Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Iași după marjă netă în 2023
395 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 17,5 %, iar liderul atinge 4.532,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOUL BITES S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4.532,2 %— | — | — | 22,7 K RON |
| 2 | 2.EUROMEX WORLD S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 100 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 100 RON | |
| 3 | 3.VELTEX SRL▲ 321 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86 %— | — | 486,3 K RON | |
| 4 | 4.BUCIUM SRL▲ 43 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,5 %▲ 144,1 % | ▲ 144,1 % | 252,4 K RON | |
| 5 | 5.BOLTA RECE SA▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,6 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 315,8 K RON | |
| 6 | 6.BISTRO FELIX CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,2 %— | — | — | 595 K RON |
| 7 | 7.RO-COJALEX TURISM S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 78,3 %— | — | — | 38,1 K RON |
| 8 | 8.ODYSSEY AGENCY SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 73 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 36,3 K RON | |
| 9 | 9.ROTANA CAFE SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62,1 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 379,5 K RON | |
| 10 | 10.MOZZAFELLAS GOODIES S.R.L.▲ 326 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,4 %— | — | 3 K RON | |
| 11 | 11.BISTRO TWO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,8 %— | — | — | 29,6 K RON |
| 12 | 12.AGEH S.R.L.▲ 289 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 55,7 %— | — | 30,9 K RON | |
| 13 | 13.T & RAMI PUB SRL▲ 249 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 53,5 %▲ 3.443,1 % | ▲ 3.443,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.RAINBOWIS S.R.L.nou | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 51,7 %— | — | 90,5 K RON | |
| 15 | 15.PERLA NEAGRA SRL▼ 2 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 50,6 %▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 40,7 K RON | |
| 16 | 16.NEW WAVE CA SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50 %▼ 32 % | ▼ 32 % | 125,7 K RON | |
| 17 | 17.YAMI YAMI EXPERT FOOD SRL▲ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 46,6 %▲ 89,9 % | ▲ 89,9 % | 62,3 K RON | |
| 18 | 18.COMPACT GRUP SA▲ 80 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 43,7 %▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 169,8 K RON | |
| 19 | 19.TANGO MARGO SRL▲ 39 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 43,7 %▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 127,2 K RON | |
| 20 | 20.EUROMEDICAL PROVIDER SRL▲ 146 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 41,8 %▲ 246,6 % | ▲ 246,6 % | 4,4 mil. RON | |
| 21 | 21.CROWN AND ANCHOR INTERNATIONAL SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,4 %▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 80,4 K RON | |
| 22 | 22.LUC ZECE SRL▲ 7 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 40 %▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 58,3 K RON | |
| 23 | 23.FOODART PLATINUM S.R.L.▲ 53 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 37,2 %▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 43,1 K RON | |
| 24 | 24.B & B GRAND FOOD S.R.L.nou | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 36,6 %— | — | — | 218,8 K RON |
| 25 | 25.KRS ANK FOOD S.R.L.▲ 23 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 36,5 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 106 K RON | |
| 26 | 26.GOLD MANDALA S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 36,2 %— | — | — | 18 K RON |
| 27 | 27.PIZZA A PEZZI S.R.L.▲ 27 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 36 %▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 571,5 K RON | |
| 28 | 28.E & S MEDIA INVESTMENT SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35,9 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 29 | 29.CAPRICIU AND SRL▲ 63 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 35,8 %▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 128 K RON | |
| 30 | 30.EURONET COM SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35,4 %▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 56,8 K RON | |
| 31 | 31.EOS RESIDENCE SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 546,3 K RON | |
| 32 | 32.ADESEB FOOD S.R.L.▲ 65 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 33,8 %▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 5,3 K RON | |
| 33 | 33.DRAGON TEAM SRL▲ 61 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 33,5 %▲ 45 % | ▲ 45 % | 89,5 K RON | |
