Top 100 firme — Alte activități de servicii privind tehnologia informației, Timiș după lichiditate ridicată în 2021
43 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 42,2×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LIMON STANDARDS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 42,2×▲ 180 % | ▲ 180 % | 656,8 K RON | |
| 2 | 2.DEEA DESIGN HARDWARE & SOFTWARE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,3×▲ 1.682,4 % | ▲ 1.682,4 % | 465,6 K RON | |
| 3 | 3.CYBER-NEST TECHNOLOGIES SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24,2×▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 2 mil. RON | |
| 4 | 4.LABORARE EST ORARE SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 23,9×▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 333,8 K RON | |
| 5 | 5.MM 2017 PERSONAL DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 19,1×▲ 185,6 % | ▲ 185,6 % | 295,8 K RON | |
| 6 | 6.STS SINTEC TECHNICAL SERVICES SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17×▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 53,8 K RON | |
| 7 | 7.VF SOLUTIONS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,1×▼ 33 % | ▼ 33 % | 44,8 K RON | |
| 8 | 8.TECH TO FIT EUROPE SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12×▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 379,6 K RON | |
| 9 | 9.N & I PROFESSIONAL SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11,9×▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 575,1 K RON | |
| 10 | 10.MSV IT CONSULT S.R.L.nou | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 11,4×▲ 3.446,9 % | ▲ 3.446,9 % | 412,5 K RON | |
| 11 | 11.NC VENTURE SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11,1×▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 361,7 K RON | |
| 12 | 12.LAZA IT SOLUTIONS SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,3×▲ 129,6 % | ▲ 129,6 % | 349,1 K RON | |
| 13 | 13.HOBIT SOFTWARE SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,5×▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 95,9 K RON | |
| 14 | 14.SAFEDATA NET SRL▼ 4 | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 8,2×▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 702,4 K RON | |
| 15 | 15.NRF ONLINE SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8×▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 112,4 K RON | |
| 16 | 16.DELTA IT SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 7,3×▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 116,8 K RON | |
| 17 | 17.RS INFOSERV 2017 S.R.L.▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7×▼ 69,1 % | ▼ 69,1 % | 201 K RON | |
| 18 | 18.DESPIMOB 91 SRL▲ 7 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 5,9×▲ 231,3 % | ▲ 231,3 % | 70,6 K RON | |
| 19 | 19.EMSIPI TECHNOLOGY S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 5,8×— | — | — | 274 K RON |
| 20 | 20.2 Q SRL▼ 2 | Sat Sacoşu Turcesc, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş | 4,7×▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 49,8 K RON | |
| 21 | 21.ILDANET ROSSINI SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,7×▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 70,8 K RON | |
| 22 | 22.GHERAN & PARTNERS SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 3,3×▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | 145,1 K RON | |
| 23 | 23.BIPO SOLUTIONS BASE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3×— | — | — | 67,3 K RON |
| 24 | 24.KLAAS SOFTWARE SERVICES SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,7×▼ 88,7 % | ▼ 88,7 % | 53,7 K RON | |
| 25 | 25.AC GO ZONE S.R.L.▼ 5 | Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş | 2,1×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 219,1 K RON | |
| 26 | 26.SUPERVISOR GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 403,6 K RON | |
| 27 | 27.INSTAPAGE SUPPORT SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9×▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | -185 K RON | |
| 28 | 28.IDM POWER STATION S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8×— | — | — | 195,8 K RON |
| 29 | 29.UNIVERSAL SOLUTIONS CENTER S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×— | — | — | 49,3 K RON |
| 30 | 30.MONITIVE COM SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,5×▲ 47 % | ▲ 47 % | 131,7 K RON | |
| 31 | 31.24 DIGITAL SIGNAGE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,5×▲ 457,7 % | ▲ 457,7 % | 88,1 K RON | |
| 32 | 32.NETPROTECT SRL▼ 1 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,4×▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 325,9 K RON | |
| 33 | 33.DATAGROUP-INT SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3×▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 34 | 34.VIRTUAL7 IT SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3×— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 35 | 35.DTKS CONSULTING S.R.L.▼ 11 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 1,3×▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 106,9 K RON | |
| 36 | 36.GLOBAL WIRETECH EXPERTS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×— | — | — | 9,9 K RON |
| 37 | 37.VISTEON ELECTRONICS ROMANIA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 985,4 K RON | |
| 38 | 38.SUPPORT CONSULTING ZONE SRL▼ 6 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,1×▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 39 | 39.TRENDING MOBAPPS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1×▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 355,3 K RON | |
| 40 | 40.BEESPEED TECHNICAL ENGINEERING CENTER S.R.L.▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 0,8×▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.BENE IT SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 0,6×▲ 103,6 % | ▲ 103,6 % | 75,2 K RON | |
| 42 | 42.DIALCUBE SRL▼ 34 | Sat Altringen, Comuna Bogda, Timiş | 0,3×▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | -284,9 K RON | |
| 43 | 43.TMSYS ROM S.R.L.nou | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 0×— | — | — | -229,4 K RON |