Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Timiș după lichiditate ridicată în 2017
296 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1×, iar liderul atinge 58,4×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ROY FOOD ZONE SRL▲ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 58,4×▲ 2.136,4 % | ▲ 2.136,4 % | 470,8 K RON | |
| 2 | 2.GRAND KEN SRL▲ 78 | Municipiul Timişoara, Timiş | 37,4×▲ 3.363 % | ▲ 3.363 % | 510,1 K RON | |
| 3 | 3.PIZZA SUPER VERO SRL▲ 3 | Sat Bencecu de Sus, Comuna Pişchia, Timiş | 32,2×▲ 370,5 % | ▲ 370,5 % | 278,3 K RON | |
| 4 | 4.SCHATECO SUN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,2×▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 76,7 K RON | |
| 5 | 5.FALAFEL KING ORGANIC PLUS SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 14,8×▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | 775,6 K RON | |
| 6 | 6.IURY & IVAN SRLnou | Municipiul Lugoj, Timiş | 11,3×▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 66,7 K RON | |
| 7 | 7.ZIUA SI NOAPTEA SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,7×▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 407,3 K RON | |
| 8 | 8.GRAND SLAM SRL▲ 62 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,2×▲ 625,2 % | ▲ 625,2 % | 408,3 K RON | |
| 9 | 9.RODICA BOGDAN CENTER SRL▼ 5 | Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiş | 9×▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 177,9 K RON | |
| 10 | 10.CASA DOMNIŢEI SRL▼ 3 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 8,8×▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 377,3 K RON | |
| 11 | 11.CARM-LUGO-ABEL-EIS SRL▲ 1 | Municipiul Lugoj, Timiş | 7,9×▲ 49 % | ▲ 49 % | 1,2 K RON | |
| 12 | 12.DORNA SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,3×▼ 11 % | ▼ 11 % | 399,5 K RON | |
| 13 | 13.PALAWAN IN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 6×▲ 273,3 % | ▲ 273,3 % | 145,1 K RON | |
| 14 | 14.RBM COMPANY SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,8×▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 982,2 K RON | |
| 15 | 15.LA PIZZA NAPOLETANA SRL▲ 18 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,8×▲ 156,2 % | ▲ 156,2 % | 298 K RON | |
| 16 | 16.LA VERDE BUCĂTARU SRL▲ 50 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,8×▲ 295,2 % | ▲ 295,2 % | 91,2 K RON | |
| 17 | 17.PIPER FOOD AND BEVERAGES SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,2×▲ 136,2 % | ▲ 136,2 % | 249,8 K RON | |
| 18 | 18.BIHORAC SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,2×▲ 1.255,3 % | ▲ 1.255,3 % | 1 mil. RON | |
| 19 | 19.RESTAURANT - PIZZERIE DARIA SRLnou | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 5×▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 51,9 K RON | |
| 20 | 20.DAMATI SUD SRL▲ 264 | Sat Rudicica, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 4,8×▲ 48.100 % | ▲ 48.100 % | 75,5 K RON | |
| 21 | 21.TORONTO JDH SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,8×▲ 671 % | ▲ 671 % | 133,9 K RON | |
| 22 | 22.BOR - TIM C&P SRL▼ 14 | Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, Timiş | 4,7×▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 54,6 K RON | |
| 23 | 23.USTA DONER SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,6×▲ 714 % | ▲ 714 % | 52,6 K RON | |
| 24 | 24.BUN-VAST SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,6×▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 124 K RON | |
| 25 | 25.ACAS LA MAMA S.R.L.▲ 13 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 4,5×▲ 112,8 % | ▲ 112,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 26 | 26.MALDINI COMPANY EVENT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,4×— | — | — | 38,4 K RON |
| 27 | 27.MAGIC 5 SRL▲ 40 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 4,2×▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 305,5 K RON | |
| 28 | 28.RESTAURANT HOMEMADE SRL▼ 4 | Sat Seceani, Comuna Orţisoara, Timiş | 4,1×▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 270,9 K RON | |
| 29 | 29.RESTAURANT LLOYD SRL▼ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,5×▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 654,3 K RON | |
| 30 | 30.CUT TAD CONSORTIUM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,5×— | — | — | 137,8 K RON |
