Top 100 firme — Alte servicii personale n.c.a. după marjă netă în 2014
701 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 53,8 %, iar liderul atinge 145 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.YULIMVEST 98 SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 145 %— | — | — | 941 RON |
| 2 | 2.DIDI PET GROOMING SRL-Dnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 114,4 %— | — | — | 73,5 K RON |
| 3 | 3.SPRINTEXIM SRL▲ 34 | Municipiul Bacău, Bacău | 105,2 %▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 33,8 K RON | |
| 4 | 4.ADRIJEAN SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 104,7 %▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 6 K RON | |
| 5 | 5.SSGR IMOB SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 97,1 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,1 K RON | |
| 6 | 6.DELARCI SRL▲ 41 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 97 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 15,5 K RON | |
| 7 | 7.PROGADGETS SRL-D▲ 19 | Sat Palazu Mic, Comuna Mihail Kogălniceanu, Constanţa | 97 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 1,7 K RON | |
| 8 | 8.CHILLY PET HOTEL S.R.L.nou | Sat Suceagu, Comuna Baciu, Cluj | 96,9 %— | — | — | 475 RON |
| 9 | 9.CRIDA '94 TRADING SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,5 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 10,4 K RON | |
| 10 | 10.SPECIAL EVENT SRL▲ 563 | Oraş Gătaia, Timiş | 96,4 %— | — | 1,2 K RON | |
| 11 | 11.V & M CONCEPT INTERACTIV SRL▲ 587 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,6 %— | — | 8,8 K RON | |
| 12 | 12.DAVERO PROSPER SRL▼ 2 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 95,5 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 205,3 K RON | |
| 13 | 13.SC VICTOR & FRIENDS SERVICES SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 94,9 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 22,9 K RON | |
| 14 | 14.CAMBRAS SRL▲ 288 | Municipiul Braşov, Braşov | 94,4 %▲ 804,1 % | ▲ 804,1 % | 1,7 K RON | |
| 15 | 15.PRO RASTABAN SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 93,8 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 3,4 K RON | |
| 16 | 16.PORMED ACTIV SERV SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 92,5 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 165,6 K RON | |
| 17 | 17.OVIVASI BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 499 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 92 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 18 | 18.SKALA SERVICE SRL▲ 37 | Municipiul Craiova, Dolj | 91,2 %▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 26,6 K RON | |
| 19 | 19.AMIDO MARIAGE SRL▲ 125 | Municipiul Bacău, Bacău | 90,9 %▲ 145,7 % | ▲ 145,7 % | 2,4 K RON | |
| 20 | 20.CLUBUL DE EXCELENŢĂ CANINĂ PATROCLE SRL▲ 109 | Municipiul Braşov, Braşov | 89,7 %▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 217 RON | |
| 21 | 21.AUS DEM SCHESSBURG SRL▼ 3 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 89,4 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 1,6 K RON | |
| 22 | 22.GIOVANNI TIMIS SRLnou | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 89,1 %— | — | 175,4 K RON | |
| 23 | 23.PETER COM SRL▲ 13 | Sat Bancu, Comuna Ciucsângeorgiu, Harghita | 88,4 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 15,3 K RON | |
| 24 | 24.AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL▲ 238 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 87,4 %▲ 443,8 % | ▲ 443,8 % | 21,7 K RON | |
| 25 | 25.DOG TRAINING PROFESSIONAL SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85,4 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 51,2 K RON | |
| 26 | 26.CYBER STUDIO SRL▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 85 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 39 K RON | |
| 27 | 27.SPECIAL-ART DESIGN SRLnou | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 84 %— | — | 2,5 K RON | |
| 28 | 28.UNIREP SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 83,4 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 235,3 K RON | |
| 29 | 29.ABA BRAND CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 83,2 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 30 | 30.ELECTRIC SCOOTERS SRL▲ 647 | Municipiul Băileşti, Dolj | 82,3 %— | — | 10,5 K RON | |
| 31 | 31.C.I.S.A. ENGINEERING SRL▲ 454 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 81,3 %— | — | 82,6 K RON | |
| 32 | 32.EVENTUAL SRL▲ 38 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 80,8 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 217,8 K RON | |
