Top 100 firme — Alte activități de design specializat, Mureș după marjă netă în 2024
94 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -2.202 %, iar liderul atinge 97,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BLACKBURN DIGITAL S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 97,5 %— | — | — | 181,8 K RON |
| 2 | 2.MARKEE VISUALS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 82,7 %— | — | — | 10,6 K RON |
| 3 | 3.SIMONA HOME STYLING S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 82,6 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 243 K RON | |
| 4 | 4.3D PROVISION SET S.R.L.nou | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 81,6 %— | — | 38,4 K RON | |
| 5 | 5.BACIU PETER SAMUEL S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 77,8 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 180 K RON | |
| 6 | 6.DIVERGESSE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 76 %▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 69,7 K RON | |
| 7 | 7.DESIGN VLC S.R.L.nou | Sat Stînceni, Comuna Stînceni, Mureş | 75,2 %— | — | — | 46 K RON |
| 8 | 8.SZITAINDUSTRIES S.R.L.nou | Sat Drojdii, Comuna Bereni, Mureş | 75,1 %— | — | — | 67,2 K RON |
| 9 | 9.MILMAIER DECO PROIECT S.R.L.▲ 42 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 74,4 %▲ 406,5 % | ▲ 406,5 % | 24,5 K RON | |
| 10 | 10.GALLMANIA CREATIVE S.R.L.▼ 4 | Sat Dedrad, Comuna Batoş, Mureş | 73,9 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 40,1 K RON | |
| 11 | 11.HOMEART DECO STUDIO1 SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 67,1 %▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 54,6 K RON | |
| 12 | 12.ALPHA CREATIVE DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 67 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 245,3 K RON | |
| 13 | 13.ROGVAIV STUDIO S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 66 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 195 K RON | |
| 14 | 14.LUANA SUCIU S.R.L.▲ 54 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 65,8 %— | — | 196,4 K RON | |
| 15 | 15.MELONLOOP S.R.L.▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 61,7 %▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 182,3 K RON | |
| 16 | 16.DISPCNET SRL▲ 6 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 61,6 %▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 352,1 K RON | |
| 17 | 17.ALLROUND CLIQUETTE S.R.L.nou | Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş | 61,5 %— | — | — | 41,6 K RON |
| 18 | 18.CONGRUENT GRAPHICS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 61,2 %▲ 141,1 % | ▲ 141,1 % | 84,5 K RON | |
| 19 | 19.MUSIC ENGRAVER SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 59,6 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 87,5 K RON | |
| 20 | 20.DIABUGA DESIGN S.R.L.▲ 15 | Municipiul Reghin, Mureş | 58,6 %▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 236,5 K RON | |
| 21 | 21.KHAOS CREATIVE ARTS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Reghin, Mureş | 58,1 %▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 297 K RON | |
| 22 | 22.LR ACUSTIC SRL▼ 4 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 57,6 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 6,1 K RON | |
| 23 | 23.MILO DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 57,6 %— | — | — | 116,5 K RON |
| 24 | 24.SAB INTERIO CONSULT S.R.L.▲ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 56,7 %▲ 292,1 % | ▲ 292,1 % | 99,1 K RON | |
| 25 | 25.SERBU FURNITURE S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 56,5 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 573 K RON | |
| 26 | 26.SMART VIRTUAL DESIGN S.R.L.▲ 41 | Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 56,1 %▲ 93.350 % | ▲ 93.350 % | 1,7 K RON | |
| 27 | 27.ARC DESIGNLAB S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 55,7 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 52,8 K RON | |
| 28 | 28.CARMEN CHERECHES S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 53,7 %▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 5,1 K RON | |
| 29 | 29.VLAD GRAPHIC DESIGN SRL▼ 5 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 53,6 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 58,1 K RON | |
