Top 100 firme — Activități ale infirmierelor și moașelor, Iași după marjă netă în 2014
89 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -7.942,3 %, iar liderul atinge 97 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HAR GROUP ALPHA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | 970 RON | |
| 2 | 2.ELYTIS FARM S.R.L.▲ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %▲ 481,9 % | ▲ 481,9 % | 970 RON | |
| 3 | 3.MEDVERO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95 %— | — | — | 67,1 K RON |
| 4 | 4.TPX-HR SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,5 %— | — | — | 9,3 K RON |
| 5 | 5.CONSIMEDICA SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 64,3 %▲ 122,2 % | ▲ 122,2 % | 101,4 K RON | |
| 6 | 6.IASMED CENTER SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62,9 %▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 106,6 K RON | |
| 7 | 7.MEDICARE LABORATORY S.R.L.▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62 %▲ 79,3 % | ▲ 79,3 % | 119,6 K RON | |
| 8 | 8.HELP & SAFE MED SRL▼ 3 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 60,8 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 84,7 K RON | |
| 9 | 9.KINETIC FIT SRLnou | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 59,2 %— | — | — | 24 K RON |
| 10 | 10.A.S.A.-DA ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,7 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 86,8 K RON | |
| 11 | 11.PROAPT MEDICA SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57,9 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 28,4 K RON | |
| 12 | 12.CRISTALDENT-MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,4 %— | — | — | 4,7 K RON |
| 13 | 13.PROMPT MED SERV SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,8 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 52,4 K RON | |
| 14 | 14.SIRINGA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,6 %▲ 725,1 % | ▲ 725,1 % | 95,8 K RON | |
| 15 | 15.MEDIS TEST SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,2 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 169 K RON | |
| 16 | 16.D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 17 | 17.OPTILUX SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 47 %▲ 82,8 % | ▲ 82,8 % | 7,7 K RON | |
| 18 | 18.IRM MED SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 47 %— | — | — | 3 K RON |
| 19 | 19.CRISTIONMED SRLnou | Sat Boureni, Comuna Moţca, Iaşi | 46,5 %— | — | — | 51,7 K RON |
| 20 | 20.METADENT SRL▲ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 46,4 %▲ 593,9 % | ▲ 593,9 % | 56,2 K RON | |
| 21 | 21.ESCULAP SRL▼ 10 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 45,7 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 29,3 K RON | |
| 22 | 22.RX-DENTIS SRL▲ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 44,8 %— | — | 74 K RON | |
| 23 | 23.SANROPLUS MEDICA SRL▲ 7 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 42,1 %▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 61 K RON | |
| 24 | 24.OCULOOPTIC MED SRL▼ 9 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 41,2 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 126,9 K RON | |
| 25 | 25.DANICOS MEDICAL SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 37,9 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 42,3 K RON | |
| 26 | 26.DMD PATH SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,6 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 134,1 K RON | |
| 27 | 27.NEW QUANTIC MED SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 680 RON | |
| 28 | 28.ASIST-MED-KIN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,4 %— | — | — | 1 K RON |
| 29 | 29.CENTRUL MEDICAL TÂRGU FRUMOS SRL▼ 3 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 32 %▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 88,6 K RON | |
| 30 | 30.MEDIMAGIS SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,5 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 19,3 K RON | |
| 31 | 31.MEDOPTICA SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,9 %▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 358,3 K RON | |
| 32 | 32.CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28,5 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 448,8 K RON | |
| 33 | 33.CAMI CRIS CLINIC SRL▼ 9 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 28,3 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 31,4 K RON | |
| 34 | 34.STANI'S LAB SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25,4 %— | — | 59,2 K RON | |
| 35 | 35.INVESTIGATII MEDICALE PRAXIS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,9 %▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 779 K RON | |
| 36 | 36.SFERA OPTIC SRL▲ 22 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 23,4 %— | — | 220,9 K RON | |
| 37 | 37.SF. PARASCHEVA-ÎNGRIJIRI MEDICALE LA DOMICILIU SRL▲ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23 %— | — | 52,8 K RON | |
| 38 | 38.TOP MEDICAL GRUP SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,9 %— | — | 121,7 K RON | |
| 39 | 39.SIVOMED SRL▲ 35 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 19,4 %— | — | 10,7 K RON | |
| 40 | 40.SF. GHEORGHE SRL▼ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,4 %▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 23,6 K RON | |
| 41 | 41.TRANSPARENTA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,1 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 390,2 K RON | |
| 42 | 42.ALMA CARE SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,7 %▲ 1.935,1 % | ▲ 1.935,1 % | 3,4 K RON | |
| 43 | 43.OCULOOPTIC SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,9 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 122,2 K RON | |