| 34 | 34.RIJAL SRL▲ 94 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 33,4 %▲ 97,3 % | ▲ 97,3 % | 402,7 K RON | |
| 35 | 35.BLACK MAMBA CHAIN S.R.L.▲ 34 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 33,4 %▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 464,6 K RON | |
| 36 | 36.IRA SUSHI S.R.L.▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,4 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 37 | 37.BEST COVER SOLUTIONS SRL▲ 65 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 32,2 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 515,6 K RON | |
| 38 | 38.WARM FOOD S.R.L.▲ 2 | Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 32 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 95,8 K RON | |
| 39 | 39.EL GRECO GRIL HOUSE SRL▲ 249 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 31,8 %— | — | 229,3 K RON | |
| 40 | 40.BLUU PUB SRLnou | Sat Ciurbeşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 31,7 %▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 237,1 K RON | |
| 41 | 41.RUCA TRADE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,5 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 900,7 K RON | |
| 42 | 42.MATALA BISTRO S.R.L.▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,1 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 133,3 K RON | |
| 43 | 43.REDBISTRO GASTRO S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 30 %— | — | — | 91,3 K RON |
| 44 | 44.PIZZA MIROSLAVA S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 29,9 %— | — | — | 200,7 K RON |
| 45 | 45.GASTRO PARK S.R.L.▼ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,3 %▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 773,9 K RON | |
| 46 | 46.DIELY SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,1 %▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 71,8 K RON | |
| 47 | 47.MEC MIGLIOR PIZZA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28,5 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 1 mil. RON | |
| 48 | 48.CASA TRADIŢIEI SRL▲ 152 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28 %▲ 238,7 % | ▲ 238,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 49 | 49.CORNER GRILL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,7 %— | — | 145,8 K RON | |
| 50 | 50.LA BUSU S.R.L.▼ 25 | Sat Mădârjeşti, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 27,7 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 36,5 K RON | |
| 51 | 51.SANTE FOOD SRL▲ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,1 %0,0% | 0,0% | 1,1 mil. RON | |
| 52 | 52.AQUAPOOLS & SPA SRL▼ 25 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 26,5 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 273,7 K RON | |
| 53 | 53.COSILI & EMA FAST FOOD S.R.L.▲ 33 | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 25,9 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 602,9 K RON | |
| 54 | 54.DANY & CYP FAST-FOOD S.R.L.▲ 225 | Sat Chicerea, Comuna Tomeşti, Iaşi | 25,7 %— | — | 428,9 K RON | |
| 55 | 55.MIRAVAL S.R.L.▲ 71 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25,1 %▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 56 | 56.STEJARU TĂTĂRAŞI IAŞI SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,9 %— | — | 123,8 K RON | |
| 57 | 57.PIZZERIA ROMA DELICIOSA S.R.L.▲ 272 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 24,5 %— | — | 88,1 K RON | |
| 58 | 58.SELECT GRUP SA▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,4 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 4,4 mil. RON | |
| 59 | 59.FADIS TIME HOLDING SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,1 %▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 8,5 mil. RON | |
| 60 | 60.B.I.S. CONSTRUCT SRL▲ 20 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 24,1 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 799,1 K RON | |
| 61 | 61.BIZONNECT SRL▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,8 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 62 | 62.RESTAURANT CAUCAZ S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,6 %▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 171,3 K RON | |
| 63 | 63.CARUL CU BURGERI SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,3 %▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 421,9 K RON | |
| 64 | 64.PAPA MOBIL RESTAURANT S.R.L.▲ 281 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,1 %— | — | 12,1 K RON | |
| 65 | 65.FLAVICRIS SRL▲ 195 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,1 %▲ 1.372,6 % | ▲ 1.372,6 % | 38,2 K RON | |
