Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Bacău după marjă netă în 2024
145 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,4 %, iar liderul atinge 179,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.KINETOROM SRL▲ 146 | Municipiul Bacău, Bacău | 179,9 %— | — | 14,8 K RON | |
| 2 | 2.PSIHOSAN CONSULT SRL▲ 118 | Municipiul Bacău, Bacău | 139,9 %▲ 27.333,3 % | ▲ 27.333,3 % | 167,5 K RON | |
| 3 | 3.KINETIC WORK S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 84,6 %— | — | — | 149,8 K RON |
| 4 | 4.OPTIX SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 82,8 %▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 298,4 K RON | |
| 5 | 5.BRAIN MAP CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 82,1 %— | — | — | 885,4 K RON |
| 6 | 6.EVAMED S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,5 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 68,9 K RON | |
| 7 | 7.PHYSIOHELP INFORMARE MEDICALA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 78,4 %— | — | — | 187,2 K RON |
| 8 | 8.DR.GENERAL MED S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 78,3 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 14,5 K RON | |
| 9 | 9.IRY-MIHA MED S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 78 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 25,7 K RON | |
| 10 | 10.AVH MED S.R.L.nou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 76,8 %— | — | — | 42,7 K RON |
| 11 | 11.NOAREHABILITATION S.R.L.▲ 8 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 76,2 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 81,3 K RON | |
| 12 | 12.CHIRCULESCU MED SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 75,9 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 34,3 K RON | |
| 13 | 13.NUTRIDIETETICA S.R.L.nou | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 75,7 %— | — | — | 45,1 K RON |
| 14 | 14.PHYSIOHELP MIOFIBROTOMIE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 74,2 %— | — | — | 169,1 K RON |
| 15 | 15.ZZZ MICROLAB S.R.L.▲ 3 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 74,2 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 13,7 K RON | |
| 16 | 16.EUROOPTIK RAZBOIENI S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 72,9 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 17 | 17.KINETO STYLE SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 69,6 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 103,1 K RON | |
| 18 | 18.MARIHEALTH S.R.L.nou | Sat Mănăstirea Caşin, Comuna Mănăstirea Caşin, Bacău | 69,4 %— | — | — | 8,2 K RON |
| 19 | 19.AXIS REABILITARE MEDICALA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 69 %— | — | — | 13,8 K RON |
| 20 | 20.DEFINING JOY FOR YOUTH S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 64,3 %— | — | — | 19,1 K RON |
| 21 | 21.CLINICA MEDFAM SI CHIRURGIE ESTETICA S.R.L.nou | Sat Sascut-Sat, Comuna Sascut, Bacău | 62,8 %— | — | — | 33 K RON |
| 22 | 22.ULTRAMED CARE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 61,7 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 42,2 K RON | |
| 23 | 23.ANGY SERV MED S.R.L.▲ 10 | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 60,8 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 18,6 K RON | |
| 24 | 24.LABOR-CLINIC SRL▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 58,5 %▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 40,2 K RON | |
| 25 | 25.OLYMPUS RADIOCENTER S.R.L.▲ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 57,5 %▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 155,8 K RON | |
| 26 | 26.SFÂNTUL IOAN S.R.L.▼ 1 | Sat Lunca Asău, Comuna Asău, Bacău | 57,4 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 111,4 K RON | |
| 27 | 27.PYRAMID CENTER ABC S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 56 %— | — | — | 71,3 K RON |
| 28 | 28.EYES OPTIC CENTER SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 53,2 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 599,8 K RON | |
| 29 | 29.KINETO-PROFILACTIC S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 52,3 %— | — | 20,2 K RON | |
| 30 | 30.MEDICAL GENERALIST MB S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 51,7 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 91,6 K RON | |
| 31 | 31.DOCTOR POMPILIU S.R.L.nou | Sat Baraţi, Comuna Mărgineni, Bacău | 49,4 %— | — | — | 41 K RON |
| 32 | 32.PRO-TERAPIA S.R.L.▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 45,3 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 190,4 K RON | |
| 33 | 33.ALENORTEP S.R.L.▼ 4 | Sat Chetriş, Comuna Tamaşi, Bacău | 44,3 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 24,4 K RON | |