| 31 | 31.R & O NICO FOOD SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,4×▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 18,3 K RON | |
| 32 | 32.NORAD TIME S.R.L.▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,3×▲ 82,5 % | ▲ 82,5 % | 394,6 K RON | |
| 33 | 33.COOL FOOD AND DRINKS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,3×▲ 702,4 % | ▲ 702,4 % | 154 K RON | |
| 34 | 34.SAVOYA YARD SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,1×▲ 191,4 % | ▲ 191,4 % | 356,6 K RON | |
| 35 | 35.SERENO GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,9×▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -59,9 K RON | |
| 36 | 36.SM&M MARIUS EVENT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,9×— | — | — | 49,5 K RON |
| 37 | 37.RYN TOTAL COMERT S.R.L.▲ 16 | Municipiul Lugoj, Timiş | 2,9×▲ 61 % | ▲ 61 % | 53,7 K RON | |
| 38 | 38.ILI TRI GASTRO SRL▲ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,8×▲ 112,2 % | ▲ 112,2 % | 14,3 K RON | |
| 39 | 39.URBAN KITCHEN SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,8×▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 54,4 K RON | |
| 40 | 40.EXC A & B SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,7×— | — | -22,6 K RON | |
| 41 | 41.GIO FOOD SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,7×▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 688,3 K RON | |
| 42 | 42.ATV CENTER SRL▲ 7 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 2,5×▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.DOLINI TM - GARDEN SRL▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,5×▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 44 | 44.RODASIL SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,5×— | — | 9,7 K RON | |
| 45 | 45.NEW ANTALYA FAST FOOD SRL▼ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,5×▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 46 | 46.NESSI FOOD PLACE SRLnou | Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 2,4×▲ 306,7 % | ▲ 306,7 % | 55,3 K RON | |
| 47 | 47.SANSA - FOOD SRL▼ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,4×▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 257,4 K RON | |
| 48 | 48.ROMANTIC SRL▲ 231 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 2,4×▲ 12.000 % | ▲ 12.000 % | 335,1 K RON | |
| 49 | 49.ENJOY SALADBAR SRL▲ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,4×▲ 60 % | ▲ 60 % | 218,5 K RON | |
| 50 | 50.CUCINA MODERNA SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3×▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 95,6 K RON | |
| 51 | 51.GRILL BISON SRL▼ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 331,2 K RON | |
| 52 | 52.SEAFOOD GRILL SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3×▲ 29 % | ▲ 29 % | 225,4 K RON | |
| 53 | 53.SAM ATRACTION SRL▲ 74 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,2×▲ 296,4 % | ▲ 296,4 % | 3,2 mil. RON | |
| 54 | 54.GLIG MGM COMEX SRL▲ 65 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,2×▲ 232,3 % | ▲ 232,3 % | 1 mil. RON | |
| 55 | 55.ENTERTAINMENT FUN CLUB'S SRL▼ 4 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 2,1×▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 360 K RON | |
| 56 | 56.MERAKI BASIC S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2×— | — | 116,6 K RON | |
| 57 | 57.DANTINO RISTORANTE S.R.L.▲ 74 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9×▲ 256,6 % | ▲ 256,6 % | 294,5 K RON | |
| 58 | 58.AMELAYAT SRL▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9×▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 27,2 K RON | |
| 59 | 59.LEONE CATERING SRL▲ 37 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,9×▲ 126,8 % | ▲ 126,8 % | 223,6 K RON | |
| 60 | 60.RISTO SERVICE ADRIATIC SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9×— | — | — | 10,3 K RON |
| 61 | 61.DOMACRIS PARC 2002 SRL▲ 79 | Municipiul Lugoj, Timiş | 1,9×▲ 285,4 % | ▲ 285,4 % | 23,3 K RON | |
| 62 | 62.M & M GASTRO GARDENS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8×— | — | — | 74,3 K RON |
| 63 | 63.CASA CU ROSE SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8×▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 81,6 K RON | |
| 64 | 64.HAROLD'S PAM SRL▲ 47 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8×▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | 237,1 K RON | |