| 30 | 30.INFOELEMENTS SRL▲ 8 | Sat Foi, Comuna Crăciuneşti, Mureş | 53,4 %▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 123,5 K RON | |
| 31 | 31.VPROFSOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 52,1 %▲ 100,3 % | ▲ 100,3 % | 72,2 K RON | |
| 32 | 32.MAXIN & CO S.R.L.▲ 16 | Sat Bozeni, Comuna Corunca, Mureş | 51,4 %▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | 5,8 K RON | |
| 33 | 33.ACT DESIGN STUDIO SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 50 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 53,6 K RON | |
| 34 | 34.AVINTERIOR DESIGNS S.R.L.▼ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 49 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 106,2 K RON | |
| 35 | 35.DAX ADS DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 46,4 %— | — | — | 553 RON |
| 36 | 36.GENIAL PRODUCTION S.R.L.▼ 20 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 44,7 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 81,4 K RON | |
| 37 | 37.IQ WEBDESIGN SRL▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 43,4 %▲ 683,9 % | ▲ 683,9 % | 77,6 K RON | |
| 38 | 38.3DVP DESIGN & PROTO S.R.L.▼ 24 | Municipiul Reghin, Mureş | 43 %▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 128,8 K RON | |
| 39 | 39.R PODIUM DESIGN ALL STUDIO S.R.L.▼ 14 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 40 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 14 K RON | |
| 40 | 40.BL RENOV MENUISERIE S.R.L.▼ 29 | Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş | 39,3 %▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 18,6 K RON | |
| 41 | 41.TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 37 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 307,6 K RON | |
| 42 | 42.INTERIOR 9 SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 34,1 %▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 19,1 K RON | |
| 43 | 43.ABSIS 3D STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 34 %▲ 3.019,3 % | ▲ 3.019,3 % | 131,5 K RON | |
| 44 | 44.NEOWISE ELECTRIC S.R.L.▼ 2 | Sat Sălaşuri, Comuna Veţca, Mureş | 33,7 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 17,2 K RON | |
| 45 | 45.TUKUMA WORKS SRL▲ 8 | Municipiul Reghin, Mureş | 33,4 %▲ 243,7 % | ▲ 243,7 % | 719,3 K RON | |
| 46 | 46.KRAVITZ DESIGN S.R.L.▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 32,9 %▲ 69 % | ▲ 69 % | 25,4 K RON | |
| 47 | 47.BLACK & WHITE ART DESIGN SRLnou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 31,5 %— | — | 14,5 K RON | |
| 48 | 48.FORM CONCEPT SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29,5 %▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 41,2 K RON | |
| 49 | 49.HOUSE OF LAVISH ART&DESIGN S.R.L.▲ 24 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29,1 %— | — | 1,2 K RON | |
| 50 | 50.NOPP INTERIOR S.R.L.▼ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 496,8 K RON | |
| 51 | 51.AURA STIL SRL▼ 14 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 25,9 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 69 K RON | |
| 52 | 52.METHWARD DESIGNS S.R.L.▼ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 24,9 %▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 18,9 K RON | |
| 53 | 53.MOND STUDIO S.R.L.▼ 46 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 23,4 %▼ 63,6 % | ▼ 63,6 % | 24,4 K RON | |
| 54 | 54.ONEFOX S.R.L.▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 22,3 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 32,9 K RON | |
| 55 | 55.UNICORN PUBLICIES S.R.L.▼ 24 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 21,1 %▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 5 K RON | |
| 56 | 56.ALEXANDRA HOUSE S.R.L.nou | Sat Cipău, Oraş Iernut, Mureş | 20,6 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 11,9 K RON | |
| 57 | 57.DESIGN SOLUTIONS CONSULTING SRL▲ 8 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 20,6 %▲ 4.191,7 % | ▲ 4.191,7 % | 519,4 K RON | |
| 58 | 58.ALEMARDECOR S.R.L.▲ 18 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 19,4 %— | — | 16,1 K RON | |
| 59 | 59.MICO STUDIO PROIECTARE MOBILA SRL▲ 2 | Sat Curteni, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 18,3 %▲ 258,2 % | ▲ 258,2 % | 53,9 K RON | |
