Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vâlcea după lichiditate ridicată în 2018
105 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 9,9×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MARKET O & F SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 9,9×▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 181,9 K RON | |
| 2 | 2.DALISILVA SRLnou | Sat Voineasa, Comuna Voineasa, Vâlcea | 8,9×▲ 1.189,9 % | ▲ 1.189,9 % | 93,1 K RON | |
| 3 | 3.FABRIAND SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,8×▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 108,8 K RON | |
| 4 | 4.CASA ARSENE S.R.L.▲ 27 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 5,6×▲ 491,6 % | ▲ 491,6 % | 280,8 K RON | |
| 5 | 5.MEDIU MMV S.R.L.▲ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 4,7×▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 13,4 K RON | |
| 6 | 6.A & O CONSTRUCT CO SRL▲ 5 | Sat Balota, Comuna Racoviţa, Vâlcea | 4,7×▲ 69,5 % | ▲ 69,5 % | 117,6 K RON | |
| 7 | 7.SUNNY MORE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,6×▼ 82,2 % | ▼ 82,2 % | 71,2 K RON | |
| 8 | 8.RINELTRANS SRLnou | Sat Aldeşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 3,5×▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 31,6 K RON | |
| 9 | 9.COZIANA SRL▲ 14 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 3,4×▲ 185 % | ▲ 185 % | 113,3 K RON | |
| 10 | 10.TACO SRL▼ 6 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2,9×▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 4,2 K RON | |
| 11 | 11.BROTHERS PUB S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 2,7×▲ 171,3 % | ▲ 171,3 % | 357,3 K RON | |
| 12 | 12.BIZ MANIFESTO S.R.L.▲ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6×▲ 229,1 % | ▲ 229,1 % | 95,6 K RON | |
| 13 | 13.MATTE BLACK S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,5×▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 71 K RON | |
| 14 | 14.GERMIXAL S.R.L.▼ 5 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2,5×▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | -11,2 K RON | |
| 15 | 15.GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L.▼ 3 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,4×▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 149,6 K RON | |
| 16 | 16.BEROMA SRL▼ 2 | Sat Bodeşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 2,3×▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 9,3 K RON | |
| 17 | 17.PORTELO-COMPANI SRL▼ 9 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,1×▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 1,5 K RON | |
| 18 | 18.MALVINA SI IONUT SRL▲ 20 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 2×▲ 161,5 % | ▲ 161,5 % | 36,3 K RON | |
| 19 | 19.CASA VLAHILOR S.R.L.▲ 1 | Sat Vlăduceni, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 1,9×▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 289,5 K RON | |
| 20 | 20.PIZZERIA CAPRICIOSA S.R.L.nou | Sat Grădiştea, Comuna Grădiştea, Vâlcea | 1,8×— | — | — | 20,3 K RON |
| 21 | 21.COXETIX S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8×▲ 964,7 % | ▲ 964,7 % | 94,6 K RON | |
| 22 | 22.RAZINVEST GLOBAL S.R.L.▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8×▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 574,4 K RON | |
| 23 | 23.JERCOM SRL▼ 4 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,6×▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | -25,9 K RON | |
| 24 | 24.NECCI RESTAURANT S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,6×▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 3,7 K RON | |
| 25 | 25.MONGLI IMPEX SRL▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5×▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 29,7 K RON | |
| 26 | 26.LA LICA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3×▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 4,6 K RON | |
| 27 | 27.SPEED GREEK'S FOOD S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3×▲ 28 % | ▲ 28 % | 3 K RON | |
| 28 | 28.AUTOCYTY TOPOLOG S.R.L.▲ 9 | Sat Tepşenari, Comuna Milcoiu, Vâlcea | 1,2×▲ 57 % | ▲ 57 % | 84 K RON | |
| 29 | 29.ADFA OOPS S.R.L.▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2×▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 14,4 K RON | |
| 30 | 30.RIVER PARK EVENTS S.R.L.▼ 25 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,2×▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 151,1 K RON | |
| 31 | 31.DULUGEAC-HUNTING S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,2×▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 11,6 K RON | |
