Top 100 firme — Imobiliare, Brăila după marjă netă în 2016
143 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 10,9 %, iar liderul atinge 854,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SALGRES GROUP SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 854,7 %▲ 198,9 % | ▲ 198,9 % | 333,9 K RON | |
| 2 | 2.RO TEXTIL SRL▲ 130 | Municipiul Brăila, Brăila | 258,9 %— | — | 424,1 K RON | |
| 3 | 3.GALERIILE NUTZILI SRL▲ 62 | Municipiul Brăila, Brăila | 199,4 %▲ 514,2 % | ▲ 514,2 % | 27,1 K RON | |
| 4 | 4.PAPUSA COM SRL▲ 77 | Municipiul Brăila, Brăila | 114,4 %▲ 667,9 % | ▲ 667,9 % | 5,5 K RON | |
| 5 | 5.BITTI INVEST SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 104,3 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 18,6 K RON | |
| 6 | 6.DANUKALEO COMPANY SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 96,2 %— | — | — | 45,2 K RON |
| 7 | 7.PROD COM AXA SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 91,9 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 7,2 K RON | |
| 8 | 8.COSMARIO SRL▲ 102 | Municipiul Brăila, Brăila | 91,6 %— | — | 17 K RON | |
| 9 | 9.VIFORT SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 90,4 %— | — | 186,8 K RON | |
| 10 | 10.RESOFCAM SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 90,1 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 23,8 K RON | |
| 11 | 11.ALGIRDAV SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 90 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 144 K RON | |
| 12 | 12.ARTUHEC SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 87,8 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 54 K RON | |
| 13 | 13.YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 84,7 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 81,2 K RON | |
| 14 | 14.MOLDOBER SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,4 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 289,8 K RON | |
| 15 | 15.DAMLA SRL▲ 100 | Municipiul Brăila, Brăila | 82,3 %— | — | 613,8 K RON | |
| 16 | 16.VERBITAX S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 81,8 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 62,2 K RON | |
| 17 | 17.ANDIDEEA SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 81,1 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 17,5 K RON | |
| 18 | 18.RENAISSANCE INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 81,1 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 28,9 K RON | |
| 19 | 19.METROPOL TRADE SRL▲ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 80,2 %▲ 67,5 % | ▲ 67,5 % | 87,9 K RON | |
| 20 | 20.D & V TRADE SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 80,2 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 33,9 K RON | |
| 21 | 21.HOLLY COM SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 80 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 17,3 K RON | |
| 22 | 22.DORALIMENT PROD SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 79,1 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 153,3 K RON | |
| 23 | 23.STAVIO COM SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 78,9 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 33,7 K RON | |
| 24 | 24.DIFENBAHIA SRL▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 77,1 %▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 23,8 K RON | |
| 25 | 25.ALPIESTATE SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 76,2 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 163,9 K RON | |
| 26 | 26.MONFERRATO SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 75,5 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 56,5 K RON | |
| 27 | 27.LIVIANTES GRUP SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 73,9 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 60,6 K RON | |
| 28 | 28.PETREFT GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,7 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 79,4 K RON | |
| 29 | 29.DORILEX COM SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,8 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 26,3 K RON | |
| 30 | 30.COMFORENT CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,8 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 17,1 K RON | |
| 31 | 31.POZUELO IMOB SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 71,4 %— | — | — | 144,6 K RON |
| 32 | 32.GALERII COMERCIALE DUMITRIU SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 68,5 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 113,3 K RON | |
| 33 | 33.FARMACIA FELICE SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 67,6 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 59,4 K RON | |
