Top 100 firme — Restaurante, Gorj după marjă netă în 2018
119 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -9,6 %, iar liderul atinge 1.091,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TRANDAFIRUL NEGRU SRL▲ 2 | Sat Ceauru, Comuna Băleşti, Gorj | 1.091,6 %▲ 1.074,8 % | ▲ 1.074,8 % | 393,1 K RON | |
| 2 | 2.ECOTOBO SRL▼ 1 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 359 RON | |
| 3 | 3.AYOMARDORY SRL▲ 16 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 71,2 %▲ 138,9 % | ▲ 138,9 % | 237,3 K RON | |
| 4 | 4.COFACRIS SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 71 %▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 204,7 K RON | |
| 5 | 5.PLUS 2 SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 65,9 %— | — | 13,2 K RON | |
| 6 | 6.AMAMISAN 92 SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 65,7 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 11,3 K RON | |
| 7 | 7.RESTAURANT ALESSIA SRL▼ 1 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 64,4 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 115,9 K RON | |
| 8 | 8.MARIŞNOV ALPIN PUB SRL▲ 16 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 62,8 %▲ 150,9 % | ▲ 150,9 % | 105 K RON | |
| 9 | 9.TINOCREPES SRL▲ 2 | Loc. Ţicleni, Oraş Ţicleni, Gorj | 60,5 %▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 11,5 K RON | |
| 10 | 10.GIMAGEO SRL▲ 10 | Loc. Romaneşti, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 55,5 %▲ 89,6 % | ▲ 89,6 % | 94,1 K RON | |
| 11 | 11.GASPETROLEUM ALPINPUB SRL▲ 5 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 51 %▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 485,4 K RON | |
| 12 | 12.EDICOMPANY FOOD SRL▲ 81 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 50,7 %— | — | 83,1 K RON | |
| 13 | 13.ROBREDIS SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 45,5 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 9 K RON | |
| 14 | 14.DIACONIŢA EVENTS SRL▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Ţânțăreni, Gorj | 43,7 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 36,8 K RON | |
| 15 | 15.COJOCARU COM SRL▲ 8 | Municipiul Motru, Gorj | 37 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 117,7 K RON | |
| 16 | 16.KREMARIO CAFFE & PUB SRL▲ 80 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 36,7 %— | — | 65,4 K RON | |
| 17 | 17.COPAIANIS S.R.L.nou | Sat Sarbeşti, Comuna Alimpeşti, Gorj | 35,3 %— | — | — | 49 K RON |
| 18 | 18.LA GURA VĂII SRL▼ 3 | Sat Izvoarele, Comuna Plopsoru, Gorj | 34 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 20,1 K RON | |
| 19 | 19.GIUSEPPE & CORINA SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 33,8 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 307,6 K RON | |
| 20 | 20.COFETARIA BLISS SRL▲ 50 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 32,8 %▲ 667,7 % | ▲ 667,7 % | 430,3 K RON | |
| 21 | 21.OLINISIAS SRL▼ 3 | Sat Pojogeni, Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 32,2 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 39 K RON | |
| 22 | 22.VYONADY BUR SRL▲ 27 | Sat Ceauru, Comuna Băleşti, Gorj | 32 %▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 51 K RON | |
| 23 | 23.LERA C & M CONSULTING S.R.L.▲ 93 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 31,6 %— | — | 310,2 K RON | |
| 24 | 24.CILFORT SRL▼ 10 | Municipiul Motru, Gorj | 30,4 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 514,9 K RON | |
| 25 | 25.OLAFOODS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 29,8 %▲ 148,7 % | ▲ 148,7 % | 71,5 K RON | |
| 26 | 26.ARCOM CATERING S.R.L.nou | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Gorj | 29 %— | — | — | 29,9 K RON |
| 27 | 27.EATWELLBYADY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 28,6 %— | — | — | 28,7 K RON |
| 28 | 28.RINICOL SRL▼ 3 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 27,6 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 68,1 K RON | |
| 29 | 29.MÂNCARE CA ODINIOARĂ S.R.L.▲ 29 | Sat Poienari, Comuna Bumbeşti-Piţic, Gorj | 26,7 %▲ 194,5 % | ▲ 194,5 % | 18,8 K RON | |
| 30 | 30.MICTEDY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 25,8 %— | — | — | 11,9 K RON |
| 31 | 31.ZBOR CU DOR VIP SRL▲ 1 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 25,6 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 61,7 K RON | |
