Top 100 firme — Transport și depozitare, Ilfov după marjă netă în 2018
2.055 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 74,6 %, iar liderul atinge 400,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAVER SRL▲ 376 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 400,7 %▲ 942,6 % | ▲ 942,6 % | 12,2 K RON | |
| 2 | 2.LOGISTIC OPTION SRL▲ 337 | Oraş Otopeni, Ilfov | 141,5 %▲ 245,4 % | ▲ 245,4 % | 278,6 K RON | |
| 3 | 3.ELEN VOYAGE TOUR SRL▲ 723 | Oraş Otopeni, Ilfov | 126,8 %▲ 625,8 % | ▲ 625,8 % | 58,8 K RON | |
| 4 | 4.CTPARK TIMISOARA EAST S.R.L.▲ 780 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 112,4 %▲ 638,6 % | ▲ 638,6 % | 10,1 mil. RON | |
| 5 | 5.EUROMANŢY DRIVE S.R.L.nou | Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov | 100 %— | — | 242 RON | |
| 6 | 6.DAS EUROTRADEUS S.R.L.nou | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 100 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 7 | 7.DEXYDAR SRL▲ 325 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 99,8 %▲ 139,9 % | ▲ 139,9 % | 137,3 K RON | |
| 8 | 8.SUSO EXPRESS S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 97,9 %— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 9 | 9.FLORIAN TRANS PROD S.R.L.-D.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 97 %— | — | — | 14,3 K RON |
| 10 | 10.AFINA TRANS SRL▲ 1.702 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 97 %— | — | 970 RON | |
| 11 | 11.ASL & STEF TRANS SRL▲ 481 | Oraş Voluntari, Ilfov | 97 %▲ 224,4 % | ▲ 224,4 % | 2,9 K RON | |
| 12 | 12.GURUNTUI ZEUS SPEED TRANSCOM SRL▼ 5 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 97 %0,0% | 0,0% | 288,7 K RON | |
| 13 | 13.FLOURKEN TRANSPORT SRL▼ 7 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 97 %0,0% | 0,0% | 288,7 K RON | |
| 14 | 14.B&A RAPID TRANSPORT SRL▲ 578 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 97 %▲ 295,3 % | ▲ 295,3 % | 10,8 K RON | |
| 15 | 15.ELIMAR COMP ALL TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 97 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 16 | 16.FLORIN BEST SOLUTION SRL▲ 201 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 97 %▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 2,7 K RON | |
| 17 | 17.AX MIL SERV SRL▼ 9 | Sat Dârvari, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 97 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 19,7 K RON | |
| 18 | 18.SMK PROSPER TRANS SRL▲ 19 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 97 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 902 RON | |
| 19 | 19.BOGHI SMART TAXI S.R.L.nou | Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov | 96,5 %— | — | — | 44,1 K RON |
| 20 | 20.BMC THE BEST QUALITY CONSULTING S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 96,3 %— | — | — | 54,4 K RON |
| 21 | 21.STRATEGINK S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 96,1 %— | — | — | 18,3 K RON |
| 22 | 22.XIN JI YUAN SOCIETATE DE COMERT EXTERIOR SRL▲ 4 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 96,1 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 10,1 K RON | |
| 23 | 23.PARMAFOOD CENTER SRL▲ 826 | Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 95,9 %▲ 641,3 % | ▲ 641,3 % | 221,7 K RON | |
| 24 | 24.ALW EFFICILINE CONCEPT S.R.L.nou | Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov | 95,7 %— | — | — | 113,7 K RON |
| 25 | 25.DMS TRANS SRL▲ 1.905 | Comuna Jilava, Ilfov | 95 %— | — | 31,8 K RON | |
| 26 | 26.VALI COSTIN TRANSPORT S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 95 %— | — | — | 20,4 K RON |
| 27 | 27.ROAD CAR SOLUTIONS S.R.L.▲ 3 | Oraş Otopeni, Ilfov | 94,2 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 104,2 K RON | |
| 28 | 28.LOGISTIC CARGO DRIVE S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 93,6 %— | — | — | 98,8 K RON |
| 29 | 29.TRANS DINAMIC MERIDIAN SRL▼ 20 | Oraş Voluntari, Ilfov | 93,5 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 8,1 K RON | |
| 30 | 30.TRAVEL RAMP SOIL S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 93,1 %— | — | — | 43,1 K RON |
| 31 | 31.KATY & ANA TRAVEL SRL▲ 337 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 92,6 %▲ 136,5 % | ▲ 136,5 % | 269 K RON | |
| 32 | 32.ANDREIFEVTRANS EXPERT SRL▲ 15 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 92,4 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 29 K RON | |
| 33 | 33.SORISSA TEAM SERVICES SRL▼ 11 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 92,3 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 29,5 K RON | |
| 34 | 34.BAZARIN TRANSPORT S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 91,3 %— | — | — | 15,6 K RON |
| 35 | 35.MERYEMTRAS S.R.L.nou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 90,8 %— | — | — | 18,7 K RON |
| 36 | 36.T.O.N.Y. SERVICES SRL▼ 17 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 90,6 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 87,5 K RON | |
| 37 | 37.LOADHUB S.R.L.▲ 32 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 90,5 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 260,7 K RON | |
| 38 | 38.AL & DA CONFORT SRL▲ 1.929 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 90,4 %— | — | 29,4 K RON | |
