Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Botoșani după marjă netă în 2008
68 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -294,1 %, iar liderul atinge 45,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MIRUNA COM-IMPEX SRL | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 45,1 %— | — | — | 57,6 K RON |
| 2 | 2.QUATTRO MAGIC SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 31,2 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 3 | 3.KORAL&KRISS SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 16,9 %— | — | — | 12,8 K RON |
| 4 | 4.APOLODOR SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 12,2 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 5 | 5.GULLIVER GROUP LTD SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 11,7 %— | — | — | 511,2 K RON |
| 6 | 6.UTOPOS INVESTMENT SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 10,2 %— | — | — | 874 RON |
| 7 | 7.MIHALI SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,4 %— | — | — | 5,6 K RON |
| 8 | 8.MAGIC LAND SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,3 %— | — | — | 85,9 K RON |
| 9 | 9.POLIANA R&D SRL | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 4,8 %— | — | — | 5,3 K RON |
| 10 | 10.TEZORRO SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,6 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 11 | 11.ROMERIA SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,4 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 12 | 12.FLAVY IMPEX SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,4 %— | — | — | 5,4 K RON |
| 13 | 13.HARMICOM SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,8 %— | — | — | 12,1 K RON |
| 14 | 14.ROTI-ELVI SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,4 %— | — | — | 10,7 K RON |
| 15 | 15.PAV-IMPEX SRL | Sat Frumuşica, Comuna Frumuşica, Botoşani | 2,4 %— | — | — | 317 RON |
| 16 | 16.ELDA TRADING SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2 %— | — | — | 3,8 K RON |
| 17 | 17.LUCKY RIVER SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,8 %— | — | — | 924 RON |
| 18 | 18.ADMA SYSTEM SRL | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,6 %— | — | — | 1 K RON |
| 19 | 19.SILVESTER LANALIA S.R.L. | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 1,5 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 20 | 20.AQUA CLEAN SRL | Sat Brehuieşti, Comuna Vlădeni, Botoşani | 1,3 %— | — | — | 404 RON |
| 21 | 21.RESTAURANT BOTOSANI SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 %— | — | — | 6 K RON |
| 22 | 22.ZENIT SERV SRL | Loc. Săveni, Oraş Săveni, Botoşani | 1,1 %— | — | — | 2 K RON |
| 23 | 23.COMPAV SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,9 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 24 | 24.BELVEDERE SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 25 | 25.PESCARUL SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 26 | 26.CONMARC SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,3 %— | — | — | 289 RON |
| 27 | 27.DOROCA SA | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 0,2 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 28 | 28.POWERLINE SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 29 | 29.COMTRANS SRL | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 0,1 %— | — | — | 93 RON |
| 30 | 30.LA DEEA 22 SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1 %— | — | — | 320 RON |
| 31 | 31.PROMPTITUDINEA SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1 %— | — | — | 471 RON |
| 32 | 32.TIRAROM SRL | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 0 %— | — | — | 5 RON |
| 33 | 33.CRIDAN COM SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -1,4 %— | — | — | -12,7 K RON |
| 34 | 34.ALEX SAFEN SRL | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | -2,3 %— | — | — | -18,2 K RON |
| 35 | 35.SAVIS-COM SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -3,6 %— | — | — | -22,8 K RON |
| 36 | 36.CANTOR SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -5,8 %— | — | — | -7 K RON |
| 37 | 37.COSTRAS FOOD SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -6 %— | — | — | -2,3 K RON |
| 38 | 38.PAPIS & ALE SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -6,5 %— | — | — | -43,1 K RON |
| 39 | 39.LEMONCOF SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -8,2 %— | — | — | -19,1 K RON |
| 40 | 40.ON-X SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -8,9 %— | — | — | -35 K RON |
| 41 | 41.RESTAURANT SELECT SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -9,4 %— | — | — | -10,7 K RON |
| 42 | 42.FYLEXT SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -9,5 %— | — | — | -28 K RON |
| 43 | 43.CALIENTE SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -10,4 %— | — | — | -28,7 K RON |
| 44 | 44.BRAVISIMO SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -10,6 %— | — | — | -18,6 K RON |
| 45 | 45.ROMARGA IMPEX SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -16,5 %— | — | — | -111,6 K RON |
| 46 | 46.SONO TRADING SRL | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | -17,9 %— | — | — | -11 K RON |
| 47 | 47.ROMDAS SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -19 %— | — | — | -44,2 K RON |
| 48 | 48.PATRIK'S SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -20,2 %— | — | — | -79,9 K RON |
| 49 | 49.CIOBI COM SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -23,5 %— | — | — | -57,6 K RON |
| 50 | 50.SORRIDENDO SRL | Municipiul Dorohoi, Botoşani | -24,9 %— | — | — | -63,7 K RON |
| 51 | 51.COZMA IMPEX SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -25,8 %— | — | — | -45,5 K RON |
| 52 | 52.EGGA'S SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -30,3 %— | — | — | -60,8 K RON |
| 53 | 53.PIVCOM SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -33,4 %— | — | — | -3,8 K RON |
| 54 | 54.WELCOME-ROYAL SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -40,5 %— | — | — | -11,9 K RON |
| 55 | 55.TOTAL SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -41,9 %— | — | — | -31,6 K RON |
| 56 | 56.STAR MAC SRL | Municipiul Dorohoi, Botoşani | -43 %— | — | — | -18,1 K RON |
| 57 | 57.ALL TRADE COMPANY SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -45,7 %— | — | — | -87,7 K RON |
| 58 | 58.ZENKER GASTRO SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -46,1 %— | — | — | -100 K RON |
| 59 | 59.TUDAN MARKET SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -54 %— | — | — | -668 RON |
| 60 | 60.REMACHE SRL | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | -54,4 %— | — | — | -25,3 K RON |
| 61 | 61.MIRODEEA-COM SRL | Sat Stăuceni, Comuna Stăuceni, Botoşani | -55,6 %— | — | — | -419,6 K RON |
| 62 | 62.HOPI TRAVEL SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -56,9 %— | — | — | -63,8 K RON |
| 63 | 63.SMAILE-ELLA SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -58,8 %— | — | — | -16,2 K RON |
| 64 | 64.COM AUTO TRANS SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -65,3 %— | — | — | -40,1 K RON |
| 65 | 65.LDG ASIRAL GRUP SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -93,7 %— | — | — | -20 K RON |
| 66 | 66.ŞTEFY-INTIM SRL | Sat Rădăuţi-Prut, Comuna Rădăuţi-Prut, Botoşani | -105 %— | — | — | -16,1 K RON |
| 67 | 67.GEOMAR VEREŞ SRL | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | -242,6 %— | — | — | -3 K RON |
| 68 | 68.LEV LUIGI SRL | Municipiul Botoşani, Botoşani | -294,1 %— | — | — | -96,4 K RON |