Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, Bihor după marjă netă în 2016
96 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -2.309,7 %, iar liderul atinge 118,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOLABIZ SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 118,1 %— | — | — | 36,6 K RON |
| 2 | 2.ARVATEX SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 98,8 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 118,6 K RON | |
| 3 | 3.OZABIT SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 95,9 %— | — | — | 61 K RON |
| 4 | 4.ALMISERV TRADING & CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Beiuş, Bihor | 95,5 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 261,2 K RON | |
| 5 | 5.DO&DU CONSULT S.R.L.nou | Loc. Ştei, Oraş Ştei, Bihor | 93,3 %— | — | — | 59,7 K RON |
| 6 | 6.NETCABLE SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 93 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 247,8 K RON | |
| 7 | 7.PROCABLE SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 92,8 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 249,2 K RON | |
| 8 | 8.ROCABLE SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 92,4 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 245,9 K RON | |
| 9 | 9.GEOCADTOP SRL▲ 42 | Sat Bulz, Comuna Bulz, Bihor | 91,9 %▲ 537,4 % | ▲ 537,4 % | 4,8 K RON | |
| 10 | 10.OKAPIS CASEM SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 90,6 %— | — | — | 57 K RON |
| 11 | 11.CAMIGA MEDICA SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 90,2 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 91,6 K RON | |
| 12 | 12.IMERICA CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 79,4 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 20,7 K RON | |
| 13 | 13.SSM CALITATE ŞI SIGURANŢĂ SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 74 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 90,6 K RON | |
| 14 | 14.HERMES PROSPEED S.R.L.▼ 4 | Sat Hidişelu de Sus, Comuna Hidişelu de Sus, Bihor | 71,8 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 132,4 K RON | |
| 15 | 15.ITAGRON MARKETING SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 70,8 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 188,2 K RON | |
| 16 | 16.DEIAHOL S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 68,7 %— | — | — | 15,7 K RON |
| 17 | 17.PREVENT CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 68,4 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 31,3 K RON | |
| 18 | 18.DOJE TECHNICS S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 67,4 %— | — | — | 76,7 K RON |
| 19 | 19.RAPORTOR SRL= | Sat Nojorid, Comuna Nojorid, Bihor | 66,5 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 50,9 K RON | |
| 20 | 20.ERKASIEGER PROIECT SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 65,9 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 118,8 K RON | |
| 21 | 21.GABRIELA BUNTA AGENT DE ASIGURARI SRL▲ 3 | Sat Cihei, Comuna Sânmartin, Bihor | 64,3 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 58,7 K RON | |
| 22 | 22.DECA PROTECT SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 64,3 %▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 9,7 K RON | |
| 23 | 23.STING ZOLT SRL▲ 2 | Sat Aştileu, Comuna Aştileu, Bihor | 62 %▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 130,6 K RON | |
| 24 | 24.ZECO PEAKS SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 60,7 %— | — | — | 3 K RON |
| 25 | 25.COMPLEMENTAR SRL▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 60,7 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 132,4 K RON | |
| 26 | 26.FENTIM PROTECT SRL▲ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 60,4 %▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 132,7 K RON | |
| 27 | 27.FERACO TECH CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 59,9 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 156,5 K RON | |
| 28 | 28.SOLARVOLT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 58,4 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 36,4 K RON | |
| 29 | 29.ULFILAS SRL▲ 15 | Sat Nojorid, Comuna Nojorid, Bihor | 55,6 %▲ 162,6 % | ▲ 162,6 % | 17,2 K RON | |
