Top 100 firme — Alte activități anexe transporturilor, Argeș după marjă netă în 2023
73 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -2.142 %, iar liderul atinge 79,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TACTIV EXPEDITION DRIVE S.R.L.-D.nou | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Argeş | 79,8 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 2 | 2.FOLKA LTD. S.R.L.= | Municipiul Piteşti, Argeş | 69,5 %▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 3 | 3.LOGEURO GLOBALCOM SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 65,1 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 532,1 K RON | |
| 4 | 4.EUROLIV PREST SPEDITION SRL▲ 2 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 51,2 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 28 K RON | |
| 5 | 5.ELION SPEDISAN S.R.L.▲ 2 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 49,8 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 220,1 K RON | |
| 6 | 6.EURO FOCUS 2007 SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 49,1 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 254,7 K RON | |
| 7 | 7.TOUKAN TRANS LOGISTIC S.R.L.▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 40,6 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 43,1 K RON | |
| 8 | 8.CHRONO EXPRESS LOGISTIC S.R.L.▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 39,8 %▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | 360,6 K RON | |
| 9 | 9.ASG LOGISTIC ROMPIT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 38,2 %▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 73,6 K RON | |
| 10 | 10.SBN LOGISTIC CENTER S.R.L.= | Sat Caloteşti, Comuna Budeasa, Argeş | 37,4 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 425,3 K RON | |
| 11 | 11.ALBIMAR AUTO LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 34 %— | — | — | 279,4 K RON |
| 12 | 12.EDVA TRANSPORT & SPEDITION S.R.L.▼ 9 | Sat Coşeri, Comuna Căteasca, Argeş | 30,3 %▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 121,2 K RON | |
| 13 | 13.GAS SPEED SRL▲ 7 | Oraş Mioveni, Argeş | 29,1 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 205,6 K RON | |
| 14 | 14.PRIMO PRO SOLUTION S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 28,1 %▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 5,9 K RON | |
| 15 | 15.IDS OLAC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 27,4 %— | — | — | 317,8 K RON |
| 16 | 16.DAMAROM TRADING SRL▲ 5 | Sat Lereşti, Comuna Lereşti, Argeş | 26,4 %▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 60,8 K RON | |
| 17 | 17.OLTSPED INTERNATIONAL LOGISTIC SERVICES SRL▲ 37 | Sat Izvorani, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 26,2 %— | — | 555,2 K RON | |
| 18 | 18.ALMADOR FREIGHT FORWARDING SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 25,8 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 19 | 19.EUROGROUP SPEDITION SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,1 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 20 | 20.EE MOBILITY SUPPLIERS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 23,3 %▲ 268 % | ▲ 268 % | 187,9 K RON | |
| 21 | 21.ARS ALTMANN RO SRL▼ 4 | Sat Leordeni, Comuna Leordeni, Argeş | 17,8 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 6,1 mil. RON | |
| 22 | 22.MODI PREST S.R.L.▲ 37 | Sat Bârloi, Comuna Bogaţi, Argeş | 16,8 %— | — | 1,2 K RON | |
| 23 | 23.WASTE LOGISTIC GRUP S.R.L.nou | Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş | 15 %— | — | — | 361,1 K RON |
| 24 | 24.ESE PRUSA LOGISTICS SRL▲ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13,9 %▲ 197,9 % | ▲ 197,9 % | 525 K RON | |
| 25 | 25.CLARNIC CONSTANCE SRLnou | Sat Mustăţeşti, Comuna Valea Iaşului, Argeş | 13,6 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 405,5 K RON | |
| 26 | 26.TRANS ELLY SPEDITION SRL▲ 11 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 12,7 %▲ 83 % | ▲ 83 % | 694,1 K RON | |
| 27 | 27.LOGITRANS MOND SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,4 %▲ 49 % | ▲ 49 % | 700,6 K RON | |
| 28 | 28.ZIAN TRANS LOGISTIC S.R.L.nou | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 11,7 %— | — | — | 169,8 K RON |
| 29 | 29.QUATTRO INTERSPED SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11,4 %▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 13,9 mil. RON | |
| 30 | 30.ARIS TOP LOGISTIC S.R.L.▼ 1 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 11,3 %▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 219,3 K RON | |
| 31 | 31.RMC PLAZA INVEST S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 11,2 %— | — | — | 9,3 K RON |
| 32 | 32.VOR TRANS EXPEDITII SRL▼ 1 | Sat Albeşti, Comuna Albeştii de Muscel, Argeş | 11,2 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 88 K RON | |
| 33 | 33.TRANS DYNAMIC SOLUTIONS SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11,2 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 209,3 K RON | |
| 34 | 34.ACTIV TOP TRANS EXPRESS SRL▲ 1 | Sat Dinculeşti, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 10,6 %▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 444,6 K RON | |
