Top 100 firme — Imobiliare, Caraș-Severin după marjă netă în 2020
115 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -47,4 %, iar liderul atinge 183,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DENMIKE COMEXIM SRL▲ 1 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 183,1 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 454 K RON | |
| 2 | 2.AQUA.LYS INWEST CO & MS SRL▲ 3 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 129,6 %▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 7,1 K RON | |
| 3 | 3.VALTEOS INTERIMOB S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 97 %— | — | — | 11,5 K RON |
| 4 | 4.DIVOLI IMOBILI ACTIV S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 95,1 %— | — | — | 27,3 K RON |
| 5 | 5.T & E BLLUE SELENA SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 94,3 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 46,5 K RON | |
| 6 | 6.RUBIN BDS S.R.L.nou | Sat Răcăşdia, Comuna Răcăşdia, Caraş-Severin | 93,3 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 34,2 K RON | |
| 7 | 7.COMPLEX STOICAN S.R.L.▲ 10 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 90,1 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 183 K RON | |
| 8 | 8.E & T HEHNAI SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 89 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 105 K RON | |
| 9 | 9.RETA SRL▲ 43 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 87,3 %▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 657 K RON | |
| 10 | 10.TEMPO SRL▲ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 86,6 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 42,6 K RON | |
| 11 | 11.IOANIDA DEA 2017 SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 84,9 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 21,6 K RON | |
| 12 | 12.ROGGE AGENCY SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 84,2 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 144,3 K RON | |
| 13 | 13.J.P.JAN COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 83,2 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 57,8 K RON | |
| 14 | 14.VIRAJ SRL▼ 5 | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 82,6 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 26,4 K RON | |
| 15 | 15.RESITA GIOVI SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 82,4 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 66,8 K RON | |
| 16 | 16.SICMAR CALITATE SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 80 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 13 K RON | |
| 17 | 17.PROVISTA SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 79,6 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 237,7 K RON | |
| 18 | 18.NERATER SRL▲ 81 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 78,6 %— | — | 56,7 K RON | |
| 19 | 19.AJERBO SRL▲ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 78,2 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 29,5 K RON | |
| 20 | 20.EXE CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 78 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.ILIFLOR COMIMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 76,9 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 70,2 K RON | |
| 22 | 22.TOP SERVICE MARIAGE S.R.L.▲ 7 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 76,7 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 21,5 K RON | |
| 23 | 23.LEINSTEIN IMOBILIARE SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 76 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 746,7 K RON | |
| 24 | 24.PASOLEA SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 76 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 9,1 K RON | |
| 25 | 25.LOMPREP TURISM SRLnou | Sat Poiana Mărului, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 73,9 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 139,6 K RON | |
| 26 | 26.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM RUSCA MONTANA▲ 70 | Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraş-Severin | 73,5 %— | — | 11,3 K RON | |
| 27 | 27.SINTEZIS COMIMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 69,8 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 13,9 K RON | |
| 28 | 28.BIEN NEW CONSULTING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 69,7 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 102,5 K RON | |
| 29 | 29.METALSERV MA-RA SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 69,3 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 138,8 K RON | |
| 30 | 30.ILAN UTILAJ EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 66,5 %— | — | — | 70,2 K RON |
| 31 | 31.FLEROM IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 66,5 %▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 126,5 K RON | |
| 32 | 32.MARCOS ASSET MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 64,8 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 53,5 K RON | |
