Top 100 firme — Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor, Bacău după marjă netă în 2022
119 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -4,7 %, iar liderul atinge 773,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PANEURO INVEST SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 773,5 %— | — | 409,3 K RON | |
| 2 | 2.PHYSIOWORLD SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 98,1 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 8,5 K RON | |
| 3 | 3.PHYSIOHELP RECUPERARE MEDICALA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 97,4 %— | — | — | 78,8 K RON |
| 4 | 4.KINETO MEDICAL GS S.R.L.nou | Sat Goioasa, Comuna Agăş, Bacău | 97 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 5 | 5.ELYMAR GYM S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 97 %— | — | — | 2,9 K RON |
| 6 | 6.ULTRAMED CARE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,8 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 7 | 7.ORTHORECOVERY CARE S.R.L.nou | Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, Bacău | 95,8 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 8 | 8.MRI SCAN S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 95,5 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 9 | 9.OPTIX SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 94,3 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 257,9 K RON | |
| 10 | 10.EVAMED S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 93 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 54 K RON | |
| 11 | 11.NOAREHABILITATION S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 92,8 %— | — | — | 19,1 K RON |
| 12 | 12.MOLECULAR LIFE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 92,8 %▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 3,4 K RON | |
| 13 | 13.CMCA-CE MÂNCĂM CÂND AŞTEPTĂM S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 92,5 %— | — | — | 16,4 K RON |
| 14 | 14.TOTH HOLISTIC THERAPY S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 90,7 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 6,4 K RON | |
| 15 | 15.IRY-MIHA MED S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 90,2 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 27,1 K RON | |
| 16 | 16.ZZZ MICROLAB S.R.L.▲ 4 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 89 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 86,1 K RON | |
| 17 | 17.ALCABIOMEDSERV S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 84,4 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 30,6 K RON | |
| 18 | 18.ALVOMED GRUP S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 82,1 %▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 18,4 K RON | |
| 19 | 19.PHYSIOHELP S.R.L.▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,7 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 243,6 K RON | |
| 20 | 20.KINETOSIS THERAPY S.R.L.▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 81,6 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 81,2 K RON | |
| 21 | 21.CHIRCULESCU MED SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 78,8 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 24,2 K RON | |
| 22 | 22.VITAL BOWEN S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 76,7 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 27,6 K RON | |
| 23 | 23.BUMBLEBEE ON THE MOVE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 76,1 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 50,5 K RON | |
| 24 | 24.IRINGO TRANS SRL▼ 11 | Sat Ghimeş, Comuna Ghimeş-Făget, Bacău | 75,3 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 38,4 K RON | |
| 25 | 25.CORSO OPTIC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 63,7 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 2,5 mil. RON | |
| 26 | 26.MULTIFORM CONCEPT S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 63,3 %— | — | — | 25,9 K RON |
| 27 | 27.MANE MECUM S.R.L.▲ 33 | Municipiul Bacău, Bacău | 59,7 %▲ 494,1 % | ▲ 494,1 % | 25,3 K RON | |
| 28 | 28.OVIDIU RELAX & MASSAGE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 59,5 %— | — | 4,7 K RON | |
| 29 | 29.ENDOMEDICA SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 58,6 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 236,5 K RON | |
| 30 | 30.SPINEART S.R.L.▼ 21 | Sat Luizi-Călugăra, Comuna Luizi-Călugăra, Bacău | 57,7 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 1,5 K RON | |
| 31 | 31.KINETOTERAPIE & BEAUTY S.R.L.▲ 19 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 57,6 %▲ 160,5 % | ▲ 160,5 % | 14,6 K RON | |
