Top 100 firme — Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă, Ilfov după marjă netă în 2023
254 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 26,9 %, iar liderul atinge 304,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.YO-YO MIND S.R.L.▲ 216 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 304,9 %— | — | 7,3 K RON | |
| 2 | 2.STEM LIFE LABORATOR S.R.L.▲ 64 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 101,7 %▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 3 | 3.NEUROKLINIK CENTER S.R.L.nou | Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 100 %— | — | — | 24,1 K RON |
| 4 | 4.NEXT BODY STUDIO SRL▲ 21 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 90,3 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 516,7 K RON | |
| 5 | 5.MOON EYE OPTICS S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 89,1 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 6 | 6.TRAIESTE CONSTIENT PSIHOTERAPIE S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 86,7 %— | — | — | 74,6 K RON |
| 7 | 7.BIOFEEDBACK NUTRITION LIFE QUALITY S.R.L.▼ 3 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 84,8 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 36,5 K RON | |
| 8 | 8.AMA HEALTH LABORATORY SRL= | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 84 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 50 K RON | |
| 9 | 9.CENTRUL MEDICAL CONECT S.R.L.▲ 14 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 83,8 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 615,2 K RON | |
| 10 | 10.LOGIQ JUNIOR S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 81,1 %— | — | 40,3 K RON | |
| 11 | 11.ABDUL & SERVICII CONȘTIENTIZAREA MEDICALE S.R.L.= | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 78,4 %▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 93,2 K RON | |
| 12 | 12.CENTRU MEDICAL LIPIA S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 77,9 %— | — | — | 212,6 K RON |
| 13 | 13.INOPTISSIMA S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 77,9 %— | — | — | 357,6 K RON |
| 14 | 14.IRI CONSULT MED SRL▲ 37 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 77,4 %▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 664,6 K RON | |
| 15 | 15.PERISTERI SIGMA CONSULT S.R.L.▲ 29 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 77,1 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 199,3 K RON | |
| 16 | 16.ACINOM INNOVATION S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 74,4 %— | — | — | 16,9 K RON |
| 17 | 17.DUTU MADALINA ACTIVITATE MEDICALA SRL▼ 11 | Oraş Chitila, Ilfov | 74,4 %▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 130,3 K RON | |
| 18 | 18.MED REHAB S.R.L.nou | Sat Siliştea Snagovului, Comuna Gruiu, Ilfov | 74,1 %— | — | — | 51,4 K RON |
| 19 | 19.DERMA VISION MED S.R.L.▲ 9 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 74 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 180 K RON | |
| 20 | 20.FACE AESTHETICS GLOW S.R.L.▲ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 72,6 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 48,9 K RON | |
| 21 | 21.REMOTE DIAGNOSTIC S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 72,3 %— | — | — | 6,1 K RON |
| 22 | 22.GENTILEȚE SRL▲ 13 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 70,8 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 48,7 K RON | |
| 23 | 23.TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L.▲ 24 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 70,7 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 23,5 K RON | |
| 24 | 24.PSIHO-TEAM SOLUTION SRL▲ 147 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 70,3 %— | — | 635,1 K RON | |
| 25 | 25.NUTRILIFE SCIENCE S.R.L.▲ 27 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 69,6 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 236,5 K RON | |
| 26 | 26.MEDIC NUTRITIONIST S.R.L.▼ 9 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 69,6 %▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 180,8 K RON | |
| 27 | 27.HYPNOTICTRANCE S.R.L.▲ 10 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 69,5 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 143,4 K RON | |
| 28 | 28.CENTRUL MEDICAL G & G SRL▲ 5 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 68,8 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 127,3 K RON | |
| 29 | 29.ANCO MEDEX S.R.L.▼ 15 | Oraş Otopeni, Ilfov | 67,5 %▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 104,3 K RON | |
| 30 | 30.CABINET MEDICAL BORANGIU ANDREI S.R.L.▼ 12 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 66,9 %▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 284,4 K RON | |
| 31 | 31.CENTRUL DE NATUROPATIE SRLnou | Comuna Brăneşti, Ilfov | 66,7 %— | — | 26,7 K RON | |
| 32 | 32.PHYSIOBOOST CLINIC S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 66,4 %— | — | — | 112,9 K RON |
