Top 100 firme — Învățământ, Ilfov după marjă netă în 2019
432 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 65,9 %, iar liderul atinge 8.167 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BIO VIVO NOVA SRL▲ 341 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 8.167 %— | — | 75,5 K RON | |
| 2 | 2.THE PEOPLE TUNING COMPANY (TPTC) SRL▲ 243 | Oraş Voluntari, Ilfov | 106,6 %▲ 1.225,4 % | ▲ 1.225,4 % | 11,1 K RON | |
| 3 | 3.ALPHASTACE CONSULTING S.R.L.nou | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 97 %— | — | — | 9,5 K RON |
| 4 | 4.DOAMNA FLUTURE S.R.L.nou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 97 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 5 | 5.LEARNING EXPERIENCE SRL▲ 2 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 96,6 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 225,1 K RON | |
| 6 | 6.NEXT LEVEL LEARNING S.R.L.▲ 317 | Oraş Măgurele, Ilfov | 96,6 %— | — | 113,9 K RON | |
| 7 | 7.TENNIS PRO LINE SRL▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 96,5 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 277,8 K RON | |
| 8 | 8.MATEMATICA IN JOC S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 96,4 %— | — | — | 41,9 K RON |
| 9 | 9.ADEX CONSULTING TEAM S.R.L.▲ 47 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 96,2 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 88,2 K RON | |
| 10 | 10.HR SYNERGY TRAINING S.R.L.= | Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov | 96,2 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 101,7 K RON | |
| 11 | 11.BOGDAN PERFECT CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Piscu, Comuna Ciolpani, Ilfov | 95,9 %— | — | — | 8,4 K RON |
| 12 | 12.STUDIO IRAD S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 95,8 %— | — | — | 152 K RON |
| 13 | 13.CENTRUL EDUSMART S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 95,7 %— | — | — | 22 K RON |
| 14 | 14.MASTERO & TRAINING SRL▼ 2 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 95,6 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 32,9 K RON | |
| 15 | 15.ANDY AVA MUSIC S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 95,4 %— | — | — | 9,5 K RON |
| 16 | 16.VISION TRAINING S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 94,4 %— | — | — | 10,4 K RON |
| 17 | 17.PARALLEL INTELLIGENCE S.R.L.▲ 33 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 94,2 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 94,1 K RON | |
| 18 | 18.MARIA NAUTIC S.R.L.nou | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 94 %— | — | — | 4,9 K RON |
| 19 | 19.FRAU ANGI - GERMANA PENTRU FIRME S.R.L.nou | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 93,8 %— | — | — | 51,5 K RON |
| 20 | 20.EXPERTCONTABIL TRAINER GROUP SRL▲ 49 | Oraş Voluntari, Ilfov | 93,7 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 667,3 K RON | |
| 21 | 21.AGERIUS SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 93,2 %— | — | — | 18,6 K RON |
| 22 | 22.PAC EDUCATION S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 93 %— | — | — | 12,1 K RON |
| 23 | 23.THE BUSINESS PERFORMANCE ENHANCEMENT GROUP SRL▼ 14 | Oraş Voluntari, Ilfov | 92,7 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 821,7 K RON | |
| 24 | 24.INART CURSURI SPECIALIZATE S.R.L.▲ 230 | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 92,3 %▲ 2.109,1 % | ▲ 2.109,1 % | 220,8 K RON | |
| 25 | 25.DALLESGO FASHION MANAGEMENT SRL▼ 6 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 92,1 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 186,8 K RON | |
| 26 | 26.CRISTIAN CIRIPAN COMPANY SRL▲ 47 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 91,8 %▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 14,9 K RON | |
| 27 | 27.MT SERVICII SRL▼ 14 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 91,6 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 641,7 K RON | |
| 28 | 28.PITBULL DIVISION S.R.L.nou | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 91,5 %— | — | — | 38,3 K RON |
| 29 | 29.PROACTIVE MIND SRL▲ 2 | Oraş Otopeni, Ilfov | 91,4 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.GEO TRAINING SRL▼ 16 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 90,8 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 220,2 K RON | |
| 31 | 31.PRO SWIMMING S.R.L.▼ 20 | Comuna Dobroeşti, Ilfov | 90,6 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 24,9 K RON | |
| 32 | 32.DALLESGO IMAGE SRL▼ 10 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 89,9 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 269,1 K RON | |
| 33 | 33.DALLESGO HOME SRL▲ 31 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 89,8 %▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 175,5 K RON | |
| 34 | 34.LALINIA EDUCATION SRL▲ 5 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 89,5 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 44,2 K RON | |
| 35 | 35.DYNAMIC TRAINING AND COACHING SOLUTIONS S.R.L.▼ 1 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 89,3 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 76,5 K RON | |
| 36 | 36.WOLF & PARTNERS SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 89,3 %— | — | 41,5 K RON | |
| 37 | 37.DIAMAR UTM S.R.L.▲ 15 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 89,2 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 252,6 K RON | |
| 38 | 38.EFSTA HORA SRL▲ 13 | Oraş Otopeni, Ilfov | 89,2 %▲ 24 % | ▲ 24 % | 31,8 K RON | |
| 39 | 39.PATRIC SELECT JOB SRL▼ 10 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 88,5 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 32,9 K RON | |
| 40 | 40.TIREX SOLUTION S.R.L.▲ 3 | Oraş Măgurele, Ilfov | 88,1 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 140,8 K RON | |
| 41 | 41.SUPERSIMPLE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 87,9 %— | — | — | 1,8 K RON |
| 42 | 42.UMLAUT EXPERT S.R.L.nou | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 87,7 %— | — | — | 104,8 K RON |
| 43 | 43.ULTIMATE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 18 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 87,2 %▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 235,3 K RON | |
| 44 | 44.ACTIV EDU SRL▲ 10 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 87 %▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 110,9 K RON | |
| 45 | 45.MAGIC WORDS MEDIA SRL▲ 33 | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 86,1 %▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 229 K RON | |
| 46 | 46.ADVANCED COMMERCIAL PILOT TRAINING S.R.L.▼ 1 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 85,9 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 347,6 K RON | |
| 47 | 47.KWAY MOTION S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 84,4 %— | — | — | 3,9 K RON |
| 48 | 48.DINAMIC KIDS 4 YOU S.R.L.nou | Comuna Afumaţi, Ilfov | 84,3 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 49 | 49.INTELLA BLUE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 84,1 %— | — | — | 20,4 K RON |
| 50 | 50.AIDAM REINVENT SRL▼ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 83,8 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 497,2 K RON | |
| 51 | 51.NACEA CONSULTING SRL▲ 290 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 83,4 %— | — | 36,5 K RON | |
| 52 | 52.SHELORESO SRL▼ 10 | Oraş Voluntari, Ilfov | 83,3 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 86 K RON | |
| 53 | 53.DESIGN MASTERS ONLINE S.R.L.▲ 235 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 82,4 %— | — | 92,7 K RON | |
| 54 | 54.DALLESGO ONLINE SRL▲ 46 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 82 %▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 184,2 K RON | |
| 55 | 55.GREENLIGHT CONSULTING SRL▼ 14 | Oraş Otopeni, Ilfov | 81,7 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 478,8 K RON | |
| 56 | 56.SIDEN COMPANY SRL▼ 31 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 81,6 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 51,8 K RON | |
| 57 | 57.LUCLASS CONSULTING SRL▲ 57 | Oraş Voluntari, Ilfov | 81,2 %▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 71,9 K RON | |
| 58 | 58.LARY BEAUTY SALON SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 81,2 %— | — | 416,3 K RON | |
| 59 | 59.SAH PUF JUNIOR S.R.L.▲ 243 | Oraş Otopeni, Ilfov | 80,7 %— | — | 25,3 K RON | |
| 60 | 60.MOUNTHOFF RETREAT S.R.L.▲ 63 | Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov | 80,3 %▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 36,7 K RON | |
| 61 | 61.RISE REAL TEAM S.R.L.▲ 250 | Oraş Voluntari, Ilfov | 80,3 %— | — | 66,1 K RON | |
| 62 | 62.DENSODATA S.R.L.▼ 25 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 79,5 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 71,5 K RON | |
| 63 | 63.LIFE COACH CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 79 %— | — | — | 18,5 K RON |
| 64 | 64.AGAMA TEAM S.R.L.▼ 36 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 78,7 %▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 24 K RON | |
| 65 | 65.FIGHT PERFORMANCE S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 78,6 %— | — | — | 66,5 K RON |
| 66 | 66.DALLESGO DESIGN SRL▲ 126 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 78,1 %▲ 263 % | ▲ 263 % | 165,1 K RON | |
| 67 | 67.BYBY MANAGEMENT & TRAINING S.R.L.▼ 27 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 78 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 26,5 K RON | |
| 68 | 68.PERSONAL TRAINING CENTER S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 77,5 %— | — | — | 16,8 K RON |
| 69 | 69.QUANTUM LEAP CONSULTING SRL▼ 36 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 77,2 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 216,5 K RON | |
| 70 | 70.AMIRAL W BOATS S.R.L.nou | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 76,9 %— | — | — | 75,9 K RON |
| 71 | 71.VERIFICATOR ȘI EXPERT CONSTRUCȚII S.R.L.▼ 8 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 76,9 %▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 432,2 K RON | |
| 72 | 72.CIRA ROBOTICS S.R.L.▼ 17 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 76,9 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 76,8 K RON | |
| 73 | 73.BIT CERT S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 76,7 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 74 | 74.VECTOR RESOURCES S.R.L.▲ 39 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 76,5 %▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 29,4 K RON | |
| 75 | 75.CIEL DEVELOPMENT SRL▲ 88 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 75,2 %▲ 146,9 % | ▲ 146,9 % | 4,3 K RON | |
| 76 | 76.INTERNATIONAL EDUCATION CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 74,8 %— | — | 222,8 K RON | |
| 77 | 77.ENGLISH ADVENTURE LABORATORY S.R.L.nou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 73,1 %— | — | — | 40,2 K RON |
| 78 | 78.VERSATILE TECHLEARNING SRL▼ 11 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 72,9 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 668,8 K RON | |
| 79 | 79.TBF CORE S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 72,2 %— | — | — | 287,1 K RON |
| 80 | 80.LEMKO MANAGEMENT S.R.L.▲ 22 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 71,7 %▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 130,3 K RON | |
| 81 | 81.WOLFPACK CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 71,3 %— | — | — | 14,7 K RON |
| 82 | 82.GOOD CONSULTING SRL▼ 1 | Oraş Otopeni, Ilfov | 71,2 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 69,2 K RON | |
| 83 | 83.NEXT STEP FORWARD S.R.L.▼ 13 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 71,1 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 162,5 K RON | |
| 84 | 84.HR - CONSULTANŢĂ ŞI FORMARE S.R.L.▲ 20 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 71 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 169,4 K RON | |
| 85 | 85.FUTURE LEADERS S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 70,8 %— | — | — | 165,5 K RON |
| 86 | 86.WATER SPORT LIFE S.R.L.▲ 7 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 70,4 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 22,7 K RON | |
| 87 | 87.UTOPIA WAYS SRL▲ 251 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 70 %— | — | 7,4 K RON | |
| 88 | 88.PROACTIV TRAINING ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 69,8 %— | — | 6,9 K RON | |
| 89 | 89.WE CAN FEEL YOUR FRIDGE S.R.L.▲ 120 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 68,9 %▲ 264,8 % | ▲ 264,8 % | 975,1 K RON | |
| 90 | 90.REBORN TRAINING S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 68,3 %— | — | — | 123 K RON |
| 91 | 91.MITAMA S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 68,3 %— | — | — | 41 RON |
| 92 | 92.FZIN SEMINARS S.R.L.▼ 57 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 68,3 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 926,6 K RON | |
| 93 | 93.ENLIGENCY S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 67,9 %— | — | — | 8,7 K RON |
| 94 | 94.AGATONIA CRAFT SRLnou | Sat Piscu, Comuna Ciolpani, Ilfov | 67,8 %— | — | 17,1 K RON | |
| 95 | 95.WINFLUENTIALS S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 67,8 %— | — | — | 109,2 K RON |
| 96 | 96.CLUBUL DE MUZICĂ S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 66,5 %— | — | — | 1 K RON |
| 97 | 97.HUMANISTICA CONSULTING S.R.L.▼ 20 | Oraş Voluntari, Ilfov | 66,3 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 21,2 K RON | |
| 98 | 98.KIND OF BRIDGE S.R.L.▲ 68 | Oraş Otopeni, Ilfov | 66,2 %▲ 127,1 % | ▲ 127,1 % | 58,4 K RON | |
| 99 | 99.MIHNEA TOP SRL▲ 216 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 66,1 %— | — | 177,5 K RON | |
| 100 | 100.DITHEO COMMERCIAL COMPANY SRLnou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 65,9 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 1,3 mil. RON |
Codurile CAEN din învățământ — Ilfov
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
663 firme · 173,7 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
66 firme · 43,6 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
172 firme · 35,8 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
55 firme · 17,7 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
95 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 8520
Învățământ primar
7 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
22 firme · 11 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
32 firme · 6,6 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
9 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 73,1 K RON
CAEN 8533
Învățământ post-secundar, non-universitar
1 firme · 46,3 K RON
CAEN 8561
Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
1 firme · 0 RON