| 33 | 33.DRAGON MOV 777 SRL▲ 84 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 80,1 %▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 46,6 K RON | |
| 34 | 34.TEOVLAD SERV SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 78,8 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 6,6 K RON | |
| 35 | 35.PUF SRL▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 78,8 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 66,2 K RON | |
| 36 | 36.CRIS SERVI COM SRL▲ 201 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 78,6 %▲ 305,8 % | ▲ 305,8 % | 26,3 K RON | |
| 37 | 37.SPIRALA PĂTRATĂ SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 78 %— | — | — | 50,1 K RON |
| 38 | 38.DORCAS TRANS COM SRL▲ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 77,8 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 29,4 K RON | |
| 39 | 39.DANCAM SRL▲ 39 | Municipiul Buzău, Buzău | 77,6 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 34 K RON | |
| 40 | 40.ILINCA IMPORT EXPORT SRL▲ 85 | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 76,6 %▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 6,9 K RON | |
| 41 | 41.STAMAR SERV SRL▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 75,9 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 34,6 K RON | |
| 42 | 42.FRUCTVISELI IMPEX SRL▲ 84 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 75,6 %▲ 77 % | ▲ 77 % | 40,4 K RON | |
| 43 | 43.MONAS MED SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,4 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 32 K RON | |
| 44 | 44.DARMA TTT GRUP SRL▲ 138 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,3 %▲ 169 % | ▲ 169 % | 4,5 K RON | |
| 45 | 45.VENERA SRL▲ 36 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 74,1 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 23,5 K RON | |
| 46 | 46.AXE TRADE COMP SRL▲ 208 | Municipiul Piteşti, Argeş | 73,9 %▲ 332,5 % | ▲ 332,5 % | 81,4 K RON | |
| 47 | 47.C & B PROD INVEST SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 73,4 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 41,8 K RON | |
| 48 | 48.HERBAL SRL▲ 649 | Sat Teliu, Comuna Teliu, Braşov | 72,6 %— | — | 3,8 K RON | |
| 49 | 49.BIZEXPERT SRL▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 71,8 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 86,1 K RON | |
| 50 | 50.SIV PARTENER S.R.L.nou | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 71,8 %▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 33,2 K RON | |
| 51 | 51.AQVA DECIMA SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 71,7 %▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 55,9 K RON | |
| 52 | 52.IMC AGRO INVEST S.R.L.▲ 28 | Loc. Vânju Mare, Oraş Vânju Mare, Mehedinţi | 71,5 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 41 K RON | |
| 53 | 53.OPES LINEA PREST SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 71,3 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 108,7 K RON | |
| 54 | 54.TIBO SERV SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 71,2 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 47,2 K RON | |
| 55 | 55.NASTGEN COM SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 71,2 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 6,3 K RON | |
| 56 | 56.LUCIPRIM COM SRL▼ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 69,9 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 3,1 K RON | |
| 57 | 57.MARKET INTRETINERE & SERVICE SRL▲ 529 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,8 %— | — | 399,5 K RON | |
| 58 | 58.MET-PRESTARI SRL▲ 277 | Sat Dolheştii-Mari, Comuna Dolheşti, Suceava | 69,7 %▲ 1.220,8 % | ▲ 1.220,8 % | 117,5 K RON | |
| 59 | 59.ASTEC TES SRLnou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 68,8 %— | — | 145,4 K RON | |
| 60 | 60.FASCYNO - IMPEX SRL▲ 484 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 68,2 %— | — | 25,5 K RON | |
| 61 | 61.BEST GENERATION SRL▲ 116 | Municipiul Braşov, Braşov | 67,8 %▲ 138,3 % | ▲ 138,3 % | 17,6 K RON | |
| 62 | 62.GABRIELI CONSULT SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 67,2 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 72,3 K RON | |
| 63 | 63.ACRYL STYLE LINE SRL▲ 29 | Municipiul Craiova, Dolj | 67,2 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 31 K RON | |
| 64 | 64.HEARTLAND CONSULTING SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 66,7 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 154,6 K RON | |
| 65 | 65.CANINA S.R.L.▲ 662 | Municipiul Oradea, Bihor | 66,5 %— | — | 29,9 K RON | |