| 32 | 32.ARINDIRAZ SRL▲ 13 | Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 25 %▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 108,4 K RON | |
| 33 | 33.MIOMIHA SRL▲ 14 | Sat Treştioara, Comuna Dragoteşti, Gorj | 24 %▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 9,7 K RON | |
| 34 | 34.FRUMUSEŢEA NATURII SRL▼ 12 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 23 %▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 2,6 K RON | |
| 35 | 35.REMNOVA COMPANY SRL▲ 62 | Sat Bibeşti, Comuna Săuleşti, Gorj | 22,5 %— | — | 5,5 K RON | |
| 36 | 36.TINAPAL SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 22,3 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 172,5 K RON | |
| 37 | 37.DALMERS PREST SRL▲ 20 | Loc. Bârseşti, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 21,7 %▲ 116,3 % | ▲ 116,3 % | 643,2 K RON | |
| 38 | 38.PIZZERIA TIP TOP SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 21,3 %▲ 93,9 % | ▲ 93,9 % | 150 K RON | |
| 39 | 39.EUROWYW COM SRL▲ 40 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 21,1 %▲ 1.442,3 % | ▲ 1.442,3 % | 158 K RON | |
| 40 | 40.RLC EXCLUSIV PERUGIA SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 20,7 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 139,7 K RON | |
| 41 | 41.MAXIMA STAR SRL▲ 53 | Loc. Ţicleni, Oraş Ţicleni, Gorj | 17,8 %— | — | 1,5 K RON | |
| 42 | 42.REITEX IMPEX SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 16,9 %▼ 40 % | ▼ 40 % | 75,9 K RON | |
| 43 | 43.CULIMEM S.R.L.= | Municipiul Motru, Gorj | 16 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 5,3 K RON | |
| 44 | 44.LAO GALLOMERO SRL▲ 19 | Sat Lupoaia, Comuna Cătunele, Gorj | 15,6 %▲ 161,5 % | ▲ 161,5 % | 19,7 K RON | |
| 45 | 45.NSPNIC 2017 SRL▲ 66 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 15,2 %— | — | 81,7 K RON | |
| 46 | 46.CORALMIRAD 2014 SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 14,7 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 103 K RON | |
| 47 | 47.BELLAPAV SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 14,7 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 90,6 K RON | |
| 48 | 48.WLKPT DAK SRLnou | Oraş Turceni, Gorj | 14,2 %— | — | — | 24,5 K RON |
| 49 | 49.BD & CA COMPANY SRL▲ 39 | Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 14 %▲ 5.712,5 % | ▲ 5.712,5 % | 264,2 K RON | |
| 50 | 50.LA ROTARU DELIVERY SRL▲ 59 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 13,6 %— | — | 80,2 K RON | |
| 51 | 51.HORNET PRODIMPEX SRL▲ 13 | Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 13,6 %▲ 129 % | ▲ 129 % | 265,4 K RON | |
| 52 | 52.ARBO SRL▼ 13 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 13,5 %▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 28,4 K RON | |
| 53 | 53.SNACK ATTACK SRL▲ 25 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 12,1 %▲ 666,5 % | ▲ 666,5 % | 254,1 K RON | |
| 54 | 54.EL COCINERO LOCO S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,8 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 55 | 55.ANNA COMPLEX 1991 SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,3 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 430,2 K RON | |
| 56 | 56.PERMONACOM 2014 SRL▼ 39 | Sat Leleşti, Comuna Leleşti, Gorj | 11,3 %▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 18,3 K RON | |
| 57 | 57.RIDZONE GROUP SOLUTIONS SRL▲ 19 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,1 %▲ 524,2 % | ▲ 524,2 % | 370 K RON | |
| 58 | 58.ACIVA SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,1 %▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 337,5 K RON | |
| 59 | 59.QUATTRO FORMAGI SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,6 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 86,2 K RON | |
| 60 | 60.E&M ALBEANU FOOD SRL▲ 9 | Sat Roşia de Amaradia, Comuna Rosia de Amaradia, Gorj | 10,2 %▲ 136,9 % | ▲ 136,9 % | 5,6 K RON | |
| 61 | 61.QSINE & TURISM SRL▼ 26 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,1 %▼ 49 % | ▼ 49 % | 720,5 K RON | |
| 62 | 62.ERA PCM S.R.L.nou | Sat Berceşti, Oraş Novaci, Gorj | 10 %— | — | — | 34,9 K RON |
| 63 | 63.TRC CRIRAVENI SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 9,8 %▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 16,4 K RON | |
| 64 | 64.HANUL BERARILOR SRL▲ 39 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 8,9 %— | — | 26 K RON | |
