Top 100 firme — Activități profesionale, Argeș după marjă netă în 2019
1.468 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 91,6 %, iar liderul atinge 839,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DARA TOUR 2000 SRL▲ 104 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 839,9 %▲ 845,4 % | ▲ 845,4 % | 35,1 K RON | |
| 2 | 2.STARTUP PHOTO STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 343 %— | — | — | 78,8 K RON |
| 3 | 3.RECODAS - 2005 SRL▲ 1.193 | Municipiul Piteşti, Argeş | 186,1 %— | — | 302,2 K RON | |
| 4 | 4.VDI PROIECTLAB SRL▲ 601 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 167,4 %▲ 302,6 % | ▲ 302,6 % | 230 K RON | |
| 5 | 5.MONOLITO STUDIO AMC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 145,3 %— | — | — | 26,5 K RON |
| 6 | 6.COUNSEL A & A SRL▲ 297 | Municipiul Piteşti, Argeş | 139,5 %▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 605,3 K RON | |
| 7 | 7.A&T CARACONCEA SSM SRL▲ 1.319 | Municipiul Piteşti, Argeş | 119,1 %— | — | 7,8 K RON | |
| 8 | 8.CONCEPT MEDIA PRODUCTION SRL▲ 322 | Municipiul Piteşti, Argeş | 109,9 %▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 104,4 K RON | |
| 9 | 9.CONTAB TOP EXPERT 7678 SRL▲ 333 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 105,5 %▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 314,5 K RON | |
| 10 | 10.GDG EVALUĂRI CONSARG S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 104,2 %— | — | — | 81 K RON |
| 11 | 11.ORGANZA LUX SRL▲ 1.254 | Municipiul Piteşti, Argeş | 100,7 %— | — | 46,2 K RON | |
| 12 | 12.ENACHE STUDIO & EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 100 %— | — | — | 1 RON |
| 13 | 13.TOADER EVENTS S.R.L.nou | Sat Bogaţi, Comuna Bogaţi, Argeş | 100 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 14 | 14.SERVICII CONTABILITATE FLOREA S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 99,2 %— | — | — | 70 K RON |
| 15 | 15.CATEASCA CONSULTING & SERVICES SRL▲ 24 | Sat Cireşu, Comuna Căteasca, Argeş | 99,1 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 84,6 K RON | |
| 16 | 16.FIRST OFFICE ACCOUNTING SRL▲ 149 | Municipiul Piteşti, Argeş | 99 %▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 40,4 K RON | |
| 17 | 17.XOXO FOTO STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 99 %— | — | — | 39,6 K RON |
| 18 | 18.E.F.I. INGINERIE ŞI DEZVOLTARE SRL▲ 51 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 99 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 241,1 K RON | |
| 19 | 19.VALAH MANAGEMENT & CONSULTING SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 98,2 %— | — | 3,7 mil. RON | |
| 20 | 20.META LANGUAGE PRO SRL▲ 32 | Municipiul Piteşti, Argeş | 98,2 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 265,4 K RON | |
| 21 | 21.SMART RENOWABLE ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 98 %— | — | — | 65,8 K RON |
| 22 | 22.TAX & ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 97,3 %— | — | — | 74,3 K RON |
| 23 | 23.OTY LEARNING EDUCATION S.R.L.-D.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 97,1 %— | — | — | 757 RON |
| 24 | 24.ARC MEDIAFILM AG SRL▲ 75 | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | 97 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 3,7 K RON | |
| 25 | 25.CRYSTAL CONTAB LINE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %— | — | 2,9 K RON | |
| 26 | 26.3D MODELING GLOBAL CONSULTING SRLnou | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 97 %— | — | 291 RON | |
| 27 | 27.INDUSTRIAL BUYER MANAGEMENT SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %0,0% | 0,0% | 8,7 K RON | |
| 28 | 28.EVENTS IN RO S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 97 %— | — | — | 17,5 K RON |
| 29 | 29.ALIZEU CREATIV DESIGN SRL▲ 117 | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 59,8 K RON | |
| 30 | 30.CRISTINA MARIANA EVCONT SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 24,4 K RON | |
| 31 | 31.DUAL EVOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 32 | 32.BRIO REAL SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 97 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 41,7 K RON | |
| 33 | 33.FREEDOM STAR CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,9 %0,0% | 0,0% | 4,1 K RON | |
| 34 | 34.MDBIZ TOP CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 96,7 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 35 | 35.GS BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 22 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,7 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 123,8 K RON | |
| 36 | 36.SOFART QUALITY S.R.L.nou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 96,7 %— | — | — | 191,1 K RON |
| 37 | 37.EPGAGRI GROUP SRL▲ 127 | Sat Urlueni, Comuna Bârla, Argeş | 96,6 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 261,6 K RON | |
| 38 | 38.EUROMAR CONSULTING AG SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 96,5 %— | — | — | 82,7 K RON |
| 39 | 39.PRISMA CONCEPT S.R.L.nou | Sat Dârmăneşti, Comuna Dîrmăneşti, Argeş | 96,4 %— | — | — | 89,2 K RON |