| 60 | 60.ANCA PORA ILLUSTRATION S.R.L.▼ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14,1 %▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 7,2 K RON | |
| 61 | 61.LOST IN ART S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,1 %— | — | — | 12,1 K RON |
| 62 | 62.DEIMUD SRL▼ 30 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,1 %▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 20,9 K RON | |
| 63 | 63.BAPLAN BAU SRL▲ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 12,4 %▲ 5.795,2 % | ▲ 5.795,2 % | 161,2 K RON | |
| 64 | 64.GEORGE NISTEA DESIGN S.R.L.▼ 38 | Municipiul Reghin, Mureş | 11,6 %▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | 2,2 K RON | |
| 65 | 65.MERAKI DESIGNS SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10 %— | — | 3,2 K RON | |
| 66 | 66.AESTETIC PANORAMA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,3 %— | — | 1,3 K RON | |
| 67 | 67.CASTELLO M-TEX S.R.L.▼ 9 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 8,9 %▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 51,4 K RON | |
| 68 | 68.EAGLE&ARCE S.R.L.▼ 27 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 8,5 %▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 12,2 K RON | |
| 69 | 69.3DEPENDENT S.R.L.▼ 13 | Sat Corneşti, Comuna Crăciuneşti, Mureş | 8,2 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 10,2 K RON | |
| 70 | 70.BALISTIKA CREATIVE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 7,6 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 19,3 K RON | |
| 71 | 71.NABRES SRL▼ 63 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,9 %▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | 621 RON | |
| 72 | 72.BLACK DESIGN UX S.R.L.▼ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,2 %▼ 68,3 % | ▼ 68,3 % | 14,8 K RON | |
| 73 | 73.WOLF PACK DESIGN S.R.L.▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,6 %▲ 700 % | ▲ 700 % | 11 K RON | |
| 74 | 74.AREA DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 3,2 %— | — | — | 2,5 K RON |
| 75 | 75.RETOUCH S.R.L.▼ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 7,2 K RON | |
| 76 | 76.MIA PIRI PIPO S.R.L.▼ 6 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,7 %— | — | 3,9 K RON | |
| 77 | 77.IDARC S.R.L.▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -5,4 %— | — | -27,2 K RON | |
| 78 | 78.RTS SQUARE DESIGN S.R.L.▼ 31 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -6,3 %▼ 126,4 % | ▼ 126,4 % | -2,9 K RON | |
| 79 | 79.NOORKA DESIGN S.R.L.▼ 25 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -8,3 %▼ 190,5 % | ▼ 190,5 % | -3,4 K RON | |
| 80 | 80.SUTONIUM CREATIVE SOLUTIONS S.R.L.▼ 8 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | -10 %— | — | -4,5 K RON | |
| 81 | 81.B KREATIVE DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -10,7 %— | — | — | -323 RON |
| 82 | 82.OCTAVIA ART S.R.L.▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -11,8 %— | — | -4,5 K RON | |
| 83 | 83.HB ATLOZ SRL▼ 8 | Sat Bogata, Comuna Bogata, Mureş | -15,6 %— | — | -9,3 K RON | |
| 84 | 84.BIZOO STUDIO S.R.L.▼ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -22,9 %▼ 179,7 % | ▼ 179,7 % | -75 K RON | |
| 85 | 85.ELYSIUM EXPERT S.R.L.▼ 58 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -26 %▼ 161,8 % | ▼ 161,8 % | -11,3 K RON | |
| 86 | 86.DE PEPE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -41,4 %— | — | -21 K RON | |
| 87 | 87.ABOD NEST S.R.L.nou | Sat Abud, Comuna Ghindari, Mureş | -46 %— | — | — | -7,9 K RON |
| 88 | 88.HIGH CLASS INTERIORS S.R.L.▼ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -60,9 %▼ 1.159,5 % | ▼ 1.159,5 % | -58,1 K RON | |
| 89 | 89.KATINKA DESIGN4DIVINE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -83,8 %— | — | -7,8 K RON | |
| 90 | 90.ALESANDRA FASHION DESIGN S.R.L.▼ 67 | Municipiul Reghin, Mureş | -138,4 %▼ 394,1 % | ▼ 394,1 % | -24,6 K RON | |
| 91 | 91.GRAPHUM ENNIA S.R.L.▼ 14 | Municipiul Reghin, Mureş | -178,3 %— | — | -1,3 K RON | |
| 92 | 92.TUDOR HALATIU EMPIRE S.R.L.▼ 29 | Municipiul Reghin, Mureş | -210,1 %▼ 17.182,9 % | ▼ 17.182,9 % | -69,2 K RON | |
| 93 | 93.SARA-MAR DESIGN SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1.565,6 %— | — | -78,2 K RON | |
| 94 | 94.DESIGNATION GRAPHICS S.R.L.nou | Sat Valea, Comuna Vărgata, Mureş | -2.202 %— | — | — | -4,4 K RON |