Top 100 firme — Învățământ, Constanța după marjă netă în 2022
344 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 51,2 %, iar liderul atinge 107,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CLUB AUTO TOMIS SRL▲ 239 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 107,1 %— | — | 878,2 K RON | |
| 2 | 2.LI NAILS MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 99,4 %— | — | — | 189 K RON |
| 3 | 3.PROSAN XPERT SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 97,9 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 242 K RON | |
| 4 | 4.DERIASTUDY CENTER S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 97,7 %— | — | — | 46,4 K RON |
| 5 | 5.ENERGIA TA DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 97,3 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 6 | 6.SONO DIAGNOSIS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 97 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 16,7 K RON | |
| 7 | 7.INNOVATIVE ADVANCED IMPLANTOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 96,1 %— | — | 18,8 K RON | |
| 8 | 8.LI NAILS CERTIFICATES S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 96 %— | — | — | 287,3 K RON |
| 9 | 9.LI NAILS DEVELOPMENT S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 95,7 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 285,3 K RON | |
| 10 | 10.MAT POWER S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 95 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 11 | 11.START UP JUNIORS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 94,6 %— | — | 11,4 K RON | |
| 12 | 12.LI NAILS BY LUMINITA IONEL S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 94,4 %— | — | — | 282,3 K RON |
| 13 | 13.LUMAN PRIME S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 94,1 %— | — | — | 128,6 K RON |
| 14 | 14.B.C.TRAINING&MARITIME S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 93,9 %— | — | 105,4 K RON | |
| 15 | 15.LANGUAGE BY IOANA S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 93,1 %— | — | — | 298,6 K RON |
| 16 | 16.THINK COMPANY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 92,7 %— | — | — | 275,6 K RON |
| 17 | 17.DIAGNOSTICAREA KARMEI S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 92 %— | — | — | 95,1 K RON |
| 18 | 18.DANCE-HEALTH & BEAUTY S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 91,6 %— | — | — | 13,7 K RON |
| 19 | 19.ENGLISH BLUE HUB S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 91 %— | — | — | 2 K RON |
| 20 | 20.MATHIAS TRADE INVEST S.R.L.▲ 89 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 90,7 %▲ 143,1 % | ▲ 143,1 % | 118 K RON | |
| 21 | 21.MAYA’S LANGUAGE CENTRE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 90,5 %— | — | — | 21,3 K RON |
| 22 | 22.STUDIA IN EUROPA SRL▼ 7 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 90,3 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 934,4 K RON | |
| 23 | 23.PRACTICI ONLINE DE GRUP S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 89,5 %— | — | — | 230 K RON |
| 24 | 24.FINANCIAL MASTER EDUCATIONAL S.R.L.▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 89,1 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 189,7 K RON | |
| 25 | 25.SC LITTLE KIDS GENIUS SRL▲ 243 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 88,2 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 26 | 26.ATLAS RESEARCH SRL▲ 131 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 87,7 %▲ 409,1 % | ▲ 409,1 % | 480,5 K RON | |
| 27 | 27.GRĂDINIȚA CĂSUȚA DIN PĂDURE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 87,5 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 210,1 K RON | |
| 28 | 28.PRO SWIM SPORT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 87,3 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 74 K RON | |
| 29 | 29.ZABUN FESTIVITY S.R.L.nou | Comuna Băneasa, Constanţa | 86,8 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 30 | 30.EDUCOOLPLUS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 86,2 %— | — | — | 10,8 K RON |
| 31 | 31.ROSMART PROF S.R.L.▲ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 85,6 %▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 50,9 K RON | |
| 32 | 32.INSPIRA BEST S.R.L.▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 85,4 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 82,5 K RON | |
| 33 | 33.AXXA EMPIRICA SRL▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 85,2 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 46 K RON | |
| 34 | 34.SCARLET LEARNING S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 84,3 %— | — | — | 811 RON |
| 35 | 35.SEA TRAINING CENTER SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 84 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 12 K RON | |
| 36 | 36.SHIFT MUSIC FOCUS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 83,9 %— | — | — | 20,8 K RON |
| 37 | 37.MIHAI DESTINY S.R.L.nou | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Constanţa | 83,1 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 231,4 K RON | |
