Top 100 firme — Sănătate, Giurgiu după marjă netă în 2021
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -20.117,5 %, iar liderul atinge 1.990,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.UNIQUE DENT S.R.L.nou | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 1.990,9 %— | — | — | 106,8 K RON |
| 2 | 2.FAST DANDV SRL▲ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 90,7 %▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 5,2 K RON | |
| 3 | 3.PÂNTEC SACRU S.R.L.▲ 16 | Sat Bălanu, Comuna Stăneşti, Giurgiu | 87,9 %▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 13,3 K RON | |
| 4 | 4.M.D. WELLMAN SRL▲ 2 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 83,7 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 125,1 K RON | |
| 5 | 5.MED TRUST DD S.R.L.▲ 4 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 83,5 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 367,7 K RON | |
| 6 | 6.MADELONA CLINIC S.R.L.▲ 1 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 79,9 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 412,6 K RON | |
| 7 | 7.BODY E5 SCULPTURE & TONING S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 77,8 %— | — | — | 3,9 K RON |
| 8 | 8.CABINET DERMATOLOGIC DERMAS S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 74,2 %— | — | — | 36,6 K RON |
| 9 | 9.T M V AVANTAJE SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 73,7 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 144,9 K RON | |
| 10 | 10.IDEAL MEDICAL CARE S.R.L.▲ 30 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 73,4 %▲ 159,9 % | ▲ 159,9 % | 8,8 K RON | |
| 11 | 11.CURATIV RADUMED SRL▲ 4 | Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Giurgiu | 70,1 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 302,7 K RON | |
| 12 | 12.NUTRITIE SIMPLU SLIM S.R.L.= | Sat Singureni, Comuna Singureni, Giurgiu | 69,9 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 72,5 K RON | |
| 13 | 13.GASTROMED SERVICES S.R.L.▲ 12 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 69,1 %▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 32,8 K RON | |
| 14 | 14.OB-GYN PERFORMANCE S.R.L.▼ 10 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 68,8 %▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 112,3 K RON | |
| 15 | 15.ASS KYP DENT SRL▲ 3 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 68,3 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 42,3 K RON | |
| 16 | 16.CREATIVE SMILE DESIGN S.R.L.▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 68,2 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 67,5 K RON | |
| 17 | 17.BELLEGYNECOLOGIE SRL▼ 14 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 67,6 %▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 173,8 K RON | |
| 18 | 18.CLINICA 11DENT DR.ENACHE S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 65,9 %— | — | — | 36,5 K RON |
| 19 | 19.DR.SIMION EDUARD S.R.L.▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 65,2 %▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 572,9 K RON | |
| 20 | 20.ALI DENT COMEXPO S.R.L.▲ 6 | Sat Brăniştari, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 62,9 %▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 108,2 K RON | |
| 21 | 21.MOLLARIS DENTAL CLINIC S.R.L.▲ 20 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 61,1 %▲ 116,8 % | ▲ 116,8 % | 217,5 K RON | |
| 22 | 22.GLOBAL CORPORATION SRL▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 59,1 %▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 57,5 K RON | |
| 23 | 23.VELȚĂNESCU DENT S.R.L.▲ 14 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 58,5 %▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 230,7 K RON | |
| 24 | 24.ISOVICSIN SPORT S.R.L.▼ 22 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 55,5 %▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 26,3 K RON | |
| 25 | 25.MEDICAL EMA SERVICES SRL▲ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 54,7 %▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 32 K RON | |
| 26 | 26.ACZ ȘI CEI ȘAPTE PITICI SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 53,6 %▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 160,4 K RON | |
| 27 | 27.ARISDENT SRL▲ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 52,8 %▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | 191,8 K RON | |
| 28 | 28.FIZIOLAV CLINIC S.R.L.nou | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 50,9 %— | — | — | 104,8 K RON |
| 29 | 29.DLDMEDICAL SRL▼ 5 | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 50,7 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 182,5 K RON | |
| 30 | 30.MIRELA DENT S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 50,3 %— | — | 135,5 K RON | |
| 31 | 31.CRISTAL OPTICS CONSULT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 49,9 %▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 327,2 K RON | |
| 32 | 32.CABINET MEDICAL MARIANA GHEORGHISOR S.R.L.▼ 12 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 46,7 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 439,2 K RON | |
| 33 | 33.NCV MEDICAL SRL▼ 17 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 45,1 %▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 219,3 K RON | |
| 34 | 34.FITPRO TERAPY SRL▼ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 44 %▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 77,3 K RON | |
| 35 | 35.MEDICAL SPERANŢA MARI S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 38,7 %— | — | 4,5 K RON | |
| 36 | 36.DAVINCI MEDCARE SRL▼ 9 | Sat Podişor, Comuna Bucşani, Giurgiu | 38,6 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 186,2 K RON | |
| 37 | 37.LAKARE ALEX SRL▼ 1 | Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Giurgiu | 37,7 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 262,5 K RON | |
| 38 | 38.PSIHOMED EXPERT SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 37,3 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 105,5 K RON | |
| 39 | 39.SAMIDENT PRO S.R.L.nou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 35,9 %▲ 166,3 % | ▲ 166,3 % | 160,9 K RON | |
| 40 | 40.ORTHOFLEX TERAPIE MANUALĂ ORTOPEDICĂ S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 34,4 %— | — | — | 3 K RON |
| 41 | 41.BIO TERA SRL▲ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 32,1 %▲ 142,6 % | ▲ 142,6 % | 6,3 K RON | |
