Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după marjă netă în 2022
215 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 42,1 %, iar liderul atinge 100 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OZ COMPANY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100 %— | — | — | 2 K RON |
| 2 | 2.P&D PRO BUSINESS SUPPORT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,5 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 69,9 K RON | |
| 3 | 3.SISTEM DIV S.R.L.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,3 %▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 239,4 K RON | |
| 4 | 4.AD NEXT PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96 %— | — | 5,2 K RON | |
| 5 | 5.FI SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,9 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 133,8 K RON | |
| 6 | 6.SCORTACOS SRL▲ 166 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,8 %— | — | 425 K RON | |
| 7 | 7.OR.MA. ORGANIZATION AND MAPPING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,7 %— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 8 | 8.MAGIC CARE SOLUTIONS S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,7 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 121,9 K RON | |
| 9 | 9.ZINBLE BUSINESS CONSULTING S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 95,2 %— | — | — | 100,3 K RON |
| 10 | 10.MR CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,6 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 648,6 K RON | |
| 11 | 11.GDM IMPACT INVESTMENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93,9 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 141,7 K RON | |
| 12 | 12.ARICI AZUR S.R.L.nou | Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu, Cluj | 93,6 %— | — | — | 231 K RON |
| 13 | 13.GROWTH GUIDANCE S.R.L.▲ 166 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93,5 %— | — | 56,8 K RON | |
| 14 | 14.SKILLS FOR COMPLIANCE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93 %— | — | 7,8 K RON | |
| 15 | 15.DAVILUX PREST SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 262,2 K RON | |
| 16 | 16.STUART SHARP CONSULTING S.R.L.▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 92,7 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 276,6 K RON | |
| 17 | 17.EVO GYM I&D S.R.L.nou | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 91,4 %— | — | — | 18,2 K RON |
| 18 | 18.CONSULT IMOB SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 90,4 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 70,6 K RON | |
| 19 | 19.ROY & RIP CONSULTING SRL▲ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 90,1 %▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 65,5 K RON | |
| 20 | 20.CRAUPADIA SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 88,6 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 683,4 K RON | |
| 21 | 21.R ASIG TRAVEL LIFE S.R.L.nou | Municipiul Turda, Cluj | 88,1 %— | — | — | 99,1 K RON |
| 22 | 22.GCLAUGLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87,5 %— | — | — | 27,1 K RON |
| 23 | 23.SOLUTII ZVELTE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87 %— | — | — | 624 K RON |
| 24 | 24.NEI SERVICES SRL▼ 9 | Sat Luna de Jos, Comuna Dăbâca, Cluj | 86,3 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 177,8 K RON | |
| 25 | 25.MANAGEMENT STUDIO SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 86,2 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 77,2 K RON | |
| 26 | 26.ELASELGA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Dej, Cluj | 84,1 %▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 140 K RON | |
| 27 | 27.AC IDEAL PROJECT SRL▲ 1 | Sat Aschileu Mare, Comuna Aschileu, Cluj | 82,5 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 185,1 K RON | |
| 28 | 28.OMAEL PARTENER S.R.L.▲ 105 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 82 %▲ 393,9 % | ▲ 393,9 % | 859 RON | |
| 29 | 29.DAVID & KLAUDIA EFECT S.R.L.nou | Sat Luncani, Comuna Luna, Cluj | 81,6 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 30 | 30.GI CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 81,5 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 331,7 K RON | |
| 31 | 31.DSL SUPPORTWORKS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,5 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 43,2 K RON | |
| 32 | 32.ANANDAR NEXT SERV S.R.L.▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 79,7 %▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 110,2 K RON | |
| 33 | 33.M&M COMPLET SUPORT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 79,3 %— | — | — | 142,4 K RON |
| 34 | 34.ACM GLOBAL COMPANY S.R.L.▲ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 77,5 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 833,9 K RON | |
| 35 | 35.BUSINESS & DIGITAL TRANSFORMATION S.R.L.▲ 136 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 76,3 %— | — | 8,3 K RON | |
| 36 | 36.CIELLE MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 76,3 %— | — | 21,6 K RON | |
| 37 | 37.NARED PRODCOM SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 76,2 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 39,2 K RON | |
| 38 | 38.OPTIMAL CHOICE CONSULTING S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 76,1 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 55,5 K RON | |
| 39 | 39.GREEN WORLD INVEST SRLnou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 75,8 %▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 214,7 K RON | |
| 40 | 40.VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,7 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 203,7 K RON | |
| 41 | 41.CREDIT SECURITY SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,5 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 89,4 K RON | |
| 42 | 42.DNC CONT CONSULTING S.R.L.nou | Sat Câmpeneşti, Comuna Apahida, Cluj | 73,9 %▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 128,9 K RON | |
| 43 | 43.GREEN WAY SERVICES S.R.L.▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72,7 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 94 K RON | |
| 44 | 44.MTM TRADING SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 71,8 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 219,2 K RON | |
| 45 | 45.TREND CH SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,9 %▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 358,1 K RON | |
| 46 | 46.MAGIC IULIX S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,7 %— | — | — | 26,3 K RON |
| 47 | 47.HR MANAGEMENT SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 69,5 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 47,6 K RON | |
| 48 | 48.RAI CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 69,5 %— | — | 119,5 K RON | |
| 49 | 49.EXCLUSIVIO GLOBAL S.R.L.▲ 69 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 67,7 %▲ 152,6 % | ▲ 152,6 % | 980,6 K RON | |
| 50 | 50.DANCUMED SRL▲ 38 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 67,5 %▲ 82,4 % | ▲ 82,4 % | 12,6 K RON | |