| 39 | 39.PROFI - RADOX SRL-D▲ 1.109 | Sat Dărăşti-Ilfov, Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov | 90,4 %▲ 2.768,6 % | ▲ 2.768,6 % | 7,9 K RON | |
| 40 | 40.HIGH CLASS MAGNIFIC S.R.L.▲ 37 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 90,4 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 98,2 K RON | |
| 41 | 41.DAILY COURIER SRL▼ 21 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 90,3 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 64,6 K RON | |
| 42 | 42.SINGLE MALEX TRANS SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 89,9 %— | — | — | 108,1 K RON |
| 43 | 43.GYN TOP CLASS TAXI SRL▼ 9 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 89,1 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 83,9 K RON | |
| 44 | 44.AYZ LOGISTIK SRL▲ 203 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 88,7 %▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 106,1 K RON | |
| 45 | 45.AMF OFFICE DEPO LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 88,6 %— | — | — | 57,6 K RON |
| 46 | 46.DENDOR MEDIA SRL▲ 6 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 88,5 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 40,1 K RON | |
| 47 | 47.TAXI SEBIO SRL▲ 185 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 87,9 %▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 61,7 K RON | |
| 48 | 48.FLUX DINAMIC DELTA S.R.L.nou | Oraş Chitila, Ilfov | 87,7 %— | — | — | 115,4 K RON |
| 49 | 49.UTIL SERV & LOGISTIC SRL▼ 7 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 87,6 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 184 K RON | |
| 50 | 50.AXELY LOGISTIC GROUP SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 87 %— | — | — | 43,5 K RON |
| 51 | 51.BGD VIXION QUICK S.R.L.nou | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 86,6 %— | — | — | 134,8 K RON |
| 52 | 52.BITRANS SPRING SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 86,5 %— | — | 46,5 K RON | |
| 53 | 53.FINAPLUS EXPERT CONT SRL▲ 34 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 86,3 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 44,6 K RON | |
| 54 | 54.TRANS CRIDO LINE SRL▲ 513 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 86,1 %▲ 238,2 % | ▲ 238,2 % | 20,8 K RON | |
| 55 | 55.AVOS IMPERIAL TRANSCOM S.R.L.nou | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 86 %— | — | — | 41,1 K RON |
| 56 | 56.ROMANO TRUCK ENTREPRISE SRL▼ 27 | Oraş Voluntari, Ilfov | 85,9 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 438,5 K RON | |
| 57 | 57.BLT EMPLOYMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 85,9 %— | — | — | 23,4 K RON |
| 58 | 58.RO CARGOWAYS LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 85,2 %— | — | — | 19,1 K RON |
| 59 | 59.AVA BUSINESS TRANSPORT SRL▼ 54 | Comuna Berceni, Ilfov | 84,6 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 10,1 K RON | |
| 60 | 60.ALEX PASSANGER TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 84,5 %— | — | — | 51,6 K RON |
| 61 | 61.DRS SPEED FORCE S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 84,5 %— | — | — | 115,3 K RON |
| 62 | 62.AS TERASAMENTE SRL▲ 1.853 | Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 84,4 %— | — | 296,4 K RON | |
| 63 | 63.REBEKA CAB S.R.L.nou | Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 84,4 %— | — | — | 52,6 K RON |
| 64 | 64.ALMAR TAXI SRLnou | Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov | 84 %— | — | — | 63,9 K RON |
| 65 | 65.PETRACHE SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 83,2 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 80,7 K RON | |
| 66 | 66.TRANSPORT LIR SRL▼ 7 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 82,9 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 91,2 K RON | |
| 67 | 67.DAMIANOV SPEED TRANS SRLnou | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 82,5 %— | — | 84,2 K RON | |
| 68 | 68.PREDAN AL. SERV SRL▲ 425 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 82,5 %▲ 175,8 % | ▲ 175,8 % | 84,6 K RON | |
| 69 | 69.NYK TOP CLASS SRL▼ 7 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 82 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 63,5 K RON | |
| 70 | 70.HUGOZAUR FERMS S.R.L.▲ 117 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 82 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 32,3 K RON | |
| 71 | 71.ANDVYK TEAM SRL▲ 3 | Sat Şindriliţa, Comuna Găneasa, Ilfov | 81,6 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 95 K RON | |
| 72 | 72.DADADU TRANS SRLnou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 80,4 %— | — | — | 122,3 K RON |
| 73 | 73.EMA CRIS AGREGATE SRL▲ 1.526 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 80,1 %— | — | 651 K RON | |
| 74 | 74.FLO-ALERT S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 79,2 %— | — | — | 12,8 K RON |
| 75 | 75.R&A FREIGHT SRL▲ 38 | Oraş Voluntari, Ilfov | 78,8 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 500,2 K RON | |
| 76 | 76.PREST TUN NKS SRL▼ 5 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 78,6 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 197,7 K RON | |
| 77 | 77.MND TRANS REGAL SRL▲ 168 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 78,4 %▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 33,9 K RON | |
