Top 100 firme — Activități profesionale, Hunedoara după marjă netă în 2011
686 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 47,8 %, iar liderul atinge 222,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LARCO WAY SRL▲ 633 | Sat Dâncu Mic, Comuna Mărtineşti, Hunedoara | 222,2 %— | — | 9,9 K RON | |
| 2 | 2.I.D. ADVERT SRL▲ 524 | Municipiul Deva, Hunedoara | 131,2 %— | — | 112,2 K RON | |
| 3 | 3.ACCOUNTECH CONSULTING SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 116,1 %— | — | 11,9 K RON | |
| 4 | 4.PINK FOX STUDIO SRL▲ 112 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 88,9 %▲ 165,9 % | ▲ 165,9 % | 45,2 K RON | |
| 5 | 5.MEM PROFI SERV S.R.L.▲ 25 | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 88,6 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 88,1 K RON | |
| 6 | 6.TEHNO MECANICA PROIECTARE SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 87,1 %— | — | — | 68,3 K RON |
| 7 | 7.TOPCONT ADVICE SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 83,9 %— | — | — | 34 K RON |
| 8 | 8.DITA VALIS SRL▲ 89 | Municipiul Deva, Hunedoara | 83,4 %▲ 118,4 % | ▲ 118,4 % | 6,1 K RON | |
| 9 | 9.ALFARED CONSULTING SRL▲ 33 | Municipiul Deva, Hunedoara | 83,2 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 33,7 K RON | |
| 10 | 10.STRUCTUREXPERT SRL▲ 22 | Municipiul Deva, Hunedoara | 82,8 %▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 78,8 K RON | |
| 11 | 11.INFONET SERV SRL▼ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 82,4 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 10,1 K RON | |
| 12 | 12.MAGNA TOP CONSULT SRL▲ 572 | Municipiul Deva, Hunedoara | 80,9 %— | — | 163,2 K RON | |
| 13 | 13.PLANET TEXTILE SRLnou | Sat Şoimuş, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 80,8 %— | — | 24,2 K RON | |
| 14 | 14.STAFF EXPERT GROUP SRL▲ 11 | Municipiul Deva, Hunedoara | 79,3 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 44,4 K RON | |
| 15 | 15.ASSENTIVE CONSULT SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 79,3 %— | — | — | 6 K RON |
| 16 | 16.MIVEXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 77,8 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 40,3 K RON | |
| 17 | 17.EUROMED DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 76,1 %— | — | — | 34,6 K RON |
| 18 | 18.ABERMETAL SRL▲ 16 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 75,7 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 163,8 K RON | |
| 19 | 19.EVAL RAMIB SRLnou | Sat Şoimuş, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 75,2 %— | — | — | 18,8 K RON |
| 20 | 20.EXPERT CARALI SRL▲ 29 | Municipiul Deva, Hunedoara | 74,8 %▲ 33 % | ▲ 33 % | 34,7 K RON | |
| 21 | 21.VE & NTA CONTAB CONSULTING SRL▲ 45 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 74,7 %▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 31,7 K RON | |
| 22 | 22.GIDAVA TOPO PREST SRL▲ 34 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 73,9 %▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 6,3 K RON | |
| 23 | 23.SIROMAR SRL▼ 1 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 73,4 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 6,2 K RON | |
| 24 | 24.INTELIGENT AUTOMOTIVE DESIGN SRLnou | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 73,3 %— | — | 28 K RON | |
| 25 | 25.PRAS COM SRL▲ 539 | Municipiul Deva, Hunedoara | 72,6 %— | — | 29,8 K RON | |
| 26 | 26.ZANELA CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 71,3 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 6,9 K RON | |
| 27 | 27.STUDIO BOGDAN ZAHA SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 71,2 %— | — | — | 47,7 K RON |
| 28 | 28.IND TEHNO MOULD CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 71,1 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 59 K RON | |
| 29 | 29.DORYMI UTILITY SRL▲ 598 | Municipiul Deva, Hunedoara | 70,9 %— | — | 1,7 K RON | |
| 30 | 30.Q COMMUNICATION SRL▲ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 69,6 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 74,9 K RON | |
| 31 | 31.GP MANAGEMENT EXPERTS SRL▼ 22 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 69,3 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 202 K RON | |
| 32 | 32.QUANTUM EVALUĂRI SRL▲ 8 | Municipiul Deva, Hunedoara | 68,8 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 79,1 K RON | |
| 33 | 33.VENDRAX S.R.L.▼ 22 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 68,6 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 174 K RON | |
| 34 | 34.MEDIEVAL PLUS SRL▲ 180 | Municipiul Deva, Hunedoara | 68,4 %▲ 276,6 % | ▲ 276,6 % | 25,9 K RON | |
| 35 | 35.SEDACONSULT SRL▼ 14 | Municipiul Deva, Hunedoara | 67,9 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 31,6 K RON | |
| 36 | 36.GEOHIDROMED SRL▲ 310 | Municipiul Brad, Hunedoara | 67,9 %▲ 1.111,8 % | ▲ 1.111,8 % | 69,7 K RON | |