| 44 | 44.MIOSOTIS MED SRL▼ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,5 %▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 23,8 K RON | |
| 45 | 45.STEREOPSIS CLINIC SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,8 %▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 6,4 K RON | |
| 46 | 46.MEDIRO SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,4 %▲ 43 % | ▲ 43 % | 54,8 K RON | |
| 47 | 47.CENTRUL MEDICAL HYGEEA SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10 %▲ 159,7 % | ▲ 159,7 % | 43,1 K RON | |
| 48 | 48.NEWLIFE-BM SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,7 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 237,1 K RON | |
| 49 | 49.EDENTA RADIOLOGIE DENTARA SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,5 %▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 35,3 K RON | |
| 50 | 50.TRITEST SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,8 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 113,5 K RON | |
| 51 | 51.INCOSAN SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,1 %▲ 946,9 % | ▲ 946,9 % | 11,6 K RON | |
| 52 | 52.MEDICINA ALTERNATIVA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,1 %▲ 88,4 % | ▲ 88,4 % | 692 RON | |
| 53 | 53.CRISTAL OPTIC SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,9 %▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 2,8 K RON | |
| 54 | 54.VALIOMA SRL▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,6 %▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 4,8 K RON | |
| 55 | 55.SHOSHO GT SRL▼ 37 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,8 %▼ 92 % | ▼ 92 % | 8,3 K RON | |
| 56 | 56.ESTETIC DENTAL SRL▼ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,6 %▼ 96,7 % | ▼ 96,7 % | 2,4 K RON | |
| 57 | 57.LANTECH SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 %▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | 1,6 K RON | |
| 58 | 58.VITAL MAX SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0,7 %— | — | 171 RON | |
| 59 | 59.PEDILIFE IAŞI SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0,4 %0,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 60 | 60.CALI BIO SAN SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -0,6 %▼ 114,5 % | ▼ 114,5 % | -89 RON | |
| 61 | 61.CENTRUL DE HOMEOPATIE REMEDIU SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,8 %— | — | -104 RON | |
| 62 | 62.AURA SPERANŢA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,7 %— | — | -1,5 K RON | |
| 63 | 63.VITAL TEST SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -3,8 %▼ 190,8 % | ▼ 190,8 % | -36,7 K RON | |
| 64 | 64.VISION FOR YOU SRL▼ 7 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | -12,9 %▼ 64.650 % | ▼ 64.650 % | -56,8 K RON | |
| 65 | 65.RADOMED SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -13,7 %— | — | -6 K RON | |
| 66 | 66.SMART OPTICAL GLASSES SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -23 %— | — | -16,3 K RON | |
| 67 | 67.LUMISAN SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -26,4 %▼ 343,9 % | ▼ 343,9 % | -170,6 K RON | |
| 68 | 68.MADENT SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -30,2 %— | — | -26,6 K RON | |
| 69 | 69.OPTIMIT CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -33,1 %— | — | -22,5 K RON | |
| 70 | 70.EYE VISION OPTIK SRL-D▼ 32 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | -37,4 %▼ 440,8 % | ▼ 440,8 % | -14,8 K RON | |
| 71 | 71.MAVISAN-CENTER SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -41,1 %— | — | -45,2 K RON | |
| 72 | 72.EXPLORA RX SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | -43,5 %— | — | -884 K RON | |
| 73 | 73.OPTIMED CONSULT SRLnou | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | -51,9 %— | — | — | -24,9 K RON |
| 74 | 74.EYE VISION SRL▼ 40 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | -53,2 %▼ 467,6 % | ▼ 467,6 % | -40,1 K RON | |
| 75 | 75.OSTEOMED CENTER SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -66,9 %— | — | -41 K RON | |
| 76 | 76.ANVI MEDICAL SRLnou | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | -71,4 %— | — | — | -260 RON |
| 77 | 77.MEDICAL CENTER VIVA SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -77 %— | — | -226,5 K RON | |
| 78 | 78.METRO SIGN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -145,8 %— | — | -1,5 K RON | |
| 79 | 79.VIA KORPO SANO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -210,7 %— | — | — | -14,2 K RON |
| 80 | 80.CAAS NEAMŢU SRL▼ 12 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | -310,6 %— | — | -71,3 K RON | |
| 81 | 81.BIOPROSANO SRL▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -326,9 %▼ 5.815 % | ▼ 5.815 % | -43,7 K RON | |
| 82 | 82.S.M.S.C.-NUTRIDIAB SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -427,6 %— | — | — | -11 K RON |
| 83 | 83.FIZIO-KINETO SRLnou | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | -441,6 %— | — | — | -16,2 K RON |
| 84 | 84.LIFE PRO ASIST SRL▼ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -444,1 %▼ 12.540,9 % | ▼ 12.540,9 % | -228,3 K RON | |
| 85 | 85.PSYCHE HARMONY SRL▼ 71 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1.046,2 %▼ 2.464,3 % | ▼ 2.464,3 % | -21,1 K RON | |
| 86 | 86.ACTUA MEDICAL SRL▼ 51 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1.114,1 %▼ 8.776,5 % | ▼ 8.776,5 % | -8,6 K RON | |
| 87 | 87.ANA VIAȚĂ SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4.913 %— | — | -11,3 K RON | |
| 88 | 88.ALTER CENTRE SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -5.792,9 %— | — | -9,8 K RON | |
| 89 | 89.GIVE HEALTH SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -7.942,3 %— | — | — | -10,3 K RON |