Top 100 firme — Activități profesionale, Brăila după marjă netă în 2023
584 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 61,3 %, iar liderul atinge 2.851,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.M STUDIO LABS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 2.851,2 %— | — | — | 72,7 K RON |
| 2 | 2.PERASCENSO CONSULTING SRL▲ 522 | Municipiul Brăila, Brăila | 2.040,1 %— | — | 334,3 K RON | |
| 3 | 3.MULTIPLEX CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 455,7 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 22,3 K RON | |
| 4 | 4.CRIODRI VET S.R.L.▼ 1 | Sat Dudescu, Comuna Zăvoaia, Brăila | 198,5 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 200 K RON | |
| 5 | 5.MUSCELEANU CONSULTING S.R.L.▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 99,5 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 126,8 K RON | |
| 6 | 6.PSIHOFORWORLD SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 99,3 %— | — | 184,7 K RON | |
| 7 | 7.SMART FISCONT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 97,7 %— | — | — | 151 K RON |
| 8 | 8.RAZVAN PASCU INVESTMENT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 97,4 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 9 | 9.GEOPROIECT SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 88,2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 627 K RON | |
| 10 | 10.LEITOIU CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 85,9 %— | — | — | 36,1 K RON |
| 11 | 11.NMA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 85,8 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 40,2 K RON | |
| 12 | 12.PARLOG CONSTRUCT SRLnou | Sat Traian, Comuna Traian, Brăila | 85,8 %— | — | 8,5 K RON | |
| 13 | 13.VILLAGE PROGRES SRL▲ 437 | Sat Pitulaţi, Comuna Scortaru Nou, Brăila | 85,7 %▲ 2.295 % | ▲ 2.295 % | 33,3 K RON | |
| 14 | 14.TOPOCOM SRL▲ 58 | Municipiul Brăila, Brăila | 84,6 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 139,7 K RON | |
| 15 | 15.COMINFABRICE S.R.L.▼ 3 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 84,5 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 292,9 K RON | |
| 16 | 16.FINCONT SRL▲ 134 | Municipiul Brăila, Brăila | 84,2 %▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 65,4 K RON | |
| 17 | 17.DEFLIRAL SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 84 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 21 K RON | |
| 18 | 18.ROBUSSINESNAV S.R.L.▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,6 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 378,1 K RON | |
| 19 | 19.CORPORATE TRANSLATION S.R.L.▼ 1 | Sat Stăncuţa, Comuna Stăncuţa, Brăila | 83,5 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 70,1 K RON | |
| 20 | 20.MUSAI IESE BINE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,1 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 10,3 K RON | |
| 21 | 21.ROMAFCORY SRL▲ 294 | Municipiul Brăila, Brăila | 82,9 %▲ 180,6 % | ▲ 180,6 % | 93,2 K RON | |
| 22 | 22.DONLUCALEX SERV S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 82,6 %— | — | — | 12,9 K RON |
| 23 | 23.SMART PEOPLE ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 82,2 %— | — | — | 37 K RON |
| 24 | 24.ONELUCMAD PROD S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 82 %— | — | — | 205,1 K RON |
| 25 | 25.SCARLETT ACCOUNTING S.R.L.▼ 12 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 81,8 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 44,2 K RON | |
| 26 | 26.MR & DNY CONCEPT S.R.L.▲ 69 | Municipiul Brăila, Brăila | 81,5 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 200,2 K RON | |
| 27 | 27.AENON INVEST S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 80,8 %— | — | — | 21,8 K RON |
| 28 | 28.BRAIGEO CONSULTING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 80,6 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 89,4 K RON | |
| 29 | 29.TAMI SURVEY S.R.L.nou | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 80,1 %— | — | — | 107 K RON |
| 30 | 30.GIAS ROSSA CONS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 79,8 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 70,1 K RON | |
| 31 | 31.ROMVERTIGO S.R.L.▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 79,8 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 42,3 K RON | |
| 32 | 32.ZEMLEA PREST S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 79,7 %— | — | — | 32,4 K RON |
| 33 | 33.MIRUFLOWERS COSMETICS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 79,3 %— | — | 109,8 K RON | |
| 34 | 34.LUPŞA CONSULT AUDIT MANAGEMENT SRL▲ 196 | Municipiul Brăila, Brăila | 78,9 %▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 308,6 K RON | |
| 35 | 35.DENTISTRY ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 78,8 %— | — | 5,8 K RON | |
| 36 | 36.BUMKADELIC ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 78,6 %— | — | — | 105,7 K RON |
| 37 | 37.VALNICONT OFFICE SERV S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 78,6 %— | — | — | 34 K RON |
| 38 | 38.ATDS CONSULTING SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 78,4 %— | — | 6,8 K RON | |