| 38 | 38.EDUVERS S.R.L.nou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 83 %— | — | — | 8,5 K RON |
| 39 | 39.ADSIDE TALENT BOX S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 81,8 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 24 K RON | |
| 40 | 40.DP & OFFSHORE EXPERT SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 81,1 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 296,3 K RON | |
| 41 | 41.FINANCIAL SKILLS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 80,5 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 100,8 K RON | |
| 42 | 42.YUCEL TRAINING S.R.L.▼ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 79 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 145,3 K RON | |
| 43 | 43.PROF LORELEY 13 S.R.L.▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 77,5 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 87,1 K RON | |
| 44 | 44.ADI CRACOȘIN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 77,4 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 30,1 K RON | |
| 45 | 45.MINERVA CONCEPT 2020 S.R.L.nou | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 77,3 %— | — | — | 33,6 K RON |
| 46 | 46.DSD SPORT FUN S.R.L.▼ 42 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 77,1 %▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 62,3 K RON | |
| 47 | 47.SMART FLIGHT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 77 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 71 K RON | |
| 48 | 48.BEST TRAINING SOLUTION SRL▼ 25 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 75,7 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 157,5 K RON | |
| 49 | 49.ATELIERUL CU PRIETENI SRL▼ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 75,2 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 11,7 K RON | |
| 50 | 50.PINK TEAM ENGLISH S.R.L.▼ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 75,1 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 2,7 K RON | |
| 51 | 51.OBSESSION X MENTORSHIP S.R.L.▼ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 74,9 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 138,1 K RON | |
| 52 | 52.PE URMELE MATEMATICII S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 74,6 %— | — | — | 7,5 K RON |
| 53 | 53.SCRIITOR ALTAY KERIM S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 74 %— | — | — | 8,9 K RON |
| 54 | 54.SCUOLA DIGITALE LUIGI GALVANI S.R.L.▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 73,9 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 220,7 K RON | |
| 55 | 55.BANU RXC LASHES S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 73,6 %— | — | — | 99,3 K RON |
| 56 | 56.SCARLET OAK EDUCATION S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 73,2 %— | — | — | 101,8 K RON |
| 57 | 57.JAPANEASE 4 ALL S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 73,1 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 58 | 58.DORIAMI D&D SRL▲ 3 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 72,8 %▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 9,5 K RON | |
| 59 | 59.PROFESIONAL EDUC TRADE SRL▲ 104 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 72,1 %▲ 350,3 % | ▲ 350,3 % | 98,9 K RON | |
| 60 | 60.ALFA MEDICAL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71,9 %▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 16 K RON | |
| 61 | 61.FOR FUTURE TRAINING S.R.L.▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71,7 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 211,7 K RON | |
| 62 | 62.DCN TRADE INVESTMENT S.R.L.▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71,6 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 105,4 K RON | |
| 63 | 63.ACAPITAL PROSPERITY S.R.L.▲ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71,3 %▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 1,1 K RON | |
| 64 | 64.NUTRI FITNESS SRL▼ 42 | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 71,1 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 178,7 K RON | |
| 65 | 65.SMART TIME ACADEMY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 70,6 %— | — | — | 14,3 K RON |
| 66 | 66.LANCASTER ROSE CENTER SRL= | Sat Moviliţa, Comuna Topraisar, Constanţa | 69,7 %▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 138,2 K RON | |
| 67 | 67.FLX SHINE 2000 S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 69,2 %— | — | — | 26 K RON |
| 68 | 68.POWER EDUCATION 3 S.R.L.nou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 67,9 %— | — | — | 100,7 K RON |
| 69 | 69.ALESSAB MAKE-UP SRL▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 67,8 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 169,8 K RON | |
| 70 | 70.NEURO ENHANCEMENT S.R.L.▼ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 67,4 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 7 mil. RON | |
| 71 | 71.TIMNIC SRL▼ 36 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 66,6 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 63 K RON | |