| 33 | 33.ADVANCED LIVE MICROSCOPY S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 64,4 %— | — | — | 6,7 K RON |
| 34 | 34.ZONE ATELIER SRL▲ 84 | Oraş Voluntari, Ilfov | 62,4 %▲ 135,2 % | ▲ 135,2 % | 2,5 K RON | |
| 35 | 35.CENTRUL DE PODOMETRIE AHILE SRL▼ 16 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 61,5 %▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 184,6 K RON | |
| 36 | 36.NEXT WPC S.R.L.▲ 19 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 60,1 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 18,4 K RON | |
| 37 | 37.ICSIA MED CARE SRL▲ 22 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 59,9 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 483,9 K RON | |
| 38 | 38.SPIMED OPTIC S.R.L.▲ 32 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 59,5 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 178,1 K RON | |
| 39 | 39.LOTUS PREMIUM SPA S.R.L.▲ 35 | Oraş Otopeni, Ilfov | 59,2 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 169,8 K RON | |
| 40 | 40.VIATA MAGICA S.R.L.▼ 35 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 57,6 %▼ 40 % | ▼ 40 % | 111,4 K RON | |
| 41 | 41.CENTRUL DE INTERVENTIE "PRIETENII LUI VLAD" S.R.L.▲ 23 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 56,2 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 418,8 K RON | |
| 42 | 42.ALCAP KINETO SRL▲ 16 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 56 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 72,4 K RON | |
| 43 | 43.KINETCARE CENTRO S.R.L.▼ 3 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 55,2 %▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 26,1 K RON | |
| 44 | 44.SKY MEDCARE S.R.L.nou | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 55 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 45 | 45.MEDALEX CENTER SRL▲ 116 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 53,6 %— | — | 186 K RON | |
| 46 | 46.MEDISPORT LIGHT SRL▲ 170 | Comuna Copăceni, Ilfov | 52,8 %— | — | 45,1 K RON | |
| 47 | 47.NEO LOREM S.R.L.▼ 27 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 52,6 %▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 59,1 K RON | |
| 48 | 48.DR. BREBENEL MEDICAL S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 52,5 %▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 686,7 K RON | |
| 49 | 49.ARTIMEX HEALTH & NUTRITION SRL▲ 154 | Comuna Jilava, Ilfov | 52 %— | — | 122,5 K RON | |
| 50 | 50.AENAON S.R.L.▲ 86 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 51,6 %▲ 281,3 % | ▲ 281,3 % | 14,4 K RON | |
| 51 | 51.NORDIC FOKUS LAB SRL▲ 20 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 51,4 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 52 | 52.PODOS MEDICAL CARE S.R.L.▲ 1 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 50,4 %▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 77,4 K RON | |
| 53 | 53.PHYSIOBOOST S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 50,2 %▲ 165 % | ▲ 165 % | 459,5 K RON | |
| 54 | 54.NIBAS THERAPY SRL▲ 8 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 49,8 %▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 116,6 K RON | |
| 55 | 55.KORALL DENTAL DESIGN GROUP SRL▲ 42 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 49,4 %▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 87,4 K RON | |
| 56 | 56.THERAPY HUB S.R.L.▼ 11 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 49,1 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 92,2 K RON | |
| 57 | 57.MEDICAL BIOMETRICS S.R.L.▲ 32 | Oraş Otopeni, Ilfov | 47,9 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 155,2 K RON | |
| 58 | 58.DAILA Y IRIS S.R.L.nou | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 46,8 %— | — | — | 130,8 K RON |
| 59 | 59.SUNSHINE OPTIC SRLnou | Oraş Chitila, Ilfov | 46,2 %— | — | 17,8 K RON | |
| 60 | 60.KINETO FIZIO BALOO S.R.L.▲ 140 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 46,2 %— | — | 55,6 K RON | |
| 61 | 61.CENTRUL PSIHOMED MANDA STELA S.R.L.▲ 48 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 45,3 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 173,4 K RON | |
| 62 | 62.MST CLEAN DENT SRL▲ 59 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 45 %▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 84,4 K RON | |
| 63 | 63.BALYCLAU S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 44,1 %— | — | — | 210,2 K RON |
| 64 | 64.MAT ART TEAM S.R.L.▼ 33 | Oraş Voluntari, Ilfov | 44 %▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 27,9 K RON | |
| 65 | 65.QUALIA NETWORK CONSULT SRL▼ 16 | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 43,6 %▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 73,9 K RON | |
| 66 | 66.KINETO BEST RECOVERY SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 43,2 %— | — | 3,1 K RON | |
| 67 | 67.OCHET DENT SRL▲ 36 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 42,8 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 138,1 K RON | |
