Top 100 firme — Imobiliare, Ilfov după marjă netă în 2020
1.114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 90,9 %, iar liderul atinge 30.626,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CARMEL INVESTITII SRL▲ 1.021 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 30.626,6 %— | — | 1 mil. RON | |
| 2 | 2.AGI-RRE HERA S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 30.296,8 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 3 | 3.CAN INVEST IMOB SRL▲ 5 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 18.750,6 %▲ 1.942,5 % | ▲ 1.942,5 % | 675 K RON | |
| 4 | 4.LYKASA S.R.L.▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 16.751 %▲ 408,8 % | ▲ 408,8 % | 979,8 K RON | |
| 5 | 5.ANTONIOLAUR SRL▲ 146 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 16.650,5 %▲ 20.282,5 % | ▲ 20.282,5 % | 3,3 mil. RON | |
| 6 | 6.M.K. ROM FACTOR S.R.L.▲ 925 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3.785,3 %— | — | 3,4 mil. RON | |
| 7 | 7.ROLIMOBILIARE SRL▲ 963 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2.832,9 %— | — | 2,7 mil. RON | |
| 8 | 8.DOM ESTATES IMPEX SRL▲ 230 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1.144,2 %▲ 1.569,6 % | ▲ 1.569,6 % | 661,1 K RON | |
| 9 | 9.TRACIKA ROM IMPORT EXPORT S.R.L.▲ 898 | Oraş Voluntari, Ilfov | 839,1 %— | — | 906,4 K RON | |
| 10 | 10.MONDO STAR SRL▲ 4 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 726,8 %▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 30,9 K RON | |
| 11 | 11.MONTECRISTO IMPEX SRL▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 686,4 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 247,4 K RON | |
| 12 | 12.M & N - ITALY-COMPROD IMPEX SRL▲ 1 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 607 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 663,2 K RON | |
| 13 | 13.AVALON SRL▲ 497 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 551,6 %▲ 1.555,9 % | ▲ 1.555,9 % | 491,9 K RON | |
| 14 | 14.JUMBO IMPEX INTL SRL▲ 745 | Oraş Voluntari, Ilfov | 469,4 %▲ 41.813,4 % | ▲ 41.813,4 % | 115,2 K RON | |
| 15 | 15.AGOG INVEST 2019 S.R.L.nou | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 384,6 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 16 | 16.LAPACH SERVICES SRL▲ 838 | Oraş Otopeni, Ilfov | 382,7 %— | — | 60,2 K RON | |
| 17 | 17.IDEAL CASA PROPERTY SRL▲ 437 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 381,3 %▲ 832,7 % | ▲ 832,7 % | 32,2 mil. RON | |
| 18 | 18.ROMKEN PRODUCTION SRL▲ 312 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 336,5 %▲ 502,7 % | ▲ 502,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 19 | 19.AGI-RRE POSEIDON S.R.L.▲ 742 | Oraş Voluntari, Ilfov | 319 %▲ 28.903,6 % | ▲ 28.903,6 % | 264,7 K RON | |
| 20 | 20.SALTEX COMEXIM SRL▲ 305 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 310,1 %▲ 452 % | ▲ 452 % | 2,5 mil. RON | |
| 21 | 21.CAGE EXPERT GRUP IMOBILIAR SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 297,8 %— | — | 2,9 mil. RON | |
| 22 | 22.PAGE DESIGN & SERVICES S.R.L.▲ 695 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 293,4 %▲ 5.414,5 % | ▲ 5.414,5 % | 647,8 K RON | |
| 23 | 23.RODELEC LAND GROUP S.R.L.▼ 7 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 262,3 %▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 3 mil. RON | |
| 24 | 24.ANANIM INVESTITII SRL▲ 923 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 249,5 %— | — | 5,4 mil. RON | |
| 25 | 25.CHICHEANU LAND SRL▲ 113 | Oraş Otopeni, Ilfov | 249,2 %▲ 199,3 % | ▲ 199,3 % | 941 K RON | |
| 26 | 26.AGRILAND COMPANY SRL▼ 19 | Oraş Voluntari, Ilfov | 229,5 %▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | 451,2 K RON | |
| 27 | 27.BINALAND SRL▲ 580 | Oraş Otopeni, Ilfov | 192,1 %▲ 882,1 % | ▲ 882,1 % | 39,2 K RON | |
| 28 | 28.CELIS GRUP SRL▼ 10 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 173,3 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 29 | 29.EURALL TRADING SRL= | Oraş Voluntari, Ilfov | 155,8 %▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 3 mil. RON | |
| 30 | 30.WILKINS DEVELOPMENTS SRL▲ 675 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 154,7 %▲ 2.212,3 % | ▲ 2.212,3 % | 208 K RON | |
| 31 | 31.MEDIN IMOB INVEST SRL▲ 346 | Loc. Rudeni, Oraş Chitila, Ilfov | 146,4 %▲ 189,1 % | ▲ 189,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 32 | 32.ADPATEV FRESH SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 125 %— | — | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.NICOLA-SERV SRL▲ 436 | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 121,1 %▲ 206,5 % | ▲ 206,5 % | 407 K RON | |
| 34 | 34.IPY INVESTMENT SRL▼ 8 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 118,8 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 184,9 K RON | |
| 35 | 35.MUROTEX 2000 SRL▲ 916 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 111,4 %— | — | 497,5 K RON | |
