Top 100 firme — Imobiliare, Vrancea după lichiditate ridicată în 2023
57 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 72,9×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PALCOM INTERNATIONAL SA= | Municipiul Focşani, Vrancea | 72,9×▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 3,3 mil. RON | |
| 2 | 2.DANIELE IMOBILIARE S.R.L.= | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 39,8×▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 635,2 K RON | |
| 3 | 3.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DRUMUL NOSTRU ADJUD▲ 14 | Municipiul Adjud, Vrancea | 22,7×▲ 564,5 % | ▲ 564,5 % | 78,8 K RON | |
| 4 | 4.FARMACIA IRIS SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 19,2×▼ 95,9 % | ▼ 95,9 % | 29,8 K RON | |
| 5 | 5.MONTIVA PROPERTIES S.R.L.nou | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | 15,6×▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 49,5 K RON | |
| 6 | 6.EFECTOFIL SA▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,7×▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 342 K RON | |
| 7 | 7.ARENIA GROUP SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 9,5×▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 103,5 K RON | |
| 8 | 8.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SERVIREA POPULAŢIEI▼ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 8,5×▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 27,2 K RON | |
| 9 | 9.ADMINISTRAŢIA PIEŢELOR FOCŞANI SA▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8×▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 49,3 K RON | |
| 10 | 10.APRO MILCOV SA▲ 1 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 6,9×▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 26 K RON | |
| 11 | 11.VRANCEA PROIECT SA▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,8×▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 6,1 K RON | |
| 12 | 12.NUMACO ESTATE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,6×▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 111,9 K RON | |
| 13 | 13.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,3×▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 294,5 K RON | |
| 14 | 14.FYC 94 COM SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,8×▼ 41 % | ▼ 41 % | 68,4 K RON | |
| 15 | 15.EUROCONTINENTAL SA▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5×▲ 94,5 % | ▲ 94,5 % | 668,9 K RON | |
| 16 | 16.AGMINSOR SA▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,8×▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 14,5 K RON | |
| 17 | 17.EXIMCIIAP SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,5×▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 162,5 K RON | |
| 18 | 18.VOROM INTERNATIONAL EXIM SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,1×▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -45,6 K RON | |
| 19 | 19.CLEFDOR CONSULT SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,9×▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 690 RON | |
| 20 | 20.ALEN TOUR SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,5×▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 24,5 K RON | |
| 21 | 21.TIPOGRAFUL SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,9×▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 500,4 K RON | |
| 22 | 22.ERMATYPLAY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,8×▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 58,2 K RON | |
| 23 | 23.IMOMARKETING SUD-EST S.R.L.▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,6×▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 62,2 K RON | |
| 24 | 24.PAGEMA PROJECT S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 60,4 K RON | |
| 25 | 25.UNUIMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2×▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | 141,8 K RON | |
| 26 | 26.INTEGRATED FACILITY SERVICES-GDS SRL▼ 5 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 2×▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 206,7 K RON | |
| 27 | 27.MCR CONSTRUCT COMPANY S.R.L.▼ 2 | Sat Nereju, Comuna Nereju, Vrancea | 2×▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 415,1 K RON | |
| 28 | 28.GRS HOME & WORK SOLUTION S.R.L.▼ 25 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,8×▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 232,9 K RON | |
| 29 | 29.HELIOS COM SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6×▲ 128,6 % | ▲ 128,6 % | 439,7 K RON | |
| 30 | 30.SAIF IMOBIL S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6×— | — | 33,6 K RON | |
| 31 | 31.ROESELARE IMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4×▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 76,1 K RON | |
| 32 | 32.METEX SA▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 66,5 K RON | |
| 33 | 33.KONCEPT LOCAL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 43,1 K RON | |
| 34 | 34.MIORITA-ALEX COMEX SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1×▲ 4 % | ▲ 4 % | 361,4 K RON | |
| 35 | 35.HUMIMOB EXCLUSIVESTATE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1×▲ 191,4 % | ▲ 191,4 % | 36,8 K RON | |
| 36 | 36.MIORITA SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1×▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 367,9 K RON | |
| 37 | 37.PROPEONIA ALEX SRLnou | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 1×▼ 1 % | ▼ 1 % | -1,8 K RON | |
| 38 | 38.FOCŞANI EXPERT HOTEL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9×▲ 226,9 % | ▲ 226,9 % | 40,7 K RON | |
| 39 | 39.SIRENI IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 137,7 K RON | |
| 40 | 40.PRIME REAL ESTATE SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,6×▲ 883,3 % | ▲ 883,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 41 | 41.DARIMAIPROD PELET S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,6×▲ 241,2 % | ▲ 241,2 % | 252,6 K RON | |
| 42 | 42.COZY GROVE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×— | — | — | 257,7 K RON |
| 43 | 43.METEOR IMPEX NG SRL▼ 10 | Sat Bordeşti, Comuna Bordeşti, Vrancea | 0,5×▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | -55,5 K RON | |
| 44 | 44.TEXDATAIMOB SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | -231,9 K RON | |
| 45 | 45.GOLDEN HOME LUX S.R.L.▼ 11 | Sat Dragosloveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 0,5×▼ 4 % | ▼ 4 % | -56,7 K RON | |
| 46 | 46.ELMIKIALEX S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×— | — | — | 53,2 K RON |
| 47 | 47.MAXIMUM HOME FUTURE S.R.L.▼ 12 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 0,4×▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 91,7 K RON | |
| 48 | 48.BDOREAL ESTATE SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×▲ 130,8 % | ▲ 130,8 % | 337,2 K RON | |
| 49 | 49.ONASIS SA▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 1 mil. RON | |
| 50 | 50.MARA-R RENTAL SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×0,0% | 0,0% | 610,6 K RON | |
| 51 | 51.SINAPSUM SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▼ 52 % | ▼ 52 % | 64,2 K RON | |
| 52 | 52.PANDORA INTERNAŢIONAL SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 9,4 mil. RON | |
| 53 | 53.GHERGHINA TVF SNCnou | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 0,1×▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 3 K RON | |
| 54 | 54.NOVA ESTATE IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▼ 100 % | ▼ 100 % | 195,4 K RON | |
| 55 | 55.KRISTAL RENT 2019 S.R.L.▼ 9 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 0,1×0,0% | 0,0% | 3 mil. RON | |
| 56 | 56.DURALEUS DOC S.R.L.▼ 19 | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 0×▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | 129,5 K RON | |
| 57 | 57.FLOMONDIS SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0×▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | -3,1 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vrancea
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 163,2 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
116 firme · 68,8 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
54 firme · 10 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 513 K RON