Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Iași după marjă netă în 2022
89 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.578 %, iar liderul atinge 98 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DENIS MULTISERVICE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 98 %— | — | — | 258,6 K RON |
| 2 | 2.FCS DRYWALL S.R.L.nou | Sat Butea, Comuna Butea, Iaşi | 92,9 %— | — | — | 44,1 K RON |
| 3 | 3.FOREDILE CONSTRUCŢII SRL▲ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,4 %▲ 475,7 % | ▲ 475,7 % | 15,1 K RON | |
| 4 | 4.DECO-DOMUS SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84,5 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 5,2 K RON | |
| 5 | 5.HORPAZ TOP RESIDENCE S.R.L.nou | Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iaşi | 82 %— | — | — | 57,4 K RON |
| 6 | 6.PETION CONSTRUCTII CIVILE SRL▲ 8 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 81,6 %▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 177,7 K RON | |
| 7 | 7.SMART NEO ART S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 77,8 %— | — | — | 48,6 K RON |
| 8 | 8.DADA CONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 77,5 %▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 98,5 K RON | |
| 9 | 9.TEHNIC SMART CON S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 73,6 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 13,9 K RON | |
| 10 | 10.AVA EOLA EVS S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 70,6 %— | — | — | 180,3 K RON |
| 11 | 11.ROPE LEADER S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 69 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 162 K RON | |
| 12 | 12.TOP CONSTRUCT CRENGANIS DESIGN S.R.L.▲ 1 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 68 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 15,3 K RON | |
| 13 | 13.P & I CONSTRUCTII CIVILE SRL▼ 3 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 61,6 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 136,6 K RON | |
| 14 | 14.ACORD BENEFIC MONUMENT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 61,5 %— | — | — | 179,8 K RON |
| 15 | 15.PAS WELD-INSTAL S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 58,7 %— | — | — | 45,4 K RON |
| 16 | 16.DELTA-STAR SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,3 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 802 K RON | |
| 17 | 17.DOMINUS IGNIS S.R.L.nou | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 57,4 %— | — | — | 171,1 K RON |
| 18 | 18.MEFALIS SRL▲ 22 | Sat Frenciugi, Comuna Drăguşeni, Iaşi | 56,1 %▲ 218 % | ▲ 218 % | 224,3 K RON | |
| 19 | 19.FORABOL SRL▲ 7 | Sat Sarca, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 53,3 %▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 79,8 K RON | |
| 20 | 20.NORD-EST INSTALAŢII SRL▲ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 48,6 %▲ 590,9 % | ▲ 590,9 % | 876,7 K RON | |
| 21 | 21.N.C.I.V. PROPERTY INVEST SRL▲ 56 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 43,9 %— | — | 129,8 K RON | |
| 22 | 22.MCV TEHNO CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Sat Heleşteni, Comuna Heleşteni, Iaşi | 40,1 %▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 589,2 K RON | |
| 23 | 23.TEHNIC AMG CONSTRUCT S.R.L.▲ 8 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 40 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 143,6 K RON | |
| 24 | 24.MATT KRANE S.R.L.▲ 10 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 39,4 %▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 111,7 K RON | |
| 25 | 25.RALITIN SRL▲ 23 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 38,1 %▲ 233,5 % | ▲ 233,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.DIMA MODERN S.R.L.▼ 2 | Sat Vânători, Comuna Popricani, Iaşi | 37,9 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 16,3 K RON | |
| 27 | 27.STAMPS BETON S.R.L.▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,7 %▲ 424,3 % | ▲ 424,3 % | 84,8 K RON | |
| 28 | 28.FUNERARE PĂUCĂ S.R.L.▲ 39 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 34,4 %— | — | 37,4 K RON | |
| 29 | 29.GRUSMAN TECH S.R.L.▲ 49 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 32,1 %— | — | 814,5 K RON | |
| 30 | 30.LIGVID CONSTRUCT SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,5 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 76,8 K RON | |
| 31 | 31.FIRMA DE ALPINIŞTI SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,2 %▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 179,1 K RON | |
| 32 | 32.ALSIM INVEST SRL▼ 3 | Sat Mădârjeşti, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 27 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 471,1 K RON | |
| 33 | 33.B & B DANIEL CONSTRUCT S.R.L.▼ 5 | Sat Schitu Stavnic, Comuna Voineşti, Iaşi | 25,6 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 211,9 K RON | |
| 34 | 34.EDEMIC HOME S.R.L.▲ 45 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 23,9 %— | — | 67,4 K RON | |
| 35 | 35.G.D. HIDROIZOLAŢII S.R.L.▲ 3 | Sat Opriseni, Comuna Ţuţora, Iaşi | 23,3 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 55,8 K RON | |
| 36 | 36.LARGU SCS▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 42,9 K RON | |
| 37 | 37.HIGH ACCESS CLEAN S.R.L.▲ 5 | Sat Vulturi, Comuna Popricani, Iaşi | 23,2 %▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 59,6 K RON | |
| 38 | 38.ANDANA-RADU CONSTRUCT SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,9 %▲ 352,7 % | ▲ 352,7 % | 52,3 K RON | |
| 39 | 39.ATLAS ASSEMBLE S.R.L.▼ 7 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 22,3 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 412,6 K RON | |
| 40 | 40.FAŢADE ŞI SCHELE S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,9 %▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 524,4 K RON | |
| 41 | 41.IZO CONAL TERM S.R.L.nou | Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 18,9 %— | — | — | 66 RON |
| 42 | 42.MARLUC-H SRL▼ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,8 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | 624,2 K RON | |
| 43 | 43.ALPIN SERV CLEANING S.R.L.▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,6 %▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 22,7 K RON | |
| 44 | 44.DINAMIC EDIL GENERAL S.R.L.▲ 9 | Sat Rusenii Vechi, Comuna Holboca, Iaşi | 18,5 %▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 168 K RON | |
| 45 | 45.KIRMAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,3 %— | — | 320,2 K RON | |
| 46 | 46.MONUMENTE FUNERARE CĂTĂ CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,5 %▲ 92,3 % | ▲ 92,3 % | 46,6 K RON | |
| 47 | 47.ART UNGUREANU & CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Vânători, Comuna Popricani, Iaşi | 17 %— | — | — | 25,4 K RON |
| 48 | 48.ART CREATIV GRANIT SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,2 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 195,1 K RON | |
| 49 | 49.REGAL STONE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ciurbeşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 15,5 %— | — | — | 8,9 K RON |
| 50 | 50.AZ GRANIT STONE S.R.L.▼ 28 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 15 %▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 27,9 K RON | |
| 51 | 51.POPOVICI GRANIT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,9 %— | — | — | 11 K RON |
| 52 | 52.RAM FORTE COMPANY S.R.L.▲ 2 | Sat Rusenii Vechi, Comuna Holboca, Iaşi | 13,3 %▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 429,3 K RON | |
| 53 | 53.OTIS STAR GRUP SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,4 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 714,2 K RON | |
| 54 | 54.GAMBIT MIV SRL▲ 9 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 12,3 %▲ 367,3 % | ▲ 367,3 % | 90,7 K RON | |
| 55 | 55.DRE GRANIT FUNERARE S.R.L.▲ 2 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 11,2 %▲ 70,9 % | ▲ 70,9 % | 1,1 K RON | |
| 56 | 56.BIOTOP ENERGY SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,2 %▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 209 K RON | |
| 57 | 57.AZ GRANIT S.R.L.▼ 6 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 9 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 46,2 K RON | |
| 58 | 58.GRANIT MONUMENT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,3 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 21,9 K RON | |
| 59 | 59.ANTREPRIZA HIDROIZOLATII S.R.L.▼ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,3 %▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 65,2 K RON | |
| 60 | 60.VBI EDIFICIO S.R.L.▼ 44 | Sat Moimeşti, Comuna Popricani, Iaşi | 8 %▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 6,6 K RON | |
| 61 | 61.PARTENER PROD SRL▼ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,8 %▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | 101,3 K RON | |
| 62 | 62.ALIN BELDIMAN CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 7,5 %▼ 25 % | ▼ 25 % | 3,5 K RON | |
| 63 | 63.LUISIER SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,9 %▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 46,7 K RON | |
| 64 | 64.IZOCON EDIL SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,7 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 445,8 K RON | |
| 65 | 65.WELLNESS TECHNICS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5 %— | — | 186,8 K RON | |
| 66 | 66.FIRE STOPPING ENGINEERING SRL▼ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,5 %▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 105,2 K RON | |
| 67 | 67.LRY BULDO S.R.L.▲ 4 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 2,9 %— | — | 17,3 K RON | |
| 68 | 68.SIRCIMO TREND SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,8 %▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 11,2 K RON | |
| 69 | 69.SIGIAG CONSTRUCT S.R.L.▼ 9 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 2,7 %▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 3,7 K RON | |
| 70 | 70.ALBU & C.N.F. S.R.L.▼ 67 | Sat Corneşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,5 %▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 1,7 K RON | |
| 71 | 71.AVATTI INDUSTRIES SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,4 %▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 328,4 K RON | |
| 72 | 72.GEDAL EXIM SRL▼ 25 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 0,5 %▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 390 RON | |
| 73 | 73.CĂTĂ STONE CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0,3 %— | — | 706 RON | |
| 74 | 74.CONSTRUCTCONECT L.C. SRL▼ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,7 %▼ 103,9 % | ▼ 103,9 % | -3,7 K RON | |
| 75 | 75.AMG TEHNIC CONSTRUCT NORD EST S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | -7,5 %— | — | — | -14,2 K RON |
| 76 | 76.ADIBEJ CONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | -11,7 %— | — | -42,3 K RON | |
| 77 | 77.TEO-RAF SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -15,8 %— | — | -4,4 K RON | |
| 78 | 78.TOTAL RESIDENCE S.R.L.nou | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | -16,8 %— | — | — | -86,1 K RON |
| 79 | 79.ACTION-CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -20 %— | — | -63,8 K RON | |
| 80 | 80.IAVI INVEST SRL▼ 60 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -21,7 %▼ 147,6 % | ▼ 147,6 % | -350,2 K RON | |
| 81 | 81.CONSTRUCȚII FUNERARE ANGEL SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -59,1 %▼ 2.232,5 % | ▼ 2.232,5 % | -171,3 K RON | |
| 82 | 82.CRISTI HIDRO STOP S.R.L.▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -80,5 %— | — | -18,2 K RON | |
| 83 | 83.MOLDOMEC SA▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -223,3 %— | — | -619,7 K RON | |
| 84 | 84.LIFTING NVR MACARALE S.R.L.nou | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | -297,2 %— | — | — | -6 K RON |
| 85 | 85.CINNAMON VELVET S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -352 %— | — | -94,1 K RON | |
| 86 | 86.RECREATIVO SRL▼ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -478 %▼ 1.031,5 % | ▼ 1.031,5 % | -46,5 K RON | |
| 87 | 87.DUMI-PROD SRL▼ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -585,2 %▼ 4.390,2 % | ▼ 4.390,2 % | -2,2 K RON | |
| 88 | 88.GRECU FUNERAR CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Sat Forăşti, Comuna Gropniţa, Iaşi | -1.224 %— | — | -49 K RON | |
| 89 | 89.THUNDER BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1.578 %— | — | — | -23,7 K RON |