| 30 | 30.VISA SRL▼ 18 | Municipiul Oradea, Bihor | 53,4 %▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 114,4 K RON | |
| 31 | 31.SERVFLOR SRL▲ 17 | Municipiul Oradea, Bihor | 50,4 %▲ 215,2 % | ▲ 215,2 % | 101,9 K RON | |
| 32 | 32.ERISEC SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 50,2 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 157,6 K RON | |
| 33 | 33.LIANAT SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 47,6 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 7,6 K RON | |
| 34 | 34.DINAMIC QUALITY SRL▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 47,5 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 11,2 K RON | |
| 35 | 35.VIZE EMIGRARE SRL▼ 33 | Municipiul Oradea, Bihor | 46,5 %▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 35 K RON | |
| 36 | 36.GENERAL RISC SRL▼ 18 | Sat Borş, Comuna Borş, Bihor | 44,4 %▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 65,4 K RON | |
| 37 | 37.PREMIER HEALTH SCREENING SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 43,6 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 38 | 38.MINOMEX COM SRL▲ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 43,1 %▲ 72 % | ▲ 72 % | 81,9 K RON | |
| 39 | 39.AGIRO PREST SRL▼ 9 | Municipiul Marghita, Bihor | 41,9 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 34,4 K RON | |
| 40 | 40.CORMOS CONSULTING BUSINESS SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 40,4 %— | — | — | 8,2 K RON |
| 41 | 41.IMPACT NOVA SRLnou | Sat Ciumeghiu, Comuna Ciumeghiu, Bihor | 39,6 %— | — | — | 20,9 K RON |
| 42 | 42.SISTONIA SRL▼ 28 | Loc. Ştei, Oraş Ştei, Bihor | 37,1 %▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 9 K RON | |
| 43 | 43.T & P SSM SRL▲ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 36,8 %▲ 485,4 % | ▲ 485,4 % | 52,1 K RON | |
| 44 | 44.KAGEMUSHA SRL▼ 6 | Sat Santăul Mare, Comuna Borş, Bihor | 35,9 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 18,8 K RON | |
| 45 | 45.RALUPE PREST SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 35,7 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 33,5 K RON | |
| 46 | 46.EUROSYSTEM CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 35,7 %▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 49,3 K RON | |
| 47 | 47.SYSTECH GROUP SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 30 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 39,7 K RON | |
| 48 | 48.EXPERT TEAM BOGDAN SRL▼ 3 | Municipiul Beiuş, Bihor | 29,9 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 61,4 K RON | |
| 49 | 49.AGRODOM BUSINESS SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 29,8 %▲ 135,1 % | ▲ 135,1 % | 7,7 K RON | |
| 50 | 50.GIANLUCA VIGANO PREST SRLnou | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 29,3 %▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 55,2 K RON | |
| 51 | 51.TAFRA ELECTRIC SRL▲ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 27,4 %— | — | 127,9 K RON | |
| 52 | 52.PROSEMUN SRL▲ 17 | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 26 %— | — | 34 K RON | |
| 53 | 53.CULINARY MARKETING SRL▲ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 25,6 %▲ 571,2 % | ▲ 571,2 % | 19,6 K RON | |
| 54 | 54.REI COM IMPEX SRL▲ 10 | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 21,7 %▲ 907,4 % | ▲ 907,4 % | 47,1 K RON | |
| 55 | 55.LAMIRELLA EXIM SRL▲ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 20,9 %— | — | 23,5 K RON | |
| 56 | 56.DAVOS GUARD SRL▼ 41 | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 18,8 %▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 12,1 K RON | |
| 57 | 57.WATER POLO CONSULTING SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 4,3 K RON | |
| 58 | 58.VANDERVENNEN LEHRER SRL▼ 25 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,7 %▼ 52 % | ▼ 52 % | 27,4 K RON | |
| 59 | 59.STRATEGIC HELMET SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 17 %— | — | — | 180 RON |
| 60 | 60.ROTECHNICAL SERVICES SRL▼ 32 | Municipiul Oradea, Bihor | 16 %▼ 66,1 % | ▼ 66,1 % | 24,9 K RON | |
