Top 100 firme — Transportul pacienților cu ambulanța, Iași după marjă netă în 2023
213 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 19,4 %, iar liderul atinge 16.385,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDIS LAND CLINIC SRL▲ 121 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 16.385,6 %▲ 304.465,4 % | ▲ 304.465,4 % | 71,8 K RON | |
| 2 | 2.ACCENT KINETIC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 8 K RON |
| 3 | 3.DDI DENTAL EDUCATION SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 89,1 %▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | 811,2 K RON | |
| 4 | 4.MEDICAL VIO-INVEST S.R.L.▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,4 %▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 300,3 K RON | |
| 5 | 5.ALL M GROUP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 7 | Sat Bursuc-Deal, Comuna Lespezi, Iaşi | 86,4 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 4,3 K RON | |
| 6 | 6.BENEFIC MASAJ IN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84,8 %— | — | 3,9 K RON | |
| 7 | 7.DRAGOŞ BĂLĂIASA THERAPIES S.R.L.▲ 163 | Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iaşi | 84,2 %— | — | 38,9 K RON | |
| 8 | 8.METASTUDIO IASI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,4 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 9 | 9.HAPPYNUTRITION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81 %— | — | — | 83,1 K RON |
| 10 | 10.ROA - MEDICAL SUPERVISION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,5 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 22,2 K RON | |
| 11 | 11.NICO HELP S.R.L.nou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 80,3 %— | — | — | 38,9 K RON |
| 12 | 12.ZOOM-PATH S.R.L.▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,7 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 519,4 K RON | |
| 13 | 13.ORATIO S.R.L.▲ 69 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,3 %▲ 239,3 % | ▲ 239,3 % | 35,7 K RON | |
| 14 | 14.ESTET ANESTEZIA IAŞI SRL▲ 37 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 71,6 %▲ 72,7 % | ▲ 72,7 % | 400,6 K RON | |
| 15 | 15.ELEVEN-PSYCHOLOGY CLINIC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 71,3 %— | — | — | 42,4 K RON |
| 16 | 16.MEDLUP S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 70,2 %— | — | — | 21,1 K RON |
| 17 | 17.EDU & PROHEALTH SRLnou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 69,6 %▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | 24,7 K RON | |
| 18 | 18.KINESIS RECUPERARE MEDICALĂ S.R.L.▼ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 66,6 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 254 K RON | |
| 19 | 19.ENDO THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,6 %— | — | — | 175,1 K RON |
| 20 | 20.PHYSIO RALUCA S.R.L.▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,2 %▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 31,9 K RON | |
| 21 | 21.NUTRIGO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,1 %— | — | — | 152 K RON |
| 22 | 22.AGATA HOLISTIC THERAPY S.R.L.▲ 147 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 64,6 %— | — | 11,6 K RON | |
| 23 | 23.NEUROKID SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 64,2 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 37,7 K RON | |
| 24 | 24.PRECISIONX IMAGING S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 64,1 %— | — | — | 44,8 K RON |
| 25 | 25.PSIHOLOG PENTRU COPII ŞI MATURI S.R.L.nou | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 64 %— | — | — | 3,3 K RON |
| 26 | 26.EWOFITT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62,7 %— | — | — | 92 K RON |
| 27 | 27.EVASCAN RX S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 61,8 %— | — | — | 39,3 K RON |
| 28 | 28.CENTRUL MEDICAL TÂRGU FRUMOS SRL▲ 18 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 60,6 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 765,9 K RON | |
| 29 | 29.ORTOSONIC SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,4 %▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 45 K RON | |
| 30 | 30.D.D.I. RADIOLOGIE DENTARĂ S.R.L.▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,3 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 3,3 mil. RON | |
| 31 | 31.TPX-HR SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,1 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 58,5 K RON | |
| 32 | 32.DDI IMAGISTICA DIGITALA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,9 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.PROEDUKATIVLOG S.R.L.▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,7 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 164,5 K RON | |
