Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Brăila după marjă netă în 2020
102 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -154,7 %, iar liderul atinge 97,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GESTACO-BUSINESS CONSULTING SRL▲ 96 | Municipiul Brăila, Brăila | 97,7 %— | — | 27,7 K RON | |
| 2 | 2.COMINFABRICE S.R.L.nou | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 97 %— | — | — | 236,3 K RON |
| 3 | 3.TWINNCONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 96 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 40,9 K RON | |
| 4 | 4.CLOUT ARTIST S.R.L.▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 95,3 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 21,8 K RON | |
| 5 | 5.PUBLICLUB SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 95,1 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 9 K RON | |
| 6 | 6.VILLAGE PROGRES SRL= | Sat Pitulaţi, Comuna Scortaru Nou, Brăila | 95,1 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 170 K RON | |
| 7 | 7.DP FX CONSULTING S.R.L.▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 93,9 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 278,3 K RON | |
| 8 | 8.ROBUSSINESNAV S.R.L.▲ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 92,6 %▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 366 K RON | |
| 9 | 9.ONLINE VISION CONSULTING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 91 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 34,3 K RON | |
| 10 | 10.D&R MEDICAL MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 90,2 %— | — | — | 36,5 K RON |
| 11 | 11.ECPATEHNIC EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 90,2 %— | — | — | 3,3 K RON |
| 12 | 12.RONIDAL IMPEX SRL▲ 84 | Municipiul Brăila, Brăila | 87 %— | — | 41,7 K RON | |
| 13 | 13.NET 21 CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,7 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 52 K RON | |
| 14 | 14.MULTIPLEX CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,7 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 2,4 K RON | |
| 15 | 15.TENDER CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 82,1 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 888,9 K RON | |
| 16 | 16.JULIAXEM LEVEL UP S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 81,5 %— | — | — | 29,9 K RON |
| 17 | 17.AGROSOFT CONSULTING SRL▲ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 80,2 %▲ 302,9 % | ▲ 302,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 18 | 18.CONTINVEST SRL▲ 23 | Comuna Vădeni, Brăila | 79,2 %▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 83,7 K RON | |
| 19 | 19.GIAS ROSSA CONS S.R.L.▲ 66 | Municipiul Brăila, Brăila | 79,1 %— | — | 76,6 K RON | |
| 20 | 20.DAZUM AUTO SRL▼ 4 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 76,3 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 206,7 K RON | |
| 21 | 21.MEVA ARTS&SERVICES S.R.L.nou | Sat Movila Miresii, Comuna Movila Miresii, Brăila | 74 %— | — | — | 3,5 K RON |
| 22 | 22.UPSCALE SMART CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 72,7 %— | — | — | 124,7 K RON |
| 23 | 23.GREROM CONSULT SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,6 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 27,5 K RON | |
| 24 | 24.TERRABYTE SRL▲ 22 | Municipiul Brăila, Brăila | 71 %▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 166,1 K RON | |
| 25 | 25.TERAMODA SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 68,8 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 350,6 K RON | |
| 26 | 26.VENVYSPRO SRL▲ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 65,8 %▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 442 RON | |
| 27 | 27.AGENTIA PONTIC SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 64,9 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 311,7 K RON | |
| 28 | 28.HEIDI CONSULT SRL▲ 51 | Municipiul Brăila, Brăila | 63,4 %▲ 3.543,7 % | ▲ 3.543,7 % | 78,5 K RON | |
| 29 | 29.CAPITOLINI INVESTMENT SRL▲ 62 | Municipiul Brăila, Brăila | 62,7 %— | — | 1,9 K RON | |
| 30 | 30.AGRO MADVIP S.R.L.▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 62 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 111,9 K RON | |
| 31 | 31.AKALEO TOP MANAGEMENT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,8 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 29,7 K RON | |
| 32 | 32.ELADA SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 59,6 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 225,9 K RON | |