| 61 | 61.DATABUS SYSTEM SRL▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,6 %▲ 132,7 % | ▲ 132,7 % | 45,1 K RON | |
| 62 | 62.SSM PRO CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,4 %▲ 738,6 % | ▲ 738,6 % | 12,9 K RON | |
| 63 | 63.TRANSARISTIN PREST SRLnou | Sat Remeţi, Comuna Bulz, Bihor | 14,2 %— | — | 387 RON | |
| 64 | 64.GAFSA GROUP SRL▼ 47 | Municipiul Oradea, Bihor | 13,5 %▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 3,6 K RON | |
| 65 | 65.MONEL-G.P. SRL▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,6 %▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 5,1 K RON | |
| 66 | 66.GRAVO STILE INDUSTRY SRLnou | Municipiul Salonta, Bihor | 12,1 %— | — | — | 31,6 K RON |
| 67 | 67.CONALCONS SRL▲ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 11,8 %— | — | 9,1 K RON | |
| 68 | 68.BRANISCAN CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 11,5 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 72,4 K RON | |
| 69 | 69.R&AI CONSULTING SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 10,8 %▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 4,5 K RON | |
| 70 | 70.CRISPROTECT SRL▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,4 %▲ 149,6 % | ▲ 149,6 % | 9,7 K RON | |
| 71 | 71.SAFETY CON SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 9,9 %— | — | 13,6 K RON | |
| 72 | 72.DAVEVAL SRL▼ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 9,7 %▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 19,4 K RON | |
| 73 | 73.NAVMIR SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 8,5 %▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 178,4 K RON | |
| 74 | 74.TRANSPARENT SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 7,6 %▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 200,6 K RON | |
| 75 | 75.INTELECT SRL▼ 12 | Municipiul Oradea, Bihor | 5,2 %▲ 58 % | ▲ 58 % | 22,3 K RON | |
| 76 | 76.EXTION CENTER SRL▼ 23 | Sat Tileagd, Comuna Tileagd, Bihor | 4,3 %▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 1,2 K RON | |
| 77 | 77.CELESTICA BUSINESS SERVICES SRLnou | Sat Borş, Comuna Borş, Bihor | 3,8 %— | — | — | 55,9 K RON |
| 78 | 78.ROSAFETI SRL▼ 23 | Municipiul Oradea, Bihor | 2,6 %▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | 2,1 K RON | |
| 79 | 79.IGNA CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,6 %▼ 89,2 % | ▼ 89,2 % | 2,1 K RON | |
| 80 | 80.AMADINA COM SRL▼ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,3 %▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 892 RON | |
| 81 | 81.CONSULT PREV SRL▼ 13 | Municipiul Marghita, Bihor | 0,3 %▲ 30 % | ▲ 30 % | 97 RON | |
| 82 | 82.PROEXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | -1,1 %— | — | -92 RON | |
| 83 | 83.CRONINLOG SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | -6,2 %— | — | -4,7 K RON | |
| 84 | 84.FESTO MANAGEMENT SRL▼ 18 | Municipiul Oradea, Bihor | -6,3 %▼ 461,7 % | ▼ 461,7 % | -15,4 K RON | |
| 85 | 85.EUROSECMUN SRL▼ 10 | Municipiul Beiuş, Bihor | -12,5 %— | — | -23,3 K RON | |
| 86 | 86.PROIECT INVEST SRL▼ 51 | Municipiul Oradea, Bihor | -18 %▼ 155 % | ▼ 155 % | -4,3 K RON | |
| 87 | 87.GK VITAL PROTECT SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | -19,8 %— | — | — | -5,2 K RON |
| 88 | 88.VIRIDIVOS SRL▼ 52 | Municipiul Oradea, Bihor | -20 %▼ 164,3 % | ▼ 164,3 % | -1,9 K RON | |
| 89 | 89.TOP SECURITY SRL▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | -29,4 %— | — | -55,2 K RON | |
| 90 | 90.M.H.M. CONSEXIM SRL▼ 49 | Loc. Ştei, Oraş Ştei, Bihor | -33,5 %▼ 232,4 % | ▼ 232,4 % | -10,8 K RON | |
| 91 | 91.MENDING S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | -38 %— | — | — | -4,1 K RON |
| 92 | 92.WATRON CONCEPT SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | -118 %— | — | — | -121,7 K RON |
| 93 | 93.ILPANT PRO SRLnou | Sat Lăzăreni, Comuna Lăzăreni, Bihor | -157 %— | — | — | -10,3 K RON |
| 94 | 94.WTP PLUS CONSULT SRL▼ 20 | Municipiul Oradea, Bihor | -208,3 %— | — | -58,3 K RON | |
| 95 | 95.MMS EXPERT EVALUĂRI SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | -220,2 %— | — | — | -2,2 K RON |
| 96 | 96.JEGMADAR SRL▼ 57 | Sat Sălard, Comuna Sălard, Bihor | -2.309,7 %▼ 8.566,6 % | ▼ 8.566,6 % | -6 K RON |