| 37 | 37.ALEX CONSULTANŢĂ ŞI DIRIGENŢIE SRL▼ 33 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 67,7 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 99,3 K RON | |
| 38 | 38.EPOCAL SPECIAL SRL▲ 34 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 67,5 %▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 119,5 K RON | |
| 39 | 39.HERAL CONSULTING SRL▲ 510 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 66,8 %— | — | 33,5 K RON | |
| 40 | 40.PATRICK MANAGEMENT ASSISTANCE SRL▼ 23 | Municipiul Brad, Hunedoara | 66,5 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 137,9 K RON | |
| 41 | 41.C&P CONSTRUCT CONSULT SRL▲ 172 | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 66,3 %▲ 259,5 % | ▲ 259,5 % | 94,7 K RON | |
| 42 | 42.LEGIS CONSULT DINAMIC SRL▲ 603 | Municipiul Deva, Hunedoara | 66,2 %— | — | 56,3 K RON | |
| 43 | 43.SORINA INVESTMENT SRL▲ 204 | Municipiul Deva, Hunedoara | 65,5 %▲ 328,5 % | ▲ 328,5 % | 14,2 K RON | |
| 44 | 44.CONTAUDIT EVALEX SRL= | Municipiul Deva, Hunedoara | 65 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 107 K RON | |
| 45 | 45.ALMA EXPERT INTERNATIONAL SRL▼ 19 | Municipiul Deva, Hunedoara | 63,9 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 757,4 K RON | |
| 46 | 46.PRO ELECTRIC SRL▼ 1 | Municipiul Brad, Hunedoara | 63,7 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 537,2 K RON | |
| 47 | 47.ISO CERT SRL▼ 28 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 63,4 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 48,6 K RON | |
| 48 | 48.ZANSHIN IMPEX SRL▲ 254 | Municipiul Deva, Hunedoara | 62,7 %▲ 600,9 % | ▲ 600,9 % | 306,4 K RON | |
| 49 | 49.VI & GA PROIECT SRL▼ 25 | Municipiul Deva, Hunedoara | 61,2 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 13,4 K RON | |
| 50 | 50.CARDINAL CENTER CAPITAL SRL= | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 60,6 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 347,2 K RON | |
| 51 | 51.AGENCY MASTER CONSULTING SRL▲ 530 | Municipiul Deva, Hunedoara | 60,3 %— | — | 34,3 K RON | |
| 52 | 52.CONSIDRUM SRL▲ 17 | Municipiul Deva, Hunedoara | 60 %▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 86,3 K RON | |
| 53 | 53.CERBU PROIECT INVEST SRL▲ 407 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 59,8 %— | — | 18,8 K RON | |
| 54 | 54.CORVINII DIGITAL SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 59,6 %— | — | — | 22,4 K RON |
| 55 | 55.MOD CONCEPT SRL▼ 4 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 59,4 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 35,7 K RON | |
| 56 | 56.ADALDO SMART CONT SRL▲ 46 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 58,6 %▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | 5,9 K RON | |
| 57 | 57.ALDA CONSULTING SRL▲ 185 | Municipiul Deva, Hunedoara | 58,6 %▲ 279 % | ▲ 279 % | 37,1 K RON | |
| 58 | 58.INTEGRAL DESIGN SRL▲ 74 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 58,5 %▲ 96 % | ▲ 96 % | 4,6 K RON | |
| 59 | 59.CASA9 PROD SRL▲ 109 | Sat Hărău, Comuna Hărău, Hunedoara | 58,4 %▲ 139,7 % | ▲ 139,7 % | 95,4 K RON | |
| 60 | 60.RISELL CONT SRL▲ 8 | Municipiul Deva, Hunedoara | 58,1 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 59,1 K RON | |
| 61 | 61.ENVIRONMENTAL RESEARCH & CONSULTING SRL▲ 35 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 57,5 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 72,9 K RON | |
| 62 | 62.PESAROM CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 57,1 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 42,6 K RON | |
| 63 | 63.PROPART PROIECT SRL▲ 607 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 57 %— | — | 15,5 K RON | |
| 64 | 64.OANALEX CONSULT SRL▲ 197 | Municipiul Deva, Hunedoara | 56,4 %▲ 311,9 % | ▲ 311,9 % | 28 K RON | |
| 65 | 65.IZOSTAR INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 56,2 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 392,3 K RON | |
| 66 | 66.BOGRIS MEDIA PROMOTION SRL▲ 68 | Municipiul Deva, Hunedoara | 55,4 %▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 1,5 K RON | |
| 67 | 67.PRIMEX CONS SRL▲ 41 | Municipiul Deva, Hunedoara | 55,3 %▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 213,2 K RON | |
| 68 | 68.INFO CONTAB SRL▲ 118 | Municipiul Deva, Hunedoara | 55,1 %▲ 155,3 % | ▲ 155,3 % | 3,5 K RON | |
| 69 | 69.EVEXCONT EVALUARI EXPERTIZE CONTABILE SRL▲ 471 | Municipiul Deva, Hunedoara | 55,1 %— | — | 112,4 K RON | |
| 70 | 70.EXPANSION PROJECT SRL▼ 35 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 54,3 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 52,7 K RON | |
| 71 | 71.VERSATIL MEDIA SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 54,2 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 72 | 72.ACD CONSULT CONTAB SRL▲ 225 | Municipiul Deva, Hunedoara | 54 %▲ 478,5 % | ▲ 478,5 % | 11,5 K RON | |
| 73 | 73.DURAN ING SRL▲ 285 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 53,9 %▲ 1.058,3 % | ▲ 1.058,3 % | 20,2 K RON | |
