Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vrancea după lichiditate ridicată în 2018
152 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,3×, iar liderul atinge 42,8×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.KRON-NOB SRL▲ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 42,8×▲ 57 % | ▲ 57 % | 59,4 K RON | |
| 2 | 2.GELSER TOTAL SRLnou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 35,4×▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 415,7 K RON | |
| 3 | 3.CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 22,4×▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 2,1 K RON | |
| 4 | 4.FAVORIT IMPEX SRL▲ 11 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 16,9×▲ 199,8 % | ▲ 199,8 % | 126,3 K RON | |
| 5 | 5.MILCOVUL SA▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,1×▲ 167,2 % | ▲ 167,2 % | 294,5 K RON | |
| 6 | 6.MIROLORIED SRL▼ 1 | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Vrancea | 13,7×▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 5,1 K RON | |
| 7 | 7.WASSERMANN COM SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,1×▲ 121,4 % | ▲ 121,4 % | 515,4 K RON | |
| 8 | 8.MARVIC SRL▼ 4 | Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Vrancea | 9,7×▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 44,9 K RON | |
| 9 | 9.VODEVIL COM SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,3×▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 74,1 K RON | |
| 10 | 10.THE BEST BĂLĂ & CORY SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9×▲ 153,7 % | ▲ 153,7 % | 140,2 K RON | |
| 11 | 11.OUCHI EVENTS SRL▲ 43 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 8,5×▲ 827,2 % | ▲ 827,2 % | 400,6 K RON | |
| 12 | 12.ROSSVILLAS SRLnou | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 8,3×▲ 41.150 % | ▲ 41.150 % | 295,3 K RON | |
| 13 | 13.GINOBARDIVERT SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,2×▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 145,9 K RON | |
| 14 | 14.LIFEX SRL▼ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 7,1×▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 73,3 K RON | |
| 15 | 15.LUCCE GEANNA SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,1×▲ 154,9 % | ▲ 154,9 % | 16,4 K RON | |
| 16 | 16.EVERESTEXPRES SRLnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 5,9×— | — | — | 207,7 K RON |
| 17 | 17.GLAMIRBIA SERV SRLnou | Sat Nereju, Comuna Nereju, Vrancea | 5,7×▲ 388,8 % | ▲ 388,8 % | 44,4 K RON | |
| 18 | 18.INTERNATIONAL TRAFIC IMPORT-EXPORT SRL▲ 21 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 5,3×▲ 242,6 % | ▲ 242,6 % | 200,9 K RON | |
| 19 | 19.ALBERT HOLIDAY GRUP SRL▼ 10 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 5×▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 132,9 K RON | |
| 20 | 20.COSMODANA CAFE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5×▲ 1.966,7 % | ▲ 1.966,7 % | 146,9 K RON | |
| 21 | 21.FLUX INSTALF SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,8×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 107,5 K RON | |
| 22 | 22.TRATTORIA DA GIUSEPPE SRL▼ 16 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 4,7×▼ 59,5 % | ▼ 59,5 % | 250,2 K RON | |
| 23 | 23.SAVASTAR NIGHT SRLnou | Sat Râmniceni, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 4,5×▲ 179,4 % | ▲ 179,4 % | 48,5 K RON | |
| 24 | 24.MOVIANDAN SHOP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,3×▲ 618,3 % | ▲ 618,3 % | 127,5 K RON | |
| 25 | 25.DUOEVEREST CAFE SRL▼ 2 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 4,1×▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -8,1 K RON | |
| 26 | 26.CALIPSO MIXTSERV SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 4,1×▲ 513,6 % | ▲ 513,6 % | 129,7 K RON | |
| 27 | 27.VMBA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4×▲ 339,6 % | ▲ 339,6 % | 7,6 K RON | |
| 28 | 28.ROMADA SERV COM SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 3,7×▲ 613,5 % | ▲ 613,5 % | 57,8 K RON | |
| 29 | 29.S & V CORI SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7×▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 55,6 K RON | |
| 30 | 30.PIGHIN & COCO S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,5×— | — | — | 27 K RON |
| 31 | 31.CUCMIR SRL▲ 9 | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 3,4×▲ 143,9 % | ▲ 143,9 % | 28,4 K RON | |
| 32 | 32.TRESOR SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,1×▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 106,2 K RON | |
| 33 | 33.TONI DEJA VU SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 3×▲ 65 % | ▲ 65 % | 30,9 K RON | |
| 34 | 34.CASA TISARU SRL▼ 8 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 3×▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 129,6 K RON | |
