Top 100 firme — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a., Arad după marjă netă în 2024
111 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -20,9 %, iar liderul atinge 84,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DVT PREST SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 84,7 %— | — | — | 237,8 K RON |
| 2 | 2.AC MET SEBIȘ S.R.L.nou | Loc. Sebiş, Oraş Sebiş, Arad | 84,3 %— | — | — | 37,9 K RON |
| 3 | 3.STIL EURO CONSTRUCT HOLDING SRL▲ 4 | Municipiul Arad, Arad | 81 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 89,9 K RON | |
| 4 | 4.AAG ENVIRONMENTAL CONSULTING S.R.L.▲ 12 | Municipiul Arad, Arad | 77,6 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 32,2 K RON | |
| 5 | 5.PYGMALION CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Arad, Arad | 76,7 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 180,9 K RON | |
| 6 | 6.EURO CHAMP S.R.L.▼ 1 | Sat Turnu, Oraş Pecica, Arad | 76 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 220,7 K RON | |
| 7 | 7.TOPYCAD S.R.L.nou | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 75,4 %— | — | — | 148,1 K RON |
| 8 | 8.OMT ENERGY MANAGER S.R.L.▲ 62 | Municipiul Arad, Arad | 75,4 %▲ 609,6 % | ▲ 609,6 % | 98,8 K RON | |
| 9 | 9.C.R.E.D. SERVICII INTEGRATE S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 75 %— | — | — | 170,1 K RON |
| 10 | 10.SIGMA D.C. WORK S.R.L.▲ 1 | Municipiul Arad, Arad | 74,8 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 166,5 K RON | |
| 11 | 11.HELI NPC OFFICE SRL▼ 5 | Municipiul Arad, Arad | 73,6 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 431,1 K RON | |
| 12 | 12.EHS INTEGRATED SERVICES S.R.L.▲ 7 | Sat Zădăreni, Comuna Zădăreni, Arad | 68,6 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 135,1 K RON | |
| 13 | 13.COMPIES SERVICE S.R.L.= | Municipiul Arad, Arad | 67,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 14 | 14.VKM PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 66,4 %— | — | — | 65,7 K RON |
| 15 | 15.ELIAS EXPERT S.R.L.▼ 3 | Loc. Pâncota, Oraş Pâncota, Arad | 65,2 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 384,9 K RON | |
| 16 | 16.EDERA SERVITECH SRL▲ 58 | Municipiul Arad, Arad | 64,4 %▲ 1.133,1 % | ▲ 1.133,1 % | 12 K RON | |
| 17 | 17.CRISTVAL TEHNIC S.R.L.▲ 3 | Loc. Ineu, Oraş Ineu, Arad | 64,1 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 187,6 K RON | |
| 18 | 18.BIWINE CONSULTING S.R.L.▲ 4 | Sat Livada, Comuna Livada, Arad | 63,6 %▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 76,3 K RON | |
| 19 | 19.SSM ANDU FIRE CONSULTING SRL▲ 58 | Municipiul Arad, Arad | 62,3 %▲ 1.522,7 % | ▲ 1.522,7 % | 68,9 K RON | |
| 20 | 20.DRAGOIU EVAL SECURITY SRL▲ 32 | Municipiul Arad, Arad | 61,8 %▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 83,6 K RON | |
| 21 | 21.SANSIGMUN SRL▲ 5 | Municipiul Arad, Arad | 61,2 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 165,5 K RON | |
| 22 | 22.ABASCUS S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 60,7 %— | — | — | 126,2 K RON |
| 23 | 23.CONSULTEXTIL SRL= | Municipiul Arad, Arad | 60,4 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 156,5 K RON | |