| 34 | 34.DDI IMAGISTICA S.R.L.▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,7 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 35 | 35.DIAFEET CARE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,3 %— | — | — | 1,4 K RON |
| 36 | 36.ŢOPA THERAPY S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,5 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 475,9 K RON | |
| 37 | 37.KINETICFIZ ANASTASIA S.R.L.▼ 11 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 58,4 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 104,9 K RON | |
| 38 | 38.IZO-SEMNAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,7 %— | — | — | 61,2 K RON |
| 39 | 39.STRYN MEDICAL SRL▼ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,8 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 75,1 K RON | |
| 40 | 40.ROCK FIT THERAPY S.R.L.▼ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 52,7 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 26,9 K RON | |
| 41 | 41.IMAGISTIC VIEW SRL-D▼ 34 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,9 %▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 55,7 K RON | |
| 42 | 42.MAGNETIC KINETIC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,2 %— | — | — | 352,7 K RON |
| 43 | 43.BUJORMED S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,8 %— | — | — | 326 RON |
| 44 | 44.RADISAM MED S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 46,3 %— | — | 268,7 K RON | |
| 45 | 45.FIZIOMIR S.R.L.▲ 45 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 46 %▲ 131,5 % | ▲ 131,5 % | 61,6 K RON | |
| 46 | 46.UMANITAS MED CENTER ÎNGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 41,9 %▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 116,6 K RON | |
| 47 | 47.BALLETTHERAPY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 41,5 %— | — | 24,9 K RON | |
| 48 | 48.SFERA OPTIC SRL▲ 29 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 41,4 %▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 837,1 K RON | |
| 49 | 49.ECILAFIZ S.R.L.▲ 71 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 41,1 %▲ 466,3 % | ▲ 466,3 % | 114,3 K RON | |
| 50 | 50.COS FIR MED SRL▲ 89 | Sat Tătărusi, Comuna Tătăruşi, Iaşi | 40,9 %— | — | 173,6 K RON | |
| 51 | 51.GRAND SANTE SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,3 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 99 K RON | |
| 52 | 52.SANROPLUS MEDICA SRL▲ 84 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 40,2 %▲ 9.461,9 % | ▲ 9.461,9 % | 140,6 K RON | |
| 53 | 53.MEDOPTICA SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,7 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 909,8 K RON | |
| 54 | 54.ELYTIS HOSPITAL SRL▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,2 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 55 | 55.TOPKINETO RECUPERARE MEDICALĂ SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,2 %— | — | 257,6 K RON | |
| 56 | 56.PROMEDELA SRLnou | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 39,1 %— | — | 22,1 K RON | |
| 57 | 57.HOMECARE SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,3 %— | — | — | 131,4 K RON |
| 58 | 58.SF. GHEORGHE SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,2 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 149,4 K RON | |
| 59 | 59.MAAMCARE S.R.L.nou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 37,5 %— | — | — | 26,2 K RON |
| 60 | 60.D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,8 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 690,3 K RON | |
| 61 | 61.AMBULANŢA DACOMED SRL▲ 32 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,2 %▲ 83,7 % | ▲ 83,7 % | 530,3 K RON | |
| 62 | 62.A.S.A.-DA ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35,9 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 257,3 K RON | |
| 63 | 63.KINETO UNIVERS S.R.L.▲ 81 | Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iaşi | 35,6 %— | — | 31,5 K RON | |
| 64 | 64.DMD NEW PATH S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35,5 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 243,3 K RON | |
| 65 | 65.NUTRI DIET SRL▲ 86 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,9 %— | — | 4,3 K RON | |
| 66 | 66.ALEX-CLINIC SRL▼ 49 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 34,6 %▼ 53 % | ▼ 53 % | 165,5 K RON | |
| 67 | 67.CRISTIONMED SRLnou | Sat Boureni, Comuna Moţca, Iaşi | 34,4 %— | — | 236,5 K RON | |
| 68 | 68.SF. PARASCHEVA-ÎNGRIJIRI MEDICALE LA DOMICILIU SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,2 %▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 121 K RON | |