| 32 | 32.STELDAN SRL▼ 8 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,2×▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 118 K RON | |
| 33 | 33.FIGARO VIO S.R.L.▼ 4 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 1,1×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 995 RON | |
| 34 | 34.METENE SRL▼ 8 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1×▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 234,7 K RON | |
| 35 | 35.FEDERALCOOP RM.VÂLCEA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1×▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | -192,5 K RON | |
| 36 | 36.PLAY ELECTRO SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1×▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 477,7 K RON | |
| 37 | 37.UDEANU SRL▲ 6 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 0,9×▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 47,9 K RON | |
| 38 | 38.BIS FORWARD S.R.L.▼ 23 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 0,9×▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 57 K RON | |
| 39 | 39.PARKING LOTRIȘOR S.R.L.▼ 7 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,9×▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 4,5 K RON | |
| 40 | 40.DANERO TRANS SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,8×▲ 11 % | ▲ 11 % | 1,8 K RON | |
| 41 | 41.GRADANCOR S.R.L.▼ 14 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 0,8×▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | -5,8 K RON | |
| 42 | 42.ABOSERVICE S.R.L.▼ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,8×▼ 82,1 % | ▼ 82,1 % | 53,9 K RON | |
| 43 | 43.DANOS IMPEX SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,7×▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | -3,3 K RON | |
| 44 | 44.MAROTIS SRL▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,7×▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 45 | 45.POPASUL CASA ROMANEASCA SRLnou | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,7×▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 46 | 46.LIVMARIA FOOD S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 0,7×— | — | — | 101,1 K RON |
| 47 | 47.EXELON INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,7×▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 212,8 K RON | |
| 48 | 48.STREET FOOD STYLE S.R.L.nou | Sat Zăvoieni, Comuna Măciuca, Vâlcea | 0,7×— | — | — | -26,7 K RON |
| 49 | 49.LA GAGANU PUB S.R.L.-D.▲ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 0,7×▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 11,6 K RON | |
| 50 | 50.RESTAURANT MEZZALUNA S.R.L.▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▲ 236,8 % | ▲ 236,8 % | 333,9 K RON | |
| 51 | 51.TADIEX SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 170 K RON | |
| 52 | 52.FIAMA PUB S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▲ 17 % | ▲ 17 % | 82,6 K RON | |
| 53 | 53.3 AXE SRL▼ 36 | Sat Milostea, Comuna Slătioara, Vâlcea | 0,6×▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | -80,3 K RON | |
| 54 | 54.INSIADA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×0,0% | 0,0% | 2,7 K RON | |
| 55 | 55.EPOQUE RST S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▼ 50 % | ▼ 50 % | -76,9 K RON | |
| 56 | 56.CARMEXIM SUD S.R.L.▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | -4,1 K RON | |
| 57 | 57.CĂTĂRAUL SRL▼ 10 | Loc. Mosoroasa, Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 0,6×▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 1,5 K RON | |
| 58 | 58.VERONA GRILL S.R.L.▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | -17,3 K RON | |
| 59 | 59.MESOPOTAMIA SUD INVEST S.R.L.▼ 43 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,6×▼ 71,2 % | ▼ 71,2 % | 719,3 K RON | |
| 60 | 60.ROSAN GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,5×▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 61 | 61.GEALEXIM SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,5×▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 845,9 K RON | |
| 62 | 62.GEODIANA SRL▼ 5 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 0,5×▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 42,4 K RON | |
| 63 | 63.CRISTAL SELECT S.R.L.nou | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 0,5×▼ 93,3 % | ▼ 93,3 % | 34,4 K RON | |
| 64 | 64.LA FELICITA EVENTS S.R.L.nou | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,5×▼ 17 % | ▼ 17 % | -60,5 K RON | |
