Top 100 firme — Activități de design industrial și vestimentar, Iași după marjă netă în 2022
151 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,4 %, iar liderul atinge 67.064,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.JST SHOES STUDIO SRL-D▲ 121 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 67.064,9 %— | — | 24,8 K RON | |
| 2 | 2.BLOSSOM DREAMS S.R.L.nou | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 100,3 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 3 | 3.THE CONCEPT SQUARE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 99,5 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 291,6 K RON | |
| 4 | 4.ARHIMOBILI DESIGN S.R.L.▲ 61 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,4 %▲ 85,2 % | ▲ 85,2 % | 16,4 K RON | |
| 5 | 5.IGNITION DESIGNE S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 96,8 %— | — | — | 12,6 K RON |
| 6 | 6.RDB MEDIA DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,8 %— | — | — | 11,5 K RON |
| 7 | 7.ICONIC DESIGN S.R.L.▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,8 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 56,4 K RON | |
| 8 | 8.TARASI DESIGN S.R.L.▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,4 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 51 K RON | |
| 9 | 9.VISIENCE CREATIVE EXPERIENCE S.R.L.▲ 34 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,1 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 9,5 K RON | |
| 10 | 10.TXT SERVICES DECOR S.R.L.▲ 12 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 94,5 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 363,8 K RON | |
| 11 | 11.CROCHET JOY S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 94,1 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 57,6 K RON | |
| 12 | 12.WILDLY DESIGN S.R.L.▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,9 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 3,4 K RON | |
| 13 | 13.ARTIDE AGENCY S.R.L.= | Sat Popricani, Comuna Popricani, Iaşi | 92,9 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 288 K RON | |
| 14 | 14.THE CORE S.R.L.▲ 43 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,9 %▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 222,3 K RON | |
| 15 | 15.RANDOM REMESH STUDIO S.R.L.▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 71,8 K RON | |
| 16 | 16.CLOUD HUNT S.R.L.▲ 5 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 91,4 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 174,5 K RON | |
| 17 | 17.CLODY DESIGN S.R.L.▲ 30 | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | 90,2 %▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 147,5 K RON | |
| 18 | 18.TWO CATS AGENCY S.R.L.▼ 1 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 89,3 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 77,8 K RON | |
| 19 | 19.KUNSIGHT S.R.L.▲ 8 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 89,1 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 55,4 K RON | |
| 20 | 20.SOUTHBRIDGE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88 %— | — | 70,7 K RON | |
| 21 | 21.ABART DESIGN SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,8 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 47,8 K RON | |
| 22 | 22.IDEEA DECORATION S.R.L.▲ 1 | Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iaşi | 87,7 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 236,4 K RON | |
| 23 | 23.MODERN MOVEMENT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86 %— | — | — | 108,9 K RON |
| 24 | 24.MAGAZINUL DE IMAGINE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,8 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 253,5 K RON | |
| 25 | 25.KODDZIGN S.R.L.▲ 11 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 85,3 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 86,5 K RON | |
| 26 | 26.DEMARINI CONTRACT SRLnou | Sat Potangeni, Comuna Movileni, Iaşi | 85 %— | — | 178,9 K RON | |
| 27 | 27.BRANSIS AGENCY S.R.L.nou | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 84,2 %— | — | — | 5 K RON |
| 28 | 28.MEMINI DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84 %— | — | — | 13,9 K RON |
| 29 | 29.JIGGY DESIGN S.R.L.▲ 87 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83,9 %— | — | 21,7 K RON | |
| 30 | 30.VH DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83 %— | — | — | 500,5 K RON |
| 31 | 31.EPIC CREATIVE S.R.L.▲ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83 %▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 92,5 K RON | |
| 32 | 32.ARCHIP DESIGN-STUDIO S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 82,9 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 30,3 K RON | |
