Top 100 firme — Activități de servicii suport combinate după marjă netă în 2023
306 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 37,6 %, iar liderul atinge 1.254,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BLACKROCK CAPITAL S.R.L.▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.254,6 %▲ 1.191,4 % | ▲ 1.191,4 % | 25,8 mil. RON | |
| 2 | 2.FRAMEFIX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 97,4 %— | — | — | 509,7 K RON |
| 3 | 3.CORAL MANUFACTURING S.A.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 91,4 %— | — | — | 4,8 K RON |
| 4 | 4.DINA SHIP SERVICE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 89,4 %— | — | — | 248,2 K RON |
| 5 | 5.ECBAN MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 89 %— | — | — | 9,5 K RON |
| 6 | 6.ONE PERPETUAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 88,5 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 7 | 7.INOVATIVE TRAINING STUDIO S.R.L.▲ 34 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 88 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 8 | 8.ROCKEFELLER CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 87,7 %— | — | — | 37,3 K RON |
| 9 | 9.CUMHUR LUX AMENAJARI S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 86,7 %— | — | — | 808,8 K RON |
| 10 | 10.NDL & RCL SRL▲ 113 | Sat Teremia Mare, Comuna Teremia Mare, Timiş | 85,4 %▲ 225,4 % | ▲ 225,4 % | 498,4 K RON | |
| 11 | 11.MILANEZU BET S.R.L.▲ 21 | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 83,6 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 180,4 K RON | |
| 12 | 12.PROCLEANING MAGICPREST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 83,3 %▲ 138,4 % | ▲ 138,4 % | 240,6 K RON | |
| 13 | 13.ANCIENT TEHNO BEGINNING S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 83,1 %— | — | — | 4,5 K RON |
| 14 | 14.GREEN CLEANING SERVICES SRL▲ 15 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 82,9 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 191,6 K RON | |
| 15 | 15.TREND HR S.R.L.nou | Municipiul Codlea, Braşov | 82,5 %— | — | — | 208 K RON |
| 16 | 16.MR INSTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,3 %— | — | — | 153,2 K RON |
| 17 | 17.ALPHA TEAM SOLUTIONS SRL▲ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 81,8 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 18 | 18.ENILAS ACTIV S.R.L.▼ 5 | Sat Band, Comuna Band, Mureş | 81,4 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 41 K RON | |
| 19 | 19.QSS QUALITY SUPPORT SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 81 %— | — | — | 73,2 K RON |
| 20 | 20.YUNI SOLUTIONS SRL▼ 5 | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 80 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 7,6 K RON | |
| 21 | 21.MIRALEX LIMITED S.R.L.nou | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 79,4 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 200 K RON | |
| 22 | 22.MAXIRA BUSINESS SUPORT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 79,1 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 227,4 K RON | |
| 23 | 23.ROZA SERVICII S.R.L.▲ 201 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 78,5 %— | — | 38,7 K RON | |
| 24 | 24.ALEGRA GLOBAL SERVICES SRL▲ 7 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 77,9 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 27,3 K RON | |
| 25 | 25.ROCA BRUNA CONSULTING S.R.L.nou | Sat Păuliş, Comuna Păuliş, Arad | 77,2 %— | — | — | 40,2 K RON |
| 26 | 26.TOP AVI SERVICE S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 77,1 %— | — | — | 36,1 K RON |
| 27 | 27.MOBILE HOMES SERVICES S.R.L.▲ 34 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 76,4 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 28 | 28.IBS CONCEPT SOLUTIONS S.R.L.▼ 23 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 75,8 %▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 31,8 K RON | |
| 29 | 29.ROANA IMPEX▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 75,5 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 18,1 K RON | |
| 30 | 30.MOLI BUSINESS COMPANY S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 75,1 %— | — | — | 210,3 K RON |
| 31 | 31.PLUS CITY SERV S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 74,6 %— | — | — | 47,9 K RON |
| 32 | 32.MTC CLEANING PROVIDER S.R.L.nou | Oraş Chitila, Ilfov | 74,3 %— | — | — | 21,3 K RON |
| 33 | 33.EDA ROLLING S.R.L.nou | Sat Grabaţ, Comuna Lenauheim, Timiş | 74,1 %— | — | — | 38,2 K RON |
| 34 | 34.ARATIKA S.R.L.nou | Sat Osmancea, Comuna Mereni, Constanţa | 73,8 %— | — | — | 144,9 K RON |
| 35 | 35.AAA PROINVEST ACTIV S.R.L.▲ 16 | Oraş Voluntari, Ilfov | 72,6 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 25,4 K RON | |
| 36 | 36.FABER MAINTENANCE S.R.L.▼ 16 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 72,4 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 37 | 37.LUCKY LUCAS & CARINA S.R.L.▲ 30 | Sat Belciugatele, Comuna Belciugatele, Călăraşi | 71,9 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 215,5 K RON | |
| 38 | 38.GLOBAL FACILITY SOLUTIONS S.R.L.▲ 57 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,7 %▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 3,4 K RON | |
| 39 | 39.CMA CONTAB SOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 71 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 23 K RON | |
| 40 | 40.CHEF IN WHITE S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 71 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 727 K RON | |
| 41 | 41.BFM FACILITY CONSULTING S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 70,5 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 42 | 42.TRAVIND BUSINESS S.R.L.▼ 15 | Sat Malu cu Flori, Comuna Malu cu Flori, Dâmboviţa | 69,6 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 143,6 K RON | |
| 43 | 43.CROWN SIZER STARS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 69,4 %— | — | — | 173,2 K RON |
| 44 | 44.TAHA CONSULTING S.R.L.▼ 35 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 68,3 %▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 147,6 K RON | |
| 45 | 45.OLTIN COM-IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Arad, Arad | 68,1 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 46,6 K RON | |
| 46 | 46.IMPEX ZABEL QALAT SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,4 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 453,6 K RON | |
| 47 | 47.P.R. COMMAND SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 67,4 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 201,9 K RON | |
| 48 | 48.CORRIDA SERV CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 66,9 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 886,7 K RON | |
| 49 | 49.CRISNIS TEAM S.R.L.▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 64,8 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 50 | 50.AD&D PROPERTY MANAGEMENT SRL▼ 1 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 64,2 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 92,5 K RON | |
| 51 | 51.SUPER MAINTENANCE S.R.L.▼ 27 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 64,1 %▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 155,4 K RON | |
| 52 | 52.N&D MANAGEMENT IMOBILE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 62,3 %— | — | — | 77,6 K RON |
| 53 | 53.SISTEMATIC PREST SERVICES S.R.L.nou | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 62,2 %— | — | — | 185,3 K RON |
| 54 | 54.VR MANAGING S.R.L.▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,1 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 180,6 K RON | |
| 55 | 55.BOGHI'S MANAGEMENT GROUP SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 61,9 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 185,8 K RON | |
| 56 | 56.S.T.M. SAID IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 61,8 %— | — | 307,1 K RON | |
| 57 | 57.ABBIE FOREST KIDS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 61,5 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 147,6 K RON | |
| 58 | 58.CLEAN AND MAINTAIN S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 61 %— | — | — | 119,5 K RON |
| 59 | 59.UNISERVICE PLUS SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 61 %▼ 32 % | ▼ 32 % | 81,2 K RON | |
| 60 | 60.EXPERT PFLEGE LIFE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 61 %— | — | — | 34,2 K RON |
| 61 | 61.NOBLESSE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▼ 42 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 57,9 %▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 12,6 K RON | |
| 62 | 62.MIRACONSULT IDEAS S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 57,4 %▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 98 K RON | |
| 63 | 63.ELECTRO PARC SERVICE SRL▲ 17 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 57,1 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 80,9 K RON | |
| 64 | 64.DDB RICIS S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 57,1 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 88,4 K RON | |
| 65 | 65.SANDRA MATEI INVEST S.R.L.▲ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,2 %▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 526,7 K RON | |
| 66 | 66.PAPIU ASISTANCE S.R.L.nou | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 56,1 %— | — | — | 51,6 K RON |