| 33 | 33.LAURA GIOIA SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 63,9 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 53,1 K RON | |
| 34 | 34.POPICARIE SRL▼ 12 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 63,8 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 114,9 K RON | |
| 35 | 35.OBUF ADMINST SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 61,7 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 180,4 K RON | |
| 36 | 36.EPOXIT MARIO SRL▲ 25 | Sat Vodnic, Comuna Lupac, Caraş-Severin | 61 %▲ 129 % | ▲ 129 % | 16,7 K RON | |
| 37 | 37.DAVIDOS SMARTYMOBS S.R.L.nou | Sat Topleţ, Comuna Topleţ, Caraş-Severin | 61 %— | — | — | 366 RON |
| 38 | 38.VIO & ANDY EXCLUSIVE SRL▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 60,8 %▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 8,8 K RON | |
| 39 | 39.REM PREST SRL▼ 24 | Sat Remetea-Pogănici, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | 57,4 %▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 6,7 K RON | |
| 40 | 40.DEMAJAC SRL▲ 6 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 55,2 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 36,6 K RON | |
| 41 | 41.BCSYMY BEST CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 53,3 %— | — | — | 30,2 K RON |
| 42 | 42.OMONIA COM SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 52,9 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 215,5 K RON | |
| 43 | 43.DEEA SRL▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 52,9 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 25 K RON | |
| 44 | 44.ABC LIBRIS SA▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 52,8 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 246,3 K RON | |
| 45 | 45.INVEST WISE REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 52,7 %— | — | — | 5,5 K RON |
| 46 | 46.MARCOS MC SERVICES SRL▲ 31 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 52,5 %▲ 781,5 % | ▲ 781,5 % | 103 K RON | |
| 47 | 47.MERCANTIL PRODCOM SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 51,2 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 18,1 K RON | |
| 48 | 48.FORANCO IMOBILIARE SRL▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 50,7 %▲ 54,2 % | ▲ 54,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 49 | 49.A.V. INVESTMENTS S.R.L.= | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 47,8 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 635,3 K RON | |
| 50 | 50.RAISA & CO SRL▲ 28 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 47,2 %▲ 1.135,3 % | ▲ 1.135,3 % | 123 K RON | |
| 51 | 51.ALL VADOR MVS SRL▼ 8 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 46,2 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 53,7 K RON | |
| 52 | 52.FILINVEST SRL▼ 18 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 46,1 %▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 1 mil. RON | |
| 53 | 53.UNIVERSAL SRL▼ 49 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 46,1 %▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 253 K RON | |
| 54 | 54.C&O POPOVICI PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 45,7 %— | — | — | 26,8 K RON |
| 55 | 55.ALCONS SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 44,4 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 125,8 K RON | |
| 56 | 56.KYK CREDO CRISIMOB SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 44,2 %▲ 101,8 % | ▲ 101,8 % | 8,9 K RON | |
| 57 | 57.POLIFARM SRL▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 42,9 %▲ 100,8 % | ▲ 100,8 % | 65,8 K RON | |
| 58 | 58.C & D ARIA CONCEPT IMOB SRL▲ 24 | Sat Ezeriş, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 41,4 %▲ 3.660 % | ▲ 3.660 % | 18,4 K RON | |
| 59 | 59.MARTECH GMBH SRL▲ 39 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 41,3 %— | — | 139,4 K RON | |
| 60 | 60.CARAS SA▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 41,2 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 323,2 K RON | |
| 61 | 61.KEFRI SRL▼ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 40,1 %▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 8,5 K RON | |
| 62 | 62.ALEXIA INVEST STAFF S.R.L.▼ 2 | Sat Poiana Mărului, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 40 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 80 RON | |
| 63 | 63.TIMIS SA▲ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 34,7 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 679,8 K RON | |
| 64 | 64.IRAD REŞIŢA SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 30,8 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 146,1 K RON | |
| 65 | 65.JGM AGROCAPITAL SRL▲ 2 | Sat Măureni, Comuna Măureni, Caraş-Severin | 27,1 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 85,6 K RON | |
| 66 | 66.MAAV OPTIMAL SRL▼ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 24,6 %▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | 296,1 K RON | |
