Top 100 firme — Alte activități sportive după marjă netă în 2017
453 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 70,1 %, iar liderul atinge 959,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MIGDAL IMPEX SRL▲ 103 | Sat Zorlenţu Mare, Comuna Zorlenţu Mare, Caraş-Severin | 959,2 %▲ 1.811,4 % | ▲ 1.811,4 % | 171,2 K RON | |
| 2 | 2.FISH ZONE SRL▲ 83 | Sat Coaş, Comuna Coaş, Maramureş | 259,4 %▲ 319,9 % | ▲ 319,9 % | 22,8 K RON | |
| 3 | 3.BARTGUARD SERVICES SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 126,2 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 222,8 K RON | |
| 4 | 4.URBAN LEGENDS FIGHTING CHAMPIONSHIP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 122,4 %— | — | — | 85,9 K RON |
| 5 | 5.LAGUNA TURISM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 121,3 %▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 230,8 K RON | |
| 6 | 6.HIPPARION SRLnou | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 113 %— | — | 2,5 K RON | |
| 7 | 7.TOUR EUROPEAN RALLY SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 104,9 %— | — | — | 405,2 K RON |
| 8 | 8.TG WORLD FOOTBALL PROMOTION SRL▲ 146 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 103,5 %▲ 262,9 % | ▲ 262,9 % | 208,8 K RON | |
| 9 | 9.AGER PROTECT SRL▲ 170 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 100 %▲ 389,7 % | ▲ 389,7 % | 2,7 K RON | |
| 10 | 10.CREATIVE SPORT MANAGEMENT SRL▲ 196 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 97 %▲ 735,5 % | ▲ 735,5 % | 7,4 K RON | |
| 11 | 11.INTERNATIONAL FOOTBALL SOLUTIONS SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 97 %0,0% | 0,0% | 777 RON | |
| 12 | 12.LEOSTIL GEO SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 97 %— | — | 4,8 K RON | |
| 13 | 13.DRAGAWORLD S.R.L.▼ 7 | Loc. Pâncota, Oraş Pâncota, Arad | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 3,5 K RON | |
| 14 | 14.SPORTING PRO - CONS SRL▼ 5 | Loc. Sebiş, Oraş Sebiş, Arad | 97 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 7 K RON | |
| 15 | 15.GO-OUTDOOR.RO S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 97 %— | — | — | 485 RON |
| 16 | 16.BARBU RT SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,3 %— | — | — | 36,1 K RON |
| 17 | 17.ELFSDAUG SPORT SRL-Dnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 95,9 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 18 | 18.CARISMA ISC S.R.L.▲ 334 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 95,7 %— | — | 64 K RON | |
| 19 | 19.TAKONA PREST IMPEX SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 95,7 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 22,2 K RON | |
| 20 | 20.NEW FIT WAY AEROBIC SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 95,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 273 K RON | |
| 21 | 21.LICA HANDBAL SRL-Dnou | Sat Coşbuc, Comuna Coşbuc, Bistriţa-Năsăud | 95,5 %— | — | — | 15,9 K RON |
| 22 | 22.ULTI SERV IMPEX SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 95,5 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 10,5 K RON | |
| 23 | 23.TĂRÂMUL CAILOR SRLnou | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 95,4 %— | — | — | 162,1 K RON |
| 24 | 24.AGRIGOROAEI RALUCA-IULIANA "HANDBAL" SRL▼ 5 | Sat Ruşi-Ciutea, Comuna Letea Veche, Bacău | 95,3 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 147,2 K RON | |
| 25 | 25.BASKETBALL OFFICIALS SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,2 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 96,7 K RON | |
| 26 | 26.LEIF NIELSEN SRLnou | Sat Birda, Comuna Birda, Timiş | 95,1 %— | — | — | 124,9 K RON |
| 27 | 27.MOCA G. RARES SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95 %— | — | — | 8,8 K RON |
| 28 | 28.TOMESCU ANDRADA CYNTHIA HANDBAL SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 94,9 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 131,7 K RON | |
| 29 | 29.CRONOMETRAJ SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 94,6 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 187,9 K RON | |
| 30 | 30.IUGANU ANA-MARIA HANDBAL SRL▼ 3 | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 94,2 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 127,4 K RON | |
| 31 | 31.STOLERU CARMEN-DUMITRIŢA HANDBAL SRL▼ 10 | Municipiul Roman, Neamţ | 94,1 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 180,8 K RON | |
| 32 | 32.CHITACU OANA-ALINA HANDBAL SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 93,9 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 131,1 K RON | |
| 33 | 33.BEEDIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 16 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 93 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 74,3 K RON | |
