Top 100 firme — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. după marjă netă în 2025
3.395 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 82,6 %, iar liderul atinge 3.510,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALPHA TEST CONSULTING SRLnou | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Buzău | 3.510,3 %— | — | 4,1 K RON | |
| 2 | 2.MCC GREEN GENERAL CONSULT S.R.L.▲ 5.059 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1.675,4 %— | — | 121,6 K RON | |
| 3 | 3.PROVEN DATA S.R.L.▲ 4.942 | Sat Curături, Comuna Ciurea, Iaşi | 1.366,1 %— | — | 13,7 K RON | |
| 4 | 4.ACE-MR EXPERT S.R.L.▲ 4.070 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 717,6 %▲ 90.729,1 % | ▲ 90.729,1 % | 46,6 K RON | |
| 5 | 5.PROFESIONAL FINANCIAR S.R.L.▲ 1.815 | Municipiul Oradea, Bihor | 583,2 %▲ 1.201,3 % | ▲ 1.201,3 % | 268,3 K RON | |
| 6 | 6.PLAY SUPPORT S.R.L.▲ 404 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 427,9 %▲ 469,3 % | ▲ 469,3 % | 876,2 K RON | |
| 7 | 7.AVANGARDE SERVCOM CONSULT SRL▲ 6 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 303,4 %▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 19,1 K RON | |
| 8 | 8.TARA BIRSEI SA▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 225,8 %▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 1 mil. RON | |
| 9 | 9.A MODELS AGENCY SRL▲ 4.750 | Oraş Voluntari, Ilfov | 207,1 %— | — | 122,1 K RON | |
| 10 | 10.EVOTECH ENGINEERING CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 205,8 %— | — | 706,1 K RON | |
| 11 | 11.KEMPTER CONSULTING S.R.L.▲ 260 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 175,6 %▲ 121,5 % | ▲ 121,5 % | 714,1 K RON | |
| 12 | 12.FOTOEV DIAI S.R.L.▲ 1.173 | Sat Puranii de Sus, Comuna Purani, Teleorman | 162,2 %▲ 181,8 % | ▲ 181,8 % | 5,4 K RON | |
| 13 | 13.EREN DURAL SERV S.R.L.▲ 962 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 111,4 %▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 57,1 K RON | |
| 14 | 14.PROVIDER PROTECT SRL▲ 4.655 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 110,1 %— | — | 34,3 K RON | |
| 15 | 15.ANIELLE MODELS & EVENTS AGENCY SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 100 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 16 | 16.EXPERT H&S S.R.L.▲ 9 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 100 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 1,2 K RON | |
| 17 | 17.CONSVALEXA SRL▲ 258 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 99,5 %▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 101,2 K RON | |
| 18 | 18.BLOOM MARKETING&SALES S.R.L.▼ 6 | Sat Groşii Ţibleşului, Comuna Groşii Ţibleşului, Maramureş | 99,2 %▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 82 K RON | |
| 19 | 19.RSL CAPITAL ADVISORS SRL▲ 46 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 98,3 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 685,7 K RON | |
| 20 | 20.TYALISS S.R.L.▲ 4.598 | Sat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 97,8 %— | — | 175,4 K RON | |
| 21 | 21.BOGWORK SRL▲ 847 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 95,7 %▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 67,8 K RON | |
| 22 | 22.ELECTRO-MAR-SERV SRLnou | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 94,8 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 23 | 23.TOMFINCONT EXPERT LOGISTIC SRL▲ 488 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 94,2 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 212,6 K RON | |
| 24 | 24.IOABUSINESS IMPEX S.R.L.nou | Sat Bălan, Comuna Bălan, Sălaj | 93,6 %— | — | — | 403,8 K RON |
| 25 | 25.VETRA STEP S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 93 %— | — | 5,3 K RON | |
| 26 | 26.ARMORED MIND S.R.L.▲ 5.021 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 92,7 %— | — | 30,9 K RON | |
| 27 | 27.DAS CREATIV MEDIA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 92,6 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 474,1 K RON | |
| 28 | 28.THINK AHEAD S.R.L.▲ 126 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 91,7 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.AMITE S.R.L.▲ 65 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 91,5 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 1 mil. RON | |
| 30 | 30.VALOREM HUB S.R.L.▲ 805 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 91,4 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 460,6 K RON | |
| 31 | 31.WINETROPHY S.R.L.▲ 418 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 91,1 %▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 18,1 K RON | |
| 32 | 32.T.M. FARMVET SRLnou | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 90,6 %▲ 375,1 % | ▲ 375,1 % | 463,7 K RON | |
| 33 | 33.LAGAME S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 90,5 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 645 K RON | |
