COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Sănătate, Brașov după marjă netă în 2025

1.178 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 72 %, iar liderul atinge 408,9 %.

FirmăMarjă netă
MEDICAL ENDEAVOR S.R.L.▲ 1.055408,9 %—
ANTOMI MED S.R.L.▲ 678100,9 %▲ 438,8 %
ONCO INSPIRE MED SRL▲ 1897,4 %▲ 13,4 %
NAGAMED S.R.L.nou94,7 %—
R.V.S. CHIRURG S.R.L.▲ 192,2 %▼ 0,1 %
DAVIDESCU MED SRL▲ 10191,3 %▲ 22,3 %
THERANOSTIC S.R.L.▼ 391,1 %▼ 2,8 %
RADIOLOGY CEBOTARI S.R.L.▲ 890,7 %▲ 4 %
DR. BOROSIANU S.R.L.nou90,5 %—
RAY MED SRL▲ 5490,3 %▲ 14,9 %
FEMCARE S.R.L.nou89 %—
AM RECORDS S.R.L.nou87,5 %—
T.VISION S.R.L.▲ 2087,3 %▲ 4,8 %
VETORTOIMAGE S.R.L.▲ 1.11687,1 %—
TIM FEMINA S.R.L.nou87,1 %—
FACEMED S.R.L.nou86,4 %—
DR. CARDIOLOG LAZĂR DANA-CORINA S.R.L.▲ 386,3 %▲ 0,1 %
TOPICRAFT S.R.L.▲ 885,5 %▲ 1 %
ENDO-DIAGNOSTICA BRASOV S.R.L.▲ 1185,5 %▲ 1,7 %
CLINICA DR. VELICU SRL▼ 585,3 %▼ 2,2 %
MANESCU OFTAMED S.R.L.nou85,2 %—
MEDICO PROF.PEIPER S.R.L.▲ 1.07485 %—
JOINT TRUST REHABILITATION S.R.L.▲ 1.12384,6 %—
ESTHE PREMIUM DENTAL SRL▼ 1484,6 %▼ 4,9 %
PRIME UROMEDICA S.R.L.▲ 14584,4 %▲ 24,4 %
QUANTUM IMAGING S.R.L.▼ 1284,4 %▼ 3,4 %
KARKINOS SRL▲ 5183,2 %▲ 8 %
ALETHEIADENT S.R.L.▼ 383 %▼ 2,1 %
ENDOSCOPY HEP SRL▲ 11482,8 %▲ 16,9 %
MEDZEN SERVICES SRL▼ 782,8 %▼ 2,6 %
BER-MED SRL▼ 1982,6 %▼ 5,8 %
MEDCRIS SERV S.R.L.▲ 10082,2 %▲ 14,1 %
GABRIELA ORL SRL▲ 6482,1 %▲ 9,1 %
DENTALOLARI S.R.L.▲ 9980,8 %▲ 12,3 %
SPIX ART S.R.L.▼ 3080,7 %▼ 13 %
DR. POPICARDIO SRL▲ 18380,4 %▲ 28,1 %
MEDIC LAZĂR MARIUS S.R.L.▲ 5180,3 %▲ 5,4 %
NOUVEAU DENTAL CLINIC S.R.L.▲ 4180,1 %▲ 4,2 %
DR. CONSTANTIN DENTAL CARE SRL▲ 480,1 %▼ 1,1 %
OPTIANA SRL=80 %▼ 1,8 %
PRAVIT SRL▲ 9980 %▲ 12,4 %
DERMATOVERS S.R.L.nou79,9 %—
MIROSMILE DENT S.R.L.▼ 479,8 %▼ 2,1 %
ORTOKINETIC PLUS SRL▲ 13879,5 %▲ 19,7 %
GORNI FITMED S.R.L.▼ 979,4 %▼ 3,4 %
FREE SOLO DENT S.R.L.▲ 3779,1 %▲ 3,4 %
MÎNZAT DENT S.R.L.▲ 2979 %▲ 2,5 %
STOICAXPERT MED S.R.L.▼ 4179 %▼ 13,3 %
MAXMED CARDIO S.R.L.▲ 26179 %▲ 45,4 %