| 74 | 74.START AUTO SRL▲ 26 | Municipiul Deva, Hunedoara | 53,8 %▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 2,6 K RON | |
| 75 | 75.BIM EUROCAN DESIGN SRL▼ 59 | Municipiul Deva, Hunedoara | 53,4 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 49,9 K RON | |
| 76 | 76.MANAGEMENT SPECIAL ASSISTANCE SRL▲ 298 | Municipiul Brad, Hunedoara | 53 %▲ 1.760 % | ▲ 1.760 % | 75,4 K RON | |
| 77 | 77.D.E.A. PROSPECT SRL▲ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 52,9 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 105,7 K RON | |
| 78 | 78.CORTOJAN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 52,6 %— | — | — | 30 K RON |
| 79 | 79.CONSULT VEST SRL▲ 4 | Sat Tărăţel, Municipiul Brad, Hunedoara | 52,5 %▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 80 | 80.VIMAL SRL▲ 573 | Municipiul Deva, Hunedoara | 51,9 %— | — | 32,3 K RON | |
| 81 | 81.CONTAB BAL SRL▲ 323 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 51,5 %▲ 4.301,7 % | ▲ 4.301,7 % | 32,9 K RON | |
| 82 | 82.EURO ANDRE SRL▲ 74 | Municipiul Deva, Hunedoara | 51,2 %▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 8,7 K RON | |
| 83 | 83.IULIANA PROIECT SRL▲ 198 | Municipiul Deva, Hunedoara | 51 %▲ 339,4 % | ▲ 339,4 % | 215,4 K RON | |
| 84 | 84.MONOCONT EVIDENCE SRL▼ 23 | Municipiul Deva, Hunedoara | 50,8 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 23,6 K RON | |
| 85 | 85.GEMIN PROIECT SRL▼ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 50,8 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 77,9 K RON | |
| 86 | 86.ALUPLAN SRL▲ 92 | Municipiul Deva, Hunedoara | 50,7 %▲ 121,3 % | ▲ 121,3 % | 176,1 K RON | |
| 87 | 87.KSK BUSINESS LEADER SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 50,5 %— | — | — | 42,5 K RON |
| 88 | 88.SERCO PROD SRL▲ 108 | Municipiul Deva, Hunedoara | 50,5 %▲ 145 % | ▲ 145 % | 47,9 K RON | |
| 89 | 89.SOFFICE SRL▼ 52 | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 50,4 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 50,9 K RON | |
| 90 | 90.KING INSTAL SRL▲ 419 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 50,2 %— | — | 28,3 K RON | |
| 91 | 91.MASTER CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 49,9 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 132,5 K RON | |
| 92 | 92.J SPATIU CONS SRL▲ 140 | Municipiul Deva, Hunedoara | 49,8 %▲ 205,1 % | ▲ 205,1 % | 39,1 K RON | |
| 93 | 93.STAGE ONE SRL▼ 79 | Municipiul Deva, Hunedoara | 49,3 %▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 35,2 K RON | |
| 94 | 94.IMAGISTICA MEDIA SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 49,1 %— | — | — | 64,5 K RON |
| 95 | 95.AMADEUS INTERPRES SRL▲ 453 | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 49 %— | — | 37,6 K RON | |
| 96 | 96.AUDIT EXPERT SRL▲ 343 | Municipiul Deva, Hunedoara | 48,3 %▲ 32.080 % | ▲ 32.080 % | 137,2 K RON | |
| 97 | 97.VIASERV CONSULT SRL▲ 557 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 48,3 %— | — | 11,9 K RON | |
| 98 | 98.DRUM TEST SRL▲ 84 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 48,1 %▲ 119,7 % | ▲ 119,7 % | 251,5 K RON | |
| 99 | 99.LCA IND SRL▲ 106 | Municipiul Deva, Hunedoara | 48,1 %▲ 141,6 % | ▲ 141,6 % | 195,7 K RON | |
| 100 | 100.SPOT PROIECT SRL▼ 61 | Municipiul Deva, Hunedoara | 47,8 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 60,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Hunedoara
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
292 firme · 299 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
58 firme · 69,6 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
52 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
2 firme · 38,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
141 firme · 34,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
120 firme · 30,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
87 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
133 firme · 24,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
77 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
59 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
47 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
80 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
24 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
8 firme · 848,8 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
5 firme · 524,4 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 518,6 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 481,9 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
5 firme · 450,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 296,4 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 210,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 117,4 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 87,3 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
1 firme · 18,7 K RON