Top 100 firme — Servicii de reprezentare media după marjă netă în 2025
665 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 66,7 %, iar liderul atinge 219 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TEHNO-INDUSTRIAL SRL▲ 165 | Sat Suteşti, Comuna Suteşti, Vâlcea | 219 %▲ 266,7 % | ▲ 266,7 % | 73,6 K RON | |
| 2 | 2.SOCIAL MEDIA PROMOTIONS SRL▲ 684 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 198,9 %— | — | 28,2 K RON | |
| 3 | 3.GetOnTop Advertising SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 197,4 %▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 5,4 mil. RON | |
| 4 | 4.BRANDINE ADVERTISING SRL▲ 662 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 143,8 %— | — | 16,6 K RON | |
| 5 | 5.HC PRESTIGE IMPORT EXPORT SRL▲ 159 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 134,8 %▲ 125,2 % | ▲ 125,2 % | 33,7 K RON | |
| 6 | 6.ITV ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 106,7 %— | — | — | 70,4 K RON |
| 7 | 7.ELITE STRATEGIC ALLIANCES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97,7 %— | — | — | 30,1 K RON |
| 8 | 8.PITCH WITCH MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 97,1 %— | — | — | 75,7 K RON |
| 9 | 9.HH2 CREATORS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93,7 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 10 | 10.IDEAS FELICES S.R.L.▲ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 93,2 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 11 | 11.MARKTIST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,7 %— | — | — | 364,5 K RON |
| 12 | 12.MARCORD PUBLISERV S.R.L.▲ 44 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 91,8 %▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 897,7 K RON | |
| 13 | 13.ISTERA MEDIA S.R.L.nou | Sat Ianova, Comuna Remetea Mare, Timiş | 91,8 %— | — | — | 694,7 K RON |
| 14 | 14.2001 DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 386 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,2 %▲ 374,8 % | ▲ 374,8 % | 12,9 K RON | |
| 15 | 15.CLICK2WIN S.R.L.▲ 609 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 91 %— | — | 45,8 K RON | |
| 16 | 16.CDD RESEARCH S.R.L.▲ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,2 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 747,1 K RON | |
| 17 | 17.FLOART S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 89,9 %— | — | — | 402 K RON |
| 18 | 18.FUTURE FUSION SOLUTION S.R.L.▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 87,8 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 431,9 K RON | |
| 19 | 19.ARENA MEDIA SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 87,6 %▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | 6,4 mil. RON | |
| 20 | 20.DIGITAL MEDIA HUB S.R.L.▲ 56 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 87,4 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 930,8 K RON | |
| 21 | 21.DUALSPARK STUDIOS S.R.L.▲ 12 | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 84,9 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 389,7 K RON | |
| 22 | 22.ROTONDELLA INVEST SRL▲ 24 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 84,7 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 993,7 K RON | |
| 23 | 23.SUPREM TEAM MEDIA SRL▲ 14 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 84,4 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 136,5 K RON | |
| 24 | 24.TAVROS NETWORKING S.R.L.▲ 206 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 84,4 %▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 41,6 K RON | |
| 25 | 25.LIMATEX TOP CONCEPT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 84,1 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 613,1 K RON | |
| 26 | 26.TRA MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 83,4 %— | — | — | 282,8 K RON |
| 27 | 27.VISUM MEDIA S.R.L.▲ 63 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,7 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 360,4 K RON | |
| 28 | 28.LAZARESCU MD S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,4 %— | — | — | 2,6 K RON |
| 29 | 29.BELLA SALES & MARKETING S.R.L.▲ 19 | Municipiul Slatina, Olt | 82,3 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 408,8 K RON | |
| 30 | 30.WELL SAID S.R.L.▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,3 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 392,2 K RON | |
| 31 | 31.ARUGA IDEAS S.R.L.▲ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 82,3 %▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 200,7 K RON | |
| 32 | 32.BLU VAULT S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 81,3 %— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 33 | 33.HUSANU SRL▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,8 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 173,9 K RON | |
