Top 100 firme — Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi, Argeș după marjă netă în 2024
111 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -203,6 %, iar liderul atinge 73,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VIOMAR V.S.A. SRL▲ 3 | Sat Ciupa-Mănciulescu, Comuna Răteşti, Argeş | 73,9 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 20 K RON | |
| 2 | 2.DELECT SOFT SOLUTION S.R.L.▲ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 66,5 %▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 466,9 K RON | |
| 3 | 3.ENERGY DELIVERY&SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Stroeşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 63,4 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 4 | 4.BOERU MULTISERVICE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 62,4 %▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 429,8 K RON | |
| 5 | 5.AUTOTRANSFER LOGISTIC SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 52,3 %— | — | 479 RON | |
| 6 | 6.ANA LAUR TRANS 79 S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 47,2 %— | — | — | 28,8 K RON |
| 7 | 7.OM TARE TUTTARE S.R.L.▲ 18 | Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia, Argeş | 41,7 %▲ 127 % | ▲ 127 % | 31,9 K RON | |
| 8 | 8.CAZ TRANSPORT ALTERNATIV S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 36,9 %— | — | — | 3 K RON |
| 9 | 9.C & L NOLEGGIO S.R.L.▲ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 34,8 %▲ 269,5 % | ▲ 269,5 % | 15,8 K RON | |
| 10 | 10.FEERIC CREATIV OPTIM SRL▲ 61 | Municipiul Piteşti, Argeş | 34,6 %— | — | 29,9 K RON | |
| 11 | 11.TITI & TAT S.R.L.nou | Sat Suseni, Comuna Suseni, Argeş | 34,3 %— | — | — | 8,6 K RON |
| 12 | 12.TRANSIDEBOB S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 30,8 %— | — | — | 12,9 K RON |
| 13 | 13.ŞTEFIMAR TOP SPEDITION SRL▲ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 29,8 %▲ 244,1 % | ▲ 244,1 % | 27,5 K RON | |
| 14 | 14.PREST-SERV ALEXANDRU SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 26,7 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 55,5 K RON | |
| 15 | 15.DUMION SPEED ELCOR SRL▲ 14 | Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş | 26,7 %▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 50,9 K RON | |
| 16 | 16.ASTRA TRANSPORT SHUTTLE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 26,7 %▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 654,6 K RON | |
| 17 | 17.STAR TUNING TRANSPORT S.R.L.▲ 1 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 23,5 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 59,5 K RON | |
| 18 | 18.ASB ALTERNATIVE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 23,3 %— | — | — | 86 K RON |
| 19 | 19.WYO TOP TRANS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 22 %— | — | — | 94,3 K RON |
| 20 | 20.TLG ALTERNATIV SPEDITION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 20,9 %— | — | — | 5,5 K RON |
| 21 | 21.HIGH TECH INOVATION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 19,4 %— | — | 14,1 K RON | |
| 22 | 22.BXN ŞTEFAN SPEDITION S.R.L.▲ 68 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 18,8 %— | — | 1,4 K RON | |
| 23 | 23.SSDTRANS S.R.L.▲ 77 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 18,5 %— | — | 42,7 K RON | |
| 24 | 24.GEOALIMAR TURISM SRL▲ 41 | Municipiul Piteşti, Argeş | 18,2 %— | — | 63,2 K RON | |
| 25 | 25.RBI DRIVERS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 17,8 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 1,5 K RON | |
| 26 | 26.ROM-EURO-EXPRES SRL▲ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 17,3 %▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 13,8 K RON | |
| 27 | 27.TRANSPRINTER MOTOPATY SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 17,1 %▲ 163 % | ▲ 163 % | 13,5 K RON | |
| 28 | 28.PARTENER TOP AUTO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 17,1 %— | — | — | 9 K RON |
| 29 | 29.VIAN TUR INVEST SRL▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 16,9 %▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | 4,3 K RON | |
| 30 | 30.CARGO TRANS NĂSTASE S.R.L.▲ 47 | Municipiul Piteşti, Argeş | 14,5 %— | — | 1,8 K RON | |