| 33 | 33.INNOVATIVE STRATEGY CONSULTING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 59,2 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 175,2 K RON | |
| 34 | 34.SICAME AUDIT SRL▲ 2 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 58,7 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 86,6 K RON | |
| 35 | 35.MADROVAS NET SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 57,1 %▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 71,5 K RON | |
| 36 | 36.MADCONS SRL▲ 44 | Municipiul Brăila, Brăila | 53,5 %▲ 13.981,6 % | ▲ 13.981,6 % | 140 K RON | |
| 37 | 37.COZABUR SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 52 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 147,8 K RON | |
| 38 | 38.EBOCRILA SRL▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 51,2 %▲ 129,2 % | ▲ 129,2 % | 149,2 K RON | |
| 39 | 39.IDEAL EXPERT BUZEA ADINA S.R.L.▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 49,5 %▲ 81,3 % | ▲ 81,3 % | 72,1 K RON | |
| 40 | 40.FOXTIME MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 47,7 %— | — | — | 39,8 K RON |
| 41 | 41.TEHMENT OYL SERVICE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 47,1 %▲ 31 % | ▲ 31 % | 608,1 K RON | |
| 42 | 42.THETA CONSULTING SRL▲ 42 | Municipiul Brăila, Brăila | 46,3 %— | — | 11,8 K RON | |
| 43 | 43.ECHERUL SI COMPASUL S.R.L.▼ 32 | Municipiul Brăila, Brăila | 44,6 %▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 7,6 K RON | |
| 44 | 44.EXPERT GRUP MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 44,3 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 3,5 K RON | |
| 45 | 45.EVALCONSULT SRL▲ 5 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 43,9 %▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 40,7 K RON | |
| 46 | 46.THRIVE CONSULTING S.R.L.▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 43,8 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 9,6 K RON | |
| 47 | 47.GUADIGIBERT SRL▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 43,3 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 38,2 K RON | |
| 48 | 48.IPG INIGARB CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 42,2 %— | — | — | 35,1 K RON |
| 49 | 49.NEED TO BE CLEAN S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 41,2 %— | — | — | 37,2 K RON |
| 50 | 50.ARHSER CONSULTING S.R.L.▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,2 %▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 80,9 K RON | |
| 51 | 51.GASOLINE GENERAL SERVICE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,2 %▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 890,7 K RON | |
| 52 | 52.TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L.▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 38,6 %▲ 163,1 % | ▲ 163,1 % | 359,9 K RON | |
| 53 | 53.CONEXIUNI WEB. 21 SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 35,5 %▲ 166,8 % | ▲ 166,8 % | 137,3 K RON | |
| 54 | 54.PATRICK JOBS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 35 %— | — | — | 46 K RON |
| 55 | 55.TEHNIC MENT OYL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 35 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 846,8 K RON | |
| 56 | 56.NEAR FIELD COMMUNICATIONS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 33,2 %— | — | — | 997 RON |
| 57 | 57.TECH CUISINE S.R.L.▼ 34 | Municipiul Brăila, Brăila | 32,2 %▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 144,2 K RON | |
| 58 | 58.VASOIAN CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 31,8 %— | — | — | 4,3 K RON |
| 59 | 59.GASEIR CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 29,8 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 35,8 K RON | |
| 60 | 60.SALES OPPORTUNITY GROUP SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 29,5 %▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 25,9 K RON | |
| 61 | 61.TINELID CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 29,3 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 16,3 K RON | |
| 62 | 62.SWANILDA SRL▼ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 29 %▼ 35 % | ▼ 35 % | 13,1 K RON | |
| 63 | 63.CRUMENS CONSULTING SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 28 %▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 5,3 K RON | |
| 64 | 64.GLOBAL CONSULTING GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 26,6 %▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 26,8 K RON | |