NUTRIDIAB N.N. SRL▲ 1878,9 %▲ 1,3 %
GUDUMAC DENT SRL▼ 2478,8 %▼ 6,8 %
ENTDR S.R.L.▲ 11478,5 %▲ 15,2 %
ORTOLOGIC SRL▲ 2278,4 %▲ 1,3 %
OFTALMOLOGIE BARAR AURELIAN SRL▲ 1278,3 %▲ 0,5 %
DENTSCAPE S.R.L.▲ 14178 %▲ 20 %
M.J. CARDIO S.R.L.▼ 377,7 %▼ 2,5 %
GORAST SRL▲ 1677,7 %▲ 0,2 %
ARTICULARA L5 S.R.L.▲ 3477,6 %▲ 2,4 %
DR. ALEX UROLOGIE S.R.L.▲ 5477,4 %▲ 4,8 %
MONLLIS DENT S.R.L.nou77,3 %—
IMA-DEAK SRL▲ 1177,2 %▼ 0,5 %
TORACORD-ATI S.R.L.▼ 3077 %▼ 8 %
AENESTEZIA CARE SRL▼ 3576,9 %▼ 8,8 %
ALPHACORONIS S.R.L.▲ 3776,9 %▲ 2,5 %
CABINET MEDICAL DR. DIANA CORMOŞ SRL▲ 976,6 %▼ 1,1 %
LUV DENTAL S.R.L.nou76,4 %—
DAMIS MED SRL▼ 476,4 %▼ 2,9 %
IZACLINICAL MED S.R.L.▼ 3476,1 %▼ 7,6 %
SLEEP MED SERVICES S.R.L.▲ 2176 %▲ 0,1 %
CABINET MEDICAL DOCTOR CARSTOC GHEORGHE SRL▲ 1075,9 %▼ 1,2 %
A. PANTILIE DENT S.R.L.▲ 5875,9 %▲ 5 %
URO HEALTH & MORE S.R.L.▲ 4475,9 %▲ 3,2 %
IVASCUMED SRL▲ 1875,9 %▼ 0,1 %
ANAMARIAILIE ORL S.R.L.▲ 4775,7 %▲ 3,7 %
ONCOHARMONY S.R.L.▲ 1075,6 %▼ 0,8 %
KRENDO STOMA S.R.L.▲ 1775,4 %▼ 0,5 %
BOLEACGYN S.R.L.▼ 2175,2 %▼ 5,5 %
NOVOMED SRL▼ 975,1 %▼ 3,4 %
PIF EXPERT MEDICAL S.R.L.▼ 2475,1 %▼ 5,7 %
UROCHIR SRL▲ 4275,1 %▲ 2,9 %
ZAHNARZT ESTETIC STUDIO S.R.L.▲ 1375 %▼ 0,9 %
FABRI SMILE ART S.R.L.▼ 1574,8 %▼ 4 %
MEDAFLOR SRL▼ 3674,8 %▼ 7,5 %
SAGRILIN S.R.L.▲ 1174,8 %▼ 1,1 %
NEDEA MEDICAL S.R.L.nou74,5 %—
IRSMED S.R.L.nou74,5 %—
SOUL SMILE S.R.L.▲ 1274,3 %▼ 0,9 %
DOCMEDNEPHRO S.R.L.▲ 4774,2 %▲ 3,6 %
AVANT CLINIC S.R.L.▼ 874,1 %▼ 3,4 %
MEDIRELIA SRL▲ 9073,7 %▲ 10,8 %
KRON ELPIS SRL▲ 1173,3 %▼ 2,1 %
EQUILIBRIUM NUTRI DIAB S.R.L.▲ 12573,2 %▲ 16,5 %
RBC ONCOLOGY S.R.L.▲ 20373,1 %▲ 32,4 %
DSMILE CREATOR S.R.L.nou73,1 %—
ALMED SCIENCE SRL▼ 7672,8 %▼ 15,5 %
PANTY IMAGISTIC S.R.L.▲ 10372,8 %▲ 12,4 %
M.A.R. CLINIQUE S.R.L.▲ 14972,6 %▲ 20,9 %
DENTALSAVIC S.R.L.▲ 13772,6 %▲ 19 %
ZENOVERAL ECO MED S.R.L.▼ 4872,4 %▼ 9,9 %
IORGA MEDICAL SERVICES S.R.L.▲ 2672 %▼ 1,1 %

Codurile CAEN din sănătate — Brașov

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci