Top 100 firme — Imobiliare, Bacău după marjă netă în 2016
284 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 49,9 %, iar liderul atinge 279,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PALETT SA▲ 102 | Municipiul Bacău, Bacău | 279,6 %▲ 606,5 % | ▲ 606,5 % | 564,3 K RON | |
| 2 | 2.TOTAL MARKET SRL▲ 166 | Municipiul Bacău, Bacău | 217,2 %▲ 2.107,7 % | ▲ 2.107,7 % | 144,2 K RON | |
| 3 | 3.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ METSELIN-CONPREST▲ 34 | Municipiul Bacău, Bacău | 168,2 %▲ 118,5 % | ▲ 118,5 % | 28,3 K RON | |
| 4 | 4.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MODEL▲ 138 | Municipiul Bacău, Bacău | 134,3 %▲ 464,2 % | ▲ 464,2 % | 94,3 K RON | |
| 5 | 5.NEGOBAC INVEST SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 98,7 %— | — | 6,7 K RON | |
| 6 | 6.SIBERIA ESTATE SRL▲ 244 | Municipiul Bacău, Bacău | 96,7 %— | — | 47,4 K RON | |
| 7 | 7.PANIMOTOR BIKE SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 96,5 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 263,2 K RON | |
| 8 | 8.APEX PROPERTIES SRLnou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 96,1 %— | — | — | 22,6 K RON |
| 9 | 9.SINERGY CONSULTING SRL▲ 162 | Municipiul Bacău, Bacău | 93,8 %▲ 889,4 % | ▲ 889,4 % | 284 K RON | |
| 10 | 10.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DINESCU PREST▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 92,2 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 16,2 K RON | |
| 11 | 11.AUTOSTYLE SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,6 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 210,9 K RON | |
| 12 | 12.HASGIN IMOB SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 91,2 %— | — | — | 23,9 K RON |
| 13 | 13.GELOTUR SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 91 %▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 98 K RON | |
| 14 | 14.SPAMED SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 90 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 178,2 K RON | |
| 15 | 15.DOMINIUM IMO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 90 %— | — | — | 180,7 K RON |
| 16 | 16.MARY-ELEN IMPEX SRL▲ 2 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 86,8 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 28,1 K RON | |
| 17 | 17.PAN-DAW IMOB SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 86,7 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 132,4 K RON | |
| 18 | 18.MISIG SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 85,7 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 74,5 K RON | |
| 19 | 19.EXTREMIS INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 85,6 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 192,6 K RON | |
| 20 | 20.CPI REALITY S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 84,6 %— | — | 88,8 K RON | |
| 21 | 21.CONTACT PROIECT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 84,1 %— | — | — | 31 K RON |
| 22 | 22.EDIL IMOBILIARE SRL▲ 34 | Municipiul Bacău, Bacău | 84 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 559,4 K RON | |
| 23 | 23.DOMINCRIS INVEST SRL▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 82,9 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 107,2 K RON | |
| 24 | 24.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTRIK 06▲ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 82,7 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 14,5 K RON | |
| 25 | 25.LOMI SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 81,9 %▲ 287,3 % | ▲ 287,3 % | 29,3 K RON | |
| 26 | 26.LANDINI COM SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,9 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 130,6 K RON | |
| 27 | 27.ELANDRA-COM SRL▲ 44 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,6 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 32,6 K RON | |
| 28 | 28.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ RAFALEX▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,6 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 28,6 K RON | |
| 29 | 29.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ CRISTEI▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,6 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 14,5 K RON | |
| 30 | 30.EXTRA LAND S.R.L.▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,2 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 95,4 K RON | |
| 31 | 31.OBI SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 80,4 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 56,3 K RON | |
| 32 | 32.RENT HOUSE 2015 SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 80,4 %— | — | — | 295,8 K RON |
| 33 | 33.GLOBE REALESTATE BROKER SRL▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 80,3 %▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 176 K RON | |
| 34 | 34.TUDAMOB SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,8 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 259,9 K RON | |
| 35 | 35.SOLARIS GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,8 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 107,6 K RON | |
| 36 | 36.COSVAS SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,6 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 77,2 K RON | |
| 37 | 37.COMPLET EVAL SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 79,2 %— | — | — | 16,4 K RON |
| 38 | 38.VINBAC SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 77 %▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 157,9 K RON | |
| 39 | 39.SUPERKOX TRADE SRL▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 76,9 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 40,8 K RON | |
| 40 | 40.SIR IMMOBILIARE SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 76,4 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.SPIRAX EXIM SRL▼ 36 | Municipiul Bacău, Bacău | 75,9 %▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 163,3 K RON | |
| 42 | 42.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SILOCOM▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 75,5 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 18,1 K RON | |
| 43 | 43.SAGA SRL▲ 200 | Municipiul Bacău, Bacău | 75,5 %— | — | 320,9 K RON | |
| 44 | 44.DESIGN INTERNATIONAL SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 75 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 69,5 K RON | |
| 45 | 45.NOVA BUSINESS SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 75 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 88,3 K RON | |
| 46 | 46.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ RELU MIHĂIŢĂ▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 74,4 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 21,4 K RON | |
| 47 | 47.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MERITEX▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 74,2 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 14,1 K RON | |
| 48 | 48.COPA IMPEX SRL▲ 21 | Municipiul Oneşti, Bacău | 74,1 %▲ 26 % | ▲ 26 % | 18,6 K RON | |
| 49 | 49.TINGHEN IMPEX SRL▲ 140 | Municipiul Bacău, Bacău | 73,3 %▲ 2.634,3 % | ▲ 2.634,3 % | 17,6 K RON | |
| 50 | 50.PRO-HOUSE SRL▼ 42 | Municipiul Bacău, Bacău | 71,8 %▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 146,3 K RON | |
| 51 | 51.REAL ESTATE MAXIM S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 70,4 %— | — | 42 K RON | |
| 52 | 52.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANCA MOB EST▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 69,5 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 12,2 K RON | |
| 53 | 53.ALDOMAR SRL▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 69,5 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 147,9 K RON | |
| 54 | 54.DOMIN-PO SRL▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 69,3 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 170 K RON | |
| 55 | 55.STEMROM PLUS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 68,1 %— | — | — | 28,2 K RON |
| 56 | 56.GEO MEDSERV SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 67,6 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 128,4 K RON | |
| 57 | 57.BASAROM AUTO SRLnou | Sat Ruşi-Ciutea, Comuna Letea Veche, Bacău | 67,5 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 147,2 K RON | |
| 58 | 58.MONTE RESTAURANT SRL▼ 36 | Municipiul Bacău, Bacău | 67,4 %▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 78,3 K RON | |
| 59 | 59.MONTE FINANCIAR SRL▼ 44 | Municipiul Bacău, Bacău | 66,3 %▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 84,5 K RON | |
| 60 | 60.VRANPREST SRL▼ 9 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 66,1 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 41,4 K RON | |
| 61 | 61.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELY-REM▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 65,9 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 105,9 K RON | |
| 62 | 62.NIKO MIETEN SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 65,8 %— | — | — | 40,4 K RON |
| 63 | 63.HORGHY SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 65,7 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 11,6 K RON | |
| 64 | 64.DEC BET 25 SRLnou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 65,7 %— | — | — | 99,7 K RON |
| 65 | 65.COMSTOC SRL▲ 59 | Municipiul Bacău, Bacău | 64,7 %▲ 124,7 % | ▲ 124,7 % | 23,3 K RON | |
| 66 | 66.VAL-CON SRL▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 64,1 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 192,6 K RON | |
| 67 | 67.SUNBEACH INVEST SRLnou | Municipiul Moineşti, Bacău | 64 %— | — | 14,3 K RON | |