| 34 | 34.WEIZMANN ARIANA & PARTNERS TRADEMARK SOLUTIONS S.R.L.▲ 105 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 90,5 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1 mil. RON | |
| 35 | 35.MIB CONSISTENT SERVICES FV SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 89,3 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 632,7 K RON | |
| 36 | 36.PRO BID SERVICES S.R.L.▲ 92 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 89,1 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 842 K RON | |
| 37 | 37.ENVIRONEX WESTMOUNT S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 89 %— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 38 | 38.ASISCONS SERVICES SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 88,7 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 374,3 K RON | |
| 39 | 39.ALPHA PRO SOFT S.R.L.▲ 35 | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 88,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 571,7 K RON | |
| 40 | 40.RAILCONSULTING DUO S.R.L.▲ 562 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 88,2 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 610,6 K RON | |
| 41 | 41.INCOTECH SRL▲ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 87 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 798,3 K RON | |
| 42 | 42.GOOD INSURANCE SOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 95 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 86,9 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 3,5 K RON | |
| 43 | 43.DVT PREST SERVICES S.R.L.▲ 88 | Municipiul Arad, Arad | 86,8 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 821,1 K RON | |
| 44 | 44.TEST NOMADS S.R.L.▲ 33 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 86,7 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 670,3 K RON | |
| 45 | 45.INTER DAN SRL▲ 3.484 | Municipiul Arad, Arad | 86,6 %▲ 702,5 % | ▲ 702,5 % | 74,4 K RON | |
| 46 | 46.AURO & CASE SRL▲ 940 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 86,4 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 1 K RON | |
| 47 | 47.INED DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 296 | Municipiul Timişoara, Timiş | 86,4 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 544,3 K RON | |
| 48 | 48.ENDEAVOUR INVESTMENTS SRL▲ 314 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 85,8 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 236,5 K RON | |
| 49 | 49.SEPROCAL S.R.L.▲ 102 | Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 85,8 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 310,8 K RON | |
| 50 | 50.MIRVAS SAFETY S.R.L.▲ 4.815 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 85,7 %— | — | 4,8 K RON | |
| 51 | 51.INVESTMENT JMN SRL▲ 93 | Municipiul Timişoara, Timiş | 85,6 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 116,6 K RON | |
| 52 | 52.TELEMACO 86 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 85,6 %— | — | 51,1 K RON | |
| 53 | 53.LIBER SAV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 85,4 %— | — | 281 K RON | |
| 54 | 54.PREOCUPAŢI DE VIITOR S.R.L.▲ 3.379 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 85,2 %▲ 563,8 % | ▲ 563,8 % | 157,6 K RON | |
| 55 | 55.ALEXANDRU PINTEA EVALUATOR S.R.L.▲ 46 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 85 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 5,4 K RON | |
| 56 | 56.MEDITRIAL PROFESSIONAL SRL▲ 708 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 85 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 586,2 K RON | |
| 57 | 57.ROIS D.B. SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 84,9 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 411,7 K RON | |
| 58 | 58.G - FIRE MANAGEMENT PROTECTION SRL▲ 780 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 84,7 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 86,4 K RON | |
| 59 | 59.STF SERV SRL▲ 46 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 84,6 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 606,1 K RON | |
| 60 | 60.GREENMED ADVISER SRL▲ 614 | Municipiul Timişoara, Timiş | 84,6 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 330,5 K RON | |
| 61 | 61.AUTO EXA SERVICE S.R.L.▲ 32 | Oraş Sălişte, Sibiu | 84,5 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 4,4 K RON | |
| 62 | 62.BUNGARDEAN MIHALTE SILVIU EVOLUTION S.R.L.nou | Loc. Sigmir, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,4 %— | — | — | 994 RON |
| 63 | 63.CLINICAL RESEARCH CONSULTING S.R.L.▲ 59 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,3 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 392,1 K RON | |
| 64 | 64.AGRO GIGANTE S.R.L.▲ 4.513 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 84,3 %— | — | 2 mil. RON | |
| 65 | 65.PREVENT & CONSULTING PSI&SU-SSM S.R.L.▲ 112 | Municipiul Oradea, Bihor | 84,2 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 18,6 K RON | |