| 32 | 32.ART PEDI 75 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 57,2 %— | — | — | 3,7 K RON |
| 33 | 33.OLYMPUS RADIOCENTER S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,8 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 78,8 K RON | |
| 34 | 34.ALEMAN IMOB S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 55,8 %▲ 582,7 % | ▲ 582,7 % | 245,4 K RON | |
| 35 | 35.LIVE 4 SMART S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 54,9 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 123,3 K RON | |
| 36 | 36.IULISIMO 93/94 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 53 %— | — | — | 81,7 K RON |
| 37 | 37.RETTUNGS GALL S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 52,6 %— | — | — | 28,9 K RON |
| 38 | 38.ANGY SERV MED S.R.L.nou | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 50,2 %— | — | — | 11,2 K RON |
| 39 | 39.CCLINIC COMPANY S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 49,4 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 63,5 K RON | |
| 40 | 40.MICROOPTIC SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 49,4 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 75,1 K RON | |
| 41 | 41.LABOR-CLINIC SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 47,6 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 127,6 K RON | |
| 42 | 42.EYES OPTIC CENTER SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 45,2 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 326,5 K RON | |
| 43 | 43.MEDOPTIC EYE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 44,3 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 581,3 K RON | |
| 44 | 44.OPTILAND MEDICAL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 42,2 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 68,4 K RON | |
| 45 | 45.AMBLE-KI S.R.L.▼ 15 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 41,1 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 61 K RON | |
| 46 | 46.PRO-TERAPIA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 41 %— | — | — | 22,8 K RON |
| 47 | 47.ROXALEE HEALING CENTER S.R.L.▼ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,9 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 10,4 K RON | |
| 48 | 48.ADAMS KIDS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 40,8 %— | — | — | 44,2 K RON |
| 49 | 49.IB SOLUTION S.R.L.▼ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,4 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 23,6 K RON | |
| 50 | 50.ALEX THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 39,5 %— | — | — | 4 K RON |
| 51 | 51.OK OPTIC S.R.L.nou | Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău | 39,1 %— | — | 167,7 K RON | |
| 52 | 52.HYRON ARS MEDICA SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 39,1 %▲ 760,4 % | ▲ 760,4 % | 246,3 K RON | |
| 53 | 53.KINETIO SEITAI S.R.L.▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 38,9 %— | — | 3,9 K RON | |
| 54 | 54.VANORA SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 38,5 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 355,1 K RON | |
| 55 | 55.KINETO BY ELI S.R.L.▲ 10 | Sat Mileştii de Jos, Comuna Parincea, Bacău | 36,3 %▲ 558,8 % | ▲ 558,8 % | 18,1 K RON | |
| 56 | 56.OPTIC CLAR MEDICAL SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 36,1 %▲ 522 % | ▲ 522 % | 424,6 K RON | |
| 57 | 57.PSIHO-EXPERT ŞI TERAPII ALTERNATIVE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 35,7 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 107,2 K RON | |
| 58 | 58.TERAPIE OCUPATIONALA S.R.L.▼ 6 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 35,5 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 73,1 K RON | |
| 59 | 59.BEE OPTIC ATELIER S.R.L.▲ 16 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 35,3 %— | — | 110,3 K RON | |
| 60 | 60.PSIHOSAN CONSULT SRL▲ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 31,4 %— | — | 21,2 K RON | |
| 61 | 61.MEDOPTIK SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 29,8 %▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 30,5 K RON | |
| 62 | 62.ALG THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 29,4 %— | — | — | 18,7 K RON |
| 63 | 63.EUROOPTIK SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 28,3 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 64 | 64.NEWTRISHAPE S.R.L.nou | Municipiul Moineşti, Bacău | 26,4 %— | — | — | 1,8 K RON |
| 65 | 65.THERACHILD S.R.L.▼ 26 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 24,2 %▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 74 K RON | |