| 34 | 34.GAEM CONSULT S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80,7 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 4 mil. RON | |
| 35 | 35.REGIO SRL▲ 15 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 80,4 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 5,6 K RON | |
| 36 | 36.ZZK MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Craiova, Dolj | 80,2 %— | — | — | 258,2 K RON |
| 37 | 37.DIVUS BUSINESS MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 80 %— | — | — | 235,8 K RON |
| 38 | 38.FIDELIS PLANNER S.R.L.▼ 24 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 80 %▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 252 K RON | |
| 39 | 39.REAL PEOPLE S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 362,8 K RON | |
| 40 | 40.HUS KARIMME DIVINE S.R.L.▲ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 79,3 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 290,1 K RON | |
| 41 | 41.DIGITAL TRENDING NETWORK S.R.L.▲ 30 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 78,7 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 428,3 K RON | |
| 42 | 42.NOOBHUNTER MEDIA PRODUCTION S.R.L.▲ 38 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 78,6 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 291,1 K RON | |
| 43 | 43.TAG WEB SOLUTIONS 47 S.R.L.▼ 12 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 78,5 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 87,7 K RON | |
| 44 | 44.ASSOCIATED MEDIA SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 77,7 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 91,6 K RON | |
| 45 | 45.IWAROMANIAMEDIA S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 77,6 %— | — | — | 50,9 K RON |
| 46 | 46.BRG MASTER CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 77,3 %— | — | 242,8 K RON | |
| 47 | 47.SEMNAL.EU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 77,3 %— | — | — | 166,8 K RON |
| 48 | 48.TEXTILE CONSULTING HUB S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 77,3 %— | — | 222,6 K RON | |
| 49 | 49.FIT POINT STUDIO SRL▲ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 77,2 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 263,9 K RON | |
| 50 | 50.EPYCA MANAGEMENT SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 77,1 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 214,4 K RON | |
| 51 | 51.OVER CONTENT SNAP S.R.L.▲ 79 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 77,1 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 268,7 K RON | |
| 52 | 52.COLORIADA S.R.L.▲ 540 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 76,9 %— | — | 276 K RON | |
| 53 | 53.RETAIL FIRST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,8 %— | — | — | 16,2 K RON |
| 54 | 54.ZASAMI NETWORK S.R.L.▼ 44 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,7 %▼ 19 % | ▼ 19 % | 287,4 K RON | |
| 55 | 55.URBAN FRIENDS REPUBLIK SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,3 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 116,9 K RON | |
| 56 | 56.OBR CONCEPT SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,2 %— | — | 111,8 K RON | |
| 57 | 57.ARGUMENTUL CULTURAL S.R.L.▲ 87 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 76,2 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 361 K RON | |
| 58 | 58.INEDIT INFO TRUST MEDIA S.R.L.▲ 90 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 76,1 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 10,4 K RON | |
| 59 | 59.ELIAMEDIA S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 75,8 %— | — | — | 80,6 K RON |
| 60 | 60.SOCIAL LEMON CONSULT S.R.L.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 75,3 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 102,5 K RON | |
| 61 | 61.CCM MEDIA STARCOMP SRL▲ 49 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 75,1 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 184,5 K RON | |
| 62 | 62.BLANC CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 74,8 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 841,5 K RON | |
| 63 | 63.SOLID ADVERTIZEN S.R.L.▲ 4 | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 74,4 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 306,6 K RON | |
| 64 | 64.ENTRADOS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,2 %— | — | — | 100,4 K RON |
| 65 | 65.MIROTOP AGRO SURVEY SRLnou | Comuna Berceni, Ilfov | 73,9 %— | — | 485,3 K RON | |
| 66 | 66.VERTIGO MEDIA S.R.L.▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,9 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 232,2 K RON | |