| 34 | 34.SAMANASSAR COM SRL▲ 33 | Municipiul Brăila, Brăila | 66,5 %▲ 113,9 % | ▲ 113,9 % | 11,2 K RON | |
| 35 | 35.AERGISTAL COM SRL▲ 51 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,2 %▲ 612,6 % | ▲ 612,6 % | 112,1 K RON | |
| 36 | 36.LOVENTA SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 63,2 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 87,6 K RON | |
| 37 | 37.HELECONIA SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 61,9 %▲ 1.439,6 % | ▲ 1.439,6 % | 25,3 K RON | |
| 38 | 38.TEXTILEX SRL▼ 22 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,7 %▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 48,1 K RON | |
| 39 | 39.ALENES IMOB SRL▼ 9 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 61,2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 35,6 K RON | |
| 40 | 40.GASEAIMOB SRL▲ 19 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 61,2 %▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 51,3 K RON | |
| 41 | 41.TEPILORA INVEST SRL▲ 78 | Municipiul Brăila, Brăila | 60,5 %— | — | 50,6 K RON | |
| 42 | 42.HINCU COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 60,5 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 69,1 K RON | |
| 43 | 43.DE TOATE COM SRL▲ 71 | Municipiul Brăila, Brăila | 60,3 %— | — | 15,7 K RON | |
| 44 | 44.MOBTRANS C V I SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 60,1 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 148,3 K RON | |
| 45 | 45.CRISTERO COM JUNIOR SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 58,8 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 56,6 K RON | |
| 46 | 46.COALTINI SOLUTION SRL▲ 58 | Municipiul Brăila, Brăila | 58,3 %— | — | 13,5 K RON | |
| 47 | 47.FILINSERV SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 58,3 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 38,5 K RON | |
| 48 | 48.CHIMTAC SERV SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 58,2 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 75,6 K RON | |
| 49 | 49.ECUATOR SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 56 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 7,1 K RON | |
| 50 | 50.RODARVIS AVANTAJ SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 55,9 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 40 K RON | |
| 51 | 51.CORNUL DE AUR SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 54,9 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 294 K RON | |
| 52 | 52.RONIF PROD IMOB SRL▲ 51 | Sat Batogu, Comuna Cireşu, Brăila | 54,1 %— | — | 1,9 K RON | |
| 53 | 53.SORIMET SERV SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 52,5 %— | — | 14,3 K RON | |
| 54 | 54.COMPPIL SRL▼ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 52,4 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 51,5 K RON | |
| 55 | 55.SCANGARD SRL▼ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 52,1 %▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 35,6 K RON | |
| 56 | 56.JOZET SRL▲ 78 | Municipiul Brăila, Brăila | 51,7 %— | — | 3,3 K RON | |
| 57 | 57.MHJ FARMING SRL▲ 72 | Municipiul Brăila, Brăila | 50,6 %— | — | 19,9 K RON | |
| 58 | 58.TEPIRENT DS SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 49,9 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 15,4 K RON | |
| 59 | 59.GABIAL COM SRL▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 48,7 %▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 9,7 K RON | |
| 60 | 60.CRISTIAN IMOBILIARE SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 48,5 %▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 95,8 K RON | |
| 61 | 61.ALEXANDER-COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 48,3 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 322,9 K RON | |
| 62 | 62.ALPIIMOBILIARE SRL▲ 64 | Municipiul Brăila, Brăila | 47,5 %— | — | 297,3 K RON | |
| 63 | 63.ROSERV IMPEX 2007 SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 46,6 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 131,8 K RON | |
| 64 | 64.SIGNAL GRUP SRL▲ 34 | Municipiul Brăila, Brăila | 46,5 %▲ 1.922,6 % | ▲ 1.922,6 % | 4,5 K RON | |
| 65 | 65.CADRAN COM SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 46,3 %▲ 280,7 % | ▲ 280,7 % | 46,1 K RON | |
| 66 | 66.LACROSSE TRADE SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 46,2 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 20,3 K RON | |
| 67 | 67.MILIONARUL COM SRL▼ 54 | Municipiul Brăila, Brăila | 45,8 %▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 13,1 K RON | |
| 68 | 68.HENDRIX SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 45,7 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 28 K RON | |