| 34 | 34.PARAS CARE S.R.L.▲ 24 | Sat Prăjeşti, Comuna Măgireşti, Bacău | 42,8 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 30,3 K RON | |
| 35 | 35.CCLINIC COMPANY S.R.L.▲ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 42,4 %▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 82,3 K RON | |
| 36 | 36.ALEMAN IMOB S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,8 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 311 K RON | |
| 37 | 37.ADAMS KIDS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,7 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 80,2 K RON | |
| 38 | 38.PSIHO-EXPERT ŞI TERAPII ALTERNATIVE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,1 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 259,7 K RON | |
| 39 | 39.VANORA SRL▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 41 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 576,6 K RON | |
| 40 | 40.OK OPTIC S.R.L.▲ 41 | Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău | 40,6 %▲ 147,3 % | ▲ 147,3 % | 264,7 K RON | |
| 41 | 41.ALG THERAPY S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,4 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 61,9 K RON | |
| 42 | 42.DIETNUTRIMED CLINIC S.R.L.▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 40 %▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 29,8 K RON | |
| 43 | 43.BEAUTY BY ALICE 93 S.R.L.▲ 87 | Municipiul Bacău, Bacău | 38,6 %— | — | 21,1 K RON | |
| 44 | 44.RETTUNGS GALL S.R.L.▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 38,2 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 119,5 K RON | |
| 45 | 45.L.G.M. PSIDERM SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 38 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 154 K RON | |
| 46 | 46.HEALTHYKINETICSPA S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 37,8 %— | — | — | 50,6 K RON |
| 47 | 47.MEDOPTIC EYE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 37,5 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 471,1 K RON | |
| 48 | 48.MEDICAL HOME ADA S.R.L.▲ 67 | Municipiul Oneşti, Bacău | 37 %▲ 1.778,7 % | ▲ 1.778,7 % | 23,4 K RON | |
| 49 | 49.ROXALEE HEALING CENTER S.R.L.▲ 37 | Municipiul Bacău, Bacău | 36,1 %▲ 132,1 % | ▲ 132,1 % | 57,8 K RON | |
| 50 | 50.LIVE 4 SMART S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 35,1 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 103,9 K RON | |
| 51 | 51.POWERFUL KINETO HUB S.R.L.▲ 36 | Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău | 35 %▲ 130,3 % | ▲ 130,3 % | 13,2 K RON | |
| 52 | 52.ZEROGERM S.R.L.nou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 34,3 %— | — | — | 8,9 K RON |
| 53 | 53.DOINA ASAVEI TERAPEUT HOLISTIC S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 33,4 %— | — | — | 3,9 K RON |
| 54 | 54.OPTILAND MEDICAL S.R.L.▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 31,9 %▼ 37,9 % | ▼ 37,9 % | 47,6 K RON | |
| 55 | 55.ALEX THERAPY S.R.L.▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 30,7 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 13,3 K RON | |
| 56 | 56.OPTOMETRIE MARAD S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 30,7 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 57 | 57.ORTHORECOVERY CARE S.R.L.▼ 46 | Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, Bacău | 30,3 %▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 24,2 K RON | |
| 58 | 58.IULISIMO 93/94 S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 28,4 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 59,2 K RON | |
| 59 | 59.MEDICONDREA SRL▲ 8 | Municipiul Moineşti, Bacău | 28,2 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 252,7 K RON | |
| 60 | 60.MEDOPTIK SRL▲ 41 | Municipiul Oneşti, Bacău | 27,8 %▲ 209 % | ▲ 209 % | 38 K RON | |
| 61 | 61.MARIA HEALING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 27,6 %— | — | 953 RON | |
| 62 | 62.MICROOPTIC SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 27,6 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 46,5 K RON | |
| 63 | 63.OPTIC CLAR MEDICAL SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 27,5 %▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 258 K RON | |
| 64 | 64.OCULUX S.R.L.▲ 42 | Municipiul Bacău, Bacău | 27,4 %▲ 253,4 % | ▲ 253,4 % | 30,3 K RON | |
| 65 | 65.OPTICLASS INC. SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 27 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 934,7 K RON | |
| 66 | 66.PSY EDEN S.R.L.▲ 45 | Municipiul Bacău, Bacău | 24,9 %▲ 392,1 % | ▲ 392,1 % | 6,9 K RON | |