| 72 | 72.DINAMIC AQUA SPORT SRL▲ 3 | Sat Ghindăreşti, Comuna Ghindăreşti, Constanţa | 66,3 %▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 43,6 K RON | |
| 73 | 73.MANAGEMENT TRAINING & CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 64,8 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 93,9 K RON | |
| 74 | 74.CURSURI CALIFICARE YOUNG S.R.L.▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 64,4 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 138,9 K RON | |
| 75 | 75.GYMTASTICA S.R.L.▲ 56 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 62,8 %▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 11,1 K RON | |
| 76 | 76.MANUELA VINA MATH S.R.L.▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 62 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 15,6 K RON | |
| 77 | 77.SERGEY NICOLAEVICH LAZAREV S.R.L.▲ 65 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 62 %▲ 136,4 % | ▲ 136,4 % | 158,7 K RON | |
| 78 | 78.STEPHAN AGREMENT S.R.L.▲ 10 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 61 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 65,6 K RON | |
| 79 | 79.AMS INTERNATIONAL STRATEGY GROUP S.R.L.▼ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 60,9 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 231,9 K RON | |
| 80 | 80.INDOCTA SRL▼ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 60,8 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 124,3 K RON | |
| 81 | 81.DINAMIC TRAINING SOLUTIONS SRL▲ 22 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 60,6 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 87,7 K RON | |
| 82 | 82.KREATOMIK LAB S.R.L.▲ 38 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 59 %▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 21,1 K RON | |
| 83 | 83.VICODOR SRL▼ 56 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 58,2 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 108 K RON | |
| 84 | 84.PSIHOMAESTRU S.R.L.▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 56,5 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 43,3 K RON | |
| 85 | 85.CALLATIS-MED.INF. SRL▲ 20 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 56,4 %▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 12,3 K RON | |
| 86 | 86.KALLE TRAINING CENTER S.R.L.▼ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 55,2 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 48 K RON | |
| 87 | 87.MARGINEANU TRAINING SI CONSULTANTA S.R.L.▲ 24 | Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 54,8 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 209,6 K RON | |
| 88 | 88.ARTITUDE LIFE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 54,2 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 31 K RON | |
| 89 | 89.MDSPORT & BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 53,6 %— | — | — | 27,3 K RON |
| 90 | 90.ALESS STEP EXPERT S.R.L.nou | Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanţa | 53,2 %— | — | — | 27 K RON |
| 91 | 91.MENSTUFF APEX S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,8 %— | — | — | 142,8 K RON |
| 92 | 92.CARE CO PERFORMANCE SRL▼ 34 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,8 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 434,2 K RON | |
| 93 | 93.CĂLĂTORIA PRIETENILOR S.R.L.nou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 52,7 %— | — | — | 19,6 K RON |
| 94 | 94.ADISAR JOY S.R.L.▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,6 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 59,1 K RON | |
| 95 | 95.SMART AUTO LUX S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,3 %— | — | — | 113,1 K RON |
| 96 | 96.MIBO SWIM S.R.L.▲ 150 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,2 %— | — | 34,4 K RON | |
| 97 | 97.LAZAREV SN S.R.L.▼ 91 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,2 %▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 150,6 K RON | |
| 98 | 98.WATU SOUL S.R.L.▼ 57 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 51,9 %▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 151,5 K RON | |
| 99 | 99.TOM ŞI JERRY JUNIOR SRL▼ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 51,9 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 99,2 K RON | |
| 100 | 100.SUNSHINE & BUTTERFLY S.R.L.▲ 94 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 51,2 %▲ 977,7 % | ▲ 977,7 % | 48,2 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Constanța
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
302 firme · 79 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
57 firme · 24,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
72 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
21 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 8520
Învățământ primar
4 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
37 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
20 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
10 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
5 firme · 476,1 K RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
1 firme · 210,4 K RON