| 66 | 66.INDEPENDENT FLUYD COMPANY SRL▼ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 66,1 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 172,2 K RON | |
| 67 | 67.M&P KOPS DESIGN SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 66 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 35 K RON | |
| 68 | 68.DOMARINA SRL▲ 19 | Loc. Dăbuleni, Oraş Dăbuleni, Dolj | 65,9 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 4,1 K RON | |
| 69 | 69.ALIAT CLUB SRL▲ 139 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 65,8 %▲ 184,8 % | ▲ 184,8 % | 84,8 K RON | |
| 70 | 70.INK-VAN TATTOO LUXURY SRLnou | Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-Criş, Arad | 65,2 %— | — | — | 606 RON |
| 71 | 71.ARHIVA MARIAN SRL▼ 18 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 64,8 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 9,4 K RON | |
| 72 | 72.GENTIL SRL▲ 7 | Municipiul Craiova, Dolj | 64,8 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 11,1 K RON | |
| 73 | 73.RO DIMIMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Arad, Arad | 64,2 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 136,5 K RON | |
| 74 | 74.BIOS SRL ITALIA SUCURSALA ROMANIA▲ 49 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 63,3 %▲ 44 % | ▲ 44 % | 749,2 K RON | |
| 75 | 75.SALES P.D.C.A. SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 63,1 %▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 170,2 K RON | |
| 76 | 76.MILLENIUM GSM SRL▲ 200 | Municipiul Craiova, Dolj | 62,8 %▲ 330,9 % | ▲ 330,9 % | 32,7 K RON | |
| 77 | 77.SICATI CHROMA S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,5 %— | — | 6,8 K RON | |
| 78 | 78.DEMACO INFORMATION S.R.L.nou | Sat Turnu, Oraş Pecica, Arad | 61 %— | — | — | 163,4 K RON |
| 79 | 79.EXACTA SRL▲ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 61 %▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 27,2 K RON | |
| 80 | 80.ANDROMEXIM CONSULTING SRL▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,4 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 49 K RON | |
| 81 | 81.STAS ACADEMY S.A.▲ 645 | Sat Rusu Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 60 %— | — | 13,3 K RON | |
| 82 | 82.LIGHT EVENTS SRL▲ 600 | Municipiul Braşov, Braşov | 60 %— | — | 9,5 K RON | |
| 83 | 83.FEDICOM SRL▲ 542 | Comuna Albeşti, Mureş | 59,7 %— | — | 102,5 K RON | |
| 84 | 84.VITOENWORLD SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 59,5 %— | — | 41 K RON | |
| 85 | 85.REAL ESTATE BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 59,3 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 29,6 K RON | |
| 86 | 86.MIOFLOVA DECOR SRL▲ 490 | Sat Sebeşel, Comuna Săsciori, Alba | 58,6 %— | — | 5,5 K RON | |
| 87 | 87.ST.A.R.T. ATELIER SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 58,6 %▲ 1.397,7 % | ▲ 1.397,7 % | 21,1 K RON | |
| 88 | 88.CLAULUC LIA SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 58,3 %— | — | — | 766 RON |
| 89 | 89.ABC IMPEX COM '95 SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 58,2 %0,0% | 0,0% | 1,6 K RON | |
| 90 | 90.DECO BEST EVENT SRL▲ 570 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 57,6 %— | — | 3,6 K RON | |
| 91 | 91.ALMIRA SERV 2000 SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 57,4 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 45,3 K RON | |
| 92 | 92.DIO LOGISTIC SRL▼ 61 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 56,9 %▼ 32 % | ▼ 32 % | 34,9 K RON | |
| 93 | 93.UNI-FIT 2000 SRL▲ 510 | Municipiul Braşov, Braşov | 55,9 %— | — | 89,7 K RON | |
| 94 | 94.PANFOX PROTECT SRL▼ 56 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 55,8 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 60,3 K RON | |
| 95 | 95.ART PLUS HOLDING SRL▼ 45 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 55,7 %▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 23,2 K RON | |
| 96 | 96.RECICLARE DEȘEURI SRL▲ 67 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 55,5 %▲ 75,4 % | ▲ 75,4 % | 2,7 K RON | |
| 97 | 97.TRENDY FLOWER SRL▼ 45 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 55,4 %▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 19 K RON | |
| 98 | 98.MERAL SERV IMPEX SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,5 %— | — | 14 K RON | |
| 99 | 99.SALVIMIR EXIM SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 54,5 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 116,4 K RON | |
| 100 | 100.NORDAF SRL▲ 152 | Municipiul Braşov, Braşov | 53,8 %▲ 212,5 % | ▲ 212,5 % | 1,9 K RON |