Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după lichiditate ridicată în 2017
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 30,7×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RAINER POP SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,7×▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 163,9 K RON | |
| 2 | 2.UDILĂ & LARY SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,9×▲ 223,1 % | ▲ 223,1 % | 36,8 K RON | |
| 3 | 3.CAELUM SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,7×▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 1,3 K RON | |
| 4 | 4.LOZIO 2016 SRL-Dnou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 3,6×▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 32 K RON | |
| 5 | 5.CENTRUL DE ADMINISTRARE ŞI SERVICII SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,6×▲ 11.766,7 % | ▲ 11.766,7 % | 175,6 K RON | |
| 6 | 6.ANDREAS FOOD SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,5×— | — | — | 70,6 K RON |
| 7 | 7.PETRIC SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,5×▲ 357,9 % | ▲ 357,9 % | 441,3 K RON | |
| 8 | 8.S&D GRILLHOUSE SATU MARE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8×— | — | — | 71 K RON |
| 9 | 9.NEXT FOKUS 2017 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,7×— | — | — | 24,2 K RON |
| 10 | 10.SENOR ELI FOOD S.R.L.nou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 2,6×— | — | — | 18,9 K RON |
| 11 | 11.UNICORN UNIVERSAL SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,4×▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 11,2 K RON | |
| 12 | 12.DANA & VANESA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4×▼ 81 % | ▼ 81 % | -26,6 K RON | |
| 13 | 13.VILA CLASS 2004 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,3×— | — | — | 239,3 K RON |
| 14 | 14.CAMARA CASEI SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2×▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 19,4 K RON | |
| 15 | 15.ANGUS 2016 NDK SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,1×▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 67,9 K RON | |
| 16 | 16.BUCATARIA BUNICII SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2×— | — | — | 52,1 K RON |
| 17 | 17.CPG INVESTMENTS S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,9×▲ 955,6 % | ▲ 955,6 % | 43,8 K RON | |
| 18 | 18.ALI BABA GRILL SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8×▲ 420 % | ▲ 420 % | 416,7 K RON | |
| 19 | 19.SEROTI BREND SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 492,9 K RON | |
| 20 | 20.BEST CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,7×▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | -38,2 K RON | |
| 21 | 21.CIPI FOOD SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5×▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 2,6 K RON | |
| 22 | 22.OZERA BISTRO SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4×▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 61,7 K RON | |
| 23 | 23.MARANSOF FOOD SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,4×▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 66,7 K RON | |
| 24 | 24.CATERING FOR PEOPLE SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4×▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 163,7 K RON | |
| 25 | 25.MIORITA SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2×▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 7,5 K RON | |
| 26 | 26.DIANA CLAUDIA S.R.L.▼ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2×▼ 69,8 % | ▼ 69,8 % | 19,8 K RON | |
| 27 | 27.HAI LA IOANA SRLnou | Sat Acâş, Comuna Acâş, Satu Mare | 1,1×— | — | — | 5 K RON |
| 28 | 28.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1×▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 29 | 29.BURGER SHOP S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 1×▼ 88,1 % | ▼ 88,1 % | 19,1 K RON | |
| 30 | 30.DOBRA COM SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,9×▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 341,2 K RON | |
| 31 | 31.NUBIA FOOD SRL▼ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,8×▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 68,5 K RON | |
| 32 | 32.INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 28 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 0,8×▲ 777,8 % | ▲ 777,8 % | 526,5 K RON | |
| 33 | 33.CRUSHBAR SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7×▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -61,7 K RON | |
| 34 | 34.VILA POESIS SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7×▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 1,7 K RON | |
| 35 | 35.CATERING ILEANA S.R.L.▼ 7 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 0,7×▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 202 RON | |
| 36 | 36.FINEST BY DIVIANA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7×— | — | — | 1,4 K RON |
| 37 | 37.TRIO CLASIC SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0,7×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 12,4 K RON | |
| 38 | 38.BERINDE PETRA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,6×— | — | 211 K RON | |
