Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Caraș-Severin după marjă netă în 2023
193 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,8 %, iar liderul atinge 434,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FOOBULOS - BANAT STREET FOOD S.R.L.▲ 68 | Sat Obreja, Comuna Obreja, Caraş-Severin | 434,6 %▲ 2.854,7 % | ▲ 2.854,7 % | 6,1 K RON | |
| 2 | 2.COSMI ZANIKOS SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 293,4 %— | — | 225,4 K RON | |
| 3 | 3.VINATORUL MANCACIOS SI VORBARET S.R.L.▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 145,3 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 195,4 K RON | |
| 4 | 4.CERNA - LA ARCADE SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 100 %0,0% | 0,0% | 50 RON | |
| 5 | 5.ANINOIU GENERAL BUSINESS S.R.L.▲ 93 | Sat Obreja, Comuna Obreja, Caraş-Severin | 83,5 %▲ 1.130,3 % | ▲ 1.130,3 % | 18,4 K RON | |
| 6 | 6.CASUTA MARY JOM S.R.L.▲ 5 | Sat Marga, Comuna Marga, Caraş-Severin | 69,3 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 23,1 K RON | |
| 7 | 7.PAJURA SRL▲ 3 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 65,9 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 114,8 K RON | |
| 8 | 8.BLACK FISH SWEET S.R.L.nou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 63,7 %— | — | — | 88,3 K RON |
| 9 | 9.ALCATHERME IMPERIA SRL▼ 3 | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 51,8 %▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 477,4 K RON | |
| 10 | 10.RESTAURANT CĂRNĂREASA BREBU SRL▲ 5 | Sat Brebu, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 38,8 %▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 653,1 K RON | |
| 11 | 11.LA CEAUNU PIATRA SCRISA S.R.L.nou | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 38,7 %— | — | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.MEGACOM IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 38,4 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 938,8 K RON | |
| 13 | 13.CODIAL STAR BEST SRL▲ 126 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 38,2 %— | — | 528,2 K RON | |
| 14 | 14.MAREȘ IOVA CONCEPT S.R.L.▲ 70 | Loc. Pecinişca, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 36,2 %▲ 271,1 % | ▲ 271,1 % | 470,9 K RON | |
| 15 | 15.M & M CASIANA COM SRL▲ 30 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 34,2 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 204,4 K RON | |
| 16 | 16.INTERRITUS S.R.L.▲ 150 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 33,6 %— | — | 3 K RON | |
| 17 | 17.BAITZ OLIMP SRL▲ 19 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 33,5 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 613,3 K RON | |
| 18 | 18.MINI CROFNITE S.R.L.▲ 1 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 30,5 %▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 2,6 K RON | |
| 19 | 19.POPAS FLORA SRL▲ 42 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 29,7 %▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 394,7 K RON | |
| 20 | 20.CAMILIN HEALTHY FOOD SRL▲ 110 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 29,5 %— | — | 112,4 K RON | |
| 21 | 21.NOAHS EMPIRE S.R.L.nou | Sat Prigor, Comuna Prigor, Caraş-Severin | 28,8 %— | — | — | 53,7 K RON |
| 22 | 22.LA MAMA NIKO BEST FOOD S.R.L.▲ 13 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 28,3 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 49,3 K RON | |
| 23 | 23.MM MITMAR GOLDSTAR SRL▲ 16 | Loc. Pecinişca, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 28 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 265,8 K RON | |
| 24 | 24.BORCILĂ IDEAL IMPRESS S.R.L.▲ 49 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 27,9 %▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 83,2 K RON | |
| 25 | 25.BIC ILCOS MEER SRL▲ 49 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 27,3 %▲ 93,2 % | ▲ 93,2 % | 111,5 K RON | |
| 26 | 26.ROYAL FOOD CATERING S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 26,7 %— | — | — | 2 K RON |
| 27 | 27.TOPRIN FISHTELU SRLnou | Loc. Pecinişca, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 26,3 %— | — | 11,9 K RON | |
| 28 | 28.BUTAR VEGA TRADE SRL▲ 16 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 25,2 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 374,5 K RON | |
| 29 | 29.ND IOVA TRIO SRL▼ 1 | Sat Petroşniţa, Comuna Bucoşniţa, Caraş-Severin | 25,2 %▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 462,6 K RON | |
| 30 | 30.LA PREDA SAN CAFE SRL▲ 40 | Sat Valea Bistrei, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 25,2 %▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 66,8 K RON | |
| 31 | 31.DELTA REV PRIM S.R.L.▲ 46 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 24,3 %▲ 108,1 % | ▲ 108,1 % | 64 K RON | |