| 35 | 35.PAD PIZZA SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,8×▼ 36 % | ▼ 36 % | 47 K RON | |
| 36 | 36.COSMODANA SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7×▲ 65,8 % | ▲ 65,8 % | -5,4 K RON | |
| 37 | 37.VRANCEA PLAI CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,6×▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 48,1 K RON | |
| 38 | 38.PIZZERIA ITALIANĂ WOW SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,5×▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 20,6 K RON | |
| 39 | 39.LEMECE PIZZA SRL▼ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▼ 64 % | ▼ 64 % | 36,9 K RON | |
| 40 | 40.NABAR BIALMY S.R.L.nou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 2,2×— | — | — | 35,1 K RON |
| 41 | 41.PIZZA DRAGONIC SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2×▼ 31 % | ▼ 31 % | 389,3 K RON | |
| 42 | 42.DALIMIGA SRL▲ 20 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,1×▲ 228,1 % | ▲ 228,1 % | 58,7 K RON | |
| 43 | 43.NEDCOM PUB SRL▲ 40 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1×▲ 596,7 % | ▲ 596,7 % | 134,3 K RON | |
| 44 | 44.EUROPA SA▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1×▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 49,7 K RON | |
| 45 | 45.EAT HERE BISTRO SRL▼ 35 | Sat Belciugele, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 2×▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 69,5 K RON | |
| 46 | 46.COLT DE RAI SRL▼ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,9×▲ 44 % | ▲ 44 % | 100,5 K RON | |
| 47 | 47.CRISMIRAJ RESORT SRL= | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 1,9×▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 42,8 K RON | |
| 48 | 48.ITALUBE SRL▲ 5 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 1,8×▲ 96,7 % | ▲ 96,7 % | 275,9 K RON | |
| 49 | 49.MAROVIBAR SRL▼ 15 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 1,7×▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 209,7 K RON | |
| 50 | 50.MIALORY SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 3,3 K RON | |
| 51 | 51.LITOADRI S.R.L.nou | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 1,7×— | — | — | 28,3 K RON |
| 52 | 52.OVIDIUS SRL▼ 4 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,6×▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 67,4 K RON | |
| 53 | 53.HUNTERS FAMILY SRL▼ 20 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 1,5×▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -6,9 K RON | |
| 54 | 54.CICAVI SRLnou | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 1,5×▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,2 mil. RON | |
| 55 | 55.STURLICHI SRL▲ 12 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 1,3×▲ 139,3 % | ▲ 139,3 % | 46 K RON | |
| 56 | 56.HARAPUB SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×— | — | — | 13,8 K RON |
| 57 | 57.SAHARA PRODSERV SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 17,4 K RON | |
| 58 | 58.ABER-ROOMS ROYAL SRL▼ 2 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 1,2×▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 19,7 K RON | |
| 59 | 59.ALEXIM SHANHAY S.R.L.▼ 51 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▼ 86,7 % | ▼ 86,7 % | 175,3 K RON | |
| 60 | 60.ANCO FOOD & SERVICES SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 286,5 K RON | |
| 61 | 61.HOTEL AMADEUS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1×▲ 1.800 % | ▲ 1.800 % | 198,3 K RON | |
| 62 | 62.CASA ROMANTIC SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1×▲ 200 % | ▲ 200 % | 52,2 K RON | |
| 63 | 63.DANIO COM AIDA SRL▼ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1×▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 260,6 K RON | |
| 64 | 64.ROMINTUR SRL▲ 27 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 1×▲ 284,6 % | ▲ 284,6 % | 671,2 K RON | |
| 65 | 65.CRINMITGEO PENSIUNE SRL▲ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1×▲ 630,8 % | ▲ 630,8 % | -45,8 K RON | |
| 66 | 66.IULIAN DE LA VRANCEA S.R.L.nou | Sat Ireşti, Comuna Vidra, Vrancea | 1×▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 94,9 K RON | |
| 67 | 67.VELLA CONSTANT COMPANY SRL▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1×▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 128,4 K RON | |
| 68 | 68.CARTUR TRANS SRL▲ 27 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 0,9×▲ 304,6 % | ▲ 304,6 % | 38,6 K RON | |
| 69 | 69.RAMIDISCO SRL▼ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9×▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 2,5 K RON | |
| 70 | 70.SENSE&COFFEE SRL▼ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 98,3 K RON | |