| 39 | 39.KABE BOYS SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,6×▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 7,5 K RON | |
| 40 | 40.WINE AND GRILL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,6×▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | -422,8 K RON | |
| 41 | 41.XBX LINE SRL▲ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,5×▲ 537,5 % | ▲ 537,5 % | 34,7 K RON | |
| 42 | 42.HANU LUI GICA SRL▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,5×▼ 59,5 % | ▼ 59,5 % | 180,4 K RON | |
| 43 | 43.VLAD TEX SRLnou | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 0,5×▼ 63,4 % | ▼ 63,4 % | 279,5 K RON | |
| 44 | 44.FILIPO & LEVI DANYDO SRL-Dnou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 0,4×▲ 147,1 % | ▲ 147,1 % | 14,6 K RON | |
| 45 | 45.EURO FRESH 2014 SRL▲ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,4×▲ 850 % | ▲ 850 % | 8,3 K RON | |
| 46 | 46.NO PARDON SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,4×▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 311,8 K RON | |
| 47 | 47.DELIGHT CUPCAKES SRL▼ 12 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 0,4×▼ 5 % | ▼ 5 % | 9,3 K RON | |
| 48 | 48.ERLI & GENG SRL▼ 5 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 0,4×▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | -22,8 K RON | |
| 49 | 49.MODUL POST REAL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×— | — | — | -29,8 K RON |
| 50 | 50.SCHLACHTER IMPEX SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 1,7 K RON | |
| 51 | 51.RC SOL 2014 SRL▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | -81,8 K RON | |
| 52 | 52.GOLDEN YAGO SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 29,4 K RON | |
| 53 | 53.ROVIL CO SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×▲ 188,9 % | ▲ 188,9 % | 104,6 K RON | |
| 54 | 54.BRAND STYLE SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 7,7 K RON | |
| 55 | 55.STELUTELE MELE SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▼ 83 % | ▼ 83 % | -97 K RON | |
| 56 | 56.TIP TOP BOB SRL▼ 6 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 0,2×▲ 15 % | ▲ 15 % | 8 K RON | |
| 57 | 57.IONEL DOBOS CHEVASON SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 0,2×▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 18 K RON | |
| 58 | 58.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▼ 12 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 0,2×▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 1,1 K RON | |
| 59 | 59.AGROPROD TURISM SRL▼ 11 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 0,2×0,0% | 0,0% | 16 K RON | |
| 60 | 60.VILA CLASS S.R.L.▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | -356,6 K RON | |
| 61 | 61.AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 209,1 K RON | |
| 62 | 62.MUSTANG COOL SRL▼ 13 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 0,2×▲ 5 % | ▲ 5 % | 18 K RON | |
| 63 | 63.DERŞIDAN POIANA CODRULUI SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×— | — | — | -212,1 K RON |
| 64 | 64.TOMI BOY SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 56,7 K RON | |
| 65 | 65.PINTEA CONSTRUCT SRLnou | Oraş Livada, Satu Mare | 0,2×▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 2,4 K RON | |
| 66 | 66.HIKAE SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0,2×▲ 87,5 % | ▲ 87,5 % | 38 K RON | |
| 67 | 67.GELATERIA SAN MARCO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -63,8 K RON | |
| 68 | 68.FRANPLAS S.R.L.▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 0,1×▲ 50 % | ▲ 50 % | -15,7 K RON | |
| 69 | 69.PRAGOCOM ALEXANDRU SRL▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | -17,1 K RON | |
| 70 | 70.BLUE ESCAPE SRL▼ 16 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 0,1×▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 79 K RON | |
| 71 | 71.DINAMYC STOP SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×0,0% | 0,0% | 86,8 K RON | |
| 72 | 72.DYUKOVA SRL▲ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0,1×— | — | 100,6 K RON | |
| 73 | 73.ORTONVILLE SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 19,2 K RON | |
| 74 | 74.LIZA COM 2000 SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | 446 RON | |
| 75 | 75.CLUBUL GURMANZILOR SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▼ 96,8 % | ▼ 96,8 % | -88,1 K RON | |
| 76 | 76.HELLO MARGOT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1×▲ 100 % | ▲ 100 % | -41,7 K RON | |
| 77 | 77.ARDELEAN EST VEST S.R.L.▼ 20 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 0,1×▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 24,6 K RON | |
| 78 | 78.BRATUSCHA SRL▼ 13 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 0×▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | -83,7 K RON | |
| 79 | 79.TUTTI SRL▼ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0×▲ 50 % | ▲ 50 % | 7,3 K RON | |
| 80 | 80.CARAMI SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0×▲ 200 % | ▲ 200 % | -4,2 K RON | |
| 81 | 81.HOLLIDAY TRANS SRL▼ 9 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | -129,4 K RON |