| 68 | 68.ENT AUDIOLOGY S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 42,6 %— | — | 113,8 K RON | |
| 69 | 69.FLOAT SPA THERAPY SRL▼ 6 | Oraş Voluntari, Ilfov | 42,5 %▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 122,7 K RON | |
| 70 | 70.OFTALM OPTIC CONSULTING S.R.L.▲ 110 | Oraş Otopeni, Ilfov | 42,3 %— | — | 94 K RON | |
| 71 | 71.VELAFLOR MED SRL▼ 14 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 41,6 %▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 79,7 K RON | |
| 72 | 72.ALFA OPTIC S.R.L.▲ 3 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 41,4 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 189 K RON | |
| 73 | 73.TURQOISE SERVICES SRL▲ 6 | Oraş Otopeni, Ilfov | 40,1 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 45,2 K RON | |
| 74 | 74.CLEAR MEDUZA METHOD S.R.L.▲ 109 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 39,6 %— | — | 11,6 K RON | |
| 75 | 75.ZIRCON MARCK S.R.L.▼ 43 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 39,4 %▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 62,4 K RON | |
| 76 | 76.AD.T SPORT&WELLNESS CONSULTING S.R.L.▼ 63 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 38,9 %▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 7,3 K RON | |
| 77 | 77.CENTRUL DE BATRANI SI INGRIJIRI PALIATIVE IRIS S.R.L.▲ 9 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 38,1 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 1 mil. RON | |
| 78 | 78.URS OPTICA SRL▲ 14 | Oraş Otopeni, Ilfov | 36,8 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 96 K RON | |
| 79 | 79.ASH MEDICALTERAPY SRL▲ 107 | Comuna Domneşti, Ilfov | 36,4 %— | — | 25,6 K RON | |
| 80 | 80.ANASTASIA-ILEANA SRL▲ 28 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 36,3 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 191,7 K RON | |
| 81 | 81.DOC TERAPIE & MISCARE S.R.L.▲ 17 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 36,3 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 6,1 K RON | |
| 82 | 82.RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.nou | Sat Ţegheş, Comuna Domneşti, Ilfov | 36,2 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 191,3 K RON | |
| 83 | 83.TERRE-OPTIC MEDICAL DESIGN S.R.L.▼ 6 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 35,1 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 258,6 K RON | |
| 84 | 84.ANTOS GROUP DOCTOR ACASĂ S.R.L.▲ 10 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 34,9 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 347,5 K RON | |
| 85 | 85.RADXMED SERV S.R.L.▲ 26 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 34,3 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 33,1 K RON | |
| 86 | 86.MEDICAL D&I CONNECTIONS S.R.L.▼ 8 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 34,1 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 4,1 K RON | |
| 87 | 87.LOOK BETTER S.R.L.▼ 57 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 33,8 %▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 2,2 K RON | |
| 88 | 88.IMPERIAL MEDICAL CARE SRLnou | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 33,8 %— | — | 128,1 K RON | |
| 89 | 89.QUANTUM HEALING S.R.L.▼ 35 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 32,3 %▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 2,8 K RON | |
| 90 | 90.QUALITY THERAPIES S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 31,3 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 91 | 91.CS STRENGHT FITNESS S.R.L.▼ 67 | Oraş Otopeni, Ilfov | 31,2 %▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 34 K RON | |
| 92 | 92.AMBULANTA CRISMED S.R.L.▲ 33 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 30,7 %▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 249,3 K RON | |
| 93 | 93.NUTRILIFE CONSULTING S.R.L.▼ 6 | Oraş Otopeni, Ilfov | 30,7 %▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 9,5 K RON | |
| 94 | 94.SMART MIND CONCEPT S.R.L.nou | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 30,4 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 95 | 95.TERAPIE DE ÎNVĂŢARE PRIN JOACĂ S.R.L.▲ 63 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 29,9 %▲ 5.756,9 % | ▲ 5.756,9 % | 18,8 K RON | |
| 96 | 96.SANTÉDOM S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 29,4 %— | — | — | 57,3 K RON |
| 97 | 97.IONELA MEDICAL EXPERT SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 28,2 %— | — | 87,4 K RON | |
| 98 | 98.SPIRAMED OPTIC SRL▼ 7 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 28 %▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 94 RON | |
| 99 | 99.SANHOME MEDCARE S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 27,1 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 100 | 100.ALEX & ADI MEDICAL SRL▲ 2 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 26,9 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 97,3 K RON |