| 32 | 32.DAMONEXIM SRL▲ 27 | Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 24,1 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 27,3 K RON | |
| 33 | 33.MADNESS TITAN S.R.L.nou | Sat Grădinari, Comuna Grădinari, Caraş-Severin | 22,2 %— | — | — | 6,9 K RON |
| 34 | 34.BALTA MUŞA CM S.R.L.▲ 95 | Sat Glimboca, Comuna Glimboca, Caraş-Severin | 21,5 %— | — | 135,3 K RON | |
| 35 | 35.ALCESTFAST SRL▼ 11 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 21,2 %▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 95,8 K RON | |
| 36 | 36.PEDRO-OBREJANU SRL▲ 96 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 21 %— | — | 52,8 K RON | |
| 37 | 37.LISIPROD AURORA SRL▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,6 %▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 390,1 K RON | |
| 38 | 38.NESS BOX TRUCK S.R.L.▲ 15 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 20,6 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 27 K RON | |
| 39 | 39.RESTAURANTUL POMUL VERDE SRL▼ 37 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 19,7 %▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 122,2 K RON | |
| 40 | 40.VSF POPA ANTIC S.R.L.▲ 42 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 18,7 %▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 73,9 K RON | |
| 41 | 41.LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L.▼ 10 | Sat Sasca Română, Comuna Sasca Montană, Caraş-Severin | 18,4 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 3,1 K RON | |
| 42 | 42.APACHU DSS SPECIAL S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,4 %— | — | — | 28 K RON |
| 43 | 43.ATRACTIV TURIST S.R.L.▲ 103 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 18,1 %— | — | 63,2 K RON | |
| 44 | 44.ANDAPER CAB S.R.L.nou | Sat Răcăşdia, Comuna Răcăşdia, Caraş-Severin | 17,9 %— | — | — | 59,1 K RON |
| 45 | 45.CAMPING ROL S.R.L.▼ 40 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 17,8 %▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | 3,1 K RON | |
| 46 | 46.AZEMINA PERLA CARAŞULUI S.R.L.▼ 30 | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 17,8 %▼ 64 % | ▼ 64 % | 70,3 K RON | |
| 47 | 47.CONSJUDSIND CS SRL▲ 95 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 17,4 %— | — | 25 RON | |
| 48 | 48.PIZZERIA REGINA MARGHERITA SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 16,9 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 346,8 K RON | |
| 49 | 49.GAŞPAR ADENICO SA▲ 27 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 16,8 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 507,2 K RON | |
| 50 | 50.FIRMA DE BINE RIMIDALV S.R.L.▲ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 16,2 %▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 30,9 K RON | |
| 51 | 51.CONSTRUCT ONEL SRL▲ 40 | Sat Răcăşdia, Comuna Răcăşdia, Caraş-Severin | 16,2 %▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 284,8 K RON | |
| 52 | 52.M&G MARGAB PARTNER S.R.L.▼ 32 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 15,9 %▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 10,2 K RON | |
| 53 | 53.MUNIR IRFAN CONS S.R.L.▲ 99 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,6 %— | — | 265,7 K RON | |
| 54 | 54.CATTLEYA ROXANA SRL▲ 12 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,4 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 528,4 K RON | |
| 55 | 55.ML BD GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,8 %— | — | — | 32,9 K RON |
| 56 | 56.INAC LIZ S.R.L.▲ 68 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 14,4 %— | — | 703,7 K RON | |
| 57 | 57.HARTMIN EXPRES FOOD S.R.L.▲ 116 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,2 %— | — | 79 K RON | |
| 58 | 58.BURGERS WORLD SABIN S.R.L.▲ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,1 %▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 336,7 K RON | |
| 59 | 59.MSD BURGER GRILL S.R.L.▲ 68 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 13,6 %— | — | 9,9 K RON | |
| 60 | 60.DEASUPRA NORILOR 1600 S.R.L.▼ 43 | Sat Borlova, Comuna Turnu Ruieni, Caraş-Severin | 13 %▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | 9,3 K RON | |
| 61 | 61.CIPIAMI CRONOS FOOD S.R.L.nou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 12,9 %— | — | 29,9 K RON | |
| 62 | 62.EXCLUSIV HELP - HT S.R.L.▼ 30 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 12,6 %▼ 58,6 % | ▼ 58,6 % | 116,7 K RON | |
| 63 | 63.PIZZA ANDREAS-EMYX SRL▼ 33 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 12,1 %▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 47,3 K RON | |
| 64 | 64.IDEAL CREATIV CONCEPT S.R.L.nou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 12,1 %— | — | — | 130,7 K RON |
| 65 | 65.S&C CASAJOLIE TASTY S.R.L.▼ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 11,8 %▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 235,4 K RON | |