| 35 | 35.TRACDARO AUTO SRL▼ 22 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 10,2 %▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | 91 K RON | |
| 36 | 36.ROMSPED CARGO SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,6 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 573,4 K RON | |
| 37 | 37.TRANSPORT COIL & GOODS SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 432,1 K RON | |
| 38 | 38.EDY ONE PROJECT S.R.L.▼ 16 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 8,1 %▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 154,1 K RON | |
| 39 | 39.CARGO EXPRES SPEDITION SA▲ 1 | Sat Purcăreni, Comuna Miceşti, Argeş | 7,1 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 714,4 K RON | |
| 40 | 40.AMCO SERVICES LOGISTICS SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,7 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 584,1 K RON | |
| 41 | 41.ERVIC TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,3 %— | — | — | 18,4 K RON |
| 42 | 42.CONCORDE SPEED AAS SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,6 %▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 380 RON | |
| 43 | 43.LSA TRANSPORTURI S.R.L.▲ 9 | Sat Poiana Lacului, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 4,4 %— | — | 13,2 K RON | |
| 44 | 44.TRANSALBERT EXPRESS S.R.L.nou | Sat Drăghici, Comuna Mihăeşti, Argeş | 3,8 %— | — | — | 25 K RON |
| 45 | 45.EURO INTERMED EXPRESS S.R.L.▼ 19 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3,7 %▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | 563 RON | |
| 46 | 46.MB CZECH IMPORT LOGISTIC SRL▼ 23 | Sat Zigoneni, Comuna Băiculeşti, Argeş | 2,7 %▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 408,2 K RON | |
| 47 | 47.M.V.O. TRANS SPEED PERFECT SRL▲ 9 | Sat Baloteasca, Comuna Leordeni, Argeş | 2,4 %— | — | 22,4 K RON | |
| 48 | 48.DACOTI LAVI CONSULTING SRL▼ 34 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 %▼ 93,7 % | ▼ 93,7 % | 126 RON | |
| 49 | 49.VALSPEED TRANSCARGO S.R.L.▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 %▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 48,6 K RON | |
| 50 | 50.TRUCKNET ENTERPRISE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,3 %▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 30,8 K RON | |
| 51 | 51.ELTRA LOGIS SRL▼ 7 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 2,2 %▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 860,5 K RON | |
| 52 | 52.ALBERT COMIMPEX CASĂ DE EXPEDIŢIE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 %▼ 67 % | ▼ 67 % | 243,6 K RON | |
| 53 | 53.SASCO LOGISTIC SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,9 %▲ 272,6 % | ▲ 272,6 % | 28,8 K RON | |
| 54 | 54.OPIUM SECRET SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 45 K RON | |
| 55 | 55.CO EXO TRANS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 56 | 56.CONSTRUCT SPEDITION MARA SRL▼ 17 | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,5 %▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | 163,3 K RON | |
| 57 | 57.B.A.T. EUROPEAN LOGISTICS SRL▼ 9 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,4 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 78,8 K RON | |
| 58 | 58.LARA TRADE CORPORATION S.R.L.▼ 11 | Sat Gălăşeşti, Comuna Budeasa, Argeş | 1,2 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 237,3 K RON | |
| 59 | 59.FOXTRANS SERVICES SRL▼ 44 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 %▼ 96,8 % | ▼ 96,8 % | 6,4 K RON | |
| 60 | 60.ADIDEN EXPEDIŢII ARG SRL▼ 9 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1 %▲ 140,5 % | ▲ 140,5 % | 11,8 K RON | |
| 61 | 61.GLOBAL CURIER LOGISTIC S.R.L.▼ 12 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 0,8 %▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 7,6 K RON | |
| 62 | 62.EUROPEAN LOGISTICS SRL▼ 17 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -1,9 %▼ 202,1 % | ▼ 202,1 % | -3,6 mil. RON | |
| 63 | 63.CARLUC GEOLA S.R.L.nou | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | -8,3 %▼ 141 % | ▼ 141 % | -156,5 K RON | |
| 64 | 64.PAM LOGISTIC INVEST AG S.R.L.nou | Comuna Bradu, Argeş | -14,4 %— | — | — | -331 RON |
| 65 | 65.KOLECTIV LOGISTICS SRL▼ 47 | Sat Morăreşti, Comuna Morăreşti, Argeş | -15,7 %▼ 174,6 % | ▼ 174,6 % | -6,3 K RON | |
| 66 | 66.CARGO SPRINT IDEEA SRLnou | Sat Păduroiu din Vale, Comuna Poiana Lacului, Argeş | -29,7 %— | — | -6,5 K RON | |
| 67 | 67.MARBO EXPRES LOGISTICS SRL▼ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | -41,8 %▼ 644,9 % | ▼ 644,9 % | -15,4 K RON | |
| 68 | 68.GLOBAL CARGO EXPEDITII S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -53,9 %— | — | — | -6,8 K RON |
| 69 | 69.CONEINT CONCEPT CENTER S.R.L.▼ 14 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -62,5 %— | — | -92,5 K RON | |
| 70 | 70.RHEA MUSAE SRL▼ 46 | Sat Dârmăneşti, Comuna Dîrmăneşti, Argeş | -81,6 %▼ 719,9 % | ▼ 719,9 % | -72,2 K RON | |
| 71 | 71.SIB LOGISTICK S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -194 %▼ 434,4 % | ▼ 434,4 % | -42,8 K RON | |
| 72 | 72.CONSULTING ASSISTANCE ENTERPRISES MANAGEMENT-CAEM SRL▼ 14 | Sat Vâlcelele, Comuna Merişani, Argeş | -853,9 %— | — | -139,3 K RON | |
| 73 | 73.DDT EXPRESS S.R.L.nou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -2.142 %— | — | — | -27,5 K RON |