| 66 | 66.HUI HONG SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,1 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 67 | 67.RINN VANN S.R.L.▲ 82 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,7 %▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 57,5 K RON | |
| 68 | 68.FABRICA DE GUST SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,6 %▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 637,1 K RON | |
| 69 | 69.LA PLĂCINTE SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,5 %▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 848,4 K RON | |
| 70 | 70.DAION SERCOM SRL▲ 45 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,3 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 71 | 71.INTERNATIONAL BUSINESS CORPORATION SRL▲ 136 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,9 %▲ 189,2 % | ▲ 189,2 % | 166,7 K RON | |
| 72 | 72.AUTENTICA NAPOLETANA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,9 %— | — | — | 66,4 K RON |
| 73 | 73.GRINOROSONO COMIPEX PROD S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,6 %— | — | — | 48,1 K RON |
| 74 | 74.MY FOOD SOLUTION SRL▲ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,4 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 766,4 K RON | |
| 75 | 75.CORNICHE CAFFE SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,2 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 5,2 mil. RON | |
| 76 | 76.ROXI LAND SRL▲ 45 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 178,5 K RON | |
| 77 | 77.MAESTRO IMPEX SRL▲ 216 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 20,9 %— | — | 108,1 K RON | |
| 78 | 78.VENETO RESTAURANT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,3 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 79 | 79.AAA BUSINESS GRUP S.R.L.nou | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 20,3 %— | — | — | 12,4 K RON |
| 80 | 80.CRISTAL CUISINE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,2 %▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 742,2 K RON | |
| 81 | 81.AKROS LIMITED S.R.L.▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 44,8 K RON | |
| 82 | 82.CHIDO MEXICAN S.R.L.▼ 47 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 19,9 %▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 162,4 K RON | |
| 83 | 83.EXPRESS FOOD CONSTRUCT S.R.L.▼ 39 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 19,8 %▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 11,8 K RON | |
| 84 | 84.REDIU CATERING SRLnou | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 19,6 %— | — | 229,1 K RON | |
| 85 | 85.BRUTĂRIA VECHE POPEŞTI S.R.L.▼ 26 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Iaşi | 19,2 %▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 38,6 K RON | |
| 86 | 86.DANY & VALY RESTAURANT S.R.L.nou | Sat Chicerea, Comuna Tomeşti, Iaşi | 19,2 %— | — | — | 13,7 K RON |
| 87 | 87.ALMIRA R.P.I. SRL▲ 111 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,1 %▲ 124,1 % | ▲ 124,1 % | 54,9 K RON | |
| 88 | 88.FOODFABRIKA S.R.L.▲ 219 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 18,9 %— | — | 139,5 K RON | |
| 89 | 89.NN GOOD VIBES PROJECTS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,8 %— | — | — | 446,4 K RON |
| 90 | 90.LIEVITO MADRE S.R.L.▲ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,7 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 218,9 K RON | |
| 91 | 91.SAKURA GRIG S.R.L.▲ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,7 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 3,8 K RON | |
| 92 | 92.RESTAURANT ŞTEFAN S.R.L.▲ 24 | Sat Gârbeşti, Comuna Ţibana, Iaşi | 18,7 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 250,9 K RON | |
| 93 | 93.NEAŢA CAFE SRL▲ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,6 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 634,6 K RON | |
| 94 | 94.PYMA NAUTIC S.R.L.▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,4 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 542 K RON | |
| 95 | 95.STEAK HOUSE C.S.B. BUCIUM SRL▲ 113 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,2 %▲ 149,4 % | ▲ 149,4 % | 114,5 K RON | |
| 96 | 96.GASTROHALA S.R.L.▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 97 | 97.R.N.R FOOD-DRINKS & MORE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,7 %— | — | — | 41,8 K RON |
| 98 | 98.INGMAR EAT S.R.L.▲ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,5 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 973,7 K RON | |
| 99 | 99.FOOD BASKET MAG S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,5 %— | — | — | 28,3 K RON |
| 100 | 100.DONAXIM SRL▲ 116 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 17,5 %▲ 175,3 % | ▲ 175,3 % | 76,5 K RON |