Top 100 firme — Activități de interpretare artistică (spectacole), Argeș după marjă netă în 2022
67 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -666,7 %, iar liderul atinge 98,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DELAFUN MUSIC PRODUCTION SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 98,5 %— | — | 276,7 K RON | |
| 2 | 2.THE LAUDD PROJECT S.R.L.▲ 3 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 97,1 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 11,9 K RON | |
| 3 | 3.BROWINBEST S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 97,1 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 4 | 4.ROSCATU MUSIC CARGO S.R.L.nou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 97,1 %— | — | — | 14,4 K RON |
| 5 | 5.DECORDINBALOANEEVENTSC S.R.L.▲ 7 | Sat Conţeşti, Comuna Davideşti, Argeş | 96,1 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 16,3 K RON | |
| 6 | 6.MUSIC SOUND PERFECT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,7 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 28,9 K RON | |
| 7 | 7.GEORGETA CHIȚORAN MUSIC S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,5 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 11,7 K RON | |
| 8 | 8.ZORA AND FAMILY S.R.L.= | Oraş Mioveni, Argeş | 93,5 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 7,7 K RON | |
| 9 | 9.CALIN SOUND MUZIC S.R.L.▲ 40 | Sat Lăzăreşti, Comuna Schitu Goleşti, Argeş | 93,4 %— | — | 15,4 K RON | |
| 10 | 10.IONUȚ MOȘU MUSIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,9 %— | — | — | 31,5 K RON |
| 11 | 11.RAYSTAR MUSIC SRLnou | Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti, Argeş | 92,8 %— | — | 22,1 K RON | |
| 12 | 12.VIS MUSIC S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 90,8 %— | — | — | 267,9 K RON |
| 13 | 13.ANDRADA CÎRCIUMARU MUSIC EVENTS S.R.L.▼ 10 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 90,6 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 14,1 K RON | |
| 14 | 14.DARE ILLUMINATI S.R.L.▼ 3 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 90,3 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 12,8 K RON | |
| 15 | 15.FRAŢII DICU BAND SRL▲ 3 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 89,9 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 77,4 K RON | |
| 16 | 16.MP SOUNDS S.R.L.nou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 89,6 %— | — | — | 61,7 K RON |
| 17 | 17.DINCĂ ANDRADA MUSIC EVENTS S.R.L.▲ 4 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 88,2 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 14,8 K RON | |
| 18 | 18.MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L.▲ 5 | Sat Măcăi, Comuna Cuca, Argeş | 87,6 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 13,3 K RON | |
| 19 | 19.GHIGHILĂ MUSIC BAND S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 87,2 %— | — | — | 6,9 K RON |
| 20 | 20.RADU FLOREA EVENTS S.R.L.▼ 7 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 86,1 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 47,9 K RON | |
| 21 | 21.FORMAŢIA ALEX DRĂGAN S.R.L.▼ 4 | Sat Cârciumăreşti, Comuna Leordeni, Argeş | 85,9 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 12,9 K RON | |
| 22 | 22.BEL CANTO FAMILY S.R.L.▲ 11 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 85 %▲ 484,5 % | ▲ 484,5 % | 22,1 K RON | |
| 23 | 23.FORMAŢIA VIS MUSIC SRL▼ 9 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 82,2 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 245,7 K RON | |
| 24 | 24.CRISTINA TURCU PREDA S.R.L.▼ 2 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 80,5 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 46,4 K RON | |
| 25 | 25.GRAZIELLA OFFICIAL S.R.L.▼ 15 | Sat Poiana Lacului, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 73,4 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 29,1 K RON | |
| 26 | 26.TRYGEN MUSIC EVENTS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 68,5 %▲ 90,4 % | ▲ 90,4 % | 65,9 K RON | |
| 27 | 27.DUCHESSE CORPORATION SRL▼ 2 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Argeş | 67,7 %▲ 34 % | ▲ 34 % | 85,3 K RON | |
| 28 | 28.NATALIS EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 66,7 %— | — | 9,9 K RON | |
| 29 | 29.MONDEN BAND EVENTS SRL▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 65,3 %— | — | 49,9 K RON | |
| 30 | 30.SIMINA STANCIU EVENTS SRL▲ 11 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 64,6 %— | — | 60,6 K RON | |
| 31 | 31.SERBAN ALEXANDRA MODELS S.R.L.▼ 22 | Sat Cerbu, Comuna Albota, Argeş | 63,3 %▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 8,8 K RON | |