| 33 | 33.THE CREATORS'DESIGNS STUDIO S.R.L.nou | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | 82,7 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 34 | 34.IMAGINARA DESIGN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,4 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 31,6 K RON | |
| 35 | 35.LEVERAGE CRAFT S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 81,2 %— | — | — | 68,3 K RON |
| 36 | 36.CELEBULA S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,8 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 171,6 K RON | |
| 37 | 37.SAY ROUGE SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79 %▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 177,8 K RON | |
| 38 | 38.QUALIA COMMUNICATION S.R.L.▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,6 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 35,5 K RON | |
| 39 | 39.YONNA CREATIV CORNER S.R.L.▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,3 %▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 32 K RON | |
| 40 | 40.DEFINITY AGENCY S.R.L.▼ 32 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,3 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 87,9 K RON | |
| 41 | 41.3D REALITY SRL▲ 77 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 76,8 %— | — | 41,2 K RON | |
| 42 | 42.PROCONRIM SRL▲ 30 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 75,7 %▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 43 | 43.ACCESSIBLE ARCHITECTURE AND DESIGN SRL▲ 3 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 75,6 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 68,3 K RON | |
| 44 | 44.WAVERTISE CREATIVE SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,4 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 100 K RON | |
| 45 | 45.SEPTEMBER STUDIO SRL▼ 14 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 75,3 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 156,9 K RON | |
| 46 | 46.ANDS3D S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 73,4 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 118,2 K RON | |
| 47 | 47.LYED DESIGN CONSULTING S.R.L.▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,4 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 66,9 K RON | |
| 48 | 48.MUSAI GRAPHICS STUDIO SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,3 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 83,7 K RON | |
| 49 | 49.REBEL DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 71,3 %— | — | — | 5,9 K RON |
| 50 | 50.PIM CREATIV AGENCY S.R.L.▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 70,3 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 73,4 K RON | |
| 51 | 51.BRIDAL GOWNS S.R.L.nou | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 69,3 %— | — | — | 322,2 K RON |
| 52 | 52.NAMOGO DESIGN SRL▲ 2 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 68,9 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 150,1 K RON | |
| 53 | 53.TIPARE TEX S.R.L.▼ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 68,7 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 33,1 K RON | |
| 54 | 54.BARBAR AFECT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 68 %— | — | 13,5 K RON | |
| 55 | 55.ARTAY CONCEPT S.R.L.▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,2 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 39,5 K RON | |
| 56 | 56.DECOR CONCEPT STUDIO S.R.L.▲ 26 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 65,9 %▲ 134,6 % | ▲ 134,6 % | 28 K RON | |
| 57 | 57.SALICHE MANUEL CONSTANTIN INTERIOR DESIGNER S.R.L.▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 65,8 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 38,2 K RON | |
| 58 | 58.OMICRON PLUS SRLnou | Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iaşi | 64,8 %— | — | 103,5 K RON | |
| 59 | 59.QUARY INVESTMENT GROUP S.R.L.▼ 35 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 64 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 100,9 K RON | |
| 60 | 60.ARTSKETCHES SRL▼ 51 | Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iaşi | 64 %▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 15,2 K RON | |
| 61 | 61.NEKZ ART S.R.L.▼ 32 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 63,9 %▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 23,5 K RON | |
| 62 | 62.AARI BUSINESS SMART S.R.L.▼ 60 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,4 %▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 103,9 K RON | |
| 63 | 63.DESIGN BY LALLY S.R.L.-D.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 61,3 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 64 | 64.GLOBAL ASSEMBLING FORNITURE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,7 %— | — | — | 146,8 K RON |
| 65 | 65.GEOMETRIA MUNDI SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,2 %— | — | 11,1 K RON | |
