Top 100 firme — Imobiliare, Dâmbovița după marjă netă în 2023
179 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,4 %, iar liderul atinge 464,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AC MANTA SERV SRL▲ 103 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 464,7 %▲ 1.423,5 % | ▲ 1.423,5 % | 897,9 K RON | |
| 2 | 2.SPATIUL CURB S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 292,1 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 918,2 K RON | |
| 3 | 3.Agro Milk SRLnou | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Dâmboviţa | 283,3 %— | — | — | 249,6 K RON |
| 4 | 4.OLYMPUS GROUP INVEST SRL▲ 20 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 231,1 %▲ 160,4 % | ▲ 160,4 % | 41,1 K RON | |
| 5 | 5.LAMINORUL S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 183,6 %▲ 648,9 % | ▲ 648,9 % | 762,8 K RON | |
| 6 | 6.PROGABI IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 107,5 %— | — | 645 RON | |
| 7 | 7.CEY-IMMO SRL▲ 10 | Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 101,3 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 8 | 8.AMA DEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 88,2 %— | — | — | 88,1 K RON |
| 9 | 9.PROGRESIV INCLUSIV S.R.L.▲ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 87,4 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 10 | 10.COMPLET RENT TGV S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 85,8 %— | — | — | 765,7 K RON |
| 11 | 11.ESOP ŞI PARTENERII S.R.L.▲ 24 | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 84,4 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 236,3 K RON | |
| 12 | 12.BENEFIC IMOBILIARE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 83,6 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 385,6 K RON | |
| 13 | 13.GE & CO IMOBILIARE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 83,5 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 455,1 K RON | |
| 14 | 14.NIKPOOL SRL▼ 6 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 83,1 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 2,2 K RON | |
| 15 | 15.AREVA LUXE LIVING S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 82,1 %— | — | — | 68,3 K RON |
| 16 | 16.TOTAL PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,5 %— | — | — | 146,8 K RON |
| 17 | 17.AVAKRED SRL▲ 15 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,5 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 217,5 K RON | |
| 18 | 18.PINT IMOB SERV S.R.L.▼ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,3 %▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 558,5 K RON | |
| 19 | 19.CRALEX SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,2 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 9,3 K RON | |
| 20 | 20.SEBASTIAN PROPERTIES S.R.L.▼ 2 | Sat I. L. Caragiale, Comuna I. L. Caragiale, Dâmboviţa | 80,3 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 211,6 K RON | |
| 21 | 21.DON PAUSTO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 79,9 %▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 202,8 K RON | |
| 22 | 22.FOLOSITOR S.R.L.▲ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 79,7 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.VICMA PROD COM SRL▲ 30 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 79,1 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 46,3 K RON | |
| 24 | 24.ENDAX SRL▲ 52 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 77,9 %▲ 60,1 % | ▲ 60,1 % | 121,5 K RON | |
| 25 | 25.UNITED INVEST SRL▲ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 77,9 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 26 | 26.SPOCK ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 76,7 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 27 | 27.VERTICALL BUSINESS SRL▲ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 75,9 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 367,9 K RON | |
| 28 | 28.IMPAKT IMOB CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 75,5 %— | — | — | 563,1 K RON |
| 29 | 29.VOEVODSCHI O.C. S.R.L.▲ 26 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 75,2 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 200,1 K RON | |
| 30 | 30.ORIENT SLOTS GAMES S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 74 %— | — | — | 102,2 K RON |
| 31 | 31.DENTARA DR.BANICA ELENA SRL▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 72,9 %▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 32,4 K RON | |
| 32 | 32.MOBILE SERVICE SRL▲ 17 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 72,3 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 191,3 K RON | |
| 33 | 33.CGC GENERAL IMOBILIARE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 69,9 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 697,1 K RON | |
| 34 | 34.ALLYAS SMART SOLUTIONS S.R.L.= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 69,9 %▼ 17 % | ▼ 17 % | 134 K RON | |
