Top 100 firme — Activități ale infirmierelor și moașelor, Ilfov după marjă netă în 2021
179 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 17,8 %, iar liderul atinge 233,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.QUANTUM HEALING S.R.L.▲ 50 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 233,8 %▲ 449,1 % | ▲ 449,1 % | 9,4 K RON | |
| 2 | 2.VEK CONCEPTION SRL▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 96,5 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 82,7 K RON | |
| 3 | 3.DUTU MADALINA ACTIVITATE MEDICALA SRLnou | Oraş Chitila, Ilfov | 95,6 %— | — | 109,3 K RON | |
| 4 | 4.DERMA VISION MED S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 94,7 %— | — | — | 29,3 K RON |
| 5 | 5.AMA HEALTH LABORATORY SRL▲ 4 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 94,5 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 96,4 K RON | |
| 6 | 6.SERVICII MEDICALE AEROS SRL▲ 52 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 94,4 %▲ 173,9 % | ▲ 173,9 % | 17,3 K RON | |
| 7 | 7.HYPNOTICTRANCE S.R.L.▲ 21 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 88,9 %▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 228,3 K RON | |
| 8 | 8.VIATA MAGICA S.R.L.▲ 7 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 88,3 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 155,2 K RON | |
| 9 | 9.CENTRUL MEDICAL CONECT S.R.L.▲ 4 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 87,9 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 688,5 K RON | |
| 10 | 10.ANCO MEDEX S.R.L.▲ 2 | Oraş Otopeni, Ilfov | 87 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 85,8 K RON | |
| 11 | 11.CENTRUL MEDICAL G & G SRL▲ 3 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 86,2 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 142,1 K RON | |
| 12 | 12.CENTRUL DE PODOMETRIE AHILE SRL▼ 5 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 85,9 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 251,6 K RON | |
| 13 | 13.GAMA IRIS PLANT S.R.L.▼ 3 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 85,8 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 209 K RON | |
| 14 | 14.LMC TOP MED S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 84,1 %— | — | — | 20,7 K RON |
| 15 | 15.PERISTERI SIGMA CONSULT S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 83,5 %— | — | — | 30,9 K RON |
| 16 | 16.FABRICA DE NUTRITIE S.R.L.▲ 3 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 82 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 122,8 K RON | |
| 17 | 17.BIOFEEDBACK NUTRITION LIFE QUALITY S.R.L.▲ 1 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 81,7 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 99,5 K RON | |
| 18 | 18.SHEN METAPHYSICS S.R.L.nou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 80,8 %— | — | — | 117,2 K RON |
| 19 | 19.CENTRUL PSIHOMED MANDA STELA S.R.L.▲ 22 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 79,3 %▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 185,1 K RON | |
| 20 | 20.MEDIC NUTRITIONIST S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 78,6 %— | — | — | 115 K RON |
| 21 | 21.NEO LOREM S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 78,5 %— | — | — | 37,6 K RON |
| 22 | 22.IRI CONSULT MED SRL▲ 9 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 78,1 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 509,9 K RON | |
| 23 | 23.DR. ANDREEA MATEI S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 77,4 %— | — | — | 27,9 K RON |
| 24 | 24.GENTILEȚE SRL▼ 8 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 76,2 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 111,8 K RON | |
| 25 | 25.TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 74,7 %— | — | — | 8,4 K RON |
| 26 | 26.NUTRITIA CORPULUI S.R.L.▲ 11 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 74,7 %▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 6 K RON | |
| 27 | 27.NOVA PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▲ 18 | Oraş Otopeni, Ilfov | 73,8 %▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 2,4 K RON | |
| 28 | 28.KINETCARE CENTRO S.R.L.▲ 39 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 73 %▲ 140,4 % | ▲ 140,4 % | 25,5 K RON | |
| 29 | 29.NEXT BODY STUDIO SRL▲ 123 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 70,2 %— | — | 34,8 K RON | |
| 30 | 30.VIA KINETIC S.R.L.nou | Comuna Chiajna, Ilfov | 70,1 %— | — | — | 36,5 K RON |
| 31 | 31.FANZI COMPACT S.R.L.nou | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 69,6 %— | — | — | 37,4 K RON |
| 32 | 32.MEDICAL BEAUTY LABORATORIES S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 67,9 %▲ 521,6 % | ▲ 521,6 % | 188,6 K RON | |