| 66 | 66.DAILY STUDIO SRL▲ 33 | Sat Strunga, Comuna Strunga, Iaşi | 57,7 %▲ 244,4 % | ▲ 244,4 % | 225,1 K RON | |
| 67 | 67.BLACKBERRIES ONLINEDEV SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57,4 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 234,2 K RON | |
| 68 | 68.PIXELNITE STUDIO S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57,4 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 64,5 K RON | |
| 69 | 69.DRAG AND DROP SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57,4 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 133,4 K RON | |
| 70 | 70.VIMAR INTERIORS S.R.L.▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,3 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 25,3 K RON | |
| 71 | 71.GRAPIXEL SRL▼ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,8 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 60,3 K RON | |
| 72 | 72.B. VÎJÂIAN ART SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,2 %▲ 152,6 % | ▲ 152,6 % | 70,6 K RON | |
| 73 | 73.SARIA WEDDING DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,2 %— | — | — | 44,2 K RON |
| 74 | 74.ALISERVIZI.RO S.R.L.▼ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 348,3 K RON | |
| 75 | 75.INTELI GRAPHICS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 54,2 %▲ 49 % | ▲ 49 % | 138 K RON | |
| 76 | 76.AMBIANTART22 SRLnou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 53,4 %— | — | — | 92 K RON |
| 77 | 77.MAGIC PARTY SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 52,5 %▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 11,8 K RON | |
| 78 | 78.GAFIŢA PROIECT DESIGN SRL▼ 5 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 51,3 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 31,7 K RON | |
| 79 | 79.MONK STUDIOS S.R.L.▼ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,6 %▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 26,9 K RON | |
| 80 | 80.NERA DECO DESIGN S.R.L.▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,1 %▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 14,7 K RON | |
| 81 | 81.ART JUNKIE SRL▼ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,1 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 296,9 K RON | |
| 82 | 82.FAAMNOVATIV S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 46,3 %— | — | — | 139 RON |
| 83 | 83.WERK STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 45,1 %— | — | — | 4,4 K RON |
| 84 | 84.EVIA IMOB STUDIO S.R.L.nou | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 44,4 %— | — | — | 17,8 K RON |
| 85 | 85.TIV SISCREATIV S.R.L.▼ 81 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 44 %▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 17,7 K RON | |
| 86 | 86.S'V DECORAŢIUNI S.R.L.▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 42,6 %▲ 146 % | ▲ 146 % | 5,3 K RON | |
| 87 | 87.NEGURA IRONWORKS S.R.L.nou | Sat Cozmeşti, Comuna Stolniceni-Prăjescu, Iaşi | 41,6 %— | — | — | 51,2 K RON |
| 88 | 88.COVATARU & CO JEPI SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,9 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 46,1 K RON | |
| 89 | 89.KARIBU STUDIO SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,6 %▲ 174,2 % | ▲ 174,2 % | 304,8 K RON | |
| 90 | 90.ARTE DI MANO SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,7 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 55,8 K RON | |
| 91 | 91.HEREWEGO S.R.L.▼ 21 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 36,3 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 49,6 K RON | |
| 92 | 92.EVIOLETT VOGUE S.R.L.▼ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,5 %▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 15,1 K RON | |
| 93 | 93.IUTARTSY DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34 %— | — | — | 505 RON |
| 94 | 94.STUDIO 22 DAT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,7 %— | — | 48,1 K RON | |
| 95 | 95.ONOFF DESIGN S.R.L.nou | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | 30 %— | — | — | 29,6 K RON |
| 96 | 96.GENTLEMEN PARTNER BESPOKE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,4 %— | — | — | 51,2 K RON |
| 97 | 97.BULB & BRUT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,2 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 22,8 K RON | |
| 98 | 98.INNHOUSE.RO S.R.L.▼ 59 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,5 %▼ 63,1 % | ▼ 63,1 % | 4,9 K RON | |
| 99 | 99.BETIUC ATELIER DE DESIGN S.R.L.▼ 57 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,5 %▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 11,5 K RON | |
| 100 | 100.I WOOD BE S.R.L.▼ 20 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 27,4 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 103,5 K RON |