| 65 | 65.CONTEVAL TRADING SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 25,7 %▲ 79,3 % | ▲ 79,3 % | 19,4 K RON | |
| 66 | 66.ANDRONIU CONSULTING SRL▼ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 25,6 %▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 71,7 K RON | |
| 67 | 67.TURBONIUM SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 24,7 %▲ 260,9 % | ▲ 260,9 % | 69,8 K RON | |
| 68 | 68.ROMVERTIGO S.R.L.▼ 64 | Municipiul Brăila, Brăila | 22,3 %▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | 23,2 K RON | |
| 69 | 69.TEN MASTERPAS CMG S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 20,6 %— | — | — | 5,3 K RON |
| 70 | 70.FRATIDEPOT SRL▼ 38 | Municipiul Brăila, Brăila | 19,7 %▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 12,7 K RON | |
| 71 | 71.ATHOVA-BLU S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 17,3 %— | — | — | 12,4 K RON |
| 72 | 72.CONSNAV SHIPPING SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 15,6 %▲ 379,4 % | ▲ 379,4 % | 6,9 K RON | |
| 73 | 73.VINCES CONSULT SRL▼ 30 | Municipiul Brăila, Brăila | 14,4 %▼ 63,4 % | ▼ 63,4 % | 14,4 K RON | |
| 74 | 74.ROXEVER SRL= | Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila | 14,3 %▲ 122,7 % | ▲ 122,7 % | 26,4 K RON | |
| 75 | 75.NEGOCONSULTING S.R.L.▼ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 13,4 %▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 14,2 K RON | |
| 76 | 76.PERASCENSO CONSULTING SRL▲ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 12,8 %— | — | 2,6 K RON | |
| 77 | 77.VEGATON SERV SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,7 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 155 K RON | |
| 78 | 78.ABRASU-CONSULTANTA ECONOMICA SI EXPERTIZA CONTABILA SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 9,1 %▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 62,6 K RON | |
| 79 | 79.CONIVIRAR S.R.L.▼ 60 | Municipiul Brăila, Brăila | 8,6 %▼ 87,8 % | ▼ 87,8 % | 18,4 K RON | |
| 80 | 80.ASSISTANCE TEAM SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 8 %▲ 180,1 % | ▲ 180,1 % | 3,8 K RON | |
| 81 | 81.VENTICOSIN S.R.L.▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,6 %▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 963,5 K RON | |
| 82 | 82.RIAKO LOGISTICS S.R.L.▼ 51 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,1 %▼ 90,5 % | ▼ 90,5 % | 3,8 K RON | |
| 83 | 83.CELMAR PREST SERV SRL▼ 56 | Municipiul Brăila, Brăila | 4,9 %▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | 3,4 K RON | |
| 84 | 84.GEO ROUND TRADING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 4,5 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 85 | 85.BC OK SOLUTIONS SRL▼ 26 | Sat Berteştii de Jos, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 3,9 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | 6,5 K RON | |
| 86 | 86.HAINTZ MEDIA SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,1 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 3,5 K RON | |
| 87 | 87.MDMASS INTER SERV SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 2 %— | — | 61,2 K RON | |
| 88 | 88.CONIAR GROUP SRL▼ 62 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2 %▼ 99,7 % | ▼ 99,7 % | 452 RON | |
| 89 | 89.SERTIANGAB SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | -7,3 %— | — | -3,3 K RON | |
| 90 | 90.BLUE FEELINGS SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | -11,5 %— | — | -629 RON | |
| 91 | 91.VOLONTIK EXPERT SRL▼ 36 | Municipiul Brăila, Brăila | -12,5 %▼ 145,4 % | ▼ 145,4 % | -11,3 K RON | |
| 92 | 92.AURUM PROGETTI S.R.L.▼ 79 | Municipiul Brăila, Brăila | -14,5 %▼ 117,2 % | ▼ 117,2 % | -5,2 K RON | |
| 93 | 93.UPSALES SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | -15 %— | — | -2,9 K RON | |
| 94 | 94.CONSULTANŢĂ ASISTENŢĂ DAUNE CADA SRL▼ 65 | Municipiul Brăila, Brăila | -23 %▼ 137,1 % | ▼ 137,1 % | -637 RON | |
| 95 | 95.SMART CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | -25,1 %— | — | -6,6 K RON | |
| 96 | 96.DELTA CONSULTING SRL▼ 39 | Municipiul Brăila, Brăila | -53,9 %▼ 298,9 % | ▼ 298,9 % | -140,2 K RON | |
| 97 | 97.YANTRA KUBERA CONSULTING SRL▼ 53 | Municipiul Brăila, Brăila | -63 %▼ 262,9 % | ▼ 262,9 % | -7,1 K RON | |
| 98 | 98.LUMILANDI SRL▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | -104,8 %▼ 5.044,3 % | ▼ 5.044,3 % | -81,5 K RON | |
| 99 | 99.PALME COM SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | -111 %— | — | -87,5 K RON | |
| 100 | 100.DM AGRI CONSULTING SRL▼ 14 | Sat Maxineni, Comuna Maxineni, Brăila | -154,7 %— | — | -39,9 K RON |