| 33 | 33.VELAFLOR MED SRLnou | Comuna Afumaţi, Ilfov | 67,1 %— | — | 146,2 K RON | |
| 34 | 34.LOVE LIFE MED S.R.L.▲ 75 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 66,5 %— | — | 315,1 K RON | |
| 35 | 35.MANYARI MIND S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 64 %— | — | — | 8,7 K RON |
| 36 | 36.HEALTHCARE ASSISTANT S.R.L.▼ 6 | Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 62,5 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 267 K RON | |
| 37 | 37.THERAPY HUB S.R.L.▼ 5 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 61,8 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 46,4 K RON | |
| 38 | 38.MEDICAL LAB EXPERT S.R.L.▲ 76 | Oraş Voluntari, Ilfov | 61 %— | — | 6,5 mil. RON | |
| 39 | 39.PODOS MEDICAL CARE S.R.L.▲ 13 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 60,1 %▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 51,6 K RON | |
| 40 | 40.STEM LIFE S.A.▼ 2 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 59,6 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 41 | 41.NUTRILIFE CONSULTING S.R.L.▲ 19 | Oraş Otopeni, Ilfov | 58,8 %▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 16,5 K RON | |
| 42 | 42.AENAON S.R.L.▲ 103 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 58,6 %— | — | 26,8 K RON | |
| 43 | 43.VIANDOVI SRL▼ 16 | Oraş Voluntari, Ilfov | 57 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 91,7 K RON | |
| 44 | 44.SKINMED HEALTH S.R.L.▼ 27 | Oraş Voluntari, Ilfov | 56,5 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 167,8 K RON | |
| 45 | 45.BEST SURGICAL SOLUTIONS S.R.L.▼ 20 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 52,6 %▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 316,2 K RON | |
| 46 | 46.BOWEN CLINIQUE S.R.L.▼ 12 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 52,5 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 31,5 K RON | |
| 47 | 47.KINETIC ANNA'S FAMILY S.R.L.▲ 2 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 51,9 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 45,8 K RON | |
| 48 | 48.BIOMEDICAL REMED SRL▼ 9 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 50,7 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 125,7 K RON | |
| 49 | 49.LOOK BETTER S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 50,4 %— | — | — | 756 RON |
| 50 | 50.ROUA PSIHO CLINIC S.R.L.▲ 25 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 50,3 %▲ 97,5 % | ▲ 97,5 % | 51,9 K RON | |
| 51 | 51.PHYSIOLEX SUPPORT S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 49,7 %— | — | — | 10,1 K RON |
| 52 | 52.ZONE ATELIER SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 48,7 %— | — | 3,6 K RON | |
| 53 | 53.ICSIA MED CARE SRL▼ 11 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 48,5 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 298,4 K RON | |
| 54 | 54.CENTRUL DE BATRANI SI INGRIJIRI PALIATIVE IRIS S.R.L.▲ 2 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 47,4 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 1 mil. RON | |
| 55 | 55.G & NATICEMA S.R.L.▲ 43 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 47 %▲ 409,3 % | ▲ 409,3 % | 289,2 K RON | |
| 56 | 56.NORDIC FOKUS LAB SRL▼ 45 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 46,7 %▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 348,7 K RON | |
| 57 | 57.TURQOISE SERVICES SRL▼ 55 | Oraş Otopeni, Ilfov | 46,5 %▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 35,3 K RON | |
| 58 | 58.PRĂVĂLIA PĂRINŢILOR SRL▲ 36 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 43,1 %▲ 241,8 % | ▲ 241,8 % | 67,7 K RON | |
| 59 | 59.SANO SANA CABINET TERAPEUTIC S.R.L.▲ 21 | Oraş Otopeni, Ilfov | 43,1 %▲ 110,8 % | ▲ 110,8 % | 36,7 K RON | |
| 60 | 60.AMAZED IN THE MAZE S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 42,7 %— | — | — | 6,4 K RON |
| 61 | 61.TERRE-OPTIC MEDICAL DESIGN S.R.L.▲ 79 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 42,2 %— | — | 56,3 K RON | |
| 62 | 62.FIVE AESTHETICS S.R.L.▲ 12 | Oraş Voluntari, Ilfov | 40,8 %▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 63 | 63.OPTICULIA S.R.L.▲ 5 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 38,6 %▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 82,1 K RON | |
| 64 | 64.ALEX & ADI MEDICAL SRL▼ 10 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 38 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 120,1 K RON | |
| 65 | 65.CLINICA GERIATRICĂ ŞI DE RECUPERARE EGREGORA 2 SRL▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 37,6 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 809,2 K RON | |
| 66 | 66.EQUILIBRIUM KINETIC S.R.L.▼ 23 | Oraş Voluntari, Ilfov | 37 %▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 20,1 K RON | |