| 65 | 65.PETCORNEL SRL▼ 31 | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Gorj | 8,5 %▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 25,4 K RON | |
| 66 | 66.BELMORA SRL▼ 25 | Sat Drăguţeşti, Comuna Drăguţeşti, Gorj | 8,2 %▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 27,4 K RON | |
| 67 | 67.CRESCENDO SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 7,4 %▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 68 | 68.RATIPEST PROD SRL▼ 17 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,8 %▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 377,7 K RON | |
| 69 | 69.LESTAR IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,3 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 116,7 K RON | |
| 70 | 70.LEDARMEL PREST SRL▲ 7 | Sat Bălăceşti, Comuna Bolbosi, Gorj | 6,1 %▲ 247,7 % | ▲ 247,7 % | 10,2 K RON | |
| 71 | 71.REVEGE SRL▲ 13 | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 5 %▲ 522,2 % | ▲ 522,2 % | 57,1 K RON | |
| 72 | 72.CRASDOM SRL▼ 41 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 4,4 %▼ 79 % | ▼ 79 % | 44,5 K RON | |
| 73 | 73.PLURIART SRL▲ 1 | Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 3,4 %▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 7,8 K RON | |
| 74 | 74.ZWOLLE EXIM SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 3,1 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 17,2 K RON | |
| 75 | 75.MARBICONSULT SRL▼ 10 | Sat Muşeteşti, Comuna Muşeteşti, Gorj | 2,9 %▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 3,6 K RON | |
| 76 | 76.ALEX NIDO SRLnou | Sat Siteşti, Oraş Novaci, Gorj | 2,9 %— | — | 7,5 K RON | |
| 77 | 77.BULEVARD SRL▲ 10 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,8 %▲ 957,7 % | ▲ 957,7 % | 19,2 K RON | |
| 78 | 78.ROBACRIS PIZZA SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,6 %▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | 18,6 K RON | |
| 79 | 79.MINCLARFAM 9 SRL▼ 49 | Municipiul Motru, Gorj | 2,4 %▼ 88,4 % | ▼ 88,4 % | 15,6 K RON | |
| 80 | 80.SOHODOL SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,3 %▲ 168,6 % | ▲ 168,6 % | 37,6 K RON | |
| 81 | 81.FLUTUREI SRL▲ 19 | Sat Văcarea, Comuna Dăneşti, Gorj | 2 %— | — | 1,6 K RON | |
| 82 | 82.RADU.S 81 SRL▲ 4 | Sat Rasoviţa, Comuna Leleşti, Gorj | 2 %▲ 364,3 % | ▲ 364,3 % | 5 K RON | |
| 83 | 83.ANTONISTEFDAV GRUP S.R.L.nou | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 1,9 %— | — | — | 581 RON |
| 84 | 84.YANISMITI POP SRL▼ 18 | Sat Dolceşti, Comuna Săuleşti, Gorj | 1,8 %▼ 68,3 % | ▼ 68,3 % | 2,8 K RON | |
| 85 | 85.ATLAS SRL▼ 49 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,4 %▼ 92,8 % | ▼ 92,8 % | 28,6 K RON | |
| 86 | 86.LIVARODE CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,3 %▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | 1,7 K RON | |
| 87 | 87.MINFOOD BURGER SRL▼ 26 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 0,8 %▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | 2 K RON | |
| 88 | 88.DIAXANDRAS SRL▼ 51 | Sat Ceplea, Comuna Plopsoru, Gorj | 0,5 %▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 4,1 K RON | |
| 89 | 89.BOR ANISORES FAST SRL▼ 17 | Sat Apa Neagră, Comuna Padeş, Gorj | 0,4 %▼ 89,7 % | ▼ 89,7 % | 307 RON | |
| 90 | 90.BEBELINA EVA SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 0,1 %— | — | 426 RON | |
| 91 | 91.MAIAMI SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | -1,2 %— | — | -2,8 K RON | |
| 92 | 92.FIŞNIL SRL▼ 40 | Sat Sărdăneşti, Comuna Plopsoru, Gorj | -1,6 %▼ 113 % | ▼ 113 % | -18,1 K RON | |
| 93 | 93.NEW MADUANO S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | -3,6 %— | — | — | -155 RON |
| 94 | 94.ABD VER LUCK SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | -3,9 %▼ 173,4 % | ▼ 173,4 % | -34,6 K RON | |
| 95 | 95.TRATTORIA SRL= | Municipiul Motru, Gorj | -4 %— | — | -11 K RON | |
| 96 | 96.NELUCORA IMPEX SRL▼ 11 | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Gorj | -6 %▼ 1.341,7 % | ▼ 1.341,7 % | -40,6 K RON | |
| 97 | 97.VEISAGIROS SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | -7,7 %— | — | -77,9 K RON | |
| 98 | 98.WIENER SHOP SRL▼ 8 | Sat Popeşti, Comuna Logreşti, Gorj | -8 %▼ 6.775 % | ▼ 6.775 % | -71,6 K RON | |
| 99 | 99.EBA SERVICE SRL▼ 19 | Sat Tălpăseşti, Comuna Băleşti, Gorj | -9 %▼ 820 % | ▼ 820 % | -24,4 K RON | |
| 100 | 100.JANILUK STAR SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | -9,6 %— | — | -8,4 K RON |