| 69 | 69.ELEGANT SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 45,5 %▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | 18,3 K RON | |
| 70 | 70.ETNA IMPEX SRL▲ 63 | Municipiul Brăila, Brăila | 44,9 %— | — | 13,8 K RON | |
| 71 | 71.HANORA COM SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 42,9 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 33,9 K RON | |
| 72 | 72.ACTIV AGRO SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 41,7 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 52,2 K RON | |
| 73 | 73.MAXICONFORT SRL▼ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 41,6 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 5,5 K RON | |
| 74 | 74.IMOCRI TRANZ SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,1 %▲ 329,7 % | ▲ 329,7 % | 77,8 K RON | |
| 75 | 75.ATUEDYL SRL▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 39,8 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 346,5 K RON | |
| 76 | 76.AVENTRA IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 39,1 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 103,9 K RON | |
| 77 | 77.GLOW BEAUTY CENTER SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 38,2 %▲ 33 % | ▲ 33 % | 524,8 K RON | |
| 78 | 78.MANOLO IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 35,3 %▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 42,3 K RON | |
| 79 | 79.DORNA COMEXIM SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 33,4 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 72,9 K RON | |
| 80 | 80.HANDBAL CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 33,3 %▲ 533,5 % | ▲ 533,5 % | 38,7 K RON | |
| 81 | 81.STEMY COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 33 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 64,8 K RON | |
| 82 | 82.TERASA PARC FARMEC SRL▼ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 32 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 301,2 K RON | |
| 83 | 83.ALGEPA SERV SRL▼ 63 | Loc. Făurei, Oraş Făurei, Brăila | 29,7 %▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | 90,6 K RON | |
| 84 | 84.ANOSTEP SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 29,6 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 20,1 K RON | |
| 85 | 85.GEODIMEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 29,1 %▲ 178,1 % | ▲ 178,1 % | 20,3 K RON | |
| 86 | 86.OLIMPIA STAR IMOBILIARE SRL▲ 37 | Municipiul Brăila, Brăila | 28,9 %— | — | 39,2 K RON | |
| 87 | 87.GHEORGATOS EXPERT PREST SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 27,6 %▲ 252,1 % | ▲ 252,1 % | 20,6 K RON | |
| 88 | 88.PANDERIAS COMPANY SRL▼ 39 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 27,1 %▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 36,4 K RON | |
| 89 | 89.ALJAN IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 26,9 %▲ 56 % | ▲ 56 % | 4,8 K RON | |
| 90 | 90.FJORD LINE SRL▼ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 26,3 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 18,1 K RON | |
| 91 | 91.J.R.MATEO COM SRL▼ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 26,1 %▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 124,9 K RON | |
| 92 | 92.PATSAKO SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 25,1 %— | — | — | 8,1 K RON |
| 93 | 93.TRANSTAX SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 23,8 %▲ 306,3 % | ▲ 306,3 % | 14,3 K RON | |
| 94 | 94.CONDOR SRL▼ 46 | Municipiul Brăila, Brăila | 21,8 %▼ 52 % | ▼ 52 % | 10,8 K RON | |
| 95 | 95.CROYDON SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 20,5 %— | — | 51 K RON | |
| 96 | 96.RALLY B.M. COM SRL▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 18,7 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 569,8 K RON | |
| 97 | 97.LARIUL SERV SRL▼ 65 | Municipiul Brăila, Brăila | 18,6 %▼ 69,8 % | ▼ 69,8 % | 36,2 K RON | |
| 98 | 98.M-GLOBE IMMOBILIARE SRL▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 17,5 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 339 K RON | |
| 99 | 99.BUSINESS CENTER INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 12,4 %▲ 135,2 % | ▲ 135,2 % | 42 K RON | |
| 100 | 100.SERVICII CONDOMINII PERFECTE SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,9 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Brăila
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
11 firme · 136,9 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
171 firme · 70,3 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
17 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 5 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
39 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
15 firme · 2,1 mil. RON