| 67 | 67.TEHNORAD SRLnou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 56,1 %— | — | 743,4 K RON | |
| 68 | 68.INDUSTRIAL & BUSINESS SERVICES IBS S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 55,4 %▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 161,5 K RON | |
| 69 | 69.GENERAL FACILITY MANAGEMENT ROMANIA SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,4 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 136,3 K RON | |
| 70 | 70.BLUE ANGEL COM SRL▲ 1 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 53,7 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 63,1 K RON | |
| 71 | 71.ART LIFE CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 53,4 %▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 142,9 K RON | |
| 72 | 72.ELMER 2019 S.R.L.▲ 132 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 52,9 %▲ 5.352,6 % | ▲ 5.352,6 % | 85 K RON | |
| 73 | 73.TAMITECH STUDIO S.R.L.▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,9 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 10,6 K RON | |
| 74 | 74.DOMINIUM MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,9 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 606,8 K RON | |
| 75 | 75.SPLENDID SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 50,7 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 110,4 K RON | |
| 76 | 76.KRONSTADT FACILITY MANAGEMENT SRL▲ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 50 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 268,3 K RON | |
| 77 | 77.BLOCUL VERDE SRL▲ 1 | Municipiul Arad, Arad | 49,4 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 92,3 K RON | |
| 78 | 78.PM TOTAL SECURITY SRL▼ 5 | Sat Tâncăbeşti, Comuna Snagov, Ilfov | 48,2 %▼ 14 % | ▼ 14 % | 272,1 K RON | |
| 79 | 79.ALLSTAR MILLENIUM S.R.L.▲ 96 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 47,7 %▲ 408,9 % | ▲ 408,9 % | 127,5 K RON | |
| 80 | 80.BURNING HOT SCATER S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 47,3 %— | — | — | 103,1 K RON |
| 81 | 81.MIRANI& CRI S.R.L.▲ 157 | Sat Viscri, Comuna Buneşti, Braşov | 47,1 %— | — | 86,7 K RON | |
| 82 | 82.IADVISE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 46,6 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 96,2 K RON | |
| 83 | 83.ERICK & MORRO GAMING S.R.L.nou | Sat Mânăstirea, Comuna Mânăstirea, Călăraşi | 46,3 %— | — | — | 174,9 K RON |
| 84 | 84.MIRAS ENTERPRISES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,9 %— | — | — | 51,8 K RON |
| 85 | 85.MATEI CONSTRUCT & CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 44,6 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 359,5 K RON | |
| 86 | 86.DIAMOND MEDYCAL S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 43,2 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 87,5 K RON | |
| 87 | 87.AMF GLOBAL JOBS S.R.L.nou | Municipiul Codlea, Braşov | 42,6 %— | — | — | 35,5 K RON |
| 88 | 88.MOD OCTA INSTAL SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 42,5 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 486,2 K RON | |
| 89 | 89.DEEP CLEANING S.R.L.▲ 40 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 42,4 %▲ 97,2 % | ▲ 97,2 % | 3,8 K RON | |
| 90 | 90.PERSPECTIVE 4 YOU SRL▲ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,3 %▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 841,6 K RON | |
| 91 | 91.SOCIAL SUPPORT S.R.L.▲ 28 | Sat Sălciile, Comuna Sălciile, Prahova | 41,8 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 289,4 K RON | |
| 92 | 92.ANAVIATRANS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 41,3 %— | — | 116,2 K RON | |
| 93 | 93.BELENŢAN & POPOVICI S.R.L.nou | Sat Sânpetru Mare, Comuna Sânpetru Mare, Timiş | 41,1 %— | — | — | 78,1 K RON |
| 94 | 94.MANOR GROUP S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 40,8 %▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 7,8 K RON | |
| 95 | 95.RST FACILITY MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 40,5 %— | — | — | 5,9 K RON |
| 96 | 96.EXCEPTO RO SRL▼ 86 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,8 %▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 25,2 K RON | |
| 97 | 97.LEVIC INVEST S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 39,4 %— | — | — | 41,3 K RON |
| 98 | 98.ONOR TECH GROUP S.R.L.▼ 86 | Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj | 39,4 %▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 28,7 K RON | |
| 99 | 99.MARYPFLEGE SENIORI FARA GRIJI S.R.L.nou | Sat Târnava, Comuna Târnava, Sibiu | 38,5 %— | — | — | 32,2 K RON |
| 100 | 100.OVISERV CRIS S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,6 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 37,8 K RON |