| 31 | 31.LWD EXPRESS S.R.L.▲ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13,4 %— | — | 4,2 K RON | |
| 32 | 32.COSMIN RIDE SAFE S.R.L.nou | Sat Viişoara, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 13 %— | — | — | 8,3 K RON |
| 33 | 33.MARIMAR LOGISTIC STAR SRL▲ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,2 %▲ 208,3 % | ▲ 208,3 % | 71,2 K RON | |
| 34 | 34.SDSENSE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 12 %— | — | — | 823 RON |
| 35 | 35.MIHAI TRANS 2001 SRL▲ 62 | Oraş Mioveni, Argeş | 11,2 %— | — | 16,7 K RON | |
| 36 | 36.FR AURORA CONSULT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,3 %▲ 52 % | ▲ 52 % | 41,2 K RON | |
| 37 | 37.DIANA TRANS ACHIM 2003 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,1 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 370,1 K RON | |
| 38 | 38.MARCOMAR RACE S.R.L.▼ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,1 %▼ 79,8 % | ▼ 79,8 % | 1,6 K RON | |
| 39 | 39.CRISMIDAR SPEDITION S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8,8 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 23,4 K RON | |
| 40 | 40.CONTINENTAL FAST LINE SRL▼ 5 | Oraş Mioveni, Argeş | 7,2 %▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 41 | 41.AS RIDE SHARING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,9 %▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 2,1 K RON | |
| 42 | 42.GR TRAVEL GO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,6 %— | — | — | 298 RON |
| 43 | 43.DUORUX MODERN TRANS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,2 %— | — | 38 K RON | |
| 44 | 44.ASTRA TRANSPORT SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.C & D TOUR MOTOR AG. 2003 SRL▲ 3 | Sat Cicăneşti, Comuna Cicăneşti, Argeş | 5,6 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 29,3 K RON | |
| 46 | 46.TAXI DRIVE SOPHIA S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 5,2 %▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 823 RON | |
| 47 | 47.ASTRA SA▲ 29 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,5 %— | — | 40,1 K RON | |
| 48 | 48.INDUSTRIAL CARGO CONCEPT S.R.L.▼ 21 | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | 4,4 %▼ 74,5 % | ▼ 74,5 % | 94,4 K RON | |
| 49 | 49.CROSSLINE TRAVEL SRL▼ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,4 %▼ 91,8 % | ▼ 91,8 % | 4,9 K RON | |
| 50 | 50.FYODOR ALEKSEY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,3 %— | — | — | 3 K RON |
| 51 | 51.ERIKATY AG S.R.L.▼ 41 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,2 %▼ 91,4 % | ▼ 91,4 % | 5,5 K RON | |
| 52 | 52.ADEZEUS EXCLUSIVE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 4,1 %▲ 157,9 % | ▲ 157,9 % | 4,5 K RON | |
| 53 | 53.XENY-ELY TRANS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 4 %— | — | — | 2,3 K RON |
| 54 | 54.TRANS COV NECDAFI S.R.L.= | Sat Leordeni, Comuna Leordeni, Argeş | 2,9 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 17,9 K RON | |
| 55 | 55.PATRICK CAR TRANS S.R.L.▼ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 %▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | 7 K RON | |
| 56 | 56.MATIAS RIDE SHERING S.R.L.▲ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 %— | — | 17,6 K RON | |
| 57 | 57.DANVI TOP EXPEDIŢII SRL▼ 7 | Sat Suseni, Comuna Suseni, Argeş | 2,5 %▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 714,5 K RON | |
| 58 | 58.EXPLORELLA TUR COMPANY S.R.L.▼ 38 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 %▼ 90,3 % | ▼ 90,3 % | 10,7 K RON | |
| 59 | 59.LEX SERVICES S.R.L.▼ 15 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,2 %▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 1,2 K RON | |
| 60 | 60.CLS SMART TOUR S.R.L.▲ 8 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 2,2 %— | — | 3,6 K RON | |
| 61 | 61.ASS TRAVEL NICE SRL▲ 14 | Oraş Mioveni, Argeş | 2,1 %— | — | 2,2 K RON | |
| 62 | 62.GORGONIA TUR SRL▼ 30 | Sat Gliganu de Jos, Comuna Rociu, Argeş | 1,9 %▼ 85,9 % | ▼ 85,9 % | 22,5 K RON | |
| 63 | 63.CORNERICH S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,8 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 64 | 64.VALY GEMATOUR SRL▼ 13 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,7 %▼ 60 % | ▼ 60 % | 6,3 K RON | |