| 66 | 66.GASTROVALMAR SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 11,5 %— | — | — | 60,5 K RON |
| 67 | 67.COREDI ROYAL DONER S.R.L.nou | Sat Plugova, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 11,3 %— | — | — | 15,4 K RON |
| 68 | 68.BARMAR SRL▲ 31 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 11,3 %▲ 82,1 % | ▲ 82,1 % | 68,8 K RON | |
| 69 | 69.CUINA FRANZDORF NEDEEA S.R.L.▲ 81 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 10,9 %— | — | 36 K RON | |
| 70 | 70.M.A. RADU CONSTRUCT SRL▲ 19 | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 10,4 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 146,9 K RON | |
| 71 | 71.M.C. OCTAVIUS SRL▼ 22 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,1 %▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 20,2 K RON | |
| 72 | 72.EDUARDO ANDREW CONCEPT S.R.L.▲ 97 | Sat Topleţ, Comuna Topleţ, Caraş-Severin | 9,6 %— | — | 36,6 K RON | |
| 73 | 73.LUKAS ROXMAL S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 9,5 %— | — | — | 16,8 K RON |
| 74 | 74.SOHO HOUSE GASTRO PUB S.R.L.▼ 49 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 9,2 %▼ 74,6 % | ▼ 74,6 % | 331,1 K RON | |
| 75 | 75.ADOLEN&ADY SRL▲ 26 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 7,8 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 9,2 K RON | |
| 76 | 76.LI. ANILARION SRL▼ 29 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 7,8 %▼ 66 % | ▼ 66 % | 257,4 K RON | |
| 77 | 77.A & S ADELMIN WEST SRL▲ 57 | Sat Comorişte, Comuna Forotic, Caraş-Severin | 7,3 %— | — | 7,8 K RON | |
| 78 | 78.ZAIK DANILO FOOD S.R.L.▲ 5 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 5,7 %▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 15,2 K RON | |
| 79 | 79.I.C.IRGEANY PREST SRL▲ 18 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 5,4 %▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 202,7 K RON | |
| 80 | 80.TIMEA PLACE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4,6 %— | — | — | 3,3 K RON |
| 81 | 81.FENESBI CAFE S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 4,5 %— | — | — | 41,6 K RON |
| 82 | 82.MMM RESITA FOOD S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,7 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 83 | 83.MGK NOV DISTRIBUTION SRL▼ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,7 %▼ 78,2 % | ▼ 78,2 % | 56,4 K RON | |
| 84 | 84.ELIANPAN TWINS S.R.L.nou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,2 %— | — | — | 102 RON |
| 85 | 85.TORONITA VULCAN - SERV SRL▼ 18 | Sat Berzasca, Comuna Berzasca, Caraş-Severin | 2,8 %▼ 81,7 % | ▼ 81,7 % | 9,7 K RON | |
| 86 | 86.DTI DUMA HOUSE S.R.L.▲ 22 | Sat Nicolinţ, Comuna Ciuchici, Caraş-Severin | 2,6 %▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 6,9 K RON | |
| 87 | 87.MODORLEN TRADING SRL▲ 20 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2,5 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 1,1 K RON | |
| 88 | 88.VALE MANAGEMENT AR & AP ENTERPRISE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Dezeşti, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | 2 %— | — | 673 RON | |
| 89 | 89.CREMA CAFE & LOUNGE SRL▲ 21 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2 %▲ 89,3 % | ▲ 89,3 % | 133,8 K RON | |
| 90 | 90.LA VENATORIA TOURS SRL▲ 3 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 1,9 %▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 9,2 K RON | |
| 91 | 91.LUTOSINI TOURS SRL▲ 18 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 1,7 %▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 17,9 K RON | |
| 92 | 92.MIHAMI FOOD S.R.L.nou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 1,7 %— | — | — | 6,2 K RON |
| 93 | 93.VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.▲ 11 | Sat Globurău, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 1,5 %▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | 25,3 K RON | |
| 94 | 94.CODA SERV SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,5 %▼ 84,4 % | ▼ 84,4 % | 97,9 K RON | |
| 95 | 95.SID MARIO & MARC S.R.L.▲ 5 | Sat Gârbovăţ, Comuna Bănia, Caraş-Severin | 1,2 %▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | 11 K RON | |
| 96 | 96.PAFFY ARAND SRL▼ 42 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,2 %▼ 94,3 % | ▼ 94,3 % | 7,6 K RON | |
| 97 | 97.MPI-MOATĂR DIVERSITY S.R.L.nou | Sat Comorişte, Comuna Forotic, Caraş-Severin | 1,1 %— | — | — | 1 K RON |
| 98 | 98.GUGULANUL COM SRL▼ 41 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1 %▼ 94,9 % | ▼ 94,9 % | 11,7 K RON | |
| 99 | 99.CERNA - CRISTIAN SRL▼ 21 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,8 %▼ 92,5 % | ▼ 92,5 % | 15,8 K RON | |
| 100 | 100.SILSOR SRL▼ 63 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,8 %▼ 97,1 % | ▼ 97,1 % | 14,9 K RON |