| 66 | 66.OPTICLASS INC. SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 23,7 %▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 659,6 K RON | |
| 67 | 67.ALPHA MED SAN SRL▼ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 22,6 %▼ 49 % | ▼ 49 % | 153 K RON | |
| 68 | 68.LYARISS BEAUTY CENTER S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 22,2 %— | — | 133 RON | |
| 69 | 69.RECUPERARE MEDICALĂ MITROFAN DRAGOŞ S.R.L.▲ 8 | Municipiul Moineşti, Bacău | 20,6 %— | — | 21,7 K RON | |
| 70 | 70.BAVARIA CLINIC BIOLIFE S.R.L.▼ 6 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 20,1 %▲ 257,6 % | ▲ 257,6 % | 101,9 K RON | |
| 71 | 71.PHYSIOHELP CLINIC S.R.L.▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 19,1 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 56,8 K RON | |
| 72 | 72.MEDICONDREA SRL▼ 24 | Municipiul Moineşti, Bacău | 18,2 %▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 137 K RON | |
| 73 | 73.I.I.M. KINETOKLASS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 18,2 %— | — | — | 140 RON |
| 74 | 74.ANAMARIA MEDICAL S.R.L.▼ 60 | Sat Valea Şoşii, Comuna Poduri, Bacău | 16,9 %▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | 6,8 K RON | |
| 75 | 75.PSY EDEN S.R.L.▼ 33 | Municipiul Bacău, Bacău | 16,8 %▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 4 K RON | |
| 76 | 76.MEDICAL HOME ADA S.R.L.▼ 29 | Municipiul Oneşti, Bacău | 15,8 %▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 10,5 K RON | |
| 77 | 77.OPREA ORGOL SRL▼ 23 | Municipiul Oneşti, Bacău | 14,8 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 22,6 K RON | |
| 78 | 78.SERVICIUL DE AMBULANŢĂ AL CRUCII ROŞII BACĂU (SACRO) SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 13,3 %▲ 1.040,2 % | ▲ 1.040,2 % | 164,8 K RON | |
| 79 | 79.FISIOKINETIC HEALTH SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,3 %▲ 1.241,3 % | ▲ 1.241,3 % | 12,7 K RON | |
| 80 | 80.TY OPTICA S.R.L.▼ 47 | Municipiul Bacău, Bacău | 11,9 %▼ 74,5 % | ▼ 74,5 % | 21,1 K RON | |
| 81 | 81.BLISS KINETO SRL▼ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,2 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 15 K RON | |
| 82 | 82.NPD CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 8,9 %— | — | — | 622 RON |
| 83 | 83.L.G.M. PSIDERM SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,8 %— | — | 5,7 K RON | |
| 84 | 84.ZASCORT-HEALTH SRL▼ 43 | Municipiul Moineşti, Bacău | 7,4 %▼ 79,4 % | ▼ 79,4 % | 82,1 K RON | |
| 85 | 85.LABOR-MARICOR SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,1 %— | — | 74,5 K RON | |
| 86 | 86.KINETOCARE CLAUDIA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 6,6 %— | — | — | 386 RON |
| 87 | 87.KINETOLEX SRL▼ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,2 %▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | 1,1 K RON | |
| 88 | 88.MEDICAL MĂRGĂRIT SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,1 %▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 101 K RON | |
| 89 | 89.MEDICALTEST SRL▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,9 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 398,1 K RON | |
| 90 | 90.MEDISENSE SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,3 %— | — | 111,6 K RON | |
| 91 | 91.PSIHORA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 3,6 %— | — | — | 93 RON |
| 92 | 92.SALUS OSTICO S.R.L.▼ 20 | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 3,6 %— | — | 1,2 K RON | |
| 93 | 93.KINESIO ELITE S.R.L.▼ 40 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 %▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 5,5 K RON | |
| 94 | 94.MOTRICEXPERT SRL▼ 79 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,2 %▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 725 RON | |
| 95 | 95.NATURAL BALANCE S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 50 RON | |
| 96 | 96.DEMEDICO ASSISTANCE SRL▼ 40 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1,7 %▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 3,9 K RON | |
| 97 | 97.MEDI-CRIS LABORATOR SRL▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 6 K RON | |
| 98 | 98.RAW THERAPY S.R.L.▼ 40 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,9 %▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | 1,6 K RON | |
| 99 | 99.MADISAN TEST SRL▼ 28 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0,2 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 1,6 K RON | |
| 100 | 100.BIOS PALAGHIA SRL▼ 24 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | -4,7 %— | — | -49 K RON |