| 65 | 65.TEOFLAV MARI TRANS SRL▼ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,4 %▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 4,1 K RON | |
| 66 | 66.GUT TRANSLUX S.R.L.▼ 43 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,3 %▼ 93,5 % | ▼ 93,5 % | 1,1 K RON | |
| 67 | 67.SUCCESS PROMENADA S.R.L.▼ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 %▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 570 RON | |
| 68 | 68.ANDREI DRIVER S.R.L.▲ 21 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 0,9 %— | — | 670 RON | |
| 69 | 69.ACCES AUTO TRANSPORT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1 %— | — | -975 RON | |
| 70 | 70.ALPRINTO NEW DESIGN S.R.L.▼ 51 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 %▼ 107,2 % | ▼ 107,2 % | -4,7 K RON | |
| 71 | 71.SAJA S.R.L.▼ 43 | Municipiul Câmpulung, Argeş | -2,6 %▼ 114,9 % | ▼ 114,9 % | -6,4 K RON | |
| 72 | 72.DAN CĂPITAN DE PLAI S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -7,1 %— | — | — | -1,2 K RON |
| 73 | 73.MARIO TOP EXPERT S.R.L.▲ 18 | Sat Zărneşti, Comuna Mălureni, Argeş | -9,6 %— | — | -3,5 K RON | |
| 74 | 74.TEODORE TRANS SERVICE S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -11 %— | — | — | -13,6 K RON |
| 75 | 75.KR MUSCEL TUR S.R.L.▼ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | -12,1 %— | — | -19,3 K RON | |
| 76 | 76.VADUMI PROFESSIONAL SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -13,5 %— | — | — | -3,5 K RON |
| 77 | 77.ALPIN STAR SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | -14,2 %▼ 1.769,4 % | ▼ 1.769,4 % | -2,4 mil. RON | |
| 78 | 78.TUDOR GLOBAL TRANSPORT S.R.L.▼ 29 | Sat Sămara, Comuna Poiana Lacului, Argeş | -15,1 %▼ 376,8 % | ▼ 376,8 % | -110,2 K RON | |
| 79 | 79.ANAŞTEF TOP TRANS SRL▼ 10 | Oraş Mioveni, Argeş | -15,7 %— | — | -24,8 K RON | |
| 80 | 80.RARIS AUTO TRANSPORT S.R.L.▲ 6 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -16,4 %— | — | -64 K RON | |
| 81 | 81.EVM RIDESHARING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -21,6 %— | — | — | -2,9 K RON |
| 82 | 82.MARIO D SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | -22,5 %— | — | -50,5 K RON | |
| 83 | 83.TRIO VIDAN S.R.L.▼ 5 | Sat Jupăneşti, Comuna Coşeşti, Argeş | -26 %— | — | -1,9 K RON | |
| 84 | 84.COSTY DORINEL TRANS SRL▼ 31 | Sat Ioneşti, Comuna Buzoeşti, Argeş | -31,1 %▼ 897,4 % | ▼ 897,4 % | -39,2 K RON | |
| 85 | 85.MAROX TRANSPER SRL▼ 6 | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | -35,8 %— | — | -122 K RON | |
| 86 | 86.RAZVAN SI LIVIU SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | -38,2 %— | — | -173,6 K RON | |
| 87 | 87.EUROTRAVEL REISEN BUS S.R.L.▼ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | -38,8 %▼ 587,6 % | ▼ 587,6 % | -49,5 K RON | |
| 88 | 88.MARYNATY S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -42,1 %— | — | — | -1,8 K RON |
| 89 | 89.RIDE SHARING ANIM S.R.L.▼ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | -42,9 %— | — | -382,8 K RON | |
| 90 | 90.MAER AUTO DRIVE S.R.L.▼ 69 | Municipiul Piteşti, Argeş | -44,2 %▼ 304,1 % | ▼ 304,1 % | -23,5 K RON | |
| 91 | 91.MEHIGHSPEEDWHEELS S.R.L.▼ 89 | Municipiul Piteşti, Argeş | -47,6 %▼ 157 % | ▼ 157 % | -1,8 K RON | |
| 92 | 92.SLV ORIENT STAR S.R.L.▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | -53,5 %— | — | -2,9 K RON | |
| 93 | 93.ROBERT DRG TRANSPORT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | -81,2 %— | — | -83,4 K RON | |
| 94 | 94.NFL DRIVE TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -86,7 %— | — | — | -7,7 K RON |
| 95 | 95.DERYA VIP CLASS TURIZM S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -98,5 %— | — | — | -61,7 K RON |
| 96 | 96.NICOLAE STĂNOIU DRIVING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -122,9 %— | — | — | -4,9 K RON |
| 97 | 97.MNK MOBIL MERIDIAN S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | -127,8 %— | — | -27,1 K RON | |
| 98 | 98.ALEX PAIDOM S.R.L.▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | -169,5 %— | — | -40,8 K RON | |
| 99 | 99.ALF UNIC RENT A CAR S.R.L.▼ 83 | Municipiul Piteşti, Argeş | -170,1 %▼ 630,8 % | ▼ 630,8 % | -235,4 K RON | |
| 100 | 100.AUTO CARRERA CARS S.R.L.▼ 69 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | -203,6 %▼ 1.602,8 % | ▼ 1.602,8 % | -250,5 K RON |