| 71 | 71.ELGEVAS PLUS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 7,2 K RON | |
| 72 | 72.LIGNA EXIM SRL▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×▲ 254,6 % | ▲ 254,6 % | 226,5 K RON | |
| 73 | 73.DALMA COFFEE SRL▲ 16 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 0,8×▲ 177,8 % | ▲ 177,8 % | 61,7 K RON | |
| 74 | 74.BIMAG DROPSHIPPING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,7×▲ 337,5 % | ▲ 337,5 % | 27,3 K RON | |
| 75 | 75.SILVER PROD SRL▼ 4 | Sat Rotileştii Mici, Comuna Câmpuri, Vrancea | 0,7×▲ 50 % | ▲ 50 % | 54,8 K RON | |
| 76 | 76.SELECT HOUSE SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,7×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 17,3 K RON | |
| 77 | 77.JOHNY'S CLUB SRL▼ 1 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 0,7×▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 7,2 K RON | |
| 78 | 78.DAVISOFPLUS SRL▼ 36 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 0,6×▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | 2,2 K RON | |
| 79 | 79.LARION COMEX SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,6×▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -3,2 K RON | |
| 80 | 80.NEW GARAGE CAFFE SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,6×▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -9,6 K RON | |
| 81 | 81.ZCN FOCSANI CAFE FRANCHISE SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,6×▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | -25 K RON | |
| 82 | 82.ELADISTAR SRL▼ 30 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 0,6×▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 45,9 K RON | |
| 83 | 83.HDC IBEROSTAR SRL▼ 5 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 0,5×▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 8,8 K RON | |
| 84 | 84.SOLAR TOUR SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -54,3 K RON | |
| 85 | 85.BEST ROMANS COMPANY SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 15,6 K RON | |
| 86 | 86.GARANTAT-FINANC SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▲ 92,3 % | ▲ 92,3 % | -145,4 K RON | |
| 87 | 87.AG VALENTINO EVENTS SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▼ 2 % | ▼ 2 % | 27,4 K RON | |
| 88 | 88.BETA COM PREST SRL▼ 25 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 0,5×▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -42,3 K RON | |
| 89 | 89.ROVA COMEX SRL▼ 12 | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,5×▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -10,9 K RON | |
| 90 | 90.GRASSHOPPER SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,5×▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 26,7 K RON | |
| 91 | 91.AISPA STARS SRL▼ 16 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 0,4×▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 239,2 K RON | |
| 92 | 92.DRAGOPUB SUYRAM SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,4×▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | -21,9 K RON | |
| 93 | 93.SILEPADIO GROUP S.R.L▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,4×▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -276,8 K RON | |
| 94 | 94.ANDRY PREST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,4×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -8,1 K RON | |
| 95 | 95.PISTRELO SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,4×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -55,3 K RON | |
| 96 | 96.FOCŞANI PROIECTE CONSULTANŢĂ S.R.L.nou | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 0,3×▲ 580 % | ▲ 580 % | 102 K RON | |
| 97 | 97.ATLANTIC TRANS SRL▼ 33 | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,3×▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 180,2 K RON | |
| 98 | 98.PIETRICICA IMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×▲ 287,5 % | ▲ 287,5 % | 203,8 K RON | |
| 99 | 99.PINK MAXXINE SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×▲ 328,6 % | ▲ 328,6 % | -33,7 K RON | |
| 100 | 100.ROMANTIC PARTY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×— | — | -50,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vrancea
CAEN 5610
Restaurante
125 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
54 firme · 56 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
132 firme · 36,7 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
16 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
26 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
30 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
44 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
7 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 236,5 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 7 K RON