| 66 | 66.FIBTEL ENGINEERING S.R.L.▼ 27 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,2 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 67 | 67.IVAN SOFTWARE SERVICES S.R.L.▲ 47 | Municipiul Craiova, Dolj | 84,2 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 409,3 K RON | |
| 68 | 68.VOYAGER CONSULTING SRL▲ 3.742 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,1 %▲ 1.458,2 % | ▲ 1.458,2 % | 47,9 K RON | |
| 69 | 69.AGROBISTRA SRL▲ 92 | Municipiul Marghita, Bihor | 84 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 84,1 K RON | |
| 70 | 70.MDI ORIZONT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84 %— | — | 13,4 K RON | |
| 71 | 71.LAWBUSINESS CONSTANTA S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 84 %— | — | 336 RON | |
| 72 | 72.MEDFIZDEEA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 73 | 73.PROTECT CONSULTING SU & SSO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84 %— | — | 7,8 K RON | |
| 74 | 74.ROBERT TONY PREV S.R.L.▲ 427 | Municipiul Craiova, Dolj | 84 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 604,2 K RON | |
| 75 | 75.ESTATE VALUE S.R.L.▲ 104 | Sat Borod, Comuna Borod, Bihor | 83,9 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 305,2 K RON | |
| 76 | 76.WEIZMANN ARIANA & PARTNERS TRANSILVANIA S.R.L.▲ 119 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 83,9 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 888,6 K RON | |
| 77 | 77.IDEAL RISC SECURITY S.R.L.▲ 36 | Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 83,9 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 35,2 K RON | |
| 78 | 78.PETPOP EXPERT SECURITY SRL▲ 85 | Municipiul Craiova, Dolj | 83,8 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 255 K RON | |
| 79 | 79.JR ECO UTIL S.R.L.▲ 77 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 83,8 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 70,2 K RON | |
| 80 | 80.ARNOKOP SERVICII SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 83,7 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 63,9 K RON | |
| 81 | 81.ELICOS AGRO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83,7 %— | — | 18,4 K RON | |
| 82 | 82.RG 4 PLANNING S.R.L.▲ 601 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 83,6 %▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 327,6 K RON | |
| 83 | 83.AMICO BRAND S.R.L.▲ 1.277 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 83,6 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 653,4 K RON | |
| 84 | 84.NEW ENVIRO GROUP S.R.L.▲ 175 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 83,5 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 71,4 K RON | |
| 85 | 85.EVSIMA AMIS S.R.L.nou | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 83,5 %— | — | 7,5 K RON | |
| 86 | 86.MAYLAND AGRO INVEST S.R.L.▼ 3 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 83,5 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 413,1 K RON | |
| 87 | 87.ADVISORY STANDARD TEAM SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 83,3 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 386,9 K RON | |
| 88 | 88.TECH-SOFT INTEGRATED SOLUTIONS S.R.L.▲ 130 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 83,2 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 651,6 K RON | |
| 89 | 89.SALES BOOSTER S.R.L.▲ 438 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 83,2 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 853,2 K RON | |
| 90 | 90.XIX CERCON S.R.L.▲ 2.257 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Galaţi | 83 %▲ 137,1 % | ▲ 137,1 % | 31 K RON | |
| 91 | 91.MAP ALLIANCE S.R.L.▲ 162 | Oraş Voluntari, Ilfov | 83 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 316,5 K RON | |
| 92 | 92.BLUE STAMNA CONSULT S.R.L.▲ 148 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 82,9 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 20,9 K RON | |
| 93 | 93.RADES QCONS S.R.L.▲ 191 | Municipiul Piteşti, Argeş | 82,8 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 127,3 K RON | |
| 94 | 94.CONSTRUCT FREDY SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,8 %— | — | 13 K RON | |
| 95 | 95.ACIB EVAL ERSF SRL▲ 87 | Municipiul Craiova, Dolj | 82,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 51,3 K RON | |
| 96 | 96.ANDEVAL S.R.L.▲ 201 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 82,7 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 69,9 K RON | |
| 97 | 97.COTIS DEVELOPMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 82,7 %— | — | 2,9 K RON | |
| 98 | 98.GALAXY X-RAY S.R.L.▲ 45 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 82,6 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 280,6 K RON | |
| 99 | 99.DANI COMUNICATION S.R.L.▲ 281 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,6 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 333,5 K RON | |
| 100 | 100.GLOBAL PLANT CONSULTING S.R.L.nou | Comuna Orlea, Olt | 82,6 %— | — | — | 25,2 K RON |