| 78 | 78.RADAR INVEST TRANSPORT SRL▲ 141 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 78,3 %▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 80,2 K RON | |
| 79 | 79.POLIAN NAV SRL▲ 54 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 78,2 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 24,4 K RON | |
| 80 | 80.TIBMAR EFECT SRL▲ 81 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 78,1 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 229,8 K RON | |
| 81 | 81.V.N.V. IONA SERVICII SRL▼ 54 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 78,1 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 156,6 K RON | |
| 82 | 82.PREST TUN TAXI SRL▼ 10 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 77,8 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 210,8 K RON | |
| 83 | 83.DANIFAN ACTIV SRLnou | Sat Şindriliţa, Comuna Găneasa, Ilfov | 77,8 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 233,3 K RON | |
| 84 | 84.VICENŢIU DINAMIC SRL▲ 207 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 77,7 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 47,2 K RON | |
| 85 | 85.DANIEL TAXI S.R.L.nou | Sat Piteasca, Comuna Găneasa, Ilfov | 77,7 %— | — | — | 16,6 K RON |
| 86 | 86.WDV TRAVEL GROUP SRL▼ 31 | Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov | 77,7 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 221 K RON | |
| 87 | 87.CRM NISIP TRANS S.R.L.▼ 42 | Oraş Măgurele, Ilfov | 77,6 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 296,8 K RON | |
| 88 | 88.RĂZVAN & ANDRADA DESIGN SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 77,6 %— | — | — | 42,5 K RON |
| 89 | 89.AS WORLD FASTFREIGHT S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 77,6 %— | — | — | 134,9 K RON |
| 90 | 90.LEX SMART DISTRIBUTION S.R.L.▲ 41 | Loc. Rudeni, Oraş Chitila, Ilfov | 77,6 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 107,5 K RON | |
| 91 | 91.ANDU TRANSPORTING PEOPLE S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 77,5 %— | — | — | 379 K RON |
| 92 | 92.EXPRES PET TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov | 77,1 %— | — | — | 31,3 K RON |
| 93 | 93.ADA'S BEST SOLUTION S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 76,7 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 94 | 94.BEBE PANIFICAŢIE SRL▲ 113 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 75,8 %▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 223,8 K RON | |
| 95 | 95.FLORIN TAXI SRLnou | Sat Piteasca, Comuna Găneasa, Ilfov | 75,4 %— | — | — | 38 K RON |
| 96 | 96.TRANSPORT MUTARI SRL▲ 13 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 74,8 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 223,9 K RON | |
| 97 | 97.C.A. TRADE SOLUTIONS S.R.L.▲ 68 | Sat Bălteni, Comuna Periş, Ilfov | 74,7 %▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 35,8 K RON | |
| 98 | 98.D & I OPTIM SERVICES SRL▼ 31 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 74,7 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 67,6 K RON | |
| 99 | 99.ARIAN TRANS CURIER SRL▲ 970 | Oraş Otopeni, Ilfov | 74,6 %▲ 1.310,8 % | ▲ 1.310,8 % | 81,6 K RON | |
| 100 | 100.MA-RA INVEST TRANSPORT SRLnou | Sat Şindriliţa, Comuna Găneasa, Ilfov | 74,6 %— | — | — | 44 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Ilfov
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
1.696 firme · 2,4 mld. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
27 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
36 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
297 firme · 964,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
59 firme · 752,3 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
62 firme · 712,9 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
105 firme · 551,5 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
14 firme · 528,7 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
4 firme · 333,8 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
672 firme · 322,9 mil. RON
CAEN 5121
Transporturi aeriene de marfă
12 firme · 314 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
12 firme · 269,3 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
32 firme · 196,5 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
23 firme · 187,6 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
105 firme · 117,5 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
428 firme · 70,9 mil. RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
2 firme · 45,1 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
320 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
26 firme · 27,5 mil. RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
9 firme · 2 mil. RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
5 firme · 950,1 K RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
1 firme · 250,4 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
2 firme · 165,9 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
2 firme · 67,4 K RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
2 firme · 0 RON
CAEN 5040
Transportul de marfă pe căi navigabile interioare
2 firme · 0 RON