| 39 | 39.PROTERRA STRUCTURAL SRL▲ 12 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 78,1 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 321,8 K RON | |
| 40 | 40.MATNET SOLUTIONS S.R.L.▲ 37 | Municipiul Brăila, Brăila | 77,4 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 475,3 K RON | |
| 41 | 41.DECO PRO SRL▲ 107 | Municipiul Brăila, Brăila | 77,1 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 89 K RON | |
| 42 | 42.E-VENTOLOGY EVENT INSIGHTS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 75,3 %— | — | 62 K RON | |
| 43 | 43.FRAZEN ACS S.R.L.▲ 122 | Municipiul Brăila, Brăila | 74,7 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 407,9 K RON | |
| 44 | 44.PRO EST CONSULTING SRL▲ 32 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,6 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 162,9 K RON | |
| 45 | 45.SCARLETT CREATIVE S.R.L.▲ 81 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 73,6 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 5,7 K RON | |
| 46 | 46.SOCIALIZEMORE FREELANCE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,5 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 46 K RON | |
| 47 | 47.ISACOV ADVERTISING SERVICES S.R.L.▲ 56 | Sat Berteştii de Jos, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 73,4 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 261,6 K RON | |
| 48 | 48.ZETA PRO SRL▲ 50 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,4 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 189,9 K RON | |
| 49 | 49.ZITELLA PROJECT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,4 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 582,3 K RON | |
| 50 | 50.PLASTIC PEOPLE SRL▲ 123 | Municipiul Brăila, Brăila | 73 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 1,2 K RON | |
| 51 | 51.TARAZMI PROIECT SRL▼ 35 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,5 %▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 37,9 K RON | |
| 52 | 52.UNOM DESIGN S.R.L.▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,5 %▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 144,5 K RON | |
| 53 | 53.ICONTEXPERT SERV SRL▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,5 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 217,1 K RON | |
| 54 | 54.BERATEROM S.R.L.▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 71,8 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 81,7 K RON | |
| 55 | 55.MAKE MARKETING NOW S.R.L.▲ 13 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 71,4 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 36,3 K RON | |
| 56 | 56.MIRON COM SRL▲ 173 | Municipiul Brăila, Brăila | 70,5 %▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 363 K RON | |
| 57 | 57.LUCIAN ACCOUNTING S.R.L.▲ 339 | Municipiul Brăila, Brăila | 70,3 %▲ 445,9 % | ▲ 445,9 % | 11,6 K RON | |
| 58 | 58.NUMBERS ACCOUNTING & HR S.R.L.▲ 86 | Municipiul Brăila, Brăila | 70,2 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 45,6 K RON | |
| 59 | 59.DP FX CONSULTING S.R.L.▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 69,7 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 512 K RON | |
| 60 | 60.SIGMA ADVISING PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 69,7 %— | — | — | 4,7 mil. RON |
| 61 | 61.CONSILIATOREX SRL▲ 367 | Municipiul Brăila, Brăila | 69,3 %▲ 975,6 % | ▲ 975,6 % | 587,5 K RON | |
| 62 | 62.TORCAD CONSULTING SRL▲ 76 | Municipiul Brăila, Brăila | 69,2 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.BOLITI ADVERTISING SRL▼ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 69 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 99,7 K RON | |
| 64 | 64.VISUAL TAILOR S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 68,6 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 65 | 65.R-DEVELOPMENT LINE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 68,4 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 19,6 K RON | |
| 66 | 66.EMLARACONS AUDIT EXPERT SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 68,3 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 176,9 K RON | |
| 67 | 67.INECRICONSULT SRL▲ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 68,2 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 262,5 K RON | |
| 68 | 68.ZATARI CREATIVE WORK SRL▲ 208 | Municipiul Brăila, Brăila | 68 %▲ 81 % | ▲ 81 % | 60,5 K RON | |
| 69 | 69.CALCULATORUL SRL▲ 270 | Municipiul Brăila, Brăila | 67,5 %▲ 166,3 % | ▲ 166,3 % | 142 K RON | |
| 70 | 70.GEDACONT SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 66,8 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 148,9 K RON | |
| 71 | 71.EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.▼ 49 | Municipiul Brăila, Brăila | 66,7 %▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 83,4 K RON | |
| 72 | 72.CONTROSE CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 66,3 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 160,8 K RON | |
| 73 | 73.BIA CONSPROIECT SRL▲ 81 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,8 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 915,9 K RON | |
