Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vrancea după lichiditate ridicată în 2015
46 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 5,2×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TRATTORIA DA GIUSEPPE SRL▲ 1 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 5,2×▲ 189,5 % | ▲ 189,5 % | 307,5 K RON | |
| 2 | 2.ALI.MII.MEI SRLnou | Sat Cornetu, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 4,1×— | — | — | 43,8 K RON |
| 3 | 3.ALEXIM SHANHAY S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7×— | — | — | 119,9 K RON |
| 4 | 4.S & V CORI SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7×▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 51,9 K RON | |
| 5 | 5.SILEPADIO GROUP S.R.Lnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 61 K RON | |
| 6 | 6.GREEN GALAXY SRL▲ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,3×▲ 171,4 % | ▲ 171,4 % | 19,1 K RON | |
| 7 | 7.MAROVIBAR SRL▲ 11 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 1,8×▲ 474,2 % | ▲ 474,2 % | 239 K RON | |
| 8 | 8.ROMANTIC PASION RESTAURANT SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▲ 200 % | ▲ 200 % | 413,3 K RON | |
| 9 | 9.VELLA CONSTANT COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 70,1 K RON | |
| 10 | 10.BEST ROMANS COMPANY SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5×▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 92,1 K RON | |
| 11 | 11.PIZZA DRAGONIC SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 256,3 K RON | |
| 12 | 12.FELICIS INGRESIO IMC SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▲ 93,9 % | ▲ 93,9 % | 173,5 K RON | |
| 13 | 13.ALESSIR-PUB SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×— | — | — | 58,6 K RON |
| 14 | 14.ANTECO COMPANY SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 852,4 K RON | |
| 15 | 15.PDG INVEST SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9×▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -10,7 K RON | |
| 16 | 16.BETA COM PREST SRL▼ 6 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 0,9×▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 100 RON | |
| 17 | 17.DOIPATRUZERO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×— | — | — | 755 RON |
| 18 | 18.COSMODANA SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8×▲ 370,6 % | ▲ 370,6 % | 245,8 K RON | |
| 19 | 19.WASSERMANN COM SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,7×▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 8,1 K RON | |
| 20 | 20.ATLANTIC TRANS SRL▼ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,6×▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 469 K RON | |
| 21 | 21.FLORAVAS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,4×0,0% | 0,0% | 19,6 K RON | |
| 22 | 22.COLT DE RAI SRL= | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,4×▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 35,3 K RON | |
| 23 | 23.ELADISTAR SRL▲ 5 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 0,4×▲ 105,6 % | ▲ 105,6 % | 79,2 K RON | |
| 24 | 24.MIBRAL SRL▼ 7 | Sat Rugineşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | 0,3×▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 13,6 K RON | |
| 25 | 25.GRASSHOPPER SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,3×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 15,9 K RON | |
| 26 | 26.BEN COMPROD SRL▼ 6 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 0,3×▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 31,8 K RON | |
| 27 | 27.DOBDAVLOR SRL▼ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 0,3×▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 17,4 K RON | |
| 28 | 28.RESTAURANTUL MOLDOVA '93 SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×▲ 130 % | ▲ 130 % | 14,8 K RON | |
| 29 | 29.DJ ROMYDANA SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | -99,4 K RON | |
| 30 | 30.LIDO EXCLUSIV SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 16,9 K RON | |
| 31 | 31.DOGAN COMIMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | -10 K RON | |
| 32 | 32.RESTAURANT CASA ALBĂ SRL▼ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 0,2×▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 2,6 K RON | |
| 33 | 33.ELGEVAS PLUS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 19,6 K RON | |
| 34 | 34.MAO ZIAN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,2×— | — | — | -12,3 K RON |
| 35 | 35.VALARMIN SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 2,7 K RON | |
| 36 | 36.NEMADA SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 581,4 K RON | |
| 37 | 37.ALECRILAVI SRLnou | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | 0,1×▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -6 K RON | |
| 38 | 38.ROMINTUR SRL▼ 30 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 0,1×▼ 88,4 % | ▼ 88,4 % | 131 K RON | |
| 39 | 39.CGM VILAVECHE SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 44,1 K RON | |
| 40 | 40.PITON COMIMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▲ 100 % | ▲ 100 % | 179,4 K RON | |
| 41 | 41.STANCOMAR IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▲ 50 % | ▲ 50 % | 39 K RON | |
| 42 | 42.I.M.N. MAN - MIXT SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 276,3 K RON | |
| 43 | 43.ROMEO MIKY SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 48,8 K RON | |
| 44 | 44.POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL▼ 8 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 0×▼ 25 % | ▼ 25 % | -41,4 K RON | |
| 45 | 45.RELSAMONIC SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0×— | — | -559 RON | |
| 46 | 46.S.R. & S.M. IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0×▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 37,7 K RON |