| 67 | 67.BIOS PALAGHIA SRL▲ 22 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 20,4 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 328,5 K RON | |
| 68 | 68.EUROOPTIK SRL▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 19,5 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 69 | 69.ALPHA MED SAN SRL▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 19,1 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 164,2 K RON | |
| 70 | 70.OPREA ORGOL SRL▲ 27 | Municipiul Oneşti, Bacău | 18,3 %▲ 69,6 % | ▲ 69,6 % | 99,9 K RON | |
| 71 | 71.TERAPIE OCUPATIONALA S.R.L.▲ 47 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 17,9 %▲ 2.056,6 % | ▲ 2.056,6 % | 33 K RON | |
| 72 | 72.ZASCORT-HEALTH SRL▲ 6 | Municipiul Moineşti, Bacău | 17,6 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 207,6 K RON | |
| 73 | 73.VITAL BOWEN S.R.L.▼ 39 | Municipiul Bacău, Bacău | 17,1 %▼ 67,7 % | ▼ 67,7 % | 3,9 K RON | |
| 74 | 74.KINETOLEX SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 17 %▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 4,2 K RON | |
| 75 | 75.KINETIC SPORT COS S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 15,8 %— | — | — | 3,5 K RON |
| 76 | 76.BEE OPTIC ATELIER S.R.L.▼ 11 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 15,5 %▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 70,5 K RON | |
| 77 | 77.ELENAKINETOSIM S.R.L.▲ 31 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 14 %▲ 123,6 % | ▲ 123,6 % | 3,6 K RON | |
| 78 | 78.CLINICA DE SĂNĂTATE APOLLO S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,7 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 13,1 K RON | |
| 79 | 79.BIANCA OCUPATIONAL THERAPY S.R.L.▼ 33 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 12,5 %▼ 71,6 % | ▼ 71,6 % | 2,9 K RON | |
| 80 | 80.AVANGARDE TOOLS S.R.L.▲ 66 | Municipiul Bacău, Bacău | 11,2 %— | — | 78,3 K RON | |
| 81 | 81.BAVARIA CLINIC BIOLIFE S.R.L.▲ 15 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 10,6 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 67,9 K RON | |
| 82 | 82.AMBLE-KI S.R.L.▼ 16 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 10 %▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 14,7 K RON | |
| 83 | 83.SALVET ABC S.R.L.nou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 8 %— | — | 20,2 K RON | |
| 84 | 84.PHYSIOHELP CLINIC S.R.L.▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,5 %▼ 45 % | ▼ 45 % | 22 K RON | |
| 85 | 85.DELFIMED S.R.L.nou | Municipiul Moineşti, Bacău | 7,1 %— | — | — | 2,9 K RON |
| 86 | 86.FIZIOHERES S.R.L.▼ 55 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 6,1 %▼ 89 % | ▼ 89 % | 2 K RON | |
| 87 | 87.TY OPTICA S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,8 %▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 13,1 K RON | |
| 88 | 88.DM CLINICK DERM S.R.L.▼ 52 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,8 %▼ 88,4 % | ▼ 88,4 % | 772 RON | |
| 89 | 89.THERACHILD S.R.L.▲ 39 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 5,5 %— | — | 14,6 K RON | |
| 90 | 90.IRINGO TRANS SRL▼ 69 | Sat Ghimeş, Comuna Ghimeş-Făget, Bacău | 5,5 %▼ 92 % | ▼ 92 % | 2,7 K RON | |
| 91 | 91.SÂRBU MEDICAL ASISTENŢĂ LA DOMICILIU S.R.L.▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,3 %▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 6,3 K RON | |
| 92 | 92.FISIOKINETIC HEALTH SRL▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,1 %▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 5,2 K RON | |
| 93 | 93.MEDICALTEST SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,7 %▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 423,1 K RON | |
| 94 | 94.SERVICIUL DE AMBULANŢĂ AL CRUCII ROŞII BACĂU (SACRO) SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 4,3 %▼ 67,5 % | ▼ 67,5 % | 74,7 K RON | |
| 95 | 95.PHYSIOWORLD SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 4 %▼ 77,2 % | ▼ 77,2 % | 760 RON | |
| 96 | 96.MOTRICEXPERT SRL▲ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 %▲ 843,9 % | ▲ 843,9 % | 533 RON | |
| 97 | 97.MEDI-CRIS LABORATOR SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,3 %▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | 24,7 K RON | |
| 98 | 98.UNIC ŞTEFAN TEAM S.R.L.▲ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3,3 %▼ 62,1 % | ▼ 62,1 % | 11,6 K RON | |
| 99 | 99.KINESIO ELITE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 %▼ 53,4 % | ▼ 53,4 % | 5,3 K RON | |
| 100 | 100.KINETOCARE CLAUDIA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 %▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 1,2 K RON |