| 40 | 40.CONSULTING GAS R.L. S.R.L.▲ 18 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 96,4 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 105,3 K RON | |
| 41 | 41.MANDOO CONSULTING ENTERPRISE S.R.L.nou | Sat Valea Stânii, Comuna Ţiţeşti, Argeş | 96,2 %— | — | — | 6,7 K RON |
| 42 | 42.BRIO IDEAL ADVERTISING SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,1 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 35,4 K RON | |
| 43 | 43.SWEET CHOCO DREAM SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,1 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 67,7 K RON | |
| 44 | 44.BRIO STRONG SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,9 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 5,8 K RON | |
| 45 | 45.INDAUTOTRENDS SRL▲ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,7 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 32,7 K RON | |
| 46 | 46.GANIHON EUROTOP SRL-D▼ 8 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 95,6 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 20,7 K RON | |
| 47 | 47.EXPRESS WISE SOLUTIONS SRL▲ 12 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 95,5 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 136,5 K RON | |
| 48 | 48.LIV ANCA FOREVER SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,5 %— | — | 60,6 K RON | |
| 49 | 49.GOLD EXPERT A.B.C SRL▲ 179 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 95,4 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 168,1 K RON | |
| 50 | 50.BRIO SPOR ADVERTISING SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,2 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 7,8 K RON | |
| 51 | 51.ASL LINE SRL▲ 194 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 95,1 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 54,6 K RON | |
| 52 | 52.EVOSOFT MEDIA NETWORK SRL▼ 48 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,1 %▼ 80,9 % | ▼ 80,9 % | 245,6 K RON | |
| 53 | 53.ROAZ TRADUCERI SRL▼ 8 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 95 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 17,4 K RON | |
| 54 | 54.PHOTO LUX MIRAGE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 95 %— | — | — | 40,3 K RON |
| 55 | 55.COLOR TREE S.R.L.▲ 43 | Sat Birseştii de Jos, Comuna Tigveni, Argeş | 95 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 46,4 K RON | |
| 56 | 56.KATE FOTO DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,9 %— | — | — | 38,9 K RON |
| 57 | 57.GHIDINELLI SERGIO ENGENEERING SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,8 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 115,7 K RON | |
| 58 | 58.DEUS RADEON TRADING SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,8 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 18,8 K RON | |
| 59 | 59.TRANSFORMATOR SPACE SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 94,7 %— | — | 40,5 K RON | |
| 60 | 60.STUDENT OFFICE ASIRELY SRL▲ 57 | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,5 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 71,7 K RON | |
| 61 | 61.GION CONSULTING S.R.L.▲ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,5 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 208,2 K RON | |
| 62 | 62.SORA CONSULTING STRATEGY SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,3 %— | — | 153 K RON | |
| 63 | 63.ULMACONT EXPERT TAX SRL▼ 34 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 94,2 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 161 K RON | |
| 64 | 64.D&C EXCELLENT PHOTO VIDEO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 94 %— | — | — | 9,2 K RON |
| 65 | 65.ERIGO ART SRL▼ 25 | Sat Costeşti-Vîlsan, Comuna Muşăteşti, Argeş | 94 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 20,1 K RON | |
| 66 | 66.DUMITRU MANAGEMENT S.R.L.▼ 23 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 93,9 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 928,2 K RON | |
| 67 | 67.ARHIMETALRO S.R.L.▼ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,8 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 32,1 K RON | |
| 68 | 68.MTA CONSULTANŢĂ & AUDIT S.R.L.▲ 585 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,6 %▲ 145,8 % | ▲ 145,8 % | 57,2 K RON | |
| 69 | 69.ADCOF SAGO TRANS SRL▲ 34 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 93,5 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 69,4 K RON | |
| 70 | 70.HANDAN MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Purcăreni, Comuna Miceşti, Argeş | 93,3 %— | — | — | 269 K RON |
| 71 | 71.VIVA CONS AUDIT SRL▲ 48 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,3 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 71,1 K RON | |
| 72 | 72.ECF TOP IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,2 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 56,6 K RON | |
| 73 | 73.SUPEREXPERTIZE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,2 %— | — | — | 15,7 K RON |