| 51 | 51.LA CRACIUN FAMILY S.R.L.nou | Municipiul Turda, Cluj | 66,6 %— | — | — | 72,2 K RON |
| 52 | 52.AUTENTIC GIFTS S.R.L.▼ 26 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 66,6 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 107,2 K RON | |
| 53 | 53.GLOB DECOR SRL▼ 7 | Municipiul Gherla, Cluj | 64,1 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 46,5 K RON | |
| 54 | 54.AB CONT SRL▼ 14 | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 63,8 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 47 K RON | |
| 55 | 55.DOXA IMPEX SRL▲ 122 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,3 %— | — | 77,9 K RON | |
| 56 | 56.FUNNX COMP MARKET S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,1 %— | — | — | 49,5 K RON |
| 57 | 57.HENGRIS SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,1 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 7,5 K RON | |
| 58 | 58.GOOD AIM CONSULTING SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 61,8 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 122,4 K RON | |
| 59 | 59.VLD ONUTAN S.R.L.▼ 30 | Municipiul Dej, Cluj | 61,4 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 159,9 K RON | |
| 60 | 60.ALEX INK SRL▼ 41 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 61,3 %▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 38,8 K RON | |
| 61 | 61.COMPASS BUSINESS GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 61,3 %— | — | — | 182,2 K RON |
| 62 | 62.ADS SUTEU COMPANY S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 61,2 %— | — | — | 60,9 K RON |
| 63 | 63.DELCRIS PRESS BUSINESS S.R.L.▲ 5 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 59,1 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 125,9 K RON | |
| 64 | 64.ELECTROTERM PRODSERV SRL▼ 15 | Municipiul Turda, Cluj | 58,2 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 910,6 K RON | |
| 65 | 65.MEDISERV SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,8 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 66 | 66.CORNELIUS PRESS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,5 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 169,4 K RON | |
| 67 | 67.HLD MARKETING S.R.L.▲ 49 | Municipiul Dej, Cluj | 57,3 %▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 199 K RON | |
| 68 | 68.DENI FASHION SRL▼ 20 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 55,8 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 107,9 K RON | |
| 69 | 69.EDUCA FAMILY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 55,1 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 114,7 K RON | |
| 70 | 70.CONFORMITY AUDIT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,9 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 153,7 K RON | |
| 71 | 71.BARASPET S.R.L.nou | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 54,7 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 51 K RON | |
| 72 | 72.OCEAN OUTSOURCING S.R.L.▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,6 %▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.CORECASH BITE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 54,3 %▲ 68,9 % | ▲ 68,9 % | 61,7 K RON | |
| 74 | 74.STINGREX SERV SRLnou | Municipiul Gherla, Cluj | 52,9 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 184,2 K RON | |
| 75 | 75.MOCANA STORE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51,9 %— | — | — | 80,3 K RON |
| 76 | 76.WILLEMINA SRL▼ 41 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 51,7 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 125,1 K RON | |
| 77 | 77.MIMOSA K STUDIO S.R.L.▼ 72 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51,3 %▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 37,1 K RON | |
| 78 | 78.CONFORMITY ADVISERS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,4 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 131,8 K RON | |
| 79 | 79.MASTER SOURCE SRL▲ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,4 %▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 3,2 K RON | |
| 80 | 80.ASISTO CORP SRL▲ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 49 %▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 209,3 K RON | |
| 81 | 81.SGS TRADING SRL▲ 50 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,9 %▲ 188,9 % | ▲ 188,9 % | 53,9 K RON | |
| 82 | 82.ANTO & PATRY MARKET S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 48,8 %— | — | — | 169,5 K RON |
| 83 | 83.CALICONS SERV SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,7 %▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 16 K RON | |
| 84 | 84.PROTEHCONS SRL▼ 43 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,6 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 153 K RON | |
| 85 | 85.NUOVO DECOR SRL▲ 57 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47,6 %▲ 327,5 % | ▲ 327,5 % | 94,3 K RON | |
| 86 | 86.POLIEMCA DRY S.R.L.nou | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 47,3 %— | — | — | 280,6 K RON |
| 87 | 87.ZEN ACCOUNTING S.R.L.▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47,2 %▲ 131,7 % | ▲ 131,7 % | 24,8 K RON | |
| 88 | 88.NIROSNA ADVANCE S.R.L.▼ 13 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 47,1 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 340 K RON | |
| 89 | 89.MEIN GESCHAFT MARKT S.R.L.▲ 5 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 47 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 637,1 K RON | |
| 90 | 90.AUTO GEO SRL▼ 11 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 46,8 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 139,4 K RON | |
| 91 | 91.STIVUITOARE SERVIS SRL▲ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,9 %▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 73 K RON | |
| 92 | 92.ALENTO PRESS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,6 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 95 K RON | |
| 93 | 93.IMPACT MARKET CVM S.R.L.▼ 16 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 45,6 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 372,5 K RON | |
| 94 | 94.AXYUTA S.R.L.▼ 14 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 45,3 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 223,4 K RON | |
| 95 | 95.TEAM BOX SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 45 %— | — | 172,9 K RON | |
| 96 | 96.JOLIE IMPEX SRL▼ 35 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 43,3 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 16,6 K RON | |
| 97 | 97.BIC CONSULT SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,9 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 29,7 K RON | |
| 98 | 98.TAD FRESH FOOD S.R.L.nou | Sat Căpusu Mic, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 42,7 %— | — | — | 187,9 K RON |
| 99 | 99.DANICSU MARKET S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 42,6 %— | — | — | 81,5 K RON |
| 100 | 100.DRP QUALITY PREMIUM S.R.L.▲ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 42,1 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 501 K RON |