| 35 | 35.BEDA & CO IMOBILIARE S.R.L.▼ 28 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 69,4 %▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 36 | 36.GEOSTAR TRANS SRL▲ 37 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 69,3 %▲ 27 % | ▲ 27 % | 1,6 mil. RON | |
| 37 | 37.MC DYNAMIC REALTY S.R.L.▼ 15 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 67,1 %▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 34,2 K RON | |
| 38 | 38.CRENEL ADIMO S.R.L.▲ 64 | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 67 %▲ 113,7 % | ▲ 113,7 % | 498,4 K RON | |
| 39 | 39.GALAX INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 66,3 %▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 143,5 K RON | |
| 40 | 40.PROFESIONAL IMOB TÂRGOVIŞTE S.R.L.▲ 28 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 65,2 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 49,1 K RON | |
| 41 | 41.ALEV BEAUXARTS IMOB S.R.L.nou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 64,3 %— | — | — | 54,9 K RON |
| 42 | 42.N-K CENTER TITU SRL▲ 78 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 62,7 %▲ 249,4 % | ▲ 249,4 % | 301,6 K RON | |
| 43 | 43.EDEN FOREST PROMOVARE S.R.L.▲ 120 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 62,1 %— | — | 810,9 K RON | |
| 44 | 44.TERRA IMOB COMPANY S.R.L.▲ 69 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 61,9 %▲ 149,1 % | ▲ 149,1 % | 54,2 K RON | |
| 45 | 45.IMAR CLUB SRL▲ 35 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 61,9 %▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 229,7 K RON | |
| 46 | 46.RALIN CREATION S.R.L.▲ 14 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 61,6 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 114,2 K RON | |
| 47 | 47.IMOBCLASIC IDEAL S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 60,7 %— | — | — | 56,8 K RON |
| 48 | 48.ELITE PROPERTY EXPERT S.R.L.▼ 23 | Sat Ungureni, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 60,5 %▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 15,9 K RON | |
| 49 | 49.GANZ IMMOBILIEN SRL▲ 12 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 59,9 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 118,5 K RON | |
| 50 | 50.DELTALINE ASPECT S.R.L.nou | Sat Mănăstirea, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 59,8 %— | — | 97,6 K RON | |
| 51 | 51.CORBIN TERENURI INVEST S.R.L.▼ 11 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 59,1 %▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 620,2 K RON | |
| 52 | 52.ECO VATHOUSE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 57,8 %— | — | — | 126,4 K RON |
| 53 | 53.ENNYPRIME ESTATE S.R.L.nou | Sat Crovu, Comuna Odobeşti, Dâmboviţa | 57,8 %— | — | — | 29,2 K RON |
| 54 | 54.RAIUL FANII IMOBILIARE S.R.L.▲ 25 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 57,3 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 141,6 K RON | |
| 55 | 55.PIAŢA DE GROS LUNGULEŢU S.R.L.▲ 52 | Sat Lunguleţu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 57,2 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 119,2 K RON | |
| 56 | 56.STE & CO IMOBILIAR S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 56,9 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 2,8 mil. RON | |
| 57 | 57.GLOBAL STADIUM PREST S.R.L.▲ 76 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 56,6 %▲ 990,8 % | ▲ 990,8 % | 138,8 K RON | |
| 58 | 58.ROGALI SRL▼ 8 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 56,6 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 10,6 K RON | |
| 59 | 59.BHR INVESTMENT 888 S.R.L.nou | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 55,9 %— | — | — | 116 K RON |
| 60 | 60.GOLD PARK INVESTMENT S.R.L.▼ 29 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 54,7 %▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 85,2 K RON | |
| 61 | 61.LA MAMA DORA SRL▲ 48 | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 54 %▲ 92,8 % | ▲ 92,8 % | 113,9 K RON | |
| 62 | 62.CRISBY ADMINISTRARE IMOBILE SRL▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 54 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 60,2 K RON | |
| 63 | 63.ECATER SERV SRL▼ 25 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 53,6 %▼ 34 % | ▼ 34 % | 100,4 K RON | |
| 64 | 64.KADURI INVESTMENTS S.R.L.▲ 23 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 53,5 %▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 305,9 K RON | |
| 65 | 65.FAIR ESTATES S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 53 %— | — | — | 41,8 K RON |
| 66 | 66.SIMNET SRL▼ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 51,9 %▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 75,2 K RON | |
| 67 | 67.GEDRAL PRIME INVEST S.R.L.▲ 10 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 51,5 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 373,1 K RON | |
| 68 | 68.CELTON CONSTRUCT SRL▼ 31 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 51,3 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 49,5 K RON | |
| 69 | 69.ROOLIA ASINED S.R.L.▲ 78 | Sat Podu Rizii, Comuna Sălcioara, Dâmboviţa | 50,8 %— | — | 210,9 K RON | |