| 67 | 67.OCHET DENT SRL▲ 34 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 36,5 %▲ 529,7 % | ▲ 529,7 % | 135,9 K RON | |
| 68 | 68.STILMED REGAL S.R.L.▼ 33 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 35,8 %▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 11,8 K RON | |
| 69 | 69.ANASTASIA-ILEANA SRL▼ 16 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 35,3 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 157,9 K RON | |
| 70 | 70.ZPM COACHING SRL▼ 30 | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 35,2 %▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 81,5 K RON | |
| 71 | 71.GABIRO COACHING S.R.L.▼ 42 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 34,3 %▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 20 K RON | |
| 72 | 72.PHOTOGRAPHY SPEECH THERAPY AND WIND SERVICES S.R.L.▲ 35 | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 33,7 %▲ 112.133,3 % | ▲ 112.133,3 % | 8,5 K RON | |
| 73 | 73.CHITARU CLINIQ SRL▲ 46 | Sat Ciofliceni, Comuna Snagov, Ilfov | 33,3 %— | — | 39,5 K RON | |
| 74 | 74.ANTOS GROUP DOCTOR ACASĂ S.R.L.▲ 12 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 33 %▲ 101,7 % | ▲ 101,7 % | 324,2 K RON | |
| 75 | 75.NATURESCARE S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 32,8 %— | — | — | 59,3 K RON |
| 76 | 76.SELF CONNECTION S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 32,5 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 77 | 77.INGRIJIRE SI TRATAMENT ACASA S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 32,2 %— | — | — | 95,8 K RON |
| 78 | 78.ANA EMERGENCY MED CAR SRL▼ 13 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 30,2 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 76,1 K RON | |
| 79 | 79.ARTIMEX HEALTH & NUTRITION SRLnou | Comuna Jilava, Ilfov | 29,8 %— | — | 2 K RON | |
| 80 | 80.BELOUS MEDICAL GROUP SRL▲ 45 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 29,6 %— | — | 50,7 K RON | |
| 81 | 81.OPTI EYES VISION OPTICS SRL▼ 9 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 29,6 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 87,8 K RON | |
| 82 | 82.MYSTERIA MEDICAL SRL▼ 23 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 28,8 %▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 138,1 K RON | |
| 83 | 83.PSIHO CARE ADVANCED S.R.L.nou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 28,2 %— | — | — | 2,7 K RON |
| 84 | 84.MEDICAVOL A.M. COMPLET SRL▼ 37 | Oraş Voluntari, Ilfov | 26,3 %▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 804,1 K RON | |
| 85 | 85.CENTRUL DE ANALIZE OTOPENI S.R.L.nou | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 26,3 %— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 86 | 86.AYNI EXPERIENCE S.R.L.▲ 22 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 26,2 %— | — | 61,6 K RON | |
| 87 | 87.TALK THERAPY S.R.L.▲ 33 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 26,2 %— | — | 15,5 K RON | |
| 88 | 88.SPIMED OPTIC S.R.L.▲ 2 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 25,9 %▲ 89,6 % | ▲ 89,6 % | 60,5 K RON | |
| 89 | 89.MEDICAL BIOMETRICS S.R.L.▼ 8 | Oraş Otopeni, Ilfov | 25,8 %▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 48,5 K RON | |
| 90 | 90.LOTUS PREMIUM SPA S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 25,6 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 91 | 91.HUMAN CARE MEDICAL SRL▲ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 24,1 %▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 4,9 K RON | |
| 92 | 92.AMBULANTA CRISMED S.R.L.nou | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 23,9 %— | — | — | 107,5 K RON |
| 93 | 93.RADXMED SERV S.R.L.▼ 60 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 23,5 %▼ 58 % | ▼ 58 % | 38,7 K RON | |
| 94 | 94.OSTEO RECOVERY S.R.L.▲ 37 | Sat Izvorani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 22,7 %— | — | 38,5 K RON | |
| 95 | 95.CAROL OPTIC SRL▼ 16 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 22,4 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 784,2 K RON | |
| 96 | 96.KINETIC RESIDENCE S.R.L.▲ 6 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 21,7 %▲ 281,5 % | ▲ 281,5 % | 27,1 K RON | |
| 97 | 97.DEA MEDICAL HOUSE S.R.L.▲ 6 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 21,1 %▲ 278,9 % | ▲ 278,9 % | 50,7 K RON | |
| 98 | 98.GS HEALTHCARE MEDICAL SUPPLY S.R.L.▲ 13 | Oraş Voluntari, Ilfov | 20,8 %— | — | 300,8 K RON | |
| 99 | 99.KORALL DENTAL DESIGN GROUP SRL▼ 77 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 20,8 %▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 32,5 K RON | |
| 100 | 100.SPECIAL KIDS THERAPY SRL▼ 13 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 17,8 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 245,5 K RON |