| 24 | 24.CONSULTANTA SSM PSI SRL▲ 20 | Oraş Pecica, Arad | 60,1 %▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 135,7 K RON | |
| 25 | 25.PROWATT CONSTRUCT SRL▼ 10 | Sat Frumuşeni, Comuna Frumuşeni, Arad | 59 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 187 K RON | |
| 26 | 26.PEDCON P & DE SRL▲ 63 | Municipiul Arad, Arad | 55,9 %— | — | 165,8 K RON | |
| 27 | 27.TEHNO MIRCONFEX SRL▲ 3 | Municipiul Arad, Arad | 54,5 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 123,3 K RON | |
| 28 | 28.CORIS PROTECT & CONSULT S.R.L.▼ 3 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 54,4 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 29,9 K RON | |
| 29 | 29.BUSINESS SOLUTIONS FOR YOU S.R.L.nou | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 54,1 %— | — | — | 161,7 K RON |
| 30 | 30.AIS BUSINESS ARAD S.R.L.▲ 11 | Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu Nou, Arad | 53,8 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 298,5 K RON | |
| 31 | 31.INTENSIV SYA TRADING SRL▲ 20 | Municipiul Arad, Arad | 53,2 %▲ 54,2 % | ▲ 54,2 % | 243,4 K RON | |
| 32 | 32.WEDA TEHNOCONSULTING SRL▼ 1 | Oraş Pecica, Arad | 52,6 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 215,5 K RON | |
| 33 | 33.BDF ASSISTANCE COMPANY SRL▲ 14 | Municipiul Arad, Arad | 51,5 %▲ 36 % | ▲ 36 % | 499,6 K RON | |
| 34 | 34.DSP PROTECT CONSULTING S.R.L.nou | Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad | 51,4 %— | — | — | 33,9 K RON |
| 35 | 35.COSMO MERCURY SRL▼ 11 | Municipiul Arad, Arad | 51,3 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 128,5 K RON | |
| 36 | 36.AVANTI POINT CONSULT▼ 19 | Municipiul Arad, Arad | 51,2 %▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 98,2 K RON | |
| 37 | 37.AGROGONDICULA PLANT S.R.L.▲ 29 | Loc. Pâncota, Oraş Pâncota, Arad | 51,2 %▲ 199,2 % | ▲ 199,2 % | 50,9 K RON | |
| 38 | 38.SECMUN D.N.S. SRL▼ 5 | Sat Sâmbăteni, Comuna Păuliş, Arad | 49,8 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 91,8 K RON | |
| 39 | 39.AMAC SAFETY S.R.L.▼ 11 | Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-Criş, Arad | 48,1 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 121,4 K RON | |
| 40 | 40.TOPCROP EXPERT S.R.L.= | Sat Sâmbăteni, Comuna Păuliş, Arad | 47,2 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 127,9 K RON | |
| 41 | 41.AGRO SPS CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 47,2 %— | — | — | 58,2 K RON |
| 42 | 42.ASI EVA PROTECT SRL▲ 18 | Municipiul Arad, Arad | 47,1 %▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 131,2 K RON | |
| 43 | 43.ȚESĂTURA ARĂDEANĂ S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 46 %— | — | 3,6 K RON | |
| 44 | 44.MANAGEMENT RISK RANGU SRL▼ 8 | Municipiul Arad, Arad | 44,9 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 73,7 K RON | |
| 45 | 45.ANTONIO 03 SERVICE SRL▼ 36 | Oraş Pecica, Arad | 42,6 %▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 42,4 K RON | |
| 46 | 46.SPEED DOC DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 42,4 %— | — | — | 21,5 K RON |
| 47 | 47.ELISANY HOLDING SRL▼ 9 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 42,3 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 472,3 K RON | |
| 48 | 48.EXPERT PERFORMANCE SRL▲ 46 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 41,1 %— | — | 40,9 K RON | |
| 49 | 49.BEST PROJECT CONSULT S.R.L.▼ 31 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 40,1 %▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 119,6 K RON | |
| 50 | 50.INTERESAN SRL▲ 5 | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 39,5 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 59,7 K RON | |
| 51 | 51.FMC ARAD EXPERT S.R.L.▼ 37 | Municipiul Arad, Arad | 39 %▼ 42 % | ▼ 42 % | 115,4 K RON | |
| 52 | 52.PSI INSPECT FIRE SRL▼ 13 | Municipiul Arad, Arad | 38,4 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 61,5 K RON | |
| 53 | 53.SUPPORT EOS CONSULTING SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 38,2 %▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 103,2 K RON | |
| 54 | 54.ADT TRIDENT SMART SOLUTIONS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Arad, Arad | 37,8 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 39,8 K RON | |
| 55 | 55.RSD CONT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Arad, Arad | 36,4 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 60,2 K RON | |
| 56 | 56.GEO SEPSI SEM S.R.L.▼ 24 | Municipiul Arad, Arad | 35,6 %▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 56,8 K RON | |
| 57 | 57.SAFETY NIDA & CO S.R.L.▼ 20 | Municipiul Arad, Arad | 34,7 %▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 23,3 K RON | |
| 58 | 58.CONSULTING PSI SRL▼ 15 | Municipiul Arad, Arad | 34,7 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 97,8 K RON | |
| 59 | 59.PREVENTION FIRE & WORK S.R.L.nou | Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad | 32,6 %— | — | — | 31,7 K RON |
| 60 | 60.PLANET PROGRAM INTERNATIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Arad, Arad | 31,9 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 222,9 K RON | |
| 61 | 61.OFFICE TDC CONSULTING S.R.L.▲ 41 | Municipiul Arad, Arad | 31 %— | — | 14,8 K RON | |
| 62 | 62.SERVICE-PLACE SRL▲ 13 | Municipiul Arad, Arad | 30,3 %▲ 544,5 % | ▲ 544,5 % | 5,1 K RON | |
| 63 | 63.MOV SI VERDE S.R.L.nou | Sat Andrei Şaguna, Comuna Zimandu Nou, Arad | 29,1 %— | — | — | 2 K RON |
| 64 | 64.PLANET PROGRAM SRL▼ 10 | Municipiul Arad, Arad | 28,5 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 288,5 K RON | |
| 65 | 65.DAIKOKUTEN S.R.L.= | Municipiul Arad, Arad | 27,6 %▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 246,7 K RON | |
| 66 | 66.PROMPTCAD-DANI SRL▲ 5 | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 26,5 %▲ 207,7 % | ▲ 207,7 % | 510,9 K RON | |
| 67 | 67.MAXMARK POWER SRL▲ 21 | Municipiul Arad, Arad | 24,3 %— | — | 31,1 K RON | |
| 68 | 68.PRIMERO SIGLO SRL▼ 26 | Municipiul Arad, Arad | 23,5 %▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 38,6 K RON | |
| 69 | 69.HANAH CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Arad, Arad | 22,6 %▼ 39 % | ▼ 39 % | 55,1 K RON | |
| 70 | 70.SERVICE MOBIL P.S.I. TEHNOFOC SRL▼ 12 | Municipiul Arad, Arad | 22,5 %▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 31 K RON | |
| 71 | 71.SAVYUS CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Arad, Arad | 19 %▲ 417,1 % | ▲ 417,1 % | 93,4 K RON | |
