Top 100 firme — Imobiliare, Mehedinți după marjă netă în 2024
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.385,4 %, iar liderul atinge 1.274,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CEE INVESTMENTS ROMANIA SRL▲ 17 | Sat Gârla Mare, Comuna Gârla Mare, Mehedinţi | 1.274,5 %▲ 2.350,5 % | ▲ 2.350,5 % | 14,2 mil. RON | |
| 2 | 2.DANUBE LINE SRL▲ 36 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 332,4 %▲ 1.266,7 % | ▲ 1.266,7 % | 765,1 K RON | |
| 3 | 3.ROMVANAGRI S.R.L.▲ 66 | Sat Gârla Mare, Comuna Gârla Mare, Mehedinţi | 295 %— | — | 772,7 K RON | |
| 4 | 4.SARDONIX TOUR SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 284,1 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 616 K RON | |
| 5 | 5.VOLTA IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 147,3 %▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 517,7 K RON | |
| 6 | 6.ALPHA GROUP IMOBILIAR S.R.L.▼ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 108,2 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 4,4 mil. RON | |
| 7 | 7.CON INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 93,4 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 2 mil. RON | |
| 8 | 8.EINHART SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 91,8 %— | — | — | 268,1 K RON |
| 9 | 9.VILUGA TRADING COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 84,2 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 831,9 K RON | |
| 10 | 10.MONIDOR IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 83,9 %— | — | — | 46,1 K RON |
| 11 | 11.HIPER SPUMA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 82,6 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 222,1 K RON | |
| 12 | 12.TEHNAV TRADE SRL▲ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 81 %▲ 96 % | ▲ 96 % | 12,2 K RON | |
| 13 | 13.D.A.M. - 2006 SRL▼ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 78,9 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 33 K RON | |
| 14 | 14.VIOLA FARM SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 77,9 %▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 37,2 K RON | |
| 15 | 15.TOFFICE ONEVIEW S.R.L.▼ 12 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 74,5 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 187,9 K RON | |
| 16 | 16.CRONOS SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 73,2 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 152 K RON | |
| 17 | 17.RENT REAL STATE S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 70,6 %— | — | — | 76,5 K RON |
| 18 | 18.BELONA 2001 SRL▲ 53 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 69 %— | — | 20,7 K RON | |
| 19 | 19.STIL SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 67,9 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 177,1 K RON | |
| 20 | 20.VESTCAFFE COM SRL▼ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 66 %▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 788,6 K RON | |
| 21 | 21.EMA REAL ESTATE ADVISOR S.R.L.▼ 7 | Sat Eşelniţa, Comuna Eşelniţa, Mehedinţi | 65,7 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 153,5 K RON | |
| 22 | 22.MULTI ACTIV S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 64 %— | — | — | 156,5 K RON |
| 23 | 23.ILICRIS COM SRL▲ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 60,7 %▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 21,7 K RON | |
| 24 | 24.TURCATO IMMOBILIARE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 59,8 %▲ 109,8 % | ▲ 109,8 % | 6,3 K RON | |
| 25 | 25.LUSA CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 59,2 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 26 | 26.KOBEC ENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 56,1 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 34 K RON | |
| 27 | 27.GOOD WORK S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 55,6 %— | — | — | 21,9 K RON |
| 28 | 28.ALDAV ART CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 55,4 %— | — | 22,5 K RON | |
| 29 | 29.CARPATIS SDS SRL▼ 9 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 46,1 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 959,7 K RON | |
| 30 | 30.EXCEL TRADE SRL▼ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 44,7 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 125,5 K RON | |
| 31 | 31.ATLANTIS DIERNA S.R.L.▼ 5 | Sat Jidostiţa, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 31,7 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 65,4 K RON | |
| 32 | 32.METEXCOM SRL▲ 19 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 30,6 %▲ 183,5 % | ▲ 183,5 % | 371,8 K RON | |
| 33 | 33.MĂCELĂRIE SRL▼ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 30,5 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 55,5 K RON | |
| 34 | 34.MEDINCOOP S.R.L.▲ 8 | Sat Magheru, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 29,1 %▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 60,4 K RON | |
| 35 | 35.NANDI SRL▲ 13 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 25,8 %▲ 101,7 % | ▲ 101,7 % | 62,9 K RON | |
| 36 | 36.IANN GROUP MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 24,9 %▲ 411,1 % | ▲ 411,1 % | 30,3 K RON | |
| 37 | 37.GOLF TRADE SA▼ 4 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 24,9 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 280,3 K RON | |
| 38 | 38.FITIGI IMPEX S.R.L.▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 23,9 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 372,9 K RON | |
| 39 | 39.GMT AUTO MOTORS SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 23,4 %— | — | 16 K RON | |
| 40 | 40.ENSO CENTRAL APARTMENTS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 20,3 %▼ 60,5 % | ▼ 60,5 % | 90,1 K RON | |
