109,9 % | ▲ 109,9 % | 26 K RON | |
| 42 | 42.MEDICORD SRL▼ 19 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 27,3 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 3,6 K RON | |
| 43 | 43.ASIDOR SRL▲ 28 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 24,3 %— | — | 38,7 K RON | |
| 44 | 44.BTP HOLLIDAY SRL▼ 15 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 23,1 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 982,2 K RON | |
| 45 | 45.AGIMED SRL▼ 1 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 23 %▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 203,1 K RON | |
| 46 | 46.BIOGURU SRL▲ 8 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 22,8 %▲ 190,2 % | ▲ 190,2 % | 30,4 K RON | |
| 47 | 47.ANEOSALTED CENTRE S.R.L.▼ 33 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 21,3 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 35,5 K RON | |
| 48 | 48.INTEGRAVIVA CENTER S.R.L.▲ 29 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 18,7 %— | — | 39,7 K RON | |
| 49 | 49.APOLLO VISION S.R.L.▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 18,6 %▼ 31,9 % | ▼ 31,9 % | 100,4 K RON | |
| 50 | 50.DORA MEDICALS SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 17,9 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 51 | 51.THERAPY KIDS MUREȘ S.R.L.▼ 36 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16,8 %▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 18,6 K RON | |
| 52 | 52.TOP TRADING SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16,5 %▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 53 | 53.DELTA LAB SRL▲ 10 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 15,9 %▲ 1.235,3 % | ▲ 1.235,3 % | 30,4 K RON | |
| 54 | 54.OLI KINETIC SRL▼ 24 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,5 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 107 K RON | |
| 55 | 55.CARE FUSIONE SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,4 %▲ 5.803,9 % | ▲ 5.803,9 % | 49,7 K RON | |
| 56 | 56.OPTOMETRIE SRL▲ 13 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 14,9 %— | — | 6,5 K RON | |
| 57 | 57.CSBNDIET PRECISION NUTRITION S.R.L.nou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 13,7 %— | — | — | 5,5 K RON |
| 58 | 58.MARIUSOPTO IMPEX SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,5 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 53,4 K RON | |
| 59 | 59.MEDASIST CLINIQUE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,5 %— | — | 57,2 K RON | |
| 60 | 60.LAB MED DR MOLDOVAN CLAUDIA S.R.L.▲ 18 | Municipiul Reghin, Mureş | 12,5 %— | — | 17,2 K RON | |
| 61 | 61.SIKLODI SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,4 %▲ 64 % | ▲ 64 % | 8,3 K RON | |
| 62 | 62.OPTICA OPTOFARM SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,2 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 63 | 63.HARMED INGRIJIRI MEDICALE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12 %— | — | — | 919 RON |
| 64 | 64.DR X-RAY SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,7 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 89,1 K RON | |
| 65 | 65.ALGO MEDICAL SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,4 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 80,1 K RON | |
| 66 | 66.M&D LIFESTYLE NUTRITIE DIETETICA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 10,2 %▲ 253,5 % | ▲ 253,5 % | 614 RON | |
| 67 | 67.SOFIANA MED S.R.L.▲ 3 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 10 %— | — | 4,3 K RON | |
| 68 | 68.PROVETIM SRL▼ 10 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 8,3 %▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 17,4 K RON | |
| 69 | 69.VICTUSMED SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7,7 %▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 27 K RON | |
| 70 | 70.DIETS 2 LIFE S.R.L.nou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 7,2 %— | — | — | 738 RON |
| 71 | 71.SYNERGO KINETIC S.R.L.▼ 5 | Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | 6,9 %▲ 1.612,5 % | ▲ 1.612,5 % | 6,7 K RON | |
| 72 | 72.TOPMED TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,6 %— | — | 30,1 K RON | |
| 73 | 73.STILMED SRL▼ 34 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 4 %▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | 113,7 K RON | |
| 74 | 74.MANONA NUTRITION S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,4 %— | — | 365 RON | |
| 75 | 75.ULTRATEST SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 %▲ 374,1 % | ▲ 374,1 % | 30,6 K RON | |
| 76 | 76.YARINA FLOATING S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 %▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 761 RON | |
| 77 | 77.RALMED CENTRU MEDICAL SRL▼ 16 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 0,7 %▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 9,1 K RON | |
| 78 | 78.HUMAN EUROLAB SRL▼ 26 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 0,3 %▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | 957 RON | |
| 79 | 79.KINETO RECOVERY & SPORTS S.R.L.▼ 15 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | -0,5 %▼ 171,6 % | ▼ 171,6 % | -157 RON | |
| 80 | 80.CARINA DOBOZI FIZIOKINETOTERAPIE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -0,9 %— | — | -157 RON | |
| 81 | 81.BODY THERAPY PLUS S.R.L.▼ 71 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,5 %▼ 103,9 % | ▼ 103,9 % | -1,2 K RON | |
| 82 | 82.BIOSIM SRL▼ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -7,2 %▼ 139,9 % | ▼ 139,9 % | -9 K RON | |
| 83 | 83.APOLLO VISION EYE S.R.L.▼ 61 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -11,8 %▼ 135,1 % | ▼ 135,1 % | -1,8 K RON | |
| 84 | 84.KOVASIST MED SRL▲ 6 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | -14,9 %— | — | -5,6 K RON | |
| 85 | 85.TERAPIA ULTRAMED SRL▼ 54 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -15,8 %▼ 166,1 % | ▼ 166,1 % | -7,4 K RON | |
| 86 | 86.TERAPIE & RECUPERARE POSTURALA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Sighişoara, Mureş | -23,2 %— | — | -4,7 K RON | |
| 87 | 87.ORTHO KINETO KIDS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -32,7 %— | — | — | -1,6 K RON |
| 88 | 88.SMART FIZIO S.R.L.▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -35,3 %— | — | -53,3 K RON | |
| 89 | 89.NUTRITERAPII APICOLE S.R.L.▼ 3 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -36,7 %— | — | -10,7 K RON | |
| 90 | 90.REHAMOVE SRL▼ 31 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | -47,2 %▼ 1.193,5 % | ▼ 1.193,5 % | -49,7 K RON | |
| 91 | 91.CENTRU MYR SRL▼ 51 | Municipiul Reghin, Mureş | -58,1 %▼ 448,4 % | ▼ 448,4 % | -6,5 K RON | |
| 92 | 92.OCUFIZMED S.R.L.▼ 73 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -66,1 %▼ 280,8 % | ▼ 280,8 % | -7,1 K RON | |
| 93 | 93.PHYSIOTRUST S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -69,1 %— | — | — | -8,1 K RON |
| 94 | 94.VIATA IN CALORII S.R.L.▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | -75,2 %— | — | -28,2 K RON | |
| 95 | 95.CHIRO SPINE REHAB S.R.L.nou | Sat Vătava, Comuna Vătava, Mureş | -76,8 %— | — | — | -7 K RON |
| 96 | 96.MODERNO SRL▼ 8 | Municipiul Târnăveni, Mureş | -109,4 %— | — | -25 K RON | |
| 97 | 97.GEROMN IMPACT S.R.L.▼ 94 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -174,6 %▼ 303,6 % | ▼ 303,6 % | -10,3 K RON | |
| 98 | 98.MORA BIOREZO MEDICAL SRL▼ 87 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -179,2 %▼ 427,8 % | ▼ 427,8 % | -18,3 K RON | |
| 99 | 99.SPORTRAUMA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -196,3 %— | — | — | -1,6 K RON |
| 100 | 100.BBOGDAN NUTRIȚIE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -264,8 %— | — | — | -662 RON |