| 68 | 68.LESIL VARG SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 62 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 207,4 K RON | |
| 69 | 69.VOGA COM SRL▲ 168 | Municipiul Bacău, Bacău | 61,6 %— | — | 12,3 K RON | |
| 70 | 70.TITUS COM-PROD SRL▲ 59 | Municipiul Bacău, Bacău | 60,4 %▲ 119,1 % | ▲ 119,1 % | 7,6 K RON | |
| 71 | 71.KOMFORT HAUS IMMOBILIEN SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 59,7 %— | — | — | 81 K RON |
| 72 | 72.ALTRA NOVA SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 59,6 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 270,7 K RON | |
| 73 | 73.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PRODUX COMPANY▲ 145 | Municipiul Bacău, Bacău | 59,6 %— | — | 23,8 K RON | |
| 74 | 74.ALTADOR SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 59,5 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 29,2 K RON | |
| 75 | 75.ROMEXA GROUP SRL▲ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 57,4 %▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 94,5 K RON | |
| 76 | 76.CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL▼ 49 | Municipiul Bacău, Bacău | 57,2 %▼ 34 % | ▼ 34 % | 6,4 K RON | |
| 77 | 77.RAVIROM INVESTMENTS SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 56,9 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 49,3 K RON | |
| 78 | 78.EXTREMIS MUZINPRES SRL▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 56,3 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 120,5 K RON | |
| 79 | 79.CONSTRUCTINDUSTRY AGENCY SRL▲ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,7 %▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 23,4 K RON | |
| 80 | 80.DORALCRIS SRL▲ 58 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,1 %▲ 125,4 % | ▲ 125,4 % | 35,6 K RON | |
| 81 | 81.VANINA PREST SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 54,6 %▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 61,2 K RON | |
| 82 | 82.PENEDA COM SRL▲ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | 54,2 %▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 139,5 K RON | |
| 83 | 83.ARTMIL 29 SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 53,8 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 27,2 K RON | |
| 84 | 84.SALON AUTO SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 53,6 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 17,8 K RON | |
| 85 | 85.RURAL CAPITAL DOI S.R.L.▲ 70 | Municipiul Bacău, Bacău | 52,2 %▲ 220,2 % | ▲ 220,2 % | 186,1 K RON | |
| 86 | 86.RUSCAM PREST SRL▲ 62 | Municipiul Bacău, Bacău | 52 %▲ 164,5 % | ▲ 164,5 % | 160,9 K RON | |
| 87 | 87.CASA ELMIT SRL▼ 38 | Sat Galbeni, Comuna Filipeşti, Bacău | 52 %▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 17,1 K RON | |
| 88 | 88.ES CONSULTING SRL▲ 33 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,6 %▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 540,2 K RON | |
| 89 | 89.BIMSAM-COM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 51,6 %— | — | 4,9 K RON | |
| 90 | 90.NERADO MAX SERV SRL▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,6 %▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 66,1 K RON | |
| 91 | 91.CASA MONTANA BERBEC SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,5 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 56,5 K RON | |
| 92 | 92.TRIPTIC STAR SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,4 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 242,5 K RON | |
| 93 | 93.UNION-CONDROM S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,2 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 183,6 K RON | |
| 94 | 94.WANDA TYRE SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,2 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 12,4 K RON | |
| 95 | 95.TONINO SRL▲ 165 | Municipiul Bacău, Bacău | 51,1 %— | — | 56,9 K RON | |
| 96 | 96.DIN BAC SERV SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 51 %▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 8,2 K RON | |
| 97 | 97.KINGS SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,7 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 110 K RON | |
| 98 | 98.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ TATION ART▼ 63 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,7 %▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 8,7 K RON | |
| 99 | 99.EVALUĂRI IMOBILIARE SOLUTION SRL▲ 33 | Municipiul Oneşti, Bacău | 50,4 %▲ 92 % | ▲ 92 % | 7,9 K RON | |
| 100 | 100.COBAROM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 49,9 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 56,7 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bacău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
361 firme · 410,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
124 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 6,5 mil. RON