| 65 | 65.TRAINIC 2 SRL▼ 33 | Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş | 1,8×▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | -21,5 K RON | |
| 66 | 66.INISA 2015 SRL▼ 36 | Municipiul Lugoj, Timiş | 1,8×▼ 27 % | ▼ 27 % | -2,7 K RON | |
| 67 | 67.MILAVILI PAN SRL▲ 130 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,7×▲ 612,5 % | ▲ 612,5 % | 653,9 K RON | |
| 68 | 68.SAHARA FOOD SRL▼ 26 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 27,7 K RON | |
| 69 | 69.MAD PASTEL SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 29,6 K RON | |
| 70 | 70.ELYELA SRL▼ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 52,4 K RON | |
| 71 | 71.BLUE WATER GRILL SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×— | — | — | 338 K RON |
| 72 | 72.BEO FOOD DM SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6×0,0% | 0,0% | 86,6 K RON | |
| 73 | 73.NEDIAN SRL▲ 29 | Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, Timiş | 1,5×▲ 96,2 % | ▲ 96,2 % | 382,9 K RON | |
| 74 | 74.SADI 2007 SRL▼ 18 | Sat Coşteiu, Comuna Coşteiu, Timiş | 1,5×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 19,9 K RON | |
| 75 | 75.ANARHY CAFFE SRL▲ 26 | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 1,5×▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 26,4 K RON | |
| 76 | 76.MACO HOSPITALITY S.R.L.▼ 36 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,5×▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 111,8 K RON | |
| 77 | 77.BATRANU BRUTAR SRL▲ 61 | Sat Satchinez, Comuna Satchinez, Timiş | 1,4×▲ 193,9 % | ▲ 193,9 % | 462 K RON | |
| 78 | 78.AZAT & AYLIN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,4×▲ 113,4 % | ▲ 113,4 % | 20,6 K RON | |
| 79 | 79.CLARA ETOILE SRL▼ 51 | Sat Cebza, Oraş Ciacova, Timiş | 1,4×▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 27,9 K RON | |
| 80 | 80.PROFONDO CARG SRL▼ 7 | Sat Variaş, Comuna Variaş, Timiş | 1,4×▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 8,8 K RON | |
| 81 | 81.EUROTRAINING SERVICES SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3×▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 36,7 K RON | |
| 82 | 82.IKEBANA SRL▼ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3×▼ 24 % | ▼ 24 % | 301,4 K RON | |
| 83 | 83.BIANCO GROUP SRL▲ 39 | Sat Murani, Comuna Pişchia, Timiş | 1,3×▲ 104,8 % | ▲ 104,8 % | 835,3 K RON | |
| 84 | 84.NNB NICU STORE S.R.L.nou | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 1,2×▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 43,6 K RON | |
| 85 | 85.TINECZ SRL▲ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 330,1 K RON | |
| 86 | 86.JOSEFFINI FNB SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 9,6 K RON | |
| 87 | 87.CRAZY BANANA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×— | — | — | -22,6 K RON |
| 88 | 88.HEALTH SELENAS SRL-D▼ 41 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | -8,3 K RON | |
| 89 | 89.MEDEEA ALED INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2×▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 26,7 K RON | |
| 90 | 90.SCHATECO SRL▲ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 82,1 K RON | |
| 91 | 91.CRAFT MC MORINI S.R.L.nou | Sat Biled, Comuna Biled, Timiş | 1,1×— | — | — | 18 K RON |
| 92 | 92.AKD GREEN HOUSE SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×— | — | — | 1,5 K RON |
| 93 | 93.PROTEIN HOUSE SRL▼ 76 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 555,8 K RON | |
| 94 | 94.T & A FOOD VISION S.R.L.▲ 140 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▲ 900 % | ▲ 900 % | 137,3 K RON | |
| 95 | 95.COCO & ALIN82 SRL▼ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -4,2 K RON | |
| 96 | 96.BAINS DE MER SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 6,3 K RON | |
| 97 | 97.DUO GROUP SERVICE SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1×▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 21,8 K RON | |
| 98 | 98.BIG EDY SRL▲ 6 | Municipiul Lugoj, Timiş | 1×▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 99,4 K RON | |
| 99 | 99.CASA MATTEO SRL▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 123,5 K RON | |
| 100 | 100.ILINA-GEO SRL▼ 50 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 1×▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 329 K RON |