| 42 | 42.INTERMED ACTIV CENTER SRL▼ 10 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 29,9 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 104,6 K RON | |
| 43 | 43.DELTA LABORATORY SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 29,2 %▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 74 K RON | |
| 44 | 44.DURBAC MEDICAL TECH SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 29,2 %▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 771,8 K RON | |
| 45 | 45.MEDICALDEL CENTER SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 28,6 %▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 144 K RON | |
| 46 | 46.ADAM AESTHETIC DENTAL CLINIC S.R.L.▲ 22 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 28,5 %— | — | 68 K RON | |
| 47 | 47.DOCTOR STANCIU FLORIN SRL= | Sat Clejani, Comuna Clejani, Giurgiu | 28,2 %▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 54,2 K RON | |
| 48 | 48.MK DENTAL DESIGN SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 25,7 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 608,6 K RON | |
| 49 | 49.CLIPPERTON MEDICAL SRL▼ 1 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 24,8 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 518,4 K RON | |
| 50 | 50.POLICLINICA DR TEMELIESCU CRISTIAN DAN S.R.L.= | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 24,7 %▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 54,4 K RON | |
| 51 | 51.IOR TRADING LENS SRL▼ 7 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 24,5 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 25,1 K RON | |
| 52 | 52.TEHNODENT SRL▲ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 24,1 %— | — | 42,7 K RON | |
| 53 | 53.TREIDENT SRLnou | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 21,7 %— | — | 2,3 K RON | |
| 54 | 54.STOMATOLOGIE LUCA'S S.R.L.▲ 11 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 21,7 %— | — | 13 K RON | |
| 55 | 55.LH DENTAL STUDIO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 19,7 %▲ 281,8 % | ▲ 281,8 % | 23 K RON | |
| 56 | 56.TUDOR SRL▼ 7 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 13,7 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 12,2 K RON | |
| 57 | 57.CLINIQMED CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 13 %▲ 295,4 % | ▲ 295,4 % | 210,4 K RON | |
| 58 | 58.CENTRUL MEDICAL PARAMED SRL▼ 13 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 13 %▼ 40 % | ▼ 40 % | 70,5 K RON | |
| 59 | 59.DIETALIA SRL▼ 16 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 10,8 %▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 32,9 K RON | |
| 60 | 60.SAVIEM SMILE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 8,4 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 64,7 K RON | |
| 61 | 61.MINISAN SRL▼ 1 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 8,1 %▲ 386,8 % | ▲ 386,8 % | 30,3 K RON | |
| 62 | 62.OPTICAL EMA SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 6,9 %▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 188 K RON | |
| 63 | 63.MĂRGELATU DENT SMILE S.R.L.▲ 1 | Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 5,4 %— | — | 2,9 K RON | |
| 64 | 64.MULTI ACTIVE SERVICE SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,7 %▲ 102,2 % | ▲ 102,2 % | 150,4 K RON | |
| 65 | 65.ART INNOVA DENTALMED S.R.L.nou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 3,5 %— | — | — | 20 K RON |
| 66 | 66.ASTRAL CLINIKLAB SRL▼ 45 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,1 %▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 54,9 K RON | |
| 67 | 67.CAMINA MEDICAL EXPERTS S.R.L.▼ 16 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 2,5 %▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | 17,2 K RON | |
| 68 | 68.QUALITY COMPAS SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2 %▲ 85,2 % | ▲ 85,2 % | 43,3 K RON | |
| 69 | 69.MĂLINA AUTO CLINIC S.R.L.nou | Sat Plopşoru, Comuna Daia, Giurgiu | 1,1 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 70 | 70.MIREMIH SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1 %▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | 1,3 K RON | |
| 71 | 71.ADN GASTRO NUTRITION S.R.L.nou | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | -10 %— | — | — | -15 RON |
| 72 | 72.PARADISUL SENIORILOR SRL▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -11,9 %▼ 221 % | ▼ 221 % | -73 K RON | |
| 73 | 73.VISION CARE SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -12,9 %— | — | -12,2 K RON | |
| 74 | 74.MEDICDRAG S.R.L.nou | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | -17,4 %— | — | — | -9,1 K RON |
| 75 | 75.MEDCORP CONSULT S.R.L.nou | Sat Mogoşeşti, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | -17,7 %▼ 131,4 % | ▼ 131,4 % | -48,3 K RON | |
| 76 | 76.DENTSENSE CABINET STOMATOLOGIC S.R.L.▼ 7 | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | -20,1 %— | — | -14 K RON | |
| 77 | 77.ORIGINAL HAPPY DENT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -52,3 %— | — | -86,1 K RON | |
| 78 | 78.DANIDENT SMILE SRL▼ 6 | Sat Bucşani, Comuna Bucşani, Giurgiu | -73,6 %— | — | -20,9 K RON | |
| 79 | 79.DIVIZIA DE KINETOTERAPIE S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -374,9 %— | — | -6 K RON | |
| 80 | 80.DPV GASTRO MED S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -1.167,8 %— | — | — | -116,4 K RON |
| 81 | 81.AMBIANCE MASAJ S.R.L.▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | -20.117,5 %— | — | -8 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — Giurgiu
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
30 firme · 34,5 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
46 firme · 30,5 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
15 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
25 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
4 firme · 3 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
7 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
1 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
5 firme · 642,4 K RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
1 firme · 51,8 K RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
1 firme · 8,4 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 0 RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
1 firme · 0 RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
1 firme · 0 RON