| 65 | 65.M.B. PLUS SRL▲ 7 | Loc. Căciulata, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,5×▲ 147,4 % | ▲ 147,4 % | 270,8 K RON | |
| 66 | 66.DONEXIM SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,4×▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 496,4 K RON | |
| 67 | 67.BELVEDERE SRL▼ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,4×▼ 47 % | ▼ 47 % | -38 K RON | |
| 68 | 68.TACO EVENTS S.R.L.▼ 10 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 0,4×▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 118,3 K RON | |
| 69 | 69.SUPCA 2001 SRL▼ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,4×▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | -311,9 K RON | |
| 70 | 70.NATURAL FOOD EXPRESS S.R.L.▼ 14 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 0,4×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -8,8 K RON | |
| 71 | 71.ALFAROM PRODUCTION SRL▼ 18 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 0,4×▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 246 RON | |
| 72 | 72.BILNIC SRL▲ 12 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 0,4×▲ 288,9 % | ▲ 288,9 % | 73,3 K RON | |
| 73 | 73.EXTRON LM SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×0,0% | 0,0% | 168 K RON | |
| 74 | 74.ALIOLI ALTCEVA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×0,0% | 0,0% | -89,5 K RON | |
| 75 | 75.LUNIC SRL▼ 9 | Sat Giuleşti, Comuna Fârtăţeşti, Vâlcea | 0,3×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 315 RON | |
| 76 | 76.ALEX & GEORGI DUAL IMPACT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×▼ 96,6 % | ▼ 96,6 % | 26 K RON | |
| 77 | 77.LUCICORICOM SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 27,1 K RON | |
| 78 | 78.BARRECO S.R.L.▼ 71 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×▼ 91,3 % | ▼ 91,3 % | 91,3 K RON | |
| 79 | 79.CASA HOREZEANA SRL▲ 1 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 0,3×▲ 107,7 % | ▲ 107,7 % | 89,4 K RON | |
| 80 | 80.RAMALIA SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,3×0,0% | 0,0% | 802 RON | |
| 81 | 81.FIBERSERV SRL▼ 22 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 0,3×▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 322,4 K RON | |
| 82 | 82.CESAVIL GROUP S.R.L.▼ 69 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 0,3×▼ 89,5 % | ▼ 89,5 % | 211 K RON | |
| 83 | 83.LUMBERLINK S.R.L.▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,2×▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 80,6 K RON | |
| 84 | 84.FIAMA SRL▼ 16 | Sat Tulei-Câmpeni, Comuna Goleşti, Vâlcea | 0,2×▼ 20 % | ▼ 20 % | -129,4 K RON | |
| 85 | 85.ILGOCOM SRL▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,2×▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 4,5 K RON | |
| 86 | 86.DIAELA TOUR SRL▼ 11 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 0,2×▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 131,6 K RON | |
| 87 | 87.TEHNOINFO PRO SRL▼ 14 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,2×▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 308,1 K RON | |
| 88 | 88.ADION-GUSTOS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,2×▲ 300 % | ▲ 300 % | 12,5 K RON | |
| 89 | 89.SUVENIR SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,2×▼ 98,8 % | ▼ 98,8 % | -78,9 K RON | |
| 90 | 90.LD GUSTO LINE S.R.L.▼ 72 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | -59,9 K RON | |
| 91 | 91.ALGARVE FOOD S.R.L.▼ 41 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | -44,1 K RON | |
| 92 | 92.FRINTU SRL▼ 13 | Sat Grebleşti, Comuna Câineni, Vâlcea | 0,1×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 1,7 K RON | |
| 93 | 93.RIK-BACARDI SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | -7,2 K RON | |
| 94 | 94.SEVA EVENTS S.R.L.▼ 7 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 0,1×▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 779,9 K RON | |
| 95 | 95.EUROPA 15 A SRL▼ 7 | Loc. Seaca, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 0,1×▲ 50 % | ▲ 50 % | 137,7 K RON | |
| 96 | 96.MATINEU SRL▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 7,1 K RON | |
| 97 | 97.LIDIVAL SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 344,9 K RON | |
| 98 | 98.MASA LUI TRAIAN SRL▼ 9 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 0,1×0,0% | 0,0% | 19,4 K RON | |
| 99 | 99.CONTINENTE SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 95,8 K RON | |
| 100 | 100.TRIUMPH I B S SRL▼ 14 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 0,1×▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -62,4 K RON |