| 70 | 70.OCTAVPROM S.R.L.▲ 44 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 50,6 %▲ 125,1 % | ▲ 125,1 % | 156 K RON | |
| 71 | 71.GENERAL EMYLAR S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 50,4 %— | — | — | 202,5 K RON |
| 72 | 72.OMNI RENT IMOB S.R.L.▼ 25 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 50 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 91,5 K RON | |
| 73 | 73.CHIRITESCU REAL ESTATE S.R.L.▼ 40 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 49,8 %▼ 41 % | ▼ 41 % | 10,5 K RON | |
| 74 | 74.MALA IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 48,2 %▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 125,1 K RON | |
| 75 | 75.ROLAND 2005 SRL= | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 48,2 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 231,4 K RON | |
| 76 | 76.ANDLISS SMART SOLUTIONS S.R.L.▼ 9 | Sat Boboci, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 45,6 %▼ 22 % | ▼ 22 % | 16,8 K RON | |
| 77 | 77.VIDANMI TUR SRLnou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 44,9 %— | — | 27,8 K RON | |
| 78 | 78.TOT-REAL ESTATE EXPERT SRL▼ 72 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 44,7 %▼ 64,7 % | ▼ 64,7 % | 94,4 K RON | |
| 79 | 79.STANEV VALIAN S.R.L.▲ 33 | Sat Ghergheşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa | 44,2 %▲ 75,3 % | ▲ 75,3 % | 36,8 K RON | |
| 80 | 80.SIDEN IMOB EXPERT S.R.L.nou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 43,5 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 81 | 81.ZIZI SRL▼ 58 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 42,9 %▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 449 K RON | |
| 82 | 82.ESG ENVIRONMENTAL S.R.L.▼ 18 | Sat Dealu Frumos, Comuna Pietrosiţa, Dâmboviţa | 42,7 %▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 83 | 83.IMN SERV SRLnou | Sat Bechineşti, Comuna Finta, Dâmboviţa | 41,4 %— | — | 11,6 K RON | |
| 84 | 84.CORE DEVELOPMENT REAL ESTATE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 41,1 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 73,4 K RON | |
| 85 | 85.RP ESTATE CONSULTING S.R.L.▼ 28 | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 40,5 %▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 66 K RON | |
| 86 | 86.EAIAE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 2 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 39,1 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 642,9 K RON | |
| 87 | 87.WHITE BEAUTY ALLURE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 38,5 %— | — | — | 573 RON |
| 88 | 88.MEOCRIST AVANTAJ IMOBILIARE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 37,8 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 340,6 K RON | |
| 89 | 89.ECO MARKETING & MANAGEMENT SRL▼ 27 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 37,5 %▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 209,1 K RON | |
| 90 | 90.CALIFICATIV S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 37 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 2 mil. RON | |
| 91 | 91.IMOBIL-KASS SRL▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 36,2 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 27,5 K RON | |
| 92 | 92.LAMICRIS TARGOVISTE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 35,2 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 93,6 K RON | |
| 93 | 93.DINU ZIAN S.R.L.▼ 28 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 33,7 %▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 52,9 K RON | |
| 94 | 94.GP CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31,1 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 762,9 K RON | |
| 95 | 95.IULI'S HOME S.R.L.nou | Sat Runcu, Comuna Runcu, Dâmboviţa | 30 %— | — | — | 20,7 K RON |
| 96 | 96.PRODCOM SERVICES SA▲ 28 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 29,3 %▲ 133,8 % | ▲ 133,8 % | 558,1 K RON | |
| 97 | 97.LEGUME FRUCTE SA▲ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,1 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 276,2 K RON | |
| 98 | 98.LUXURY ESTATE IMOBILIARE SRL▼ 28 | Sat Lunguleţu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 28,8 %▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 193,4 K RON | |
| 99 | 99.AETOS INVESTMENTS S.R.L.▲ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 28,3 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 227,6 K RON | |
| 100 | 100.BAT VIFORATA SA▲ 23 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 27,4 %▲ 113,6 % | ▲ 113,6 % | 335,1 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Dâmbovița
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
163 firme · 98,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
16 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
17 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
83 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
19 firme · 7,3 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 703,3 K RON