| 36 | 36.INTERNATIONAL BENGA COMPANY SRL▲ 311 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 110 %▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 4,6 mil. RON | |
| 37 | 37.EXPANS RENT S.R.L.▲ 549 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 103,5 %▲ 364,4 % | ▲ 364,4 % | 1 mil. RON | |
| 38 | 38.GO VENTURES S.R.L.▲ 36 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 101,7 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 29,4 K RON | |
| 39 | 39.SURREY HOLDINGS SRL▼ 5 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 97,1 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 237 RON | |
| 40 | 40.TWO Z INVEST S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 97 %— | — | 1,1 K RON | |
| 41 | 41.PFG REGAL IMOB CONSTRUCT S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 97 %— | — | — | 1,4 K RON |
| 42 | 42.TRADING & INVEST CONCEPT SRL▲ 7 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 2 K RON | |
| 43 | 43.FACTORY OF LEADERSHIP S.R.L.nou | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 97 %— | — | 11,6 K RON | |
| 44 | 44.CO.MA.VE. COSMAR S.R.L.nou | Sat Dârvari, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 97 %— | — | — | 207,5 K RON |
| 45 | 45.MASTER PROPERTIES GLOBAL INVESTMENT S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 96,9 %— | — | — | 235,9 K RON |
| 46 | 46.VICTORY REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 96,7 %▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 3,3 mil. RON | |
| 47 | 47.KARINA PROD INVEST SRL▲ 78 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 96,6 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 91,3 K RON | |
| 48 | 48.DIGITAL MAT AFFAIRS S.R.L.▲ 91 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 96,6 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 284,7 K RON | |
| 49 | 49.TOTAL EUROPE LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 96,5 %— | — | 282,5 K RON | |
| 50 | 50.CLAS SMART BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 96,2 %— | — | — | 290,3 K RON |
| 51 | 51.VALMO CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 96,1 %— | — | — | 257,6 K RON |
| 52 | 52.STALPRO SYSTEMS SRL▲ 13 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 96,1 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 111,5 K RON | |
| 53 | 53.SANTA ESTATE SRL▲ 7 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 96,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 155,6 K RON | |
| 54 | 54.EDIL DEPO SRL▲ 15 | Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov | 95,8 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.ATHENIAN SUN S.R.L.▲ 447 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 95,7 %▲ 181,9 % | ▲ 181,9 % | 72,7 K RON | |
| 56 | 56.IMOPLACE GROUP S.R.L.▲ 1 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 95,7 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 61,9 K RON | |
| 57 | 57.SAPIR FINANCE S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 95,6 %— | — | 52,1 K RON | |
| 58 | 58.CM LAW SERVICES S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 95,5 %— | — | — | 183,9 K RON |
| 59 | 59.DDA GENERAL ADMIN S.R.L.▲ 30 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 95,1 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 89,4 K RON | |
| 60 | 60.CM IMOB SERV S.R.L.▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 95,1 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 51,7 K RON | |
| 61 | 61.SUCCES INVESTMENTS SRL▼ 27 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 95,1 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 232 RON | |
| 62 | 62.CB MIM CITYWIDE COVERAGE S.R.L.nou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 95 %— | — | — | 34,7 K RON |
| 63 | 63.YPABIZZ IMOB S.R.L.▲ 156 | Oraş Otopeni, Ilfov | 94,9 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 110 K RON | |
| 64 | 64.TST EUROINVEST S.R.L.nou | Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov | 94,7 %— | — | — | 470,5 K RON |
| 65 | 65.MAIN REAL ESTATE CONSULTING S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 94,7 %— | — | — | 65 K RON |
| 66 | 66.MASTER PROPERTIES LTL IMOBILIARE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 94,6 %— | — | — | 371,7 K RON |
| 67 | 67.RMD BLISS CONSULT S.R.L.▲ 10 | Oraş Otopeni, Ilfov | 94,4 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 183,2 K RON | |
| 68 | 68.DIACRIS CAPITAL EXPLORER S.R.L.▲ 81 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 94,2 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 101,8 K RON | |
| 69 | 69.BLOC ADMINISTRATOR FACILITY S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 94,1 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 70 | 70.EUROSANLOC S.R.L.▲ 40 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 94,1 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 37,9 K RON | |