| 67 | 67.CHMC THE FIRST IMOBILIARE SRL▲ 33 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 23,7 %— | — | 55,7 K RON | |
| 68 | 68.PATROM SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 23,6 %▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 3,5 mil. RON | |
| 69 | 69.ELANO INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 22,7 %▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 244,5 K RON | |
| 70 | 70.REŞIŢA PROPERTIES SRL▲ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 21,7 %— | — | 115,4 K RON | |
| 71 | 71.AK IMOINVESTMENT SRL▲ 2 | Sat Valeadeni, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 20,8 %▲ 121,2 % | ▲ 121,2 % | 524 RON | |
| 72 | 72.TRIFOLIUM S.R.L.▼ 4 | Sat Valeadeni, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 19,9 %▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 338 RON | |
| 73 | 73.EUROFARM SRL▼ 22 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 19,4 %▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 20 K RON | |
| 74 | 74.RESITEANA 99 SRL▼ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 19,1 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 33,6 K RON | |
| 75 | 75.IZANI COMIMPEX SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,8 %▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 14,3 K RON | |
| 76 | 76.DANSERV ACTIV SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18 %— | — | 10,1 K RON | |
| 77 | 77.EURO SIMVES SRL▼ 23 | Sat Gârlişte, Comuna Goruia, Caraş-Severin | 17,9 %▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 45,6 K RON | |
| 78 | 78.NUFARUL L.HRECIN SA▼ 51 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 15,9 %▼ 79 % | ▼ 79 % | 21,3 K RON | |
| 79 | 79.FRARICAROM SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,1 %▲ 576,7 % | ▲ 576,7 % | 49,7 K RON | |
| 80 | 80.LOMPREP SRL▼ 11 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 8,8 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 30,6 K RON | |
| 81 | 81.CROP SOIL SVW SRL▲ 7 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 8,2 %— | — | 10,4 K RON | |
| 82 | 82.MAGISTER AFACERI IMOBILIARE SRL▼ 47 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4,5 %▼ 92,5 % | ▼ 92,5 % | 2,9 K RON | |
| 83 | 83.CAMELICRISTI SRL▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4 %— | — | 1,4 K RON | |
| 84 | 84.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA INFRATIREA MOLDOVA NOUA▲ 1 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 4 %▲ 9.775 % | ▲ 9.775 % | 12,7 K RON | |
| 85 | 85.E&V CONSULT DOMUS SRL▲ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -0,2 %— | — | -110 RON | |
| 86 | 86.O.D.SEROM PROD SRL▼ 5 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -0,2 %▼ 112,2 % | ▼ 112,2 % | -4,4 K RON | |
| 87 | 87.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA SEMENICUL CARANSEBES▼ 17 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -1,1 %▼ 108,7 % | ▼ 108,7 % | -3,8 K RON | |
| 88 | 88.ALIN & SADOVAN GROUP SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -1,7 %— | — | -990 RON | |
| 89 | 89.ZF REAL ESTATE SRL▲ 8 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | -5,7 %— | — | -152,9 K RON | |
| 90 | 90.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA PRESTAREA▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -6,2 %▼ 315 % | ▼ 315 % | -22,3 K RON | |
| 91 | 91.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA METALO-CHIMICA OTELU ROSU▼ 7 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -6,9 %▼ 11.583,3 % | ▼ 11.583,3 % | -15,3 K RON | |
| 92 | 92.STOIAN IMOB S.R.L.▼ 27 | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | -10,7 %▼ 149,7 % | ▼ 149,7 % | -2,4 K RON | |
| 93 | 93.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA BARZAVA NOUA▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -11 %— | — | -29,4 K RON | |
| 94 | 94.DNY GAMES SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -13,2 %— | — | — | -1,7 K RON |
| 95 | 95.PIEŢE REŞIŢA SRL▼ 12 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -15,2 %▼ 2.586,9 % | ▼ 2.586,9 % | -230,7 K RON | |
| 96 | 96.SMART PLUS SRL▼ 20 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -25,2 %▼ 464,5 % | ▼ 464,5 % | -9,3 K RON | |
| 97 | 97.PRIVAT AMANIHAUS SRL▼ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -26,8 %▼ 391,4 % | ▼ 391,4 % | -58,6 K RON | |
| 98 | 98.KLAUDINA & GIANU CASE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -32,4 %— | — | — | -2,8 K RON |
| 99 | 99.SAMPRAS SRL▼ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -38,1 %▼ 539,8 % | ▼ 539,8 % | -13,9 K RON | |
| 100 | 100.LEICESTER INVEST SRL▼ 9 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -47,4 %— | — | -37,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Caraș-Severin
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
103 firme · 36,3 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
8 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
18 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
23 firme · 2,3 mil. RON