| 34 | 34.CONVENITIS S.R.L.▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 3,1 K RON | |
| 35 | 35.COVACIU GHEORGHE HANDBAL SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 93 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 95,9 K RON | |
| 36 | 36.CATD DAILY CONSULT SRL-Dnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 92,4 %— | — | — | 30,6 K RON |
| 37 | 37.TOSKOVIC JASNA HANDBAL SRL▲ 2 | Municipiul Roman, Neamţ | 91,9 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 198,2 K RON | |
| 38 | 38.SPORT GLORY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 91,8 %— | — | — | 29,2 K RON |
| 39 | 39.EURUS CARGO S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 91,8 %— | — | — | 34,4 K RON |
| 40 | 40.DENISA SPORT S.R.L.nou | Oraş Băbeni, Vâlcea | 91,8 %— | — | — | 4,7 K RON |
| 41 | 41.CÎLICI LĂCRĂMIOARA HANDBAL SRL▼ 6 | Sat Slobozia Conachi, Comuna Slobozia Conachi, Galaţi | 91,6 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 72,7 K RON | |
| 42 | 42.TAOUYA SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 91,5 %— | — | — | 17 K RON |
| 43 | 43.PÎSLARU LUDMILA TEREZA HANDBAL SRL▲ 5 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 91,4 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 173,9 K RON | |
| 44 | 44.VASALDI SPORT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,4 %— | — | — | 17,6 K RON |
| 45 | 45.POLOCOŞER ANDREEA HANDBAL S.R.L.nou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 91,4 %— | — | — | 27,7 K RON |
| 46 | 46.ŢAPU GABRIEL FOTBAL SRL▼ 14 | Municipiul Roman, Neamţ | 91,1 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 37,2 K RON | |
| 47 | 47.TOTAL BODY THERAPY SRL-Dnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,1 %— | — | — | 18,3 K RON |
| 48 | 48.LAZĂR VIOREL HANDBAL SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 91 %▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 39,1 K RON | |
| 49 | 49.P.V. HANDBAL SRL▼ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 90,9 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 19,1 K RON | |
| 50 | 50.VĂDINEANU CLARA HANDBAL S.R.L.▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 90,6 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 128,6 K RON | |
| 51 | 51.GN SPORT SOCCER S.R.L.▼ 47 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 90,5 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 17,1 K RON | |
| 52 | 52.STROP HANDBAL SRL▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 89,9 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 32,9 K RON | |
| 53 | 53.AUTHENTIC SWIM BUCHAREST SRL-Dnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 89,1 %— | — | — | 25,1 K RON |
| 54 | 54.TYMOSHENKOVA VIKTORIIA HANDBAL SRL▼ 14 | Municipiul Roman, Neamţ | 88,6 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 193 K RON | |
| 55 | 55.FOREVER FRIEND'S SPORT CLUB PUB'S SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 88,5 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 11,3 K RON | |
| 56 | 56.TENIS & SQUASH SRL▼ 45 | Municipiul Braşov, Braşov | 88,5 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 72,4 K RON | |
| 57 | 57.IMI PESC-INST S.R.L.nou | Sat Carastelec, Comuna Carastelec, Sălaj | 88,4 %— | — | — | 67,9 K RON |
| 58 | 58.RUSU NICOLETA HANDBAL SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 88 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 81,5 K RON | |
| 59 | 59.ALEX GAVAN PROJECTS S.R.L.▼ 52 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 87,9 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 151,7 K RON | |
| 60 | 60.ECHITAŢIE CIŞMAŞU SRL▼ 16 | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 87,8 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 48,5 K RON | |
| 61 | 61.SUNFLEX SRL▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 87,2 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 7,4 K RON | |
| 62 | 62.GTR OUTDOOR LOGISTICS SRLnou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 87,1 %— | — | — | 33,2 K RON |
| 63 | 63.DANUBE UNIQ TEAM S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 87,1 %— | — | — | 43,8 K RON |
| 64 | 64.SEPP IMPORT EXPORT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 86,8 %▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 57,3 K RON | |
| 65 | 65.DRUGĂ SAVA FOTBAL SRL-Dnou | Municipiul Roman, Neamţ | 86,5 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 18,7 K RON | |
| 66 | 66.BOLJEVIC JASNA HANDBAL SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 86,3 %— | — | — | 92 K RON |
| 67 | 67.ALEXANDRU FOTBAL SRL-D▼ 21 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 85,9 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 18 K RON | |
| 68 | 68.POPA MĂDĂLIN FOTBAL SRL-D▼ 21 | Municipiul Roman, Neamţ | 85,8 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 17,8 K RON | |
| 69 | 69.NICO SWIM SRL-D= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 85,3 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 34 K RON | |
| 70 | 70.DINU GRETA IONELA HANDBAL SRL▼ 34 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 85,2 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 104,1 K RON | |
| 71 | 71.TUDOREX PRO LOGISTIC GROUP SRL-D▼ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 85,2 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 45,6 K RON | |
| 72 | 72.SCORE A GOAL SRLnou | Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj | 84,9 %— | — | — | 1,4 mil. RON |
| 73 | 73.EXECUTIVE ROTARY SRL▼ 23 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 84,2 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 15,3 K RON | |
| 74 | 74.FOTBAL CLUB MUNICIPAL TARGOVISTE SA▲ 299 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 84,1 %— | — | 156,9 K RON | |
| 75 | 75.DUTCIUC SORIN FOTBAL S.R.L.-D.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 83,1 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 15,9 K RON | |
| 76 | 76.DAVIDANS COMPANY SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 83,1 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 180,9 K RON | |
| 77 | 77.HIROKID SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 81,4 %— | — | — | 8,6 K RON |
| 78 | 78.EXTREME ZONE ADVENTURE SRL▼ 14 | Sat Vadu Crişului, Comuna Vadu Crişului, Bihor | 80,9 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 39,5 K RON | |
| 79 | 79.ŢAPU COSMIN FOTBAL SRL-D▼ 8 | Municipiul Roman, Neamţ | 80,5 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 11,6 K RON | |
| 80 | 80.MARIN DANIEL FOTBAL SRL-D▼ 29 | Municipiul Roman, Neamţ | 80,5 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 16,7 K RON | |
| 81 | 81.X TOURS ADVENTURE SRLnou | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 78,6 %— | — | 68,4 K RON | |
| 82 | 82.GIMCO OPTIMAL SRLnou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 78,5 %— | — | — | 16,6 K RON |
| 83 | 83.VIDAL GROUP SRL▲ 254 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 78,5 %— | — | 14,5 K RON | |
| 84 | 84.FOOTBALL FACTORY SPORTS CONSULTING SRL▼ 64 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 77,4 %▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 41,1 K RON | |
| 85 | 85.ACTIVE SPORT EVENTS SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 77 %— | — | — | 144,1 K RON |
| 86 | 86.GRIGORE RELU FOTBAL SRL-D▼ 8 | Municipiul Roman, Neamţ | 76,9 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 9,2 K RON | |
| 87 | 87.CARAIMAN DANIEL SRL▼ 4 | Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, Timiş | 76,9 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 9,3 K RON | |
| 88 | 88.FLOREAN ANDREI FOTBAL SRL-Dnou | Sat Mirceşti, Comuna Mirceşti, Iaşi | 76,6 %— | — | — | 5,5 K RON |
| 89 | 89.SOHIDAN SRL▲ 67 | Oraş Recaş, Timiş | 76,5 %▲ 168,5 % | ▲ 168,5 % | 86,5 K RON | |
| 90 | 90.VSL TENNIS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 75,8 %— | — | — | 25,1 K RON |
| 91 | 91.LUCACI MARIAN FOTBAL SRL-D▼ 12 | Municipiul Roman, Neamţ | 75,5 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 10 K RON | |
| 92 | 92.VARTIC LOREDANA ELENA HANDBAL SRL▼ 3 | Sat Vulpăşeşti, Comuna Sagna, Neamţ | 73,1 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 41,1 K RON | |
| 93 | 93.FLORAQUA SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,6 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 14,2 K RON | |
| 94 | 94.EVENT SPORT COMPETITION SRL▼ 36 | Municipiul Arad, Arad | 72,5 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 194,8 K RON | |
| 95 | 95.GEORGE ŞI FIII-FOREST SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 71,9 %— | — | — | 11 K RON |
| 96 | 96.E DIGITAL SPORT SRL▲ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 71,6 %▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 42,4 K RON | |
| 97 | 97.HURDUCAŞ ARBITRAJ SRLnou | Sat Iclod, Comuna Iclod, Cluj | 71 %— | — | — | 2,3 K RON |
| 98 | 98.CAS SCOUTING SRL▲ 63 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 70,8 %▲ 168,9 % | ▲ 168,9 % | 66,4 K RON | |
| 99 | 99.PESCAR FISH SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 70,2 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 223,3 K RON | |
| 100 | 100.CASA SLEPY S.R.L.nou | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 70,1 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 1,7 K RON |