| 74 | 74.NAVTECH CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 65,7 %— | — | — | 117,2 K RON |
| 75 | 75.SECURITATEA MUNCII SRL▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,5 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 131,5 K RON | |
| 76 | 76.BIROU EXPERT TUDOSE SRL▲ 76 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,5 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 77 | 77.SCHALTUNG SERV SRL▼ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,5 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 45,6 K RON | |
| 78 | 78.ACCOUNTING EXPERT DGS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 65,1 %— | — | — | 24,5 K RON |
| 79 | 79.ROMFASTREPAIR S.R.L.▲ 91 | Municipiul Brăila, Brăila | 64,7 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 67,7 K RON | |
| 80 | 80.STIO ACCOUNTING SRL▲ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 64,5 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 162,5 K RON | |
| 81 | 81.STEEL SURVEY S.R.L.▼ 23 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 64,2 %▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 332,7 K RON | |
| 82 | 82.INFINITY SHIP DESIGN S.R.L.▼ 55 | Municipiul Brăila, Brăila | 64,1 %▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 170 K RON | |
| 83 | 83.CONT REVIZOR SRL▲ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 64,1 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 191,2 K RON | |
| 84 | 84.D&R MEDICAL MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.▼ 55 | Municipiul Brăila, Brăila | 63,1 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 115,9 K RON | |
| 85 | 85.ANDRONIU CONSULTING SRL▲ 55 | Municipiul Brăila, Brăila | 63 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 365,9 K RON | |
| 86 | 86.ADIMANALEX CONT SRL▲ 36 | Municipiul Brăila, Brăila | 62,8 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 17,5 K RON | |
| 87 | 87.NEGRU EXPERT SRL▲ 103 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 62,7 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 100,9 K RON | |
| 88 | 88.WEBGLUE AGENCY S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 62,7 %— | — | — | 40,4 K RON |
| 89 | 89.PROGROWTH SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 62,6 %— | — | — | 23,3 K RON |
| 90 | 90.STRUCTURI METALICE SRL▲ 57 | Municipiul Brăila, Brăila | 62,5 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 565,2 K RON | |
| 91 | 91.PUBLICLUB SRL▲ 426 | Municipiul Brăila, Brăila | 62,5 %— | — | 14,7 K RON | |
| 92 | 92.AGRO MADVIP S.R.L.▲ 86 | Municipiul Brăila, Brăila | 62 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 285 K RON | |
| 93 | 93.AERO SIREGAR S.R.L.▲ 130 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,9 %▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 6,6 K RON | |
| 94 | 94.BIROU EXPERT CONTABIL MÎNDROIU ANICUȚA S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 61,7 %— | — | — | 86,3 K RON |
| 95 | 95.STUDIO VOLM S.R.L.▼ 80 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,6 %▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 99,3 K RON | |
| 96 | 96.DACOLYN MANAGEMENT SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,5 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 153 K RON | |
| 97 | 97.GNL MIND S.R.L.▼ 58 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,5 %▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 33,8 K RON | |
| 98 | 98.BIO VIEW SRL▲ 146 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,4 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 136,5 K RON | |
| 99 | 99.ATELIERUL DE CREATIE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,4 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 212,8 K RON | |
| 100 | 100.EUROCONT ORZAN SRL▲ 42 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,3 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 118,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Brăila
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
127 firme · 45,7 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
38 firme · 35,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
84 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
88 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
44 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
34 firme · 19,1 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
70 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
50 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
37 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
17 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
37 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
2 firme · 1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 785,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 448,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 273 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 161,8 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 76 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
1 firme · 19,6 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 7,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 0 RON