| 67 | 67.ZIARUL SEMNAL ENTERPRISES SRL▲ 491 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 73,8 %▲ 4.069,5 % | ▲ 4.069,5 % | 122,4 K RON | |
| 68 | 68.ELENIX VISION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 73,8 %— | — | — | 117 K RON |
| 69 | 69.STAHLEHRGEIZ S.R.L.▲ 58 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 73,6 %▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 36,3 K RON | |
| 70 | 70.TWO 4 PROMOTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 73,3 %— | — | 25 K RON | |
| 71 | 71.OQ CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 73,2 %— | — | — | 192 K RON |
| 72 | 72.NABCO MEDIA FINANCIAL EDUCATIONAL & CONSULTING SERVICES S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 72,9 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 4,4 mil. RON | |
| 73 | 73.MOONLIGHT MEDIA SRL▲ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 72,6 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 354,5 K RON | |
| 74 | 74.GECO EXPERT MANAGEMENT S.R.L.▼ 8 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 72,6 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 899 K RON | |
| 75 | 75.BERCEA IONUT-BOGDAN S.R.L.▲ 75 | Municipiul Craiova, Dolj | 72,2 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 840,1 K RON | |
| 76 | 76.TRANSILVANIA EVENTS SRL▲ 61 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72,1 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 202,3 K RON | |
| 77 | 77.THATCOOLDUCK STUDIO S.R.L.▲ 66 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 71,9 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 307,6 K RON | |
| 78 | 78.JUNE MEDIA LINK SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,8 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 21,1 K RON | |
| 79 | 79.LOOK MEDIA PROFILE SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 71,3 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 515 K RON | |
| 80 | 80.GLAM'S SIGNAL S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 71,3 %— | — | 26,5 K RON | |
| 81 | 81.MERLIN MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 71,1 %— | — | 105 K RON | |
| 82 | 82.CITY HIVE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 71,1 %— | — | — | 81,5 K RON |
| 83 | 83.BUMKADELIC ADVERTISING S.R.L.▲ 59 | Municipiul Brăila, Brăila | 71 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 564 K RON | |
| 84 | 84.PRODUCTIVEONE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 70,5 %— | — | 9,8 mil. RON | |
| 85 | 85.PREGNANT MEDIA SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 70,5 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 278,1 K RON | |
| 86 | 86.INDIE CHASE STUDIO S.R.L.-D.▲ 391 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,3 %▲ 641 % | ▲ 641 % | 200,4 K RON | |
| 87 | 87.INTERSCOPE MED S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,2 %— | — | — | 5,6 K RON |
| 88 | 88.NET PRINT EST SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 69,9 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 149,6 K RON | |
| 89 | 89.NAC MEDIA PRODUCER S.R.L.▼ 44 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 69,8 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 334,9 K RON | |
| 90 | 90.PENEUS MEDIA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,7 %— | — | — | 208 K RON |
| 91 | 91.LULU INDUSTRIES S.R.L.▲ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 68,7 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 114,8 K RON | |
| 92 | 92.EVKA BUSINESS SRL▲ 19 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 68,5 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 945,5 K RON | |
| 93 | 93.GEARUP MEDIA S.R.L.▲ 84 | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 67,9 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 563,1 K RON | |
| 94 | 94.MAXWELL SERVICES SRL▲ 58 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,8 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 434,5 K RON | |
| 95 | 95.ALCEV S.R.L.▲ 67 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 67,7 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 168,9 K RON | |
| 96 | 96.PANORAMIC FEED S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,6 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.ARTLIA S.R.L.▼ 89 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 67,1 %▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 98 | 98.DIGITAL BEAST S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 67,1 %— | — | 134,9 K RON | |
| 99 | 99.ROFOX MEDIA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 66,9 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 125,8 K RON | |
| 100 | 100.MISCREATEFUL S.R.L.▲ 82 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 66,7 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 50,7 K RON |