| 41 | 41.GEORGIA IMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 19,2 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 32,7 K RON | |
| 42 | 42.TRINIDAD G.M.A. SRL▼ 26 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 18,1 %▼ 67 % | ▼ 67 % | 11,5 K RON | |
| 43 | 43.FAMOUS EST HOSTING S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 18,1 %— | — | — | 20 K RON |
| 44 | 44.REZIDENTIAL LUCA HOME S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 17,5 %— | — | — | 2 K RON |
| 45 | 45.GMC IMOPRO S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 17,4 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 46 | 46.ORHIDEEA BLUE INVEST S.R.L.▼ 29 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 16,5 %▼ 69 % | ▼ 69 % | 288,1 K RON | |
| 47 | 47.EVOLUTION DROBETA SRL▼ 32 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 16 %▼ 74,8 % | ▼ 74,8 % | 326,9 K RON | |
| 48 | 48.CĂRBUNARU EXPEDITION SRL▼ 4 | Sat Jidostiţa, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 15 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 204 K RON | |
| 49 | 49.MARANDYAN SRL▲ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 14,8 %▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 31 K RON | |
| 50 | 50.FAMBAZ S.R.L.▲ 18 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 14 %— | — | 37 K RON | |
| 51 | 51.BARCONS INVESTMENTS S.R.L.▲ 19 | Sat Gârla Mare, Comuna Gârla Mare, Mehedinţi | 13,5 %— | — | 39,6 K RON | |
| 52 | 52.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MEHEDINŢEANAnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12,8 %— | — | 32,4 K RON | |
| 53 | 53.PUNTO ASSO EXIM SRL▼ 46 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12,6 %▼ 84,3 % | ▼ 84,3 % | 65,2 K RON | |
| 54 | 54.M.P. SILVER SHINE CO SRL▼ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12,6 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 167,2 K RON | |
| 55 | 55.SOCIAL TURIST SRL▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 10,1 %— | — | 15,9 K RON | |
| 56 | 56.STE & JAN IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 8,7 %▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 22,4 K RON | |
| 57 | 57.SLEEP IN SEVERIN S.R.L.▲ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 8,6 %— | — | 3,5 K RON | |
| 58 | 58.DECEBAL TRADE S.R.L.▼ 28 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 8 %▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 236,2 K RON | |
| 59 | 59.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PROGRESUL▲ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 7,8 %— | — | 26,9 K RON | |
| 60 | 60.ADVANCED WORK QUALITY S.R.L.▼ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 6,3 %▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 13,1 K RON | |
| 61 | 61.OTHO REALTY S.R.L.▼ 38 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 5,5 %▼ 88,5 % | ▼ 88,5 % | 10,6 K RON | |
| 62 | 62.ROMAN COMPANY SRL▼ 19 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4 %▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | 13,8 K RON | |
| 63 | 63.PIEȚE ȘI TÂRGURI DROBETA S.R.L.▼ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,1 %▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 121,2 K RON | |
| 64 | 64.ALEX BIR S.R.L.nou | Sat Ostrovu Corbului, Comuna Hinova, Mehedinţi | 1,5 %— | — | — | 640 RON |
| 65 | 65.SW INDUSTRIES SRL▼ 24 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,6 %▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 230 RON | |
| 66 | 66.TIAMAT CONSTRUCT S.R.L.▼ 13 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,4 %▼ 94,7 % | ▼ 94,7 % | 593 RON | |
| 67 | 67.SON MAD COM SRL▼ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -3,5 %— | — | -5,5 K RON | |
| 68 | 68.VALOGEMAEDRA SRL▼ 33 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -5 %▼ 116,2 % | ▼ 116,2 % | -4,6 K RON | |
| 69 | 69.R.M. & M.N.A. SRL▼ 19 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -5,4 %▼ 144,1 % | ▼ 144,1 % | -1,9 K RON | |
| 70 | 70.TITELONE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -5,4 %▼ 191,3 % | ▼ 191,3 % | -130,7 K RON | |
| 71 | 71.PROIECT MEHEDINTI SAnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -7,4 %— | — | -17,3 K RON | |
| 72 | 72.TERGOLA ZIMBRUL SRL▼ 14 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -18 %— | — | -9,3 K RON | |
| 73 | 73.KAT - IMOBILIARE SRL▼ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -19 %— | — | -21,5 K RON | |
| 74 | 74.MOZAIC STUDIO SRLnou | Sat Eşelniţa, Comuna Eşelniţa, Mehedinţi | -29,3 %— | — | -35,2 K RON | |
| 75 | 75.KROSNA4BANAT S.R.L.▼ 10 | Sat Eibenthal, Comuna Dubova, Mehedinţi | -45 %— | — | -38,6 K RON | |
| 76 | 76.DONAU CONSULT SRLnou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | -60,6 %— | — | -21,4 K RON | |
| 77 | 77.PLATINUM ESTATES S.R.L.▼ 31 | Sat Baloteşti, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | -68,2 %▼ 563,3 % | ▼ 563,3 % | -100,1 K RON | |
| 78 | 78.KAT'S CONSTRUCTIONS SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -84,4 %— | — | -22,1 K RON | |
| 79 | 79.KAT RESIDENCE S.R.L.▼ 67 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | -104,6 %▼ 254,4 % | ▼ 254,4 % | -158,9 K RON | |
| 80 | 80.BELLADONA SRLnou | Sat Dudaşu, Comuna Şimian, Mehedinţi | -216 %— | — | -57 K RON | |
| 81 | 81.MAVDI SRL▼ 5 | Loc. Vânju Mare, Oraş Vânju Mare, Mehedinţi | -1.385,4 %— | — | -55,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Mehedinți
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
70 firme · 45,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
16 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
20 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
4 firme · 718,5 K RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
1 firme · 0 RON