| 72 | 72.MUNSERV SRL▼ 19 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 14,9 %▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | 37,3 K RON | |
| 73 | 73.LORENZO 67 SERVICE SRL▼ 39 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 14,5 %▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 83,4 K RON | |
| 74 | 74.MARIUS VUCULESCU PRIME FITNESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Şoimoş, Oraş Lipova, Arad | 14,4 %— | — | — | 21,4 K RON |
| 75 | 75.GENERAL CONSULT LIMITED S.R.L.▼ 54 | Municipiul Arad, Arad | 14,2 %▼ 76,8 % | ▼ 76,8 % | 2,8 K RON | |
| 76 | 76.NGPSOLUTION S.R.L.▲ 16 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 12,6 %— | — | 16,5 K RON | |
| 77 | 77.INTER DAN SRL▲ 19 | Municipiul Arad, Arad | 10,8 %— | — | 8,5 K RON | |
| 78 | 78.HOLISTIC MOVEMENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Arad, Arad | 9,9 %▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 17,8 K RON | |
| 79 | 79.NETI BRAND S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | 8,2 %— | — | — | 1 K RON |
| 80 | 80.TRADEING R-CO SRL▲ 18 | Municipiul Arad, Arad | 6,9 %— | — | 5,9 K RON | |
| 81 | 81.CALEM - DOR SRL▲ 10 | Loc. Ineu, Oraş Ineu, Arad | 6,3 %— | — | 5,5 K RON | |
| 82 | 82.ALB GLOBAL & CO S.R.L.▼ 47 | Loc. Radna, Oraş Lipova, Arad | 6,2 %▼ 87,3 % | ▼ 87,3 % | 17,4 K RON | |
| 83 | 83.LASER CLEAR ROOM SRL▲ 1 | Municipiul Arad, Arad | 6 %— | — | 15,4 K RON | |
| 84 | 84.PARTENERII R.U.S.E.P. SRL▼ 4 | Municipiul Arad, Arad | 5,9 %▲ 261,4 % | ▲ 261,4 % | 7,4 K RON | |
| 85 | 85.FOTINITERA SRL▼ 16 | Municipiul Arad, Arad | 5,8 %▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 3,2 K RON | |
| 86 | 86.SIGMUN MB 2013 SRL▼ 7 | Municipiul Arad, Arad | 5,7 %▲ 195,3 % | ▲ 195,3 % | 4,2 K RON | |
| 87 | 87.MANAGEMENT NETWORK S.R.L.▼ 77 | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 5,6 %▼ 91,8 % | ▼ 91,8 % | 13,8 K RON | |
| 88 | 88.BEST SOLUTION RADIAN S.R.L.▼ 31 | Municipiul Arad, Arad | 4,1 %▼ 86,1 % | ▼ 86,1 % | 12,8 K RON | |
| 89 | 89.PROMUN SRL▲ 11 | Municipiul Arad, Arad | 4 %— | — | 4,4 K RON | |
| 90 | 90.UNIC OPTIM FINE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Arad, Arad | 2 %▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 4,2 K RON | |
| 91 | 91.PROMSAFE CONSULTING & SERVICES S.R.L.▼ 24 | Sat Cuied, Comuna Buteni, Arad | 1,2 %▼ 93 % | ▼ 93 % | 3,1 K RON | |
| 92 | 92.INFINITY TOP TEAM AGENCY SRL▼ 6 | Municipiul Arad, Arad | 1,2 %— | — | 1,8 K RON | |
| 93 | 93.ARODEX CONSULTING SRL▼ 43 | Municipiul Arad, Arad | 0,8 %▼ 97,8 % | ▼ 97,8 % | 13 K RON | |
| 94 | 94.ALR VISION S.R.L.nou | Municipiul Arad, Arad | -1,5 %— | — | — | -14,3 K RON |
| 95 | 95.N 2973 SRL▼ 12 | Municipiul Arad, Arad | -3,2 %▼ 3.036,4 % | ▼ 3.036,4 % | -1,4 K RON | |
| 96 | 96.PAPER TO SCREEN S.R.L.▲ 10 | Sat Măderat, Oraş Pâncota, Arad | -8,1 %— | — | -566 RON | |
| 97 | 97.CONSULTANȚĂ ÎN AFACERI ȘI MANAGEMENT ARAD S.R.L.▼ 12 | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | -11 %— | — | -31,7 K RON | |
| 98 | 98.AGER COMPANY SRL▼ 16 | Municipiul Arad, Arad | -15,7 %▼ 3.000 % | ▼ 3.000 % | -225,6 K RON | |
| 99 | 99.VALDEMA SRL▼ 9 | Municipiul Arad, Arad | -16,8 %— | — | -12,3 K RON | |
| 100 | 100.SARDORI SRL▼ 28 | Municipiul Arad, Arad | -20,9 %▼ 380,8 % | ▼ 380,8 % | -165,6 K RON |