| 69 | 69.NTW.DIET S.R.L.▼ 33 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 33,4 %▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 79,8 K RON | |
| 70 | 70.OCULOOPTIC MED SRL▲ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 33,1 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 186,7 K RON | |
| 71 | 71.CENTRUL MEDICAL HYGEEA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,7 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 538,8 K RON | |
| 72 | 72.DENTAL DIAGNOSTIC S.R.L.▲ 32 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 32,6 %▲ 137,7 % | ▲ 137,7 % | 159,9 K RON | |
| 73 | 73.FOR YOU MED RD S.R.L.▲ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,1 %▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | 249,9 K RON | |
| 74 | 74.PERSONAL NUTRITION S.R.L.▼ 52 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,1 %▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 29 K RON | |
| 75 | 75.MEDICAL RADIOLOGY S.R.L.▲ 70 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 31,6 %— | — | 76,2 K RON | |
| 76 | 76.ELAMED CENTER S.R.L.nou | Sat Poiana, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 31,5 %— | — | — | 39,6 K RON |
| 77 | 77.ICONSHAPE FIZIO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 31,3 %— | — | — | 111,7 K RON |
| 78 | 78.SALON PODOLOGIE S.R.L.▲ 99 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,5 %— | — | 133,9 K RON | |
| 79 | 79.KIANTRAL S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,4 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 12 K RON | |
| 80 | 80.SPIRALIFE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,9 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 81 | 81.OCULOOPTIC SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,6 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 688,2 K RON | |
| 82 | 82.ICON-FIZIO S.R.L.▼ 72 | Sat Solonet, Comuna Bivolari, Iaşi | 28,7 %▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 67,2 K RON | |
| 83 | 83.FIZIOMED EXPERT SRL▼ 43 | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | 27,9 %▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 81 K RON | |
| 84 | 84.EIS MEDICAL RECOVERY S.R.L.▲ 47 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,3 %▲ 3.145,2 % | ▲ 3.145,2 % | 120,6 K RON | |
| 85 | 85.DENIBET SRL▲ 61 | Loc. Podu Iloaiei, Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 27 %— | — | 69,2 K RON | |
| 86 | 86.PROMPT MED SERV SRL▼ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,8 %▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 25,7 K RON | |
| 87 | 87.VENEZ À LA BEAUTÉ S.R.L.▼ 25 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 26 %▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 16,1 K RON | |
| 88 | 88.MEDIS TEST SRL▼ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25 %▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 638,7 K RON | |
| 89 | 89.ENVISION DIAGNOSTICS S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 25 %— | — | — | 23,1 K RON |
| 90 | 90.VALIOMA SRL▲ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25 %▲ 894,4 % | ▲ 894,4 % | 80,9 K RON | |
| 91 | 91.KINETO-TONUS SRL▼ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,9 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 71,3 K RON | |
| 92 | 92.CODRIN VIZUAL S.R.L.▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,8 %▲ 116,2 % | ▲ 116,2 % | 67,6 K RON | |
| 93 | 93.SANOPTIC PROD SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,5 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 94 | 94.NUTRIPROF NUTRIŢIE ŞI DIETETICĂ S.R.L.▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,9 %▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 41 K RON | |
| 95 | 95.ALMA CARE SRL▲ 45 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,3 %— | — | 52,8 K RON | |
| 96 | 96.ACSASERV MED S.R.L.▼ 18 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 20,9 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 40,5 K RON | |
| 97 | 97.CABINET DE HOMEOPATIE DR. GENTIANA CIUBUC S.R.L.= | Sat Dobrovăţ, Comuna Dobrovăţ, Iaşi | 20,9 %▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 80 K RON | |
| 98 | 98.HERMA MED CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,9 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 1,6 mil. RON | |
| 99 | 99.ALTER CENTRE SRL▼ 64 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,5 %▼ 66 % | ▼ 66 % | 10,7 K RON | |
| 100 | 100.KINETOTERAPIE EXPRESS S.R.L.▼ 28 | Sat Bălţaţi, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 19,4 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 87 K RON |