| 32 | 32.MINIMAL EVENTS PRODUCTION S.R.L.▼ 25 | Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia, Argeş | 61,8 %▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 93,3 K RON | |
| 33 | 33.TRUPA VIS MUSIC SRL▼ 14 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 58,1 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 169,8 K RON | |
| 34 | 34.ENTERPRISE ART&MORE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 57,1 %— | — | — | 38,3 K RON |
| 35 | 35.PARAMUSIC EVENTS S.R.L.▼ 19 | Oraş Mioveni, Argeş | 51,5 %▼ 33 % | ▼ 33 % | 113,5 K RON | |
| 36 | 36.IZA & MIHAI BAND SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 49,6 %— | — | — | 7,4 K RON |
| 37 | 37.ART MUSIK THERAPY S.R.L.▼ 6 | Sat Jugur, Comuna Poienarii de Muşcel, Argeş | 48,5 %▲ 152,9 % | ▲ 152,9 % | 11,1 K RON | |
| 38 | 38.SHOW BAND 2018 S.R.L.▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 47 %▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 23,5 K RON | |
| 39 | 39.OANA & EMY CONCEPT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 39,5 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 7,5 K RON | |
| 40 | 40.NIC MUZIC BAND EVENT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 35,9 %— | — | 1,6 K RON | |
| 41 | 41.ROMANTICII SHOW SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 33,9 %— | — | 4 K RON | |
| 42 | 42.VIO MUSIC EVENTS SRL▼ 36 | Sat Chiţani, Comuna Vedea, Argeş | 29,5 %▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | 10,5 K RON | |
| 43 | 43.JACKIE HAPPY EVENTS SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 27,4 %▲ 1.381,6 % | ▲ 1.381,6 % | 71,8 K RON | |
| 44 | 44.REGAL EVENTS R&R FAMILY SRL▼ 14 | Sat Văcărea, Comuna Mihăeşti, Argeş | 24,7 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 55,8 K RON | |
| 45 | 45.FOLCLORIC BAND STAR ORGANIZARE EVENIMENTE SRL▼ 13 | Sat Găleşeşti, Comuna Suseni, Argeş | 20,8 %▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 52,5 K RON | |
| 46 | 46.ART PICTURE ORTODOX SRL▼ 9 | Sat Prislopu Mare, Comuna Drăganu, Argeş | 17,1 %— | — | 15,4 K RON | |
| 47 | 47.RURAL MUSIC AG S.R.L.▼ 32 | Sat Jgheaburi, Comuna Corbi, Argeş | 17 %▼ 77,9 % | ▼ 77,9 % | 7,7 K RON | |
| 48 | 48.PREST SERV ALEXANDRA TĂBUŞ S.R.L.▼ 22 | Sat Valea Siliştii, Comuna Aninoasa, Argeş | 16,8 %▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 16,9 K RON | |
| 49 | 49.IRISA CREART S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 15,4 %— | — | 2,1 K RON | |
| 50 | 50.BMB BOGDAN MUSIC SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 14,8 %— | — | 2 K RON | |
| 51 | 51.TARAF MUNTENIA S.R.L.nou | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 14,7 %— | — | — | 13,5 K RON |
| 52 | 52.ARTISTIC SHOW SRL▼ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,2 %▼ 67 % | ▼ 67 % | 41,4 K RON | |
| 53 | 53.HA HA HA PRODUCTION SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,6 %▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 917,6 K RON | |
| 54 | 54.HERMES EVENTS SRLnou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 6 %— | — | 6,5 K RON | |
| 55 | 55.BUCURIA MUZICII S.R.L.▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,2 %— | — | -1,2 K RON | |
| 56 | 56.RĂDUCU & RĂZVAN SUPERSTAR SRLnou | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | -7,7 %— | — | -1,7 K RON | |
| 57 | 57.IULIAN FLOREA PRODUCTION SRL▼ 30 | Oraş Mioveni, Argeş | -9,3 %▼ 120,4 % | ▼ 120,4 % | -701 RON | |
| 58 | 58.EXPRESIV ART CLASS SRL▼ 19 | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -10,5 %— | — | -1 K RON | |
| 59 | 59.GABY ŞI RALUKA EVENTS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -22,7 %— | — | -1,9 K RON | |
| 60 | 60.OTTO STORIES MUSIC S.R.L.▼ 26 | Municipiul Piteşti, Argeş | -25,9 %▼ 310,1 % | ▼ 310,1 % | -816 RON | |
| 61 | 61.CĂTĂ CHITU BAND S.R.L.▼ 15 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -59,2 %— | — | -8 K RON | |
| 62 | 62.PROSOUND LIVE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Piteşti, Argeş | -65,4 %— | — | -30 K RON | |
| 63 | 63.ANGEL MUSIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -65,4 %— | — | — | -2,2 K RON |
| 64 | 64.VIRGIL MUSIC ELITE SRLnou | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | -86 %— | — | -9,4 K RON | |
| 65 | 65.TEMPLE MEDIA ACOUSTIC S.R.L.nou | Sat Mica, Comuna Bascov, Argeş | -378,1 %— | — | -130,5 K RON | |
| 66 | 66.NC ENTERTAINMENT AGENCY SRL▼ 23 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | -447,1 %— | — | -42,5 K RON | |
| 67 | 67.DM LOGISTIC TEAM MUSIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -666,7 %— | — | — | -133,3 K RON |