| 71 | 71.CADASTAL S.R.L.▲ 626 | Oraş Voluntari, Ilfov | 94 %▲ 1.121,7 % | ▲ 1.121,7 % | 291,2 K RON | |
| 72 | 72.NEFLO SOUTH ZONE S.R.L.▲ 23 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 93,9 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 99,9 K RON | |
| 73 | 73.M.G.N. FINANCIAR-CONTABILITATE-EXPERT TIM SRL▲ 12 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 93,9 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 79,1 K RON | |
| 74 | 74.SUNSTONE CAPITAL S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 93,8 %— | — | — | 48,1 K RON |
| 75 | 75.AS ADMIN ADMINISTRARE IMOBILE SRL▼ 9 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 93,8 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 162,4 K RON | |
| 76 | 76.ABC SERVICII EXPRESS ONLINE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 93,7 %— | — | — | 7 K RON |
| 77 | 77.FLORIA RED LIBERTY S.R.L.▲ 54 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 93,6 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 78 | 78.B.H.N.V. PURCHASING S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 93,5 %— | — | 67,3 K RON | |
| 79 | 79.A-TEAM ADM S.R.L.▼ 20 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 93,5 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 72 K RON | |
| 80 | 80.RICHMOND HOLDINGS SRL▼ 46 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 93 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 227 RON | |
| 81 | 81.BLOC ADMIN LOGISTICS S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 93 %— | — | — | 94,5 K RON |
| 82 | 82.RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 93 %— | — | — | 57,3 K RON |
| 83 | 83.IDEA CLASS DESIGN SRL▼ 20 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 92,9 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 33,3 K RON | |
| 84 | 84.SAMY IMOBILIAR CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 92,6 %— | — | — | 62,4 K RON |
| 85 | 85.CONNECT PROPERTIES SRL▲ 107 | Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov | 92,6 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 184,1 K RON | |
| 86 | 86.N.M.D. EXCLUSIVE BUSINESS SALES SRL▲ 25 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 92,3 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 85,7 K RON | |
| 87 | 87.CAZIM ADMINISTRARE SRL▲ 436 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 92,2 %▲ 193,1 % | ▲ 193,1 % | 110,9 K RON | |
| 88 | 88.VERUS EVAL S.R.L.▲ 27 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 92,1 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 180,9 K RON | |
| 89 | 89.LIBENA SERVICES S.R.L.▲ 115 | Oraş Voluntari, Ilfov | 91,7 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 23 K RON | |
| 90 | 90.DYNAMIC & CONSTRUCT SRLnou | Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov | 91,5 %▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 209,9 K RON | |
| 91 | 91.BRAND MARKETING SRL▼ 7 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 91,4 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 45,7 K RON | |
| 92 | 92.SHANNON HOLDINGS SRL▼ 38 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 91,1 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 298 RON | |
| 93 | 93.NORFOLK HOLDINGS SRL▼ 53 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 91 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 284 RON | |
| 94 | 94.ALPHAGOAL PROJECT SRL▲ 76 | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 91 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 333 K RON | |
| 95 | 95.MARIA TRAVEL SRL▲ 91 | Oraş Otopeni, Ilfov | 91 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 39,6 K RON | |
| 96 | 96.STIRLING HOLDINGS SRL▼ 62 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 91 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 222 RON | |
| 97 | 97.EVERGREEN HOLDING SRL▼ 45 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 91 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 514 RON | |
| 98 | 98.B.H.N.V. LAND S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 90,9 %— | — | 13,1 K RON | |
| 99 | 99.HOLBORN HOLDING SRL▼ 46 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 90,9 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 301 RON | |
| 100 | 100.TAPPO SERVIZI S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 90,9 %— | — | — | 688,2 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Ilfov
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
954 firme · 2,3 mld. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
309 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
372 firme · 234,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
710 firme · 225,6 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
280 firme · 192 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
255 firme · 159,9 mil. RON