| 74 | 74.STEFALEX CONSULTING SRL▲ 126 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,1 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 55,8 K RON | |
| 75 | 75.ROBODICTIVE S.R.L.▲ 299 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93 %▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 48,1 K RON | |
| 76 | 76.CONTAR PARTENER BUSINESS S.R.L.▲ 253 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,8 %▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 16,1 K RON | |
| 77 | 77.P.G.H. CONSULTING TOPJOB SRL▲ 79 | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | 92,7 %▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 403,1 K RON | |
| 78 | 78.VAN BERRY HIGHWAY MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,7 %— | — | — | 274,4 K RON |
| 79 | 79.ROMEL CONSULTANŢĂ MARKETING S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 92,6 %— | — | — | 29,5 K RON |
| 80 | 80.APROAPE 6 - STUDIO ARHITECT S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 92,6 %— | — | — | 15,9 K RON |
| 81 | 81.ATAC MEDIA CVG S.R.L.nou | Sat Bucşeneşti-Lotaşi, Comuna Ţiţeşti, Argeş | 92,5 %— | — | — | 21,4 K RON |
| 82 | 82.PUBLI FAST CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,5 %— | — | — | 31,7 K RON |
| 83 | 83.EURO ALCOR PROIECT SRL▼ 76 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,4 %▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 22,3 K RON | |
| 84 | 84.ASTRALCO-PROIECT S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 92,4 %— | — | — | 77,8 K RON |
| 85 | 85.CLYC IT CONSULTING S.R.L.▲ 41 | Sat Bogaţi, Comuna Bogaţi, Argeş | 92,4 %▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 24,6 K RON | |
| 86 | 86.IMAGINE PRODUCTS AG SRL▲ 223 | Sat Furdueşti, Comuna Răteşti, Argeş | 92,4 %▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 37,4 K RON | |
| 87 | 87.FLOR DIS EEA SRLnou | Sat Priboieni, Comuna Priboieni, Argeş | 92,4 %— | — | 1 K RON | |
| 88 | 88.ALEX & ALIN EVENTS S.R.L.▲ 67 | Oraş Mioveni, Argeş | 92,4 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 101,5 K RON | |
| 89 | 89.CARPATO DESIGN CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,3 %— | — | — | 32,9 K RON |
| 90 | 90.ROOT STUDIO SRL▼ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,2 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 464,6 K RON | |
| 91 | 91.ARCHIFLOW CONCEPT S.R.L.nou | Sat Dobrotu, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 92,2 %— | — | — | 13,2 K RON |
| 92 | 92.CATALYST EQUITY S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 92,1 %— | — | — | 129,9 K RON |
| 93 | 93.ALERGO MED PLUS S.R.L.▼ 58 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 92 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 164,9 K RON | |
| 94 | 94.PROFESIONAL TOP TRAINING SRL▲ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 817,4 K RON | |
| 95 | 95.OGS DESIGN & GRAPHICS S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 92 %— | — | — | 13,7 K RON |
| 96 | 96.FIRE CONTROL TEAM S.R.L.▲ 55 | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,8 %▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 107 K RON | |
| 97 | 97.COLOR LIGHT STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,7 %— | — | 6,7 K RON | |
| 98 | 98.INFRA WATER CONSULTING SRL▲ 217 | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,7 %▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 264,7 K RON | |
| 99 | 99.TOP CONCEPT FORTE MANAGEMENT S.R.L.▼ 48 | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,6 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 252 K RON | |
| 100 | 100.DAFLOR EDIFICIO SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,6 %— | — | — | 18,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Argeș
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
360 firme · 188,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
8 firme · 147,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
90 firme · 136,2 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
275 firme · 89,4 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
273 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
251 firme · 76,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
168 firme · 64,2 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
6 firme · 45,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
135 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
106 firme · 29,4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
45 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
186 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
53 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
21 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
25 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
11 firme